Přátelský sparring se zbraněmi

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Jendis » sob 10. lis, 2007 17:29

tak průběžný report...naprosto pohodová akce s pohodovejma lidma.....bohužel jsem musel odjet domů již dnes,tak doufám,že stále je jediným zraněním pár modřin a škrábaců.....vážně hodně na pohodu :!:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Sennin » sob 10. lis, 2007 19:03

Chlapi, vy jste byli dneska v Praze na Josefově? A jaký to tam bylo? Já to sledoval jen on-line na iDnes. Takže jste trošku sparingovali a iDnes z toho udělala bitky mezi anarchisty a neonacisty :lol: :lol: :lol:

http://zpravy.idnes.cz/anarchiste-zbili ... domaci_klu
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Hark » sob 10. lis, 2007 20:47

Jendis píše:tak průběžný report...naprosto pohodová akce s pohodovejma lidma.....bohužel jsem musel odjet domů již dnes,tak doufám,že stále je jediným zraněním pár modřin a škrábaců.....vážně hodně na pohodu :!:


Cíl byl splněn!
Sobota bez zranění, a lidi v dobré pohodě.

Picard s Borkem si to vychutnali asi nejvíc, byl na ně pořadník a skoro se nezastavili :)

Teď už jen přežít s podobným skóre i zítra a budem se moct začít těšit na příští rok.

Dobrou noc, Jendisi.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Picard » sob 10. lis, 2007 20:52

Dneska to bylo moc prima, skoda ze jsme si s Jendisem nestihni zakordit.

Moc se mi to libilo, jelita mam vsude na tele, ale hlavne ze tam zadny neprislo :-) Tesim se na zitrek.

T.
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod BuFF » sob 10. lis, 2007 21:00

Picard píše:Moc se mi to libilo, jelita mam vsude na tele, ale hlavne ze tam zadny neprislo :-) Tesim se na zitrek.T.
alespoň člověk pochopí řčení "Ty jsi se nám, ale vybarvil" :lol: :lol: :lol:
Budou zítra ještě nějaký shinaie? když tam už nebude vrchní zásobovač Mac?
Jinak nechápu jak stačil Jendis tak rychle poreferovat, to se snad připojoval ještě z vlaku nebo nějakýho net cafe :wink:

A Harku dorazí zítra ještě Gino a spol? nebo tam budeme v té dnešní sestavě jen ochuzení o přespolní??
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jian » sob 10. lis, 2007 21:09

BuFF: cekame jeste Gina a lidi od nej, pry zitra nejak kolem 12h.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Picard » sob 10. lis, 2007 21:18

Navic bylo prima poznat, kdo se skryva za temi prezdivkami :-)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » ned 11. lis, 2007 7:21

Picard píše:Dneska to bylo moc prima, skoda ze jsme si s Jendisem nestihni zakordit.



Tož to mne mrzí taky....ale není všem dnům konec :!: Ale musím uznat,že své řemeslo teda ovládáš....myslím,že Tvé souboje s Borkem a Macem byli zlatým hřebem,to nej,co se tam událo.

4Buff-připojil jsem se až doma a napsal jen kratinkej report.Předpokládám,že většího se ujme někdo s literárním talentem a hlavně,až bude po celé akci :wink:

4Hark....s tím kluci asi počítali,ne(Picard + Borek),že budou využití....ale stejně,máknuli si všichni(já teda rozbitej jsem...:twisted: )......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Gino » ned 11. lis, 2007 8:38

BuFF píše:A Harku dorazí zítra ještě Gino a spol?
Gino nedorazi. Neberte si to prosim osobne, ale me samotny sermirsky sparingy moc nerikaji, takze kdyz mi odjel Jendis a Panda psal, ze se v Nedeli nejspis taky neukaze, tak zustavam doma. Nicmene ti "+2" ode me dorazi, takze cerstvy maso tam mit budete :lol:

Ale moc je neznicte, protoze s nima mam vecer taky nejaky vyrizovani (taky je na ne poradnik, heh :twisted: )

PS: a kluci dorazej hned na tu desatou hodinu, dal jsem jim instrukce od Harka, tak snad to na tom IPaku najdou.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Hark » ned 11. lis, 2007 8:50

Gino píše:
BuFF píše:A Harku dorazí zítra ještě Gino a spol?
Gino nedorazi. Neberte si to prosim osobne, ale me samotny sermirsky sparingy moc nerikaji, takze kdyz mi odjel Jendis a Panda psal, ze se v Nedeli nejspis taky neukaze, tak zustavam doma. Nicmene ti "+2" ode me dorazi, takze cerstvy maso tam mit budete :lol:

Ale moc je neznicte, protoze s nima mam vecer taky nejaky vyrizovani (taky je na ne poradnik, heh :twisted: )

PS: a kluci dorazej hned na tu desatou hodinu, dal jsem jim instrukce od Harka, tak snad to na tom IPaku najdou.


Dej jim muj telefon.
Naposledy upravil Hark dne ned 11. lis, 2007 17:58, celkově upraveno 1
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Hark » ned 11. lis, 2007 8:51

BuFF píše:
Picard píše:Budou zítra ještě nějaký shinaie? když tam už nebude vrchní zásobovač Mac?


2 shinaie doveze Picard.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod BuFF » ned 11. lis, 2007 9:05

Gino píše:
BuFF píše:A Harku dorazí zítra ještě Gino a spol?
Gino nedorazi. Neberte si to prosim osobne, ale me samotny sermirsky sparingy moc nerikaji, takze kdyz mi odjel Jendis a Panda psal, ze se v Nedeli nejspis taky neukaze, tak zustavam doma..
škoda mohli jsme aspoň pokecat F2F, tak snad jindy. A jenom sermíři tam dneska taky nebudou, věřím, že dnes to bude stejně zajímavý jak včera. Nějak to hrozně rychle uteklo, když si člověk uvědomí,že to bylo cca 6-7hodin jsem myslel, že to bude stačit a dneska jsem rád, že můžem potkat znova. Díky Harku za prozíravost a rezervaci tělocvičny na 2 dny.
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 11. lis, 2007 15:04

BuFF píše: Nějak to hrozně rychle uteklo, když si člověk uvědomí,že to bylo cca 6-7hodin jsem myslel, že to bude stačit a dneska jsem rád, že můžem potkat znova.


To jo.....sešli se lidi naladění na stejné vlně a bylo to hodně moc příjemné :!:
Doufám,že i dnes se to obejde bez zranění a že poreferujete,jak to šlo.
Sám mohu jen litovat,že jsem musel odjet včera(to,že jsem nezafechtil s Picardem,mne mrzí hrozně moc(příště,Picarde,určitě napravíme)....to Buffovo švihnutí přes klouby na pravé ruce byla včera konečná(dnes už dobrý,akorát jsem se vybarvil)).....ale příštího Gatheringu se určitě opět zůčastním.Dostal jsem pár užitečných rad a upozornění na to,co dělám špatně,zjistil,že nejsem až taková lemra a myslím,že ostudu jsem si neudělal.....hlavně jsem si výborně zašermoval.....prostě výborná akce.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Hark » ned 11. lis, 2007 18:07

Tak dneska taky bez zranění.
Eskrimadoři nakonec dorazili a byl to druhý moc příjemný den za sebou.

Dneska jsme se věnovali hodně i těm ocelovým zbraním, Picard si vyzkoušel tesáčky a líbily se mu, eskrimadoři si potěžkali tesáky i románské meče a zkusili i proti dlouhé tyči. Pořadník na Picarda přetrvává :)

Díky moc všem co přišli a zkusili si to.

Jak píše Buff - mezi slovy a činy stojí vysoká hora.

Myslím, že každý si z toho setkání odnáší hromadu inspirace na další tréninky.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod BuFF » ned 11. lis, 2007 18:18

Pro mě super akce příjemně strávenej víkend s rozumnou partou. Sešla se dobrá skupina lidí na dobré úrovni, takže každej něčím přispěl a každej se něco dozvěděl. Věřím, že to není setkání poslední a těším se na brzké pokračování. A další detaily až zítra, dnes se budu snažit sprovoznit mé staré unavené tělo :cry: :wink: abych se mohl zapojit do pracovního procesu :lol:


2Jendis ta ruka mě dost mrzí, nějak jsem si v tom zmatku neuvědomil, že nemáš chránič. Doufám, že kromě modřiny to je vše OK. Určitě se těším až se potkáme znovu a zkusíme nějaký další vylomeniny. Měj se.
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » ned 11. lis, 2007 18:26

BuFF píše:

2Jendis ta ruka mě dost mrzí, nějak jsem si v tom zmatku neuvědomil, že nemáš chránič. Doufám, že kromě modřiny to je vše OK. Určitě se těším až se potkáme znovu a zkusíme nějaký další vylomeniny. Měj se.


Já chránič měl...neřekl bys,ale ty rukavice,co jsem měl, jsou naprosto super.....jenže,jak mám klouby problémové,tož to nepomohlo...kdyby byly v cajku,tak o tom ani nevím.Dneska už je to v pohodě....jen modřina.Takže...next time znovu..... :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod BuFF » ned 11. lis, 2007 18:41

no jo ty tvoje ruce... právě proto mě to mrzí, jinak bych to ani tak neřešil. Jsem rád že je vše OK, bylo to sice lehký, ale i z toho může bejt zlomenej prstík.... tyčky jsou sviňuchy :wink: a kordík to samý :lol:
Tož se teda určitě těším na příště :wink:
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jian » ned 11. lis, 2007 20:41

Ja cca 3h zpet vystoupil v Brne z autobusu, zapadl v teniskach do prvni 20-ti centimetrove zaveje, pak se malem prizabil na uplne neudrzovanem chodniku a vseobecne mam dojem ze se po tomhle prochlazeni vratim v dohledne dobe zpet tam odkud jsem v patek vyrazil, tedy na internu. :roll:

Jinak se pripojuju k veskrze pozitivnim hodnocenim... puvodne jsem mel trosicku jinou predstavu ve smyslu ze budu proste sermovat se svym a svoje, ale pri tom nadhernem vyberu tak zajimavych kousku se proste nedalo odolat pokuseni zkusit si neco, co doma ani jinde zkratka nemam a ani moznost s tim cvicit ne. :wink: Byt jsem to drzel v ruce podruhe (shinai s Picardem) nebo i poprve (ten ostre spicaty rapir dnes), ale byla to skvela zkusenost.

Soucasne jsem hodne rad, ze se podarilo diky hladkemu prubehu vyvratit veskere namitky na tema bezpecnosti co se tu driv obcas objevovaly :!: Bylo videt ze s ROZUMNYMI lidmi jde v klidu opravdu prakticky vsechno... pro me napriklad poprve v zivote, co jsem se pustil do jakehokoliv sparringu s ostrou zbrani a bez chranicu i masky s clovekem, ktereho jsem soucasne videl take poprve v zivote... a spis jsem jeste byl napominan ze jdu zbytecne moc opatrne a mam obavu se odvazat, dotahovat az do konce apod... Nikomu se nic vaznejsiho neprihodilo a tech par modrin co z toho ja a jini maji nestoji myslim ani za rec.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Picard » ned 11. lis, 2007 22:16

Dneska to bylo taky prima :-) Harkovy tesacky byly naprosto bezva, ale trochu jsem nestihal a dostaval vostrou skolu :-) Coz bylo ale super. Kluci s tyckama byly taky moc prima, zkouseli jsme zajimavy kombinace zbrani a poctu zbrani (pocet souperu nastesti stale konstantni :-) ), zkratka a dobre byl to stejne jako vcera sekec mazec :-)

Trochu me mrzi, ze jsem si nestihl vyzkouset i ty Buffovy tycky nebo jeste nejake ty kordy (neco malo jsem stihl vcera), ale to se proste nedalo stihnout. Tak snad priste :-)

Jendisi ten kloub vypadal fakt zle :-( Doufam, ze se das brzo do kupy.
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pon 12. lis, 2007 6:41

Picard píše:
Jendisi ten kloub vypadal fakt zle :-( Doufam, ze se das brzo do kupy.


když von takhle vypadá stabilně....po Buffovi "jen" změnil barvu.....a pro tu chvilku už nechtěl spolupracovat.Jak jsem psal....už je tam jen modřina,ruka funguje.... :wink: Prostě to vypadá hůř,než to doopravdy je..... :roll:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron