bojove umeni

dotazy, připomínky, návrhy etc., týkající se serveru bojovaumeni.cz

Moderátor: bojovaumeni_cz

Re: bojove umeni

Příspěvekod aclim » sob 06. zář, 2014 23:23

roza píše:aclim - no,váhal jsem,kor když odpovídáš na půl roku starý příspěvek,ale když už se ti posmívá i velký moravák,přisadím si :-)
Doufám,že je to jen tvou neobratností v zacházení s mateřštinou,ale Hellasem vypíchnutý útržek tvého příspěvku vyzněl opravdu hloupě...umožnil by ti snad boj bez pravidel uplatnit více dovedností jako rychlosti,koordinace,síly atd a zkušeností jako náměru,feelingu a timingu než běžná klecová konfrontace?Nebudem si snad znovu po letech hrát na smrtící techniky,nebo?.....:-)Argument?Kolik očí,ohryzků a šourků jsi za rok 2014 doposud na tréninku vypíchl,zarazil a ukopl?Pokud uvedeš čestně číslo větší než 1 celá,uznám,že jsem měkota a ty máš něco navíc.....:-)))
A když už jsme v tom,redukovat význam WCH na tang,bong a centrline svědčí o minimu pochopení metodického systému stejně jako tvrzení o moc složitém přechodu z WCH na JKD........asi jako by bylo složité přejít z Dukovan na dynamo.....ikdyž ano,pro některé lidi...:-)))

Neber to osobně,vážím si tvého nadšení ,podruhé napadám tvůj příspěvek,snad tentokrát odpovíš ty a ne někdo za tebe....



Máš pravdu s mateřštinou na tom nejsem nejlíp, ale přesně takhle jsem to napsat chtěl... pravidla jsou pravidla a pokud je porušíš, daleko se nedostaneš... a pokud ne, tak je zbytečný učit se takové BU do klece, to raděj MMA ne? Klec je prostě o něčem jiným, o tom se snad bavit nebudem... i když vim, že opět budeš psát věci jako "umožnil by ti snad boj bez pravidel uplatnit více dovedností jako rychlosti,koordinace,síly atd a zkušeností jako náměru,feelingu a timingu než běžná klecová konfrontace" I don't care...

Nechápu jaký srtící techniky, o takových jsem nikdy nepsal... a každá technika může být v jistém momentu a okolnostech smrtící.
Nevim proč bych měl na "tréninku" vypichovat oči nebo zarážet šourky, či ohryzky... ale řekněme, že vše z uvedených technik je na mém listu "must train everytime" a pokud jsem nějaké v reálu už použil... tak se s tim nebudu zrovna chlubit.

A taky jsem neredukoval význam WCH, to v žádném případě. WCH uznávám, bez WCH by tu JKD nebylo, jen jsem psal, že pokuď bude mít základ z boxu a zaměří se na techniky, ne jen pár (atd) z WCH, tak bude mít slušnej základ na přechod k JKD. A ano pro některý je přechod těžký, v případě, že je to pro něj vším, pak zaběhnutý návyky půjdou jen těžko přeučit, nic víc jsem tim nemyslel.

Ty jsi v jiném topicu útočil na koncept JKD a jeho zakladatele... a to vypovídá o tom, že o JKD víš asi stejně jako já o WCH, takže bych to nerad dál rozvíjel.

Neopovídal jsem na tvůj příspěvěk, protože mě předběhl Sennin a nechtěl jsem už znova přidávat do ohně. Bral jsem to jako tvůj názor a ten je mi co se kvality informací o tom, o čem jsi psal, naprosto ukradenej :) no offense...

Věřim, že jsi v dobrý člověk a skilled martial artist, ale po tvém příspěvku z minula.... I don't care about your profile here at all :) Děkuji že si vážíš mého nadšení, snažim se, ale nepotřebuju a ani nechci nikomu nic dokazovat. Stejně jako ty mě, i já tobě můžu bejt naprosto ukradenej, am i right? Každej děláme co nás baví, a to je dobře.
“Everything can be nothing, nothing can be everything.”
Uživatelský avatar
aclim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 01. kvě, 2013 10:26
Bydliště: CZ

 

Re: bojove umeni

Příspěvekod roza » pon 08. zář, 2014 21:57

No,hele,když jů dont kér,co naděláme,to máme po debatě,že?
Jasný,žes o smrtících technikách nepsal.Jen stovky před tebou na to samý téma ano,tak jsme si s kolegou tipli :D

To,že jsem "útočil na koncept JKD a jeho zakladatele" vyhodnotit jako mou neznalost je opravdu takové salto mortale s logikou,že s tebou souhlasím "bych to nerad dál rozvíjel". 8O :D

Přeju ti spokojenost (neplést s bohorovnou arogancí majitele jediné pravdy,zakoupené od sobě podobného) a schopnost alespoň občas otevřít oči (přiv všech mých výhradách k tomu mrňavýmu vzteklounovi,alespoň tohle jste se od něj naučit mohli).

tak zas někdy :wink:
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Re: bojove umeni

Příspěvekod hellas » úte 09. zář, 2014 12:51

8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: bojove umeni

Příspěvekod aclim » úte 09. zář, 2014 17:27

roza píše:No,hele,když jů dont kér,co naděláme,to máme po debatě,že?
Jasný,žes o smrtících technikách nepsal.Jen stovky před tebou na to samý téma ano,tak jsme si s kolegou tipli :D

To,že jsem "útočil na koncept JKD a jeho zakladatele" vyhodnotit jako mou neznalost je opravdu takové salto mortale s logikou,že s tebou souhlasím "bych to nerad dál rozvíjel". 8O :D

Přeju ti spokojenost (neplést s bohorovnou arogancí majitele jediné pravdy,zakoupené od sobě podobného) a schopnost alespoň občas otevřít oči (přiv všech mých výhradách k tomu mrňavýmu vzteklounovi,alespoň tohle jste se od něj naučit mohli).

tak zas někdy :wink:


Hele stovky přede mnou možná jo, ač na to samé téma se mi nezdá, ale budiž... Házet však hned někoho do stejný škatule, i přes to, že ho neznáš, bylo trochu zbytečně unáhlený (i když jste s kolegou určitě znalý "tipaři" o tom nepochybuju :D).

Kdo vyhodnocoval ten útok jako tvou neznalost? Já jen psal, že JKD rozumíš asi stejně jako já tvému stylu... to přece neznamená hned naprostou neznalost, jen například nedostatečnou hloubku znalostí na obou stranách pro jakoukoliv další smysluplnou debatu. Že jsem dotyčnému já doporučil zaměřit se hlavně na zvládnutí provedení technik a dalších principů z WCH pro následný přechod na JKD taky přece automaticky neznamená, že bych význam WCH redukoval na těchto pár věcí a nebo že o WCH nic nevim, ne?

Promiň ale psát o jediný pravdě a že máme otevřít aspoň někdy oči...? Vážně? Kde jsi zase přišel na tohle, když mě neznáš...? Já se s Tebou nechci hádat, a ani nebudu. Je to od Tebe dobrej začátek potencionální taškařice na fóru, ale nevidim důvod proč vůbec začínat...Věřím, že ty máš oči otevřené stále i při spaní a uznáváš všechny WCH linie a jejich pohledy na WCH jako takové... a že jsi samozřejmě otevřen dalším stylům a principům. A proto ti přeji ať se máš Ty taky v tom Kladně dobře a spokojeně ;)
“Everything can be nothing, nothing can be everything.”
Uživatelský avatar
aclim
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 01. kvě, 2013 10:26
Bydliště: CZ

Předchozí

Zpět na bojovaumeni.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron