Multikulturní setkání BU.cz vol 4-návrh

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod RUNAR » stř 14. říj, 2009 14:56

Co je ale horší je že je Sokol Vršovice na 31.října zamluvenej na nějakej seminář......musíme sehnat něco jinýho.Nebo jít do sálu 9x16 na parkety.

Ještě zkusím dohledat nějakou jinou variantu.Tělocvična se na sobotu sežene určitě ale jde o to aby tam bylo tatami na sparring.

Ukrop:
Mně je totálně u prdele co si myslí nějaký páprdové jako si ty.
Mně stačí že jsi skoro nedotknutý ZÁKLADY logickýho myšlení(jsi hlupec z rozumu), takže tvoje soudy jsou mi jedno.
Naposledy upravil RUNAR dne stř 14. říj, 2009 15:00, celkově upraveno 1
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod xiexie » stř 14. říj, 2009 14:58

RUNAR píše:Ahoj bouchači, termín se kvapem blíží takže to shrnu:

Přihlásili se tito:
Xiexie- Sanshou


Máš tam chybu, vždycky, ale vždycky jsem za Tchajčchi :wink:
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » stř 14. říj, 2009 15:02

Xiexie:
Ok :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 14. říj, 2009 15:17

Ukrop:
Hele a musíš vopruzovat zrovna tady?
Založ si vlákno Ukrop&Spol vs Runar a pořešíme cokoliv.
Dost lidí je nasraných z tý nálady tady....tak sem netahej nějaký hemoroidy, nikoho to nezajímá a nebaví.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

kuk

Příspěvekod TierraZ » stř 14. říj, 2009 15:41

Už zase živě diskutujete kluci. :lol: Asi přehodnotím vybavení lékarničky
Zvítězit bez boje znamená převýšit jiné svými ctnostmi.
http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=82215
TierraZ
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 160
Registrován: ned 18. zář, 2005 23:00
Bydliště: Brno - Bohunice

Příspěvekod RUNAR » stř 14. říj, 2009 15:57

Vrozkrokkop:
Díky za info, takhle je to fajn když víme co cvičíte a odkud jste.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » stř 14. říj, 2009 16:35

Dalt píše:... tak si ctu ten seznam prihlasenejch - Luen, Ukropcany, Roza nedojedou bo co? Co je to za bordel? :?


Cago chlape, ja stejne muzu jen cucet, od dnesniho rehabka chodim i bez ortezy, ale i to jde jeste tezko, takze o nejakem tukani nemuze byt ani rec, leda prijit na kukacku a to bych byl asi jen nastvanej voajer :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 14. říj, 2009 16:55

Runar:
No, každopádně hodně štestí při organizaci...... a řešení "případných" konfliktů :wink:
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod player » stř 14. říj, 2009 21:45

RUNAR píše:Co je ale horší je že je Sokol Vršovice na 31.října zamluvenej na nějakej seminář......musíme sehnat něco jinýho.Nebo jít do sálu 9x16 na parkety.


Parkety rulez!Nam ex-shotokanistum to preci neva, hej? :)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod Dong_wu » čtv 15. říj, 2009 7:22

Runare zapoměls na mě :evil:

Parkety no problem.
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Chrobi » čtv 15. říj, 2009 7:28

Ahoj všem, 31.10. budu na soustředění s našima "prckama" (třeba 17 let, 100 kilo a tak ;o), takže bohužel nedorazím. Na soustředění bych nejel, jen kdyby zdraví přestalo držet, tak jak drží aspoň teď, což bych nemoh ani boxovat, takže bych stejně nepřišel. Mrzí mě to, ale jiný termín na příští akci snad dorazím v plný síle ;o) Mějte se a užijte si to.
Chrobi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » čtv 15. říj, 2009 8:44

Player:
Já jsem na ně taky zvyklej....tatami jsem chtěl aby tam třeba mohli jet sanďáci i s porazama atd. ale neva parkety postačí.

Vrozkrokkop:
V pohodě mám to na háku :D

Chrobi:
:( :(

Dong-wu:
Á sorrýýýýý, to máš za to žes minule nepřišel :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 15. říj, 2009 9:00

Tak jsem zamluvil ten malý sál v Sokole Vršovice na sobotu 31.října od 13:00, nájem je 300czk/hod a chtěj po mě prašule předem :D asi maj zkušenosti.
Takže, tady to najdete:http://www.sokolvrsovice.cz/index.php?menu=kontakty

Zdar Sokolské tradici a tradici setkání bu.cz :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Dong_wu » čtv 15. říj, 2009 9:57

OK, osobně porazy na parketách přežiju.
Jen doufám, že se tam dá v okolí sehnat nějaký oběd když je to od jedný :wink:
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » čtv 15. říj, 2009 11:15

No jinak bych napsal že pro mě moje účast tady na foru překonala silně moje očekávání: :D
Našel jsem tu několik dalších zajímavých a fajn kámošů se kterýma už několik let chodíme trénovat, sportovat i pařit a máme si vždycky hodně co říct.
Pro mě je tohle výhra.
:D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Boreas » čtv 15. říj, 2009 16:48

Tak tedy musím říct, že se mi letošní atmosféra setkání příliš nelíbí.

Nechci tady nikoho urazit, ale ta hádka ucropcany vs. RUNAR mě opravdu hodně mrzí. Nevím hoši na čí straně je větší chyba a rozhodně tady nechci dělat soudy.
Před rokem, když jsem vás viděl poprvé, tak jste mi přišli jako mimořádně fajn lidi, kteří popírají přesně ty negativní vlastnosti, které se fighterům často neprávem připisují.
Proto nechápu, jak se z vás mohli přes rok stát, kvůli mnohdy malicherným internetovým hádkám, nepřátelé do "roztrhání čepic".

Nejde mi do hlavy, proč to zašlo tak daleko. Každý přece máme svoje názory, které nám nikdo nevyvrátí žádným argumentem, ale proto se přece nemusíme hned nenávidět, ne?

Co se týče ucropovy účasti na srazu, tak bych to neomezoval jen na "title fight". Vím ucrope, že tobě osobně to zřejmě mnoho nepřináší, ale myslím, že mnoha začátečníkům jsi otevřel oči a pokročilé jsi upozornil na jejich chyby. "Vydržet a být tvrdý."
To jsi mi tehdy řekl a zřejmě na tu větu nikdy nezapomenu.

RUNARe, ty jsi ke mně vždycky byl hodně otevřený a přátelský, proto si tě nesmírně vážím. Jseš fajn chlap. Byť někda zřejmě rapl.


Je mi hnusně když čtu ty vaše poslední příspěvky a přijde mi, že ta hlavní myšlenka srazu zmizela kdesi v nenávratnu.


Nedělám si iluze, že tohle co tady teď píšu k něčemu bude, ale prostě jsem vám to musel říct...
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod graver » čtv 15. říj, 2009 17:06

Boreas: nepropadej temné straně síly :wink: Taky se mi nelíbí, co tu chlapi předvádí, ale docela to chápu. Nakonec to tu už kdysi zaznělo, že přes rok se lidi šermují na webu a na setkání je to pak v pohodě. Právě proto se to dělá, že. Ti, kteří měli v té BUbranži možnost něco dokázat sobě i ostatním, jsou holt silné, suverénní osobnosti a občas mají problém se srovnat s druhými. Face to face je všechno jinak - ty přiblblé webové šlehačky se vyřeší během 10 sekund.
Nevěř tomu, že se z někoho něco stane něco přes rok. To setkání bude naprosto v pohodě - neumím si představit, že by to mohlo být jinak. Chlapi se neshodli, ale to neznamená, že jsou to blbci, kteří si nedokážou podat ruce (no dobrá, třeba v rukavicích :wink: ).

Já to letos bohužel vidím černě, protože se proti mně spikl byznys a zdraví. Ale kdyby se mi náhodou přece jen podařilo dorazit, tak připište na seznam: graver, rekreační důchodcovský a gaučový shotokan, v případě potřeby možno použít jako lapu - mám vypracované hara :lol:
Bohužel budu mít jasno až těsně před termínem, tak snad nebude vadit, když se event. připlazím poněkud nečekaně.
Jen jsem vzhledem ke své fyzické a časové indispozici moc nesledoval ten termín, tak to sem pls. někdo zopákněte.
Rád bych vás viděl - minule to bylo super.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod RUNAR » pát 16. říj, 2009 9:28

No dobře abych nezůstal pozadu:
Nebudu se nikdy přizpůsobovat nějakým názorům, který mi nesedí abych byl oblíbenej, jen z toho pomyšlení zvracím.
Naopak s většinou tu vycházím normálně, pokud nenarazím na nějakou křivost která mi nesedí.

Mám kámoše co trénujou jen xboxing a neměl jsem s nima jedinou hádku.....prostě se respektujeme, jsou to rovný chlapy, potom nemám problém.


Sparringy s Ukropem:

No rozdělil bych to na striking a klinč a fýzu:

Striking:Nezaznamenal jsem že by Ukrop byl rychlejší, přesnější, lepší práci nohou, timing.
Fakt se omlouvám ale ať se snažím sebevíc tak tohle tam nevidím.
Co bych uznal je ža má mnohem lepší obranu na krátkej distanc než já, v těch rukavicích se akorát zabalím do dvojáku a to je na úplně na prd ale furt lepší než rozmlácenej ksicht.
Dál mnohem líp vidí a reaguje na lowkicky než já.....má to našlapaný, no taky aby ne když jede MT.

Klinč a fýza:
Má mnohem lepší fýzu taky aby ne když chodí do gymu na tréninky.
Klinč netrénuju ale pokud mám síly tak se stačí rychle nabalit na soupeře a neudělá ani prd.....pokud dojde fýza nebo se stihne dobře chytit je problém.
Naprosto souhlasím že fýza je dúležitá i na fight kterej trvá třeba jen 2 minuty.

Celý je to ale v rukavicích což není úplně parketa pro Karate striking.

Chcete abych se za něco omluvil?Tak dobře:

Omlouvám se všem za to že jsem chodil na Karate který mi hodně dalo a NIKDY mě nezklamalo.
Omlouvám se za to že jsem šel zkusit svoje Karate na MT a nedostal jsem na držku.
Omlouvám se za to že kondiční xboxeři stejný váhy na mě neměli.
Omlouvám se za to že se teď v MMA ukazuje Karate jako hodně efektivní striking.

Chcete regulérní porovnání? Postavte mi xboxera co trénuje 12let sám doma....a uvidíme ale to by mě nebavilo, radši jdu do trénovaných soupeřů.

Memůžu za to že tady lidi cvičili hovadiny a pak dostávali přes držku......já jsem jim neradil aby cvičili to co cvičili.

Tohle jsou moje názory a nebudu psát něco jinýho abych byl oblíbenej falešnej skromňák.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod cudles » pát 16. říj, 2009 9:32

Runarovi jsem dlouho fandil do urcity doby, ale bohuzel musim souhlasit s Ucropem, taky mi dost silne prijde ze nedokaze uznat nektery vec a postavit se k nim jako chlap. Ikdyz mi nektery ukropcanyho prispevky v tyhle dlouhy hadce taky nesedely, myslim si ze to co sem napsal vyse je asi to,,hlavni"...No, jsem zvedave jak to letosni setkani dopadne, ja bohuzel drazit nemuzu, jsem v Plzni na skole, a jsem rad ze mam na treninky :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod RUNAR » pát 16. říj, 2009 9:35

Cudles:
V pohodě....je to tvůj názor, já mám jiný, nebudu nikoho přesvědčovat, každej ať si myslí co chce, já svoje už napsal.
Všichni ostatní jsou tady ztělesněné ctnosti :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků