Xaltotun vs. Roza

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Toman » pát 10. úno, 2006 12:06

Ačkoliv neznám sifu Rzounka osobně, trénuji pod člověkem, který se s ním zná VELMI dobře.

Nechce se mi věřit, že by nastalo něco na způsob lynčování v případě Xaltotunova vítězství.

Xaltotune upřímně.., co jsi čekal za reakci v Yiwanově škole? Chlebíčky a plzeňku?Pokud si pustím hubu na špacír a chci fajt tak musím počítat s tím že na mne budou nasraní.

PS. Kdyby bylo na mně domluvil bych si nějaký parkoviště či tak...Už jenom kvůli prostředí :)
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Rimmer » pát 10. úno, 2006 12:10

mě naprosto není jasné proč se souboj odehrávál u rozy ve škole! jestli sem to dobře pochopil tak roza je vyzyvatel! logický by byl souboj u xaltotuna a nebo nejlépe na "neutrální půdě"! krčskej les, parkoviště..kdekoli jenom né u vyzyvatele "doma" to mi fakt přijde divný!
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod Peta » pát 10. úno, 2006 12:21

Rimmer píše:mě naprosto není jasné proč se souboj odehrávál u rozy ve škole! jestli sem to dobře pochopil tak roza je vyzyvatel! logický by byl souboj u xaltotuna a nebo nejlépe na "neutrální půdě"! krčskej les, parkoviště..kdekoli jenom né u vyzivatele "doma" to mi fakt přijde divný!


Pokud by sis příspěvky týkající se výzvy přečetl, zjistil bys, že Roza byl ochotný přistoupit i na jiné místo, škola jeho sifu byla jenom návrh. Záleželo na Xaltotunovi, jestli mu to vyhovuje nebo ne. Odsouhlasil to, takže mu to asi připadalo OK, ne?

Ovšem, taky by mi připadalo lepší zvolit nějaké jiné, neutrální místo. Ale to byla Xaltotunova volba. Z jeho vyprávění mi však připadá, že si výzvu na souboj pomýlil s pozváním na čaj.
Peta
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 50
Registrován: úte 25. říj, 2005 23:00

Příspěvekod irzounek » pát 10. úno, 2006 12:26

Rimmer píše:mě naprosto není jasné proč se souboj odehrávál u rozy ve škole! jestli sem to dobře pochopil tak roza je vyzyvatel! logický by byl souboj u xaltotuna a nebo nejlépe na "neutrální půdě"! krčskej les, parkoviště..kdekoli jenom né u vyzyvatele "doma" to mi fakt přijde divný!


Mily Rimmere,
pokud jsou JAKEKOLIV pochybnosti o prubehu, okolnostech a vysledku srandovniho setkani s Xaltotunem, je mozne usporadat druhe kolo KDEKOLIV jinde. A tentokrat za ucasti LIBOVOLNEHO poctu divaku (ktere jsem tentokrat - a ted vidim ze to byla chyba- posilal z ohledu ke klukum pryc). Pokud o druhe kolo neni zajem, poprosil bych o "klid ve tride" :wink: .
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 427
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Legerova 34, Pha 2, 120 00, ČR

Příspěvekod Rimmer » pát 10. úno, 2006 12:26

já u toho nebyl!!!ale rozhodně bych ve dvou do cizý školy nevlez...ani za prase:-) buď by nás šlo 30 a nebo by to bylo jinde. ale máš pravdu, že tam vlez dobrovolně.............
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod Rimmer » pát 10. úno, 2006 12:28

add rzounek: ja netvrdim, že to bylo tak jak říká marek, ani že to bylo tak jak říkáš ty! nebyl sem u toho! ale to, že tu k nahlédnití neni to video je fakt "divný" :roll:
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pát 10. úno, 2006 12:29

Prosim nekoho, kdo je z Prahy a muze pomoci s prevedenim zaznamu z toho, co jsem zazil v jejich skole s Rozou z videa na net, aby se mohli podivat i ostatni, jestli by mi mohl napsat zde do mailu - ci zavolat na 608072959.

Diky,

Xaltotun
Naposledy upravil Xaltotun dne stř 15. úno, 2006 22:09, celkově upraveno 1
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod graver » pát 10. úno, 2006 13:04

Omlouvám se, že se do toho pletu, ale jedna věc mě dost zajímá:
"mel co delat, aby Vas psychickou soustredenosti zklidnil"
Můžete se k tomuto někdo vyjádřit?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod pavela » pát 10. úno, 2006 13:08

Znovu opakuju, že neustálé připisování nějakého lynče, negativní energie a pod. působí jako pochybnosti o ČESTNOSTI Yiwanových kluků a je trapné. Rimmer:buď by nás šlo 30 a nebo by to bylo jinde. mám pocit, že si pleteš čestný souboj dvou soupeřů s KNOFLÍKOVOU VÁLKOU. Myslíš, že Yiwanovi kluci jsou takový skety, že by sis měl ssebou pro jistotu vzít granáty a samopal? Vždyť je to SM̦NÝ a TRAPNÝ. :roll:
Naposledy upravil pavela dne pát 10. úno, 2006 13:17, celkově upraveno 1
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

a

Příspěvekod roza » pát 10. úno, 2006 13:14

Pavelo - jukni do SZ

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Xaltotun

Příspěvekod Jamamba » pát 10. úno, 2006 13:16

Přišel jsem na trenink, jako každý jiný den. To bude ten důvod, proč tam na tebe Roza nečekal sám.
"Boj" jsem neviděl.
Ale musím s politováním, říct, že je mi jasné proč ta Evropa vypadá tek jak vypadá, když se do toho motaj jen takový lidi, jako je zde přítomný Xaltotun.

Je pro příklad, může tohle někdo myslet vážně?! "stvrzení kapkou krve"
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod Rimmer » pát 10. úno, 2006 13:20

to pavela: to mě určitě uklidní. že mi někdo na internetu řekne, že ty kluci pŘece nejsou žádný skety...... já sem nikdy neřek že by se pral někdo víc! jenom pro jistotu bych tam nikdy nešel sám a přijde mi to jako hloupost!
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod Dong_wu » pát 10. úno, 2006 13:25

Rimmer píše: jenom pro jistotu bych tam nikdy nešel sám a přijde mi to jako hloupost!


to je pomerne pochopitelny, ale kdyz tam jdu, tak potom se nevymlouvam na to, ze tam bylo hodne ostatnich zaku...........
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Re: a

Příspěvekod pavela » pát 10. úno, 2006 13:26

roza píše:Pavelo - jukni do SZ

Roza
Už jsem ti tam postnul, dík, že jsi se bil i za mě :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Rimmer » pát 10. úno, 2006 13:28

Dong_wu píše:
Rimmer píše: jenom pro jistotu bych tam nikdy nešel sám a přijde mi to jako hloupost!


to je pomerne pochopitelny, ale kdyz tam jdu, tak potom se nevymlouvam na to, ze tam bylo hodne ostatnich zaku...........
s tím souhlasím! a taky nikoho neobhajuju...já si to ani neumim představit jak to mohlo vypadat...přece když už se jdeme prát když už je definitivní tak do toho vlítnu a buď padne jden nebo druhej..už jenom z tohohle důvodu bych to rád viděl!!!!
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

a

Příspěvekod roza » pát 10. úno, 2006 13:39

Pro vsechny - zadny "boj" se nekonal.
Oduvodneni proc tomu tak bylo ,je patrne z videozaznamu.
Nestoji mi to ani za to neco psat.

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pát 10. úno, 2006 13:42

Vse o tom, ze neni video v mych drivejsich prispevcich jsem uz opravil - bude, jakmile se najde clovek, ktery nam, pomuze to pretahnout do formy pro net.

Je pravdou, ze do te skoly jsem sel s umyslem, nejak zjistime situaci a vyresime ty reci na netu. Proto jsem tam sel..Jenze uz u toho vchodu a pak pri vstupu to clovek zacne vnimat jinak, hlavne kdyz vidi, ze druzi to mysli ten den fakt vazne.

Navic jsem necitil zadnou chut nekomu skutecne ublizovat, proste pohadat se na netu mi neprijde jako tak zasadni pro to, co mohlo nastat.

Kazdopadne jsem dnes poucenejsi a neco podobneho uz riskovat nehodlam a ani v jinych vecech jen tak na uzemi nastvanejsich pratel ci nepratel nepujdu.

PROSTE SI TO SAMI NEKDY ZKUSTE NEJAKOU SKOLU I NAHODOU NASTVAT A SAM TAM PAK VLEZT A UVIDITE! 8) Rozhodne doporucuji zajemcum o adrenalinove sporty. :wink:

Ukropcany: Nikoho z Hanumanu jsem zatim nastesti prozatim v podobnem netovem diskusnim duchu nepotkal..Treba diky tehle zkusenosti jsem se vyhnul tomu, ze bych priste jen tak vlezl k nim (to by jiste mohlo byt jeste silenejsi).. :wink:

Rozhodne clovek v te situaci zjisti - ze i jit se jen domluvit do skoly druheho cloveka muze znamenat, ze dany clovek je opravdu nastvany..A navic to treba povazuje za opravdu dulezite, zatimco ja jsem to bral jako soucast dne mezi nekolika jinymi, pro mne min. stejne vyznamnymi cinnostmi.

No kazdopadne to bylo dost zajimave :oops:


Pavela: Nemam zadne pochyby, ze kluci ve skole si - fu Rzounka jsou naprosto normalni a v pohode. Jen kdyz sam vlezes do cizi skoly, kde jak jsem videl z Rozy Te fakt chteji sundat, ucitis tu negativni silu, ktera podporuje soupere a zene ho na Tebe a proste jist si nemuzes byt nikdy nicim, zvlaste kdyz vsichni stoji kolem Tebe a chteji souboj, zatimco ty to vidis o dost klidneji .:twisted:
Naposledy upravil Xaltotun dne stř 15. úno, 2006 22:10, celkově upraveno 2
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Re: Hm,

Příspěvekod Peta » pát 10. úno, 2006 13:55

Xaltotun píše:Rozhodne clovek v te situaci zjisti - ze prijimat vyzvu k souboji od cloveka muze znamenat, ze dany clovek je opravdu nastvany...


Obrázek

To snad neni pravda... Co sis jako představoval? Proč si neřek rovnou, že se z toho chceš vykecat? Proč si vedl silácký kecy o ultimátech bez rukavic a pravidel? Ne, ty nemůžeš bejt chlap... Ty seš jenom "politik".
Peta
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 50
Registrován: úte 25. říj, 2005 23:00

Hm,

Příspěvekod Xaltotun » pát 10. úno, 2006 13:59

Jenze jsou nastvanosti, jako ze se muzem pobit, ale da se to urovnat.

Proto jsem chtel ten podpis puvodne - do 14 dnu bych pripadne udelal - kdyby na tom souboji trvali par bonistickych postupu (do te doby jsem ani nevedel jak Roza vypada a kdo to je, takze podobny pokus bonisticky udelat nesel) - proto jsem s navstevou te skoly souhlasil (jisty pokus jsem totiz udelat chtel, kdyz to Roza navrhl). A pak bych videl, jak nutny je jeste ten souboj 8)

Jenze octnul jsem se tam najednou dost uvnitr za vsema tema dverma, cestu ven jsem nevidel a jak zacal utocit, bylo jasne, ze zadnych 14 dnu na podobne postupy nebude a musel jsem se branit a dostat ven. Na coz bylo WT evidentne presne to spravne. :idea:

A podpis na bonismus jsem nedostal, neb mi vysvetlili, ze je to nesmysl :evil: - a jak hezky pokus to mohl byt.. :twisted:
Naposledy upravil Xaltotun dne pát 10. úno, 2006 14:24, celkově upraveno 2
Xaltotun
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: čtv 15. pro, 2005 0:00

Příspěvekod makky » pát 10. úno, 2006 14:17

xaltotune, uf, ty jsi proste... blazen. :roll:
makky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 17. led, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron