Xaltotun vs. Roza

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Jamamba » pát 17. úno, 2006 8:36

Toto prosím napsal Xaltotun ve fóru zkušenosti z ulice. To jen pro pobavení, pro ty, kteří ho viděli v akci včera na tom veřejném promítání!

"Osobne jsem zazil na diskotece u Vystaviste v Brne, kde jsem byl se s kamosi, ze tam byli tri mistni dostz namakani typci, kteri se kolem pulnoci opili zacali bavit tim, ze hodili sklenice od piv mezi tancici lidi, ktere se sem tam rozbily o hlavu nekoho v tom davu. Jedna se rozbila o hlavu typka pred mnou - nastesti to byly ty tenke pullitry. Rikam kamosum, jdem jim rozbit drzky, je nas tady vic -spis pro jejich psychickou podporu (vsechno to byli nic necvicici studenti a evidentne spis knihomolove), at vedi, jak se chovat..Jenze ostatni jako ze si nebudeme delat problemy, ze jsou to znami rvaci atd..Tak jsem jsem si rikal, delam 8 let kung-fu a 3 proti mne zas neni tak moc, ze to zvladnu sam (ach ta tehdejsi naivita ze staleho sledovani Lamacu kosti).

Sel jsem za nima a rekl, at toho okamzite nechaji, ze se mne to nelibi a cekal reakci. Jejich (jak jsem zjistil pozdeji kapo) urval nohu od zidle a mavnul ji po mne, mel jsem stesti, ze jsem nejak udelal uhyb do postoje tygra a uhnul, nacez se do mne z boku pustili jeho kamosi..Napadla mne ovsem spasna myslenka..ustupoval jsem pred udery prvniho a tak nejak vykryval rany tech z boku, na protiutok nebyl cas (a ani jsem nechtel dostat tou nohou (coz je horsi nez teleskopakem))). Takze jsem jeste ustoupil 3 kroky k podiu, kde stal vyhazovac a ukazal mu na toho typka z s tou holi, ze dela jako bordel, vyhazovac se k nemu priblizil a pak jsem, radeji z klubu odesel..Jak mi rekli druhy den, klub pak museli tu noc zavrit, neb onen sef zmlatil 2 vyhazovace a rozbil co slo, jeho kamosi mu vydatne pomahali, az se strhla s temi vyhazovaci hromadna bitka a ac jich tam na ty 3 bylo tak 8, meli co delat.. (druhy den mi doslo, jak jsem mohl spatne dopadnout)

Jeste jsem se s tim typkem potkal pozdeji na jine dissce v Brne, kde dal zrovna hlavicku studentikovi, ze ho slozil, ale tam uz prijelo nekolik vozu Policie a si ho odvezli..

Kazdopadne pak jsem ho potkal jednou v nocni tramvaji, kde si vsichni vysedali, ze nechcou pri jeho agresivite dostat pres drzku. Sedl se vedle mne, ja mu rekl, ze je pekny hajzl a zeptal se ho, co cvici..rekl, ze 3 krat denne dela karate, do toho box a nekolikrat tydne posiluje..pak jsme byli dobri kamos, protoze si myslim, ze to byl v principu fajn kluk, jen trosku agresivni..

Kazdopadne jak NAIA pise, ze byl s 6 kamosi - uz na kamose nespoleham, jedine na ty, ktere znam dele napr. z treninku a dalsich zivotnich situaci a vim, ze se pridaj. Protoze je dost "kamosu", noumu, co daji pocit, ze ma smysl podstoupit boj a pak pomalu zmizi nebo stoji vedle a cekaji, jak to dopadne. "
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod irzounek » pát 17. úno, 2006 8:44

graver píše:Dokud tady to video nebude, jsou všechny řeči zbytečné. Až tady bude, budou všechny řeči zbytečné.
Peractum est...

Zdar a silu pratele,
na vcerejsim pousteni te 10ti minutove legracni scenky jsem mel v umyslu predat mr. X. CD se zaznamem s tim at si ho umisti na web, nebo at si s nim dela co chce. I prez veskere ujistovani, ze se nema ceho obavat, atd. Mr. X. nedorazil a tim padem video na netu nebude. Proto vsem kteri nevideli musi stacit komentare tech co investovali do ztraty casu a podivat se prisli.

Myslim si, ze tema je jiz vycerpane a mozna by nemelo cenu to dal rozebirat.
Cest :wink:
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod lucifer66 » pát 17. úno, 2006 11:17

to irozounek
nejako sa mi nezda? preco trvate na tom aby prisiel po video xal? ved kde je problem ked ho mate na cd, ved to dajte hoci kde na net , a nech si to kto chce pozrie, tak iba zdvihate vlno podozrenia na seba, ze na tom je nieco cudne, v com je problem pripadne mi poslite vydeo na vampy@centrum.sk a ja ho na web umiestnim, ked je problem s web priestorom,
:evil: :evil: :evil:
lucifer66
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod pavela » pát 17. úno, 2006 11:33

zkušenosti z ulice Vžyť von je to vlastně chudák...
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod irzounek » pát 17. úno, 2006 11:48

lucifer66 píše:to irozounek
nejako sa mi nezda? preco trvate na tom aby prisiel po video xal? ved kde je problem ked ho mate na cd, ved to dajte hoci kde na net , a nech si to kto chce pozrie, tak iba zdvihate vlno podozrenia na seba, ze na tom je nieco cudne, v com je problem pripadne mi poslite vydeo na vampy@centrum.sk a ja ho na web umiestnim, ked je problem s web priestorom,

lucifere,
:-) , muze se Ti/vam to "nezdat" jak chce, muzes mit "podezreni" na co chces - ale ve finale Ti/vam nezbyva nic jineho nez se smirit s tim, ze jsem se tak rozhodl. Dat na net video bylo prani X., ne moje. Pokud si pro nej neprisel, nebude. Vyrizeno. Definitivne.
Musim Ti/vam zduvodnovat a vysvetlovat proc co chci/nechci nebo co proc delam??? Skutecne mam vyvijet zbytecnou cinnost, protoze je nekdo zvedavy??? Navic nekdo koho vubec neznam, nemam s nim nic spolecneho a pravdepodobne ho ani nikdy neuvidim??? Opravdu si to myslis??? Z jakeho titulu si nekdo neco takoveho muze narokovat ??? :-)

Chapu, ze jste vsichni zvedavi. Je to pro vas ale opravdu takova tragedie??? Citite se skutecne ochuzeni ??? :-) O video min, o cloveka min kteremu se budete vysmivat ???

ENDE
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Skateordie » pát 17. úno, 2006 12:10

Irzounek ma pravdu, co tam to da, v podstate nic, lebo X. aj tak bude pisat, ze to nebolo tak ako to vidime na tom videu. Srat nato.
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod martinYT » pát 17. úno, 2006 12:59

irzounek píše:
lucifer66 píše:to irozounek

lucifere,
:-) , muze se Ti/vam to "nezdat" jak chce, muzes mit "podezreni" na co chces - ale ve finale Ti/vam nezbyva nic jineho nez se smirit s tim, ze jsem se tak rozhodl. Dat na net video bylo prani X., ne moje. Pokud si pro nej neprisel, nebude. Vyrizeno. Definitivne.
Musim Ti/vam zduvodnovat a vysvetlovat proc co chci/nechci nebo co proc delam??? Skutecne mam vyvijet zbytecnou cinnost, protoze je nekdo zvedavy??? Navic nekdo koho vubec neznam, nemam s nim nic spolecneho a pravdepodobne ho ani nikdy neuvidim??? Opravdu si to myslis??? Z jakeho titulu si nekdo neco takoveho muze narokovat ??? :-)

Chapu, ze jste vsichni zvedavi. Je to pro vas ale opravdu takova tragedie??? Citite se skutecne ochuzeni ??? :-) O video min, o cloveka min kteremu se budete vysmivat ???

ENDE

No samozřejmě máš pravdu,ale v tomto případě všechno vaše on má pravdu a ty nemáš pravdu, ten mluví blbosti a ten ne, je k ničemu. Mě osobně je ukradený jestli uvidím nějaký video nebo ne,ale spíše jde o princip, když už se tu tak malicherně hádáte tak aspoň dejte argument, který ukáže jak je to doopravdy. Samozřejmě nikoho z vás neznám, akorát jsem četl o I. Rzounkovi v různých článcích a na internetu. To je asi vše, ale dle mého co jsem například viděl jak vyvrcholila hádka Pavelou s Kurfistem, nebo jak se jeho jméno píše, tak to byla spíše fraška, která nevedela k ničemu stejně tak jako tahle konfrontace, která dle mého byla také akorát fraška k ničemu. A to že se do konfrontace ROZI a X. zapojil i I.Rzounek mě celkem udivuje, no ale co nadělám.

Já studuju VT chvíli asi 6,5 roku a nikdy jsem tuto potřebu neměl a dohadoval jsem se už opravdu s hodně lidma. V práci doma prostě všude a zatím jsem to bral spíše jako výměnů názorů a ne něco osobního.

No nic cvičení zdar :D :D :D
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

A

Příspěvekod roza » pát 17. úno, 2006 13:30

martinYT - mozna bys byl mene udiven ,v idealnim pripade pak vubec ,kdybys vyvoj celeho problemu sledoval od zacatku.
X se dopustil urazlivych vyroku na adresu sifu Rzounka ,coz je muj ucitel.
X pristoupil na setkani v nasi skole ,potazmo tedy skole sifu Rzounka.
Jeste porad jsi zapojenim sifu Rzounka udiven ,nebo je to ted vysvetleno?

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod martinYT » pát 17. úno, 2006 14:00

pro ROZU: Jo to jsem pochopil, že jste se hádali kvůli I.Rzounkovi a vaší škole. Víš asi jsem jinej,ale na adresu mýho učitele tu už bylo taky pár né "kladných" názorů,ale zatím ne takový abych se s ním musel prát. Pokud by mě provokoval z očí do očí tak by to bylo jiné a asi by to už člověk musel řešit, trochu jinak, ale tady ty fora považuju s píš takovou srandu, když se někdo otírá o mého učitele, myslím že to dělají lidi, kteří o něm ví prd a tak ať si říkají co chtějí. No ale jak jsem už napsal každej sme jinej. jenom jde i o to jak s tím skončit, třeba by to video pomohlo, i když si myslím že spíš ne. Viděl jsem video o napadení Blecha v jeho škole Güzem, opravdu nevím jak se to píše to jeho jméno, a stejně to bylo k ničemu, nic to neřeklo a nevysvětlilo... Myslím, že i ty ted vidíš, že to je k ničemu...
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

a

Příspěvekod roza » pát 17. úno, 2006 14:05

martinYT - ne nevidim ,dovolim si ponechat ten komfort vlastniho uhlu pohledu.

Roza
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jamamba » pát 17. úno, 2006 14:45

4 martinYT

poslal jsem ti vzkaz do soukromky.
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod martinYT » pát 17. úno, 2006 15:12

No jasně nech si svůj a já si nechám svůj....
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod graver » pát 17. úno, 2006 15:22

Tím by to mohlo skončit. Pokud I.Rz to video na netu publikovat nechce nebo nemůže, tak k tomu není co dodat a je úplně jedno, jestli nám to tady bude na 125 dalsších stránkách zdůvodňovat (což není jeho povinnost) nebo ne.
Snad jen k tomuhle: "O video min, o cloveka min kteremu se budete vysmivat ???" - já osobně bych našel pro shlédnutí toho videa asi několik důvodů, ale tenhle mezi ně nepatří. Myslím, že pokud se X-ovi chce někdo vysmívat (já ne), stačí mu k tomu to, co tady X- doposud napsal.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
graver
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Risolutore » pát 17. úno, 2006 15:47

řekl bych, že jde prostě o princip. I. Rzounek nemá jediný důvod video zveřejňovat, on si nic dokázat nechce (ani nikomu jinému). Podmínka, ať si pro to X. přijde, je logická - jestliže ON chce něco dokazovat, ať to nahodí třeba na stránky CNN.
Risolutore
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod Fukki » pát 17. úno, 2006 15:58

graver píše:Tím by to mohlo skončit. Pokud I.Rz to video na netu publikovat nechce nebo nemůže, tak k tomu není co dodat a je úplně jedno, jestli nám to tady bude na 125 dalsších stránkách zdůvodňovat (což není jeho povinnost) nebo ne.
Snad jen k tomuhle: "O video min, o cloveka min kteremu se budete vysmivat ???" - já osobně bych našel pro shlédnutí toho videa asi několik důvodů, ale tenhle mezi ně nepatří. Myslím, že pokud se X-ovi chce někdo vysmívat (já ne), stačí mu k tomu to, co tady X- doposud napsal.

Plně souhlasím. Zatím jsem tuto diskuzi pouze četl a velice se bavil. Xaltotun je opravdu mistrný vypravěč :lol: Také bych však byl rád (tímto ale nikoho nepřesvědčuji) kdybych měl možnost video vidět. A opravdu ne z důvodů výsměchu. Mějte se.
Fukki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Frank » pát 17. úno, 2006 18:17

Bejt vámi už bych to neřešil,prostě vdieo nebude dokavaď si pro to X nepřijde.

A keců okolo toho bylo už dost
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Ralph » sob 18. úno, 2006 10:37

Stejně bych se na to mrknul 8O :wink:
Ralph
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod pavela » sob 18. úno, 2006 11:39

proč si neveme X k Yiwanovi ochranku, když má plný kalhoty??? Jistě by ho pár borců tady z fóra k Yiwanovi pro tu kazetu doprovodilo a ochránilo před "Rzounkovými hrdlořezy", když by je o to požádal.
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod player » sob 18. úno, 2006 21:24

Hele a co kdybych se pro to video stavil ja a nasledne ho dal na net?Je nekdo proti? :wink:
player
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod lucifer66 » sob 18. úno, 2006 21:51

player
ja som za , kludne skoc po to video :D
lucifer66
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé