přátelský sparring

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod MartinCZ » pon 04. zář, 2006 12:40

Nás to s Honzou zmátlo, když jsme tě viděli naposled, tak jsi měl blonďatou kštici. Nefoť se, budou si tě moc nahrát a vyfotit na sparringu. Budeš hvězdou večera., respektive odpoledne. Píšeš rychle jak Lamborghinia má to drive. :)
Martin
MartinCZ
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 192
Registrován: ned 25. kvě, 2003 23:00
Bydliště: Praha

 

Vpohode...

Příspěvekod OpenYourEyes » pon 04. zář, 2006 13:29

Nevadi,ja uzk nim nemam co rict Martine a radsi se ke me ani nehlas nebo takz dostanes sprdana:) ty fotky uz sem udelal ale nebudu je sem teda posilat jak rikas:)

Jinak bych vam chtel vetsine rict ze ste falesne jak petky,uz tak minimalne 10 z vas mi psalo na icq a dala so me do kontaktu ,a nenapsali ste me machyrku ,ale bavili ste se se mnou normalne,takze but tech minimalne deset lidi ma strach prida se k mim nazorum a nebo sou falesni a v tom pripade byste si meli by uvedomit jak se chvovate vy a ne ja atd atd takze byste si meli rozmyslet jak se chovate,ja vim ze zrovna nejsem slusnej clovek a nemam mozna respekt ke starsimu(coz tady neni poznat takze tezko ho muzu projevovat),mozna i to ze sem huba nevymachana ale ja sem jakej sem a kdyz se to nekomu nelibi,at mi prdel polibi,ja bez nej zit muzu a ja svoje umeni dotahnu nekam(pokud mi to skola a zdravi dovoli),jinak ostatni videa poslu jen lidem kteri mi budou prijemni a budou se ke me chovat slusne,ja od tedka nikomu nenadavam !
Jo a 16. prijdu uz jen kvuli tomu abych videl,jak moc dobri sou ti,kteri si ze me delali prdel !a Chci videt jak to zvladnou lip a pak jim taky ukazu ,jestli bou chtit,jak to delam ja!!
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

To openyoureyes

Příspěvekod Tyrman » pon 04. zář, 2006 14:02

Tak hele.

Defiloval jsem tu svoje teorie o boji nožem. Odepsals mi a já o tvých argumentech přemýšlel. Některé z nich jsem prostě uznal za logické, i když neověřené na tréninku.(Mnou) a řekl jsem si fajn, někdo rozumnej, s kym je řeč.

Jenže...pak jsem si tu prošel víc sekcí a pročetl pár tvých odpovědí. Nehledě na to, že tu do tebe reje plno lidí zbytečně, i když si za to můžeš sám svejma řečma, tak jsem přišel na jedno:

Jseš chodící sebestřednej, Já-ista. Co asi nevidí nikam dál, než na špičku svýho nosu. Furt čtu: pošlu svoje videa atd..Já jsem takovej a vy jste takový. Kecy, kecy, kecy. Pak nečtu nic jinýho než, můj MISTR je MISTRS V©EHOMÍRA, JE TO MŮJ BŮH. Neměl bys bejt takovej pošahanej modlář. Respektuju svýho mistra, ale nejsem fanatik. Ani bych se nedivil, kdybys souhlasil s "ústní zkouškou v kleče."

Všimni si, že vůbec nehodnotím tvůj styl ani to jakej seš mlátič. Je mi to jedno. Jestli jseš fakt, tak dobrej, jak tvrdíš, tak si bud, ale prober se a začni mít trochu toho, jak tomu Japonci říkaj Zan-shin (nebo jak se to píše) a taky bych ti doporučil pročíst kodex Bushido, abys věděl, co je to Pokora, respekt a klidná duše.

Přestan, na každý rejpnutí do tvý osoby reagovat jako alergik na včelí bodnutí a prostě vychladni. Přestn dávat lidem důvod aby si z tebe utahovali a oni přestanou. Podle mě nejseš blbec, jen se honíš někde v oblacích. Trochu úcty k diskuzi.

a vám ostatním Chci říct tohle (a třeba mě pošlete do prdele, mě je to jedno): Jste natolik hloupí, že se musíte snižovat na úroven cizího týpka, kterýho beztak znáte jenom z řádek monitoru? Uvědomte si, kolik zbytečný energie vkládáte do tohole podělanýho "FLEJMU". Už se na to vyserte a věnujte trochu respektu i OYE-mu. Pokud do Váš šije, tak mu prostě nepište ( a obráceně), už sakra vychladněte a dejte pokoj. Otevírá si tlamu, tak at! Když dojede na sparring, může ukázat, co v něm je. Pokud tu hlásí, že dojede a nakonec nedojede, tak si o tom můžeme udělat každej svůj obrázek. Zkuste být zase trochu objektivní a neposílejte každý jeho slovo, do řici, protože to napsal OYE.

A všem: "Fuck your EGO"

Na tohle mi asi ani nereagujte. Je to můj výlev. Nechci se pouštět, do žádnejch mega teorií o tom, kdo si začal a kdo je vlastně v právu, ok?

Zdar Tyrman!
!!Fuck Ego!!
Tyrman
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: pát 01. zář, 2006 23:00
Bydliště: Louny

Příspěvekod Jendis » pon 04. zář, 2006 14:04

Vím,že jsem na Tebe už nechtěl reagovat,ale myslím,že malou "radu" si zasloužíš.....:::

Víš,stačí ubrat plyn a nikdo Ti nadávat nebude.Nikdo není zvědavej na někoho,kdo sem vstoupí stylem:"všechno vím,všechno znám,jsem nejlepší...atdatd"(schválně si projeď své příspěvky....PŘESNĚ TOHLE Z NICH ČI©Í.......spousta lidí se tu navzájem zná(alespoň virtuálně-dost i osobně) a TOBĚ se určitě nikdo přizpůsobovat nebude.
Jde o diskuzní fórum,lidi mají různé názory,mohou spolu nesouhlasit,ale většina tady to dělá slušně......tím,co tu předvádíš,akorát lidi proti sobě popouzíš......nepředvedls tu ani základy slušnosti.....troufám si tvrdit,že polovinu toho,cos tu zatím předvedl,by sis z oka do oka netroufnul-ne kvůli tomu,že bys mohl být zbit,ale proto,že spousta lidí tady je i o desítky let starší,fotři od rodin,uznávaní učitelé(vit Tvé potykání p.Rzounkovi).Tenhle server má sloužit k VÝMĚNĚ zkušeností,informací a potlachu lidí,kteří se osobně nemohou potkávat tak často,jak by možná chtěli.
Popřemejšlej nad tím.......jestli sem chceš chodit :wink:


Tyrmane,pěkně.....o chvilku jsi mne předběhl. :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

jj fajn kluci

Příspěvekod OpenYourEyes » pon 04. zář, 2006 15:16

Ste fajn kluci,mate velky slova,ja vam je neberu,jen mam jednu posledni otazku :proc tady na serveru ma kazdej velkou pusu a me na icq pisou uplne neco jinyho a pomlouvaji ty slovaky co tady nejvice stekaji ?a to ne jedna osoba,tak 6 s tech deset me davaj za pravdu ,nebudu jemnovat,nehodi se to !! :lol: :lol: vysvetli me tohle a uz drzim pusiinku :!: :!:
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod graver » pon 04. zář, 2006 15:19

4Tyrman:
"Jste natolik hloupí, že se musíte snižovat na úroven cizího týpka... Už se na to vyserte..."
Nevím, jestli snížit se na něčí úroveň je exactly hloupost, ale jinak s tebou samozřejmě souhlasím :D :D .
Jen si dovolím malé rýpnutí: ty přece děláš přesně to, vyčítáš ostatním - polemizuješ s ním a reaguješ na jeho výlevy. Tak co třeba začít u sebe? :wink:
Ale jinak fakt nic ve zlým :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » pon 04. zář, 2006 15:23

Vážně na tohle chceš odpověď????O takových lidech si snad obrázek uděláš sám,ne?! :wink: Mimochodem,klidně jmenuj.....takhle si může každej myslet,co chce.Ať se vyjádřej ti dotyční sami......nebo to nech bejt a už to nepitvej...hlavně klídek :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

ukropcany

Příspěvekod OpenYourEyes » pon 04. zář, 2006 15:25

neboj teb sme taky pomlouvali,prece bysme te nevynechali :lol: :lol:
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 04. zář, 2006 15:26

tak nic....tohle fakt nemá cenu... :roll:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Staci

Příspěvekod OpenYourEyes » pon 04. zář, 2006 15:29

Staci,uz nebudu pomlouvat nikoho pokud se nebude navazet do me ,tim ukoncuju teno rozhovor a sezerte si me :)
16 navidenou :lol: uvidime kdo je the best :lol: s tema videama to plati...
Nejlepsi BOJOVNIK,nejhezci klucina a proste BEST of BU
OpenYourEyes
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 335
Registrován: stř 30. srp, 2006 23:00

Příspěvekod graver » pon 04. zář, 2006 15:34

Ale co - v reálu to může být (a bývá) jinak, než na těchhle fórech. Lidi, kteří se virtuálně nemusí a na fóru by na sebe nesáhli ani dvoumetrovou tyčí, se pak někde potkají, něco si vyříkají, vysvětlí si, o čem to je, podají si ruce a jdou na škopek. Jak už bylo řečeno, OYE by se face-to-face asi takhle nechoval. To je holt ta anonymita na netu...
Tyhle organizovaný sparringy jsou na to jak dělaný - holt se pošermujete i názorama. Kdybych na to měl, taky bych se zastavil :(
Ne, že bych se někoho zastával - jen taková všeobecná úvaha...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Toman » pon 04. zář, 2006 15:41

Hele (Admine),
Co kdybchom to tady vyřešili tak jako to udělali na ronnie.cz tzn. LOCKED
Thread už účel splnil, termín je dohodnut a topic už slouží jen jako prostor pro výlevy duševně nemocného individua.
Další fungování tohoto threadu je už bezpředmětné

Ať si OYE založí vlastní vlákno a kdo chce může tam s ním vesele diskutovat.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

kde a kdy!

Příspěvekod Boris68 » pon 04. zář, 2006 15:51

16.9.2006 v 14hod, WING CHUN PRAHA, Hloubětínská 2, Praha - Hloubětín, tel: 737239889 :)
www.wingchunpraha.org

Jednoduchost, přímočarost, ekonomie pohybu, minimální využití fyzické síly, praktičnost.
Boris68
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 26. kvě, 2005 23:00

Předchozí

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron