Přátelský sparring se zbraněmi

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Borek » stř 07. lis, 2007 17:25

tak s Macem jsem mluvil a prilby bere s sebou.. takze jich bude dost.
Borek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 07. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod Jian » stř 07. lis, 2007 19:10

Tak ja narozdil od BuFFa doufam v opak.. prece z toho by nemohl mit ale vubec zadne poteseni, porazit nekoho kdo nam uz prachnivi a oprasuje se jako exponat nekde v muzeu. :lol:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Mac » stř 07. lis, 2007 19:26

Picard píše:Skoda ze teda budeme mit jen jednu sermirskou helmu, ja muzu vzit akorat sportacky kord, helmu taky nemam. Kdybychom meli dve tak uz bys dalo kordit poradne :-( Asi nemuzete nekdo nejakou jeste sehnat, co?

Vezmu cca 6 sportovních helem
Mac
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 12. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 08. lis, 2007 9:43

Borek píše: nerad bych se dostal do krizku s nekym kdo ma duralovy kord a snazi se mi bodnout.... vzhledem k tomu jak je zaraz v italske skole oblibenou akci a vzhledem k tomu ze se nejcasteji smeruje do obliceje, jsem k tomu s temito cepelemi ponekud skepticky...



Nebát se...na obličej nikdy neútočím,jsem tak naučený.....už jsem tím takhle párkráte mával a nic vážného se nestalo...uvidíme na fleku...kdo bude chtít,tak yo...a kdo ne,tak ne.
Tank doma nechám.......slibuju..... :wink: :twisted:


Jo..ještě k těm duralovým zbraním...Panda odtud už proti mně stál a může potvrdit,že to je v klídku...maximálně škrábanec...snažím se být velmi ohleduplný.
Také nejsem nijaká hvězda,jako jsou třeba kluci,co se účastní turnajů ve Zvolenu(třeba)....sice se šermu věnuju poměrně dlouho,ale fullkontaktně zase tak dlouho ne...Ty jsi,Borku,od lidí z Magisteria zvyklej asi na jinou ligu.I když,potěšilo mne,že když byl u nás Petr Vytopil,tak až tak velké výhrady neměl....snad se nesnažil být pouze slušný..... :oops: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » čtv 08. lis, 2007 9:55

Jian píše:Tak ja narozdil od BuFFa doufam v opak.. prece z toho by nemohl mit ale vubec zadne poteseni, porazit nekoho kdo nam uz prachnivi a oprasuje se jako exponat nekde v muzeu. :lol:


Mno...já si myslím,že Borek se snaží pouze ostatní pouze uklidnit.Osobně ho neznám,ale on je pověstmi velmi opředená figura Českého šermu.... :twisted: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Borek » pát 09. lis, 2007 8:35

Jendisi neprehanej, zas takova celebrita nejsem:-)
Borek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 07. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Hark » pát 09. lis, 2007 9:27

Borek píše:Jendisi neprehanej, zas takova celebrita nejsem:-)


Co se tyce historickeho sermu celebrita jsi :-)
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Jendis » pát 09. lis, 2007 10:43

Borek píše:Jendisi neprehanej, zas takova celebrita nejsem:-)


Jak říkám,já Tě osobně neznám..viděl jsem Tě párkrát šermovat,to zase jo....ale jak o Tobě mluvil třeba Petr Vytopil....a mnozí další....


Hele...sice je to tady OffTopic,ale nechceš,jako přímej účastník toho,trošinku napsat o té šavlovačce s p.Hotovcem????Někde to tu proběhlo,žes s ním jako fechtil,ale to bylo z druhé,možná třetí ruky......teda....kdyby se Ti chtělo.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod BuFF » pát 09. lis, 2007 10:56

Jendisy vydrž za pár hodin se ho na to budeš moc zeptat osobně :wink: Tohle snad není třeba řešit tady na foru. A vůbec už máš koupený lístek na vlak a zabalenej spacák :lol: :lol: Abys pak nebyl ve stresu :lol:
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod NAIA » pát 09. lis, 2007 11:07

Né že by mě zajímaly drby, ale moc rád bych se dozvěděl jako dopadlo měření sil mezi japonským a evropským šermem.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Picard » pát 09. lis, 2007 11:17

Ahoj, zitra tam bohuzel na 10.00 nestihnu byt, vezu prielkyni do prace, dorazim tak mezi 11.30 - 12.00.
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod BuFF » pát 09. lis, 2007 11:17

2NAIA: nikdy se nepoměřujou styly ale konkrétní lidi. Každej styl je v zásadě stejnej, jen se liší tréninkovými metodami. To že někdo tvrdí, že jeho styl je lepší je dost často jenom jinej výraz pro tvrzení "můj učitel/nebo já je dobrej bojovník". Naše setkání bude setkání konkrétních lidí a jejich dovedností. Styly a školy tam moc nehrajou roli.
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 09. lis, 2007 11:20

BuFF píše:Jendisy vydrž za pár hodin se ho na to budeš moc zeptat osobně :wink: Tohle snad není třeba řešit tady na foru. A vůbec už máš koupený lístek na vlak a zabalenej spacák :lol: :lol:



Vzhledem k tomu,že to na BU.cz proběhlo,ale člověk,který to popisoval,to osobně neviděl,tak si myslím,že by to bylo fajn.....a zajímá to více lidí....já vím,že se mohu zeptat osobně,ale..... :wink:
Zabaleno mám,vlak mi jede hodně brzo ráno.....:(

4Naia-nebylo to poměřování evropského a japonského šermu,ale dvou šikovných šermířů..... třeba Borek něco písne.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod NAIA » pát 09. lis, 2007 11:27

BuFF píše:2NAIA: nikdy se nepoměřujou styly ale konkrétní lidi. Každej styl je v zásadě stejnej, jen se liší tréninkovými metodami. To že někdo tvrdí, že jeho styl je lepší je dost často jenom jinej výraz pro tvrzení "můj učitel/nebo já je dobrej bojovník". Naše setkání bude setkání konkrétních lidí a jejich dovedností. Styly a školy tam moc nehrajou roli.


Klidek, nemusite zase spostet klasickou debatu ze bojuji 2 lide ne 2 styly. Jen me to zajimalo to je cele.
Ani me nezjima kdo vyhral nebo prohral, spis je pro me zajimavy ten cross sparring
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 09. lis, 2007 11:29

Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Picard » pát 09. lis, 2007 12:00

Jendisi ze vas o tom bavi kecat, kdyz si budete moct zitra zkusit :-)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pát 09. lis, 2007 12:03

Picard píše:Jendisi ze vas o tom bavi kecat, kdyz si budete moct zitra zkusit :-)


Já jo....já to ale po Borkovi nechtěl pro sebe...já se zeptat možu..... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Hark » pát 09. lis, 2007 12:09

Picard píše:Ahoj, zitra tam bohuzel na 10.00 nestihnu byt, vezu pritelkyni do prace, dorazim tak mezi 11.30 - 12.00.


V pohode, zadny stres.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Borek » pát 09. lis, 2007 16:34

ty ses ale drbna.... :-)))

jo s panem V. Hotovcem jsem se potkal a bylo to dost dobre, naramne jsem si to uzil:-) i kdyz jsem mel napoprve 38 horecky... ale zeptej se me na to pls zitra, ted jsem dost v kalupu a bylo by to tak na jednu A4 textu:-)

jenom ve zkratce: poprve to bylo na verejnosti, nemel jsem prilbu a vsadil bych si na sebe

podruhe to bylo v soukromi s prilbou a VYPRASKAL ME jak maleho kluka:-) to co byla moje nejvetsi vyhoda napoprve (dlouhy vypad a utok z dalky) byly napodruhe me "nejhorsi karty". Holt je to clovek na svem miste a prizpusobyl se opravdu rychle:-)))

rad bych se s nim potkal jeste jednou, snad se mi to podari uskutecnit tohle jaro. Nerad odchazim kdyz vim o kolik byl lepsi... Nastesti jsme se i my (hist. serm) za posledni 2 roky hnuli dost dopredu, tak jsem zvedavej:-) doufam me napotreti neodmitne:-)
Borek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 07. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 09. lis, 2007 16:41

No pěkně...zejtra budu chtít detaily..... :twisted: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron