přátelský sparring

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Panda » sob 02. zář, 2006 19:33

2OYE: To jsem sám rád že jsem se mýlil, omluvím se ti 16tého až přijdeš, zvu tě na něco k pití když mi nerozbiješ nos :wink:
Ke sparringu: 100procent souhlas s Ondrou, já sice slyšel 70procent, ale stejně mi nido nevysvětlůili jak se to měří :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Luster » sob 02. zář, 2006 19:50

pro otevrioci: :lol: zajimavy je ze ste (oba) mimo ČR...dal pak ze oba mate ucitele v thajsku(se strasne tajnym menem) :lol: :lol: a ze oba mate uplne stejne arogantni projev...no myslim ze kazdej kdo si to precte pochopi ze ses to ty!
Luster
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 30. čer, 2005 23:00

Luster

Příspěvekod OpenYourEyes » sob 02. zář, 2006 19:52

Nastesti me na tvem nazoru nezalezi,jinak co sem se docetl v te duscusi tak ten typek bydli v thajsku a ja v Italii v Milane ale vice mene je mi jedno co si myslis,takze...STFU
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Jinak pro presnost...

Příspěvekod OpenYourEyes » sob 02. zář, 2006 19:58

Na te strance sem objevil fotografie toho kluka,a ja mam sve fotografie,takze me reknete kam je mam poslat i s mima videama a ukoncime tuhle trapnou shodu nahod!!
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Luster » sob 02. zář, 2006 19:58

to open:ses nemocnej clovek!
to ukropcany: verim :D :D
Luster
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 30. čer, 2005 23:00

Luster

Příspěvekod OpenYourEyes » sob 02. zář, 2006 20:07

Promluvil BUH!Az na to ze me neznas a ze ...na tom nezalezi...spi dal :)
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Panda » sob 02. zář, 2006 20:09

Do you know what's there,waiting,beyound that beach? IMMORTALITY!TAKE IT!It's your!
tohle tam má ten človíček jako podpis, už jsem to tu někde četl ale nemůžu si vzpomenout kde :)
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod player » sob 02. zář, 2006 20:11

Ja si nemyslim, ze lehky neplnokontaktni sparing omezuju techniku.Prave naopak si myslim, ze sparing s rukavicema ji omezuje.Mas neprirozene velke ruce, za ktere se da snadno zkovat a zadruhe, nemas volne ruce, abys mohl chytat.

Velky problem pri lehkem sparingu vzdy vidim v tom, ted jako bez urazky prosim, ze sportovci maji problem s tim, kdyz dostanou rekneme "facku", aby prestali s utokem.Ja to ale chapu, jsou zvykli na vicemene plny kontakt s rukavicema a v ringu kdyz nema rana presnost a ucinek, tak je counterattack cobydup;)

Mozna by nebylo od veci, aby si kazdy zkusil oba druhy sparingu, jak lehky kontakt zcela bez chranicu, tak i treba pro me za me plny kontakt s rukavicema.Pak se ukaze, jestli je dotycny "fackovac" zaroven schopny i do tech "facek" dat raznaci a silu nebo ne;)
A naopak by se ukazalo, jak moc dobre maji propracovanyt kryt "boxeri", kdyz nemaj na rukou rukavice;)
Je to fer?:)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod OpenYourEyes » sob 02. zář, 2006 20:31

Do you know whats there beyout that BEACH ?immortality,take it,its your!
film: TROJA anglicky:TROY!!
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Panda » sob 02. zář, 2006 20:55

Kluci, nikdy jsem si nemyslel že to řeknu ale začíná mi chybět Low...ale fakt, ten byse s tim nemazal ten by to rozzsvítil hnedka :lol:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Landogarner333 » sob 02. zář, 2006 23:33

OpenYourEyes píše:Takže nebudu hrubí a budu mluvit vaší řečí ,řečí gentlemanů:
Takže nazval jsi mě mladým nadšeným klukem,je pravda že je mi teprve 18 ale to nesvědčí o mentálním vívínu,který může být na vyšší ůrovní než ten váš!Celý život se řídím jedním pravidlem:Respektuj toho kým jsi respektován!Myslím že tam není co těžkého na chápání,ano respektuji pouze osoby které mě respektují a na tomto foru sem víceméně napsal pouze své objektivní názory na danné téma...
O sparringu -ano toto je téma na které jsem se nejvvíce těšil:
Takže sou v zásadě jen dva druhy sparringů,mezi profíky mají dva hanbivé nýzvy:Babíčka(Light Contact) Masakr(Full contact)-upozornuji 6e mluv9m o sparringu ne o RINGU-.
Babička(light contact):Je to typ sparringu pro začátečníky ,na nácvik technik a na získáni bojové dovednosti(meyi profiky:Bojového oka)
Co nám na něj říkají professionálové :
Alwyna Cosgrowa (trenér a zápasník profesionalích taekwondo bojovníku)>-přeloženo s časopisu TIME 16.3 2004 ->Babíčku osobně nemám rád,tento typ sparringu sice rozvíjí u začínajících zápásníku zdánlivě dobré provedení technik ,ale zase je uvádí do iluze ,že souboj probíhá spomaleně a tím se valstně nenaučí co doopravdy souboj je!Musí se naučit že ten kdo stojí proti tobě tě chce dostat na zem a nebude tě šetřit,pro to většinu sparringových lekcí zasvědcuji Full contactu !!
Tento text byl přeložen mnou tak se omlouvám za můj prostičký byt poučný překlad,jinak originál naleznete na stránkách http://www.elitefts.com/documents/mma2.htm
Není to ovšem jediní instruktor který zastává tento názor,jedním z dalšich je i Zorran Rebac,Bass Rutten atd atd ,jestli chceš posšlu ti odkazi na anglický stránky,nechtělo se mi to překládat ...
Naopak jak jistě vidís každý zakládá na full contact sparringu protože je reaslističtější a víc při něm získáš bojový drill a oko bojovníka!!

Nyní o výzbroji : takže s užívánim bojových pomůcek (rukavice,helma)přišel ve svých 24 největší bojovník světa Bruce Lee,poslechněme si co k tomu řekl:Když sem poprvé vzhlědl na vlastní oči souboje amerického Goju Ryu,v polovině exibice sem musel odejít,něco tak absolutně nerealistického a nepřesvědčivého sem nikdy neviděl...A není náhodou že první americké zápasy probíhali formou light contactu bez bojových pomůcek ,jaké výhody dnešni bojovnící udávají ,při požívání helmy+rukavice:
1)zmenšené riziko zranění
2)Více realistický průběj souboje
3)lepší připravenost pro RING nebo na streetgifht
4)celkově větší získáni abbility souboje

Poslední věc kterou bych chtěl probrat byla tahle tvá fráze která je napsoro smyšlená a má za učel urazit mou osobu !:Pokud tam hodláš přijít s tím že nám rozbiješ nos tak zůstaň doma a ted se podíváme co jsem napsal já :tak si neberte:D me to nevadi,aj si svou vezmu a az se stane ze nekdo dostane do nosu a pak bude nadavat ze sme si nedali pzor,tak reknu:
ja myslel ze vas to neboli,kdyz je pri sparringu nepouzivate:)
//tak a ted položím klíčovou otázku,byla to výhružka?Odpovím si sám,nebyla,tohle byl fakt!Každému sem napsal že bylo dobré mít helmu pro valstní bezpečí,pokud někdo kategoricky odmítá tento fakt,tak už jen na vlastní nebezpečí!!!!

Tím zakončuji tento příspěvek a myslím že očekávám od pandy OMLUVU za to že mě nařkl že někomu vyhožuji

Díky a s pozdravem...


- hrubky v textu
- ... své objektivní názory na ... :roll:
- Respektuj toho kým jsi respektován! - tohle je začarovaný kruh, někdy bez prvního kroku prostě nikam nedojdeš
- helma při sparring.setkání - je jedno jestli ji budete mít oba, jeden z vás nebo nikdo, důležité je domluvit se, co je dovoleno a co ne, prostě co máte v úmyslu dělat, a pak to oboustranně dodržovat, a ne jít bez ohledu na to na tvrdo (vyznívá mi to z textu i když přiznávám jsi to přímo neřekl) a pak říct po případném zrušení soupeře sorry měls mít helmu (pokud budete domluvení že je to ok a bude se s tím počítat, tak ok).
Landogarner333
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 27. srp, 2006 23:00
Bydliště: Praha

Landogarner333

Příspěvekod OpenYourEyes » ned 03. zář, 2006 6:35

-Pokud sem te urazil hrubkami v textu tak se omlouvám,bydlím už 3 roky v Italii ai tak sem v češtině nikdy nebyl tak zdatný jako by měl Čech být!
-O předsparringové domluvě,o tom se není třeba bavil,to je jistá věc.Já jen podotknul fakta ohldně užívání helmy,a nikdo mě nemůže upřít že helma snižuje riziko nechtěného ůrazu stejně jako rukavice.
Timto končím s tímto tématem přátelský sparring protože se mi zdá že se omýlá pořád dokola to samé,bylo řečeno vše důležité takže bych to rád shrnul:
Rukavice si vezme každý na tom stme se shodli všichni.
Ten kdo si chce skusit Full Contact sparring si vezme i helmu nebo mu půčím ja moji druhou!Pokud ani na Full Contact si nepřeje helmu tak pouze vlastní riziko!Ted kdo chce skusit pouze light sparring tak si helmu brat nemůzí,myslím že tam riziko nehrozí.
Ostatní ochrané pomůcky sou individuální a je na každém co jsi kdo vezme.

SHRNUL JSEM TO SPRÁVNĚ????
S pozdravem Lukáš Gotwalld
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

ukropcany

Příspěvekod OpenYourEyes » ned 03. zář, 2006 7:49

:lol: :lol: Nj je videt ze sem nejlepsi :lol: :lol:
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Dotaz

Příspěvekod Tyrman » ned 03. zář, 2006 10:31

Ahoj kluci a holky.

Prosím Vás, jsem tu chvíly a ještě jsem se pořádně nezorientoval. Strašně rád bych přijel na Přáteslký sparring. Můžete mi někdo napsat podrobnosti? Nebo mě odkázat někam, kde je najdu? Budu Vám moc vděčný díky za odpověd.

Tyrman
Tyrman
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: pát 01. zář, 2006 23:00
Bydliště: Louny

Re: Clodman

Příspěvekod diablik » ned 03. zář, 2006 12:50

OpenYourEyes píše:zase si me rozesmal,asi ti budu psat casteji :lol: :lol: :lol:
Ty sparrujes bez helmy,a kolik sparringu si ve svem zivote udelal?Ja jen v thajskym boxu tydne mam minimalne 3 hodiny cistyho sparringu komplexniho a to nepocitam sparring technik jen rukama jenbo jen lotkama atd a aby to nebylo vsecko tak ve wing chun mam dalsi 2 hodiny tydne cistyho sparringu +neco na vic :lol: :lol:
Az budes nekdy fakt sparrovat ,ale myslim sparovat tak ze budete jeden druhyho mlatit a ne se hladit tak prid sem a povez mi neco o ochrane :lol: :lol:
Jinak zitra poslu jednomu uzivateli moje sparringovy videa ,uz sem mu naky moje poslal ale byli to jen predvadecky ,dej mi cas na naky videa a pak uvidis proc pouzivame helmy,protoze kdybysme je nepouzivali,zadne holky by nas nechteli,uvidis proc...

Ps:on je taky sparring a sparring,ten tvuj sparring bude asi nakej semi contact kdyz se jeden druhyho omylem dotknes tak se pak jeste omluvis ,ten nas,tomu se rika sparring protoze tam BOJUJES,slysel jsi nekdy o tom slove?Je to ve slovniku,podivej se :lol: :lol: :lol:
--------------------paneboze to je buzerant...takeho truhlika "vsadebola a vsetkovedala" som uz davno nevidel...pocuvaj trtolin co sparuje 3 hodiny v kuse,tz si lepsi ako moj milacik Mikey Tyzn...
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod diablik » ned 03. zář, 2006 13:03

....
Naposledy upravil diablik dne ned 03. zář, 2006 13:11, celkově upraveno 1
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod diablik » ned 03. zář, 2006 13:04

........
diablik
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 877
Registrován: stř 04. kvě, 2005 23:00
Bydliště: SK

Příspěvekod Clodman » ned 03. zář, 2006 14:21

kluci proctete si to forum na k¨tery byl odkaz odsud.......konci to slovy opena: "Zaslal: út srpen 22, 2006 1:28 pm Předmět: OK(verejna omluva)

--------------------------------------------------------------------------------

Dobre vihrali ste ,OMLOUVAM SE VSEM ,hlavne Jindrichovi !Delal sem ze sebe debilniho,namyslenyho machra a jeste mnohem mnohem vic...predstavil sem se jako nekdo jinej a tim sem mohl urazit jeho meno mezi lidma...nevim,uz tady asi padly vsecky ruzny diagnozi miho mentalne dusevniho stavu takze neni treba abych to rozebiral!Proste sem udelal blbost a myslim ze uz sem za nu zaplati(a pokud od nekoho v tramvaji a jinde dostanu tecku ci hur)tak jeste zaplatim...tak uz to tady PLS nerozebirejte..a jeste jednou OMLOUVAM SE A MRZI ME TO A VIM ZE UZ SI URCITE DAM POZOR ROZHLASOVAT VECI KTERY NEJSOU PRAVDA A POMLOUVAT A URAZET LIDI NA NETU!
a Tobe Jindro bych se nedivil kdyby si dorazil do Brna dat ten sparring a poradne me natloukl!Taky Sorry
_________________
Do you know what's there,waiting,beyound that beach? IMMORTALITY!TAKE IT!It's your!
Clodman
Clodman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 274
Registrován: pát 19. lis, 2004 0:00
Bydliště: Pardubice

diablik

Příspěvekod OpenYourEyes » ned 03. zář, 2006 14:22

Ty ses zase blbej slovak co neumi číst cesky!Nikdy sem nepsal ze sparruju tri hodinu v kuse ale ze sparruju tri hodiny tydne,jezisi..prosimte cti nez neco ze sebe vyblijes...
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Clodman

Příspěvekod OpenYourEyes » ned 03. zář, 2006 14:23

Jj ja to cetl a kluk ma pravdu,prehnal to,ale omluvil se,pak nevim jak to slo dal,dorazil sem jen po stranu 12!
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron