Přátelský sparring se zbraněmi

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Jendis » úte 13. lis, 2007 19:41

Když si tak čtu ty povzdechy,jak to rychle uteklo a bylo to pohodové...hele...nebylo by od věci pomalu začít plánovat Gathering volume 2..... :wink: :twisted: :lol: :lol:
Víte,jak těžko jsme se domlouvali na první.....termín vhodný pro všechny stejně asi nenajdem.....ale mohlo by se nás sejít zase víc(klidně by mohlo přijít více lidí od "Japonců"....Picard byl,chudinka,docela v permanenci..."evropanů" bylo dostatek.....escrimadores taky.....(pořád jen nechápavě kroutím hlavou,jak si ten blonďatej "klučík" dával do těla s Borkem kudličkama..... :? ) ..... víc kendoků,tyčkařů.....čínskejch šermířů(Luene ?) ......prostě lidí,kteří cvičí zbraně......
Ať se sejdeme alespoň 3x do roka....... :wink: :!:


Se musím přiznat,že mne to setkání hodně motivovalo do dalšího tréninku,můžu jen litovat,že se s chlapama nemožu potkávat častěji... :oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Jian » úte 13. lis, 2007 21:01

Ja jsem vice nez ochoten a je v mych silach, zorganizovat totez pro pripadnou "moravskou sekci" - tedy v Brne (vcetne zajisteni noclehu ucastnikum apod). Cili pokud by byl zajem, mohla by podobna akce klidne probihat jednou v Praze a jednou v Brne. Nicmene je otazka kolik lidi ze "severu" by melo chut pripadne dorazit pro zmenu tam...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Mac » úte 13. lis, 2007 21:33

Jian píše:Ja jsem vice nez ochoten a je v mych silach, zorganizovat totez pro pripadnou "moravskou sekci" - tedy v Brne (vcetne zajisteni noclehu ucastnikum apod). Cili pokud by byl zajem, mohla by podobna akce klidne probihat jednou v Praze a jednou v Brne. Nicmene je otazka kolik lidi ze "severu" by melo chut pripadne dorazit pro zmenu tam...

No Brno je pro nás opravdu trochu z ruky, ale v zásdě nic není nemožné)))
Když tam bude dostatek kendistů))))))
Mac
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 12. led, 2006 0:00

Příspěvekod Hark » úte 13. lis, 2007 21:58

Orientačně bych to viděl na březen, stejné místo.
Co vy na to?
Už bychom se mohli trefit do noty i chozému a luenovi.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Jendis » úte 13. lis, 2007 22:27

Mac píše:Když tam bude dostatek kendistů))))))


:lol: :lol: :lol:

Hark píše:Orientačně bych to viděl na březen, stejné místo.


Tož......předběžně určitě souhlas.... :wink: A pokud nás bude víc,jen dobře..... :!: :!: :wink: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Picard » úte 13. lis, 2007 23:31

Rad se zucastnim dalsiho setkani. Nechci byt zly pragocentrista, ale myslim, ze Praha bude pro vsechny nejlepsi, je ze vsech mist nejlepe dostupna (hlavne pro me muhehe).

Hark se jako poradatel maximalne osvedcil, tak bych byl pro to ho znova zneuzit :-)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Picard » úte 13. lis, 2007 23:36

Mac píše:Když tam bude dostatek kendistů))))))
Haha, ted nevim jestli jde o sadismus nebo masochismus :lol: :D
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jian » stř 14. lis, 2007 0:59

Me osobne je to v zasade opravdu uplne jedno.... tak jako ted do te Prahy si bezne zajedu v klidu treba i na houby do Ceskeho Svycarska, nebo kamkoliv jinam po CR, kdyz mam chut... pouze pokud by byl zajem o vetsi pocet podobnych srazu nez by zvladal organizovat Hark, tak podotykam ze neni problem - nicmene nemohl bych to zkratka delat nekde, kde nemam k dispozici prostory pro prespani cca 10-ti lidi tak, aby soucasne nemuseli nic platit. A tohle momentalne splnuje prave jen Brno.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Mac » stř 14. lis, 2007 9:17

Picard píše:
Mac píše:Když tam bude dostatek kendistů))))))
Haha, ted nevim jestli jde o sadismus nebo masochismus :lol: :D

to si každý musí přebrat sám do jaké kategorie patří))))))
Mac
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 12. led, 2006 0:00

Příspěvekod BuFF » čtv 15. lis, 2007 10:53

Mac píše:
Picard píše:
Mac píše:Když tam bude dostatek kendistů))))))
Haha, ted nevim jestli jde o sadismus nebo masochismus :lol: :D
to si každý musí přebrat sám do jaké kategorie patří))))))
ony se ty kategorie v průběhu sparingu měněj :lol: :lol: chvíli je člověk masochista a pak zase chvilku sadista :lol: , prostě každej chvilku tahá pilku. To má pak člověk problém s tou svojí orientací :lol: :lol: :lol:


Jinak pro mě je teď ještě brzo domlouvat nějakej konkrétní termín, protože já termíny svých akcí kde chci být přítomen, budu vědět až tak v lednu. Nechme tedy předběžně setkání na rok 2008 v počtu 3kusů a to někdy březen/duben pak nějak před prázdninama a na podzim říjen/listopad. Samozřejmě jen návrh, termíny se můžou rušit,měnit atd.

Doufám, že kvalita setkání bude i do budoucna zachována a případně se bude spíš zvyšovat. Jsem rád, že to bylo bez zranění a myslím, že velký podíl na tom měl rozumný přístup účastníků a taky dobré chrániče.
Příště Jendis zkus zůstat trochu dýl, i když se to nezdá viděli jsme se tam docela málo, takže snad to příště napravíme. A hlavně Gino kvůli tobě nedorazil, protože jsi mu ujel a chtěl vidět hlavně tebe. ©koda, že nepřišel i tak, myslím si, že mohl pokecat i s jinejma lidma. Kluci od něj co přišli byli spokojený (doufám) a jak sami říkali, rozšířilo jim to obzory a pohled na věc. A sparingy byly pěkný i v neděli i když už byl člověk obouchanější, unavenější a tak celkově ošoupanej :wink: Po Picardovi jsem doma objevil krásnou kulatou modřinu umístěnou ve středu hrudi která tam zůstala po tom jeho shinaii. Vypadalo to skoro jako nějaké umělecké tetování :lol: takže mu ještě takto virtuálně děkuji, protože se mi ta modřina docela esteticky líbila. Možná by se z toho mohl stát nový zajímavý modní trend - modřinování shinaem :lol: Ale už mi zmizela takže teď jen se slzou v oku vzpomínám na tenhle vydařenej víkend :lol:
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 15. lis, 2007 12:09

BuFF píše:
Příště Jendis zkus zůstat trochu dýl, i když se to nezdá viděli jsme se tam docela málo, takže snad to příště napravíme. A hlavně Gino kvůli tobě nedorazil, protože jsi mu ujel a chtěl vidět hlavně tebe.


Já se napříště polepším...ale ještěže jsem jel,jak jsem jel.V neděli bych se domů dostával jen horko/těžko....Sníh ze všech stran...nic nejezdilo.... :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Borek » čtv 15. lis, 2007 15:57

souhlasim s Macem... bude-li vice kendistu, jedu klidne i do Brna:-)
Musim si s tebou Picarde vyridit ucty:-) podle me PREDSTAVY to napriste pekne schytas:-) Souboje s tebou mi ze vseho nejvice pripominali hod minci... bud padla hlava nebo orel (casto obe) a to se mi zatracene nelibi...
Holt se musim casteji sejit s Macem a Pajou a potrenovat na tebe. A asi vyjma oprasovani kosti take zacnu zrychlovat svaly:-) Takze se tes:-)
Jo a jinak, "dik ze zijes:-)"

Harku diky za organizaci, nemam co bych ti vytkl, takze mas VELKOU pochvalu.

Carpe Diem, Borek.
Borek
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 07. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Hark » čtv 15. lis, 2007 16:18

Neni co chvalit - sesli se fajn lidi, ridilo se to samo.

Propriste si musim zjistit predem pocet lidi na veceri, abych nenasiral Indiany v restauraci a idealne zaridit jeste sprchu.

Skoda, ze na ocel doslo az v nedeli - ale ta sobota utekla fakt silene rychle.

Tesim na brezen/duben!
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Picard » čtv 15. lis, 2007 18:00

Borek píše:souhlasim s Macem... bude-li vice kendistu, jedu klidne i do Brna:-) Musim si s tebou Picarde vyridit ucty:-) podle me PREDSTAVY to napriste pekne schytas:-) Souboje s tebou mi ze vseho nejvice pripominali hod minci... bud padla hlava nebo orel (casto obe) a to se mi zatracene nelibi...
Holt se musim casteji sejit s Macem a Pajou a potrenovat na tebe. A asi vyjma oprasovani kosti take zacnu zrychlovat svaly:-) Takze se tes:-)
Jo a jinak, "dik ze zijes:-)"
Ucty bych si mel vyrizovat spis ja s tebou, ne? Bylo to 5:4 pro tebe, pokud si to dobre pamatuju, muhehehe. Ted uz vim, jak vlastne ten evropsky serm vypada , tak to zanalyzuju (jeste budu chodit v dumyslnem prestrojeni na vase akce, abych to nakoukal) a neco zase vykoumam, treba kdyz ten mec na vas budu hazet z dalky, nebo tak neco...

Nojo, ty souboje byly obcas fakt divny, prilis mnoho soucasnych zasahu, taky nad tim zamedituju, takhle vubec nemyslime na divaky, kteri chteji dlouhe komplikovane vymeny :-)

Na pristim setkani rad schytam cokoliv, predevsim ovace, ale klidne i dalsi jelita :-) (no ty jsou spis pravdepodobnejsi ...)

Celkem me mrzi ze jsme si nezkusili i ty vase dlouhy obaleny mece, s tema to mohla byt taky legrace.

Jo a priste s sebou vemte i nekoho, kdo neni o hlavu a pul vetsi nez ja :-) Napriklad na Maca dosahnout byl teda dost casto problem :-)
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » čtv 15. lis, 2007 19:38

Picard píše:
takhle vubec nemyslime na divaky, kteri chteji dlouhe komplikovane vymeny :-)


Tak si budeme měnit spodní prádlo.....než to dostaneme zpoza těch bogů,zbrojí,chráničů...to budou dlouhé,komplikované výměny....:wink: :twisted:



Picard píše:Jo a priste s sebou vemte i nekoho, kdo neni o hlavu a pul vetsi nez ja :-) Napriklad na Maca dosahnout byl teda dost casto problem :-)


To je fakt...Mac je jak "babouk"...dlouhej,samá ruka,samá noha....zaklínač.... :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Mac » čtv 15. lis, 2007 21:44

Jo a priste s sebou vemte i nekoho, kdo neni o hlavu a pul vetsi nez ja :-) Napriklad na Maca dosahnout byl teda dost casto problem :-)[/quote]

Mám hrozně rád lidi co se vymlouvaj na mojí výšku)))))))
Už stavím stroj na trénování bodů - už se moc těším až ti to tvoje štouchání vrátím!!!!!!!!!!!!!!§
Mac
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 12. led, 2006 0:00

Příspěvekod Mac » čtv 15. lis, 2007 21:45

Picard píše:Jo a priste s sebou vemte i nekoho, kdo neni o hlavu a pul vetsi nez ja :-) Napriklad na Maca dosahnout byl teda dost casto problem :-)


To je fakt...Mac je jak "babouk"...dlouhej,samá ruka,samá noha....zaklínač.... :twisted:[/quote]
no aby jsi se nepřidal))))) Já si příště svážu nohy, co vy na to,
Mac
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 12. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 15. lis, 2007 21:54

nemusíš.... :wink: Já si vemu štafle a budeš mít po žížalkách..... :wink: :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Hark » čtv 15. lis, 2007 22:31

Mac píše:Mám hrozně rád lidi co se vymlouvaj na mojí výšku)))))))


©koda, že jsem se k Tobě v sobotu nedostal.
Co povídal Melkor, tak jeho jediná "úspěšná" strategie proti Tobě byla plazit se po zemi - tam že nedosáhneš :)

...jen jsem nepochopil k čemu stroj na bodání - myslíš panáka na probodávání? Nebo jen na rychlost bodu? Na to je člověk lepší. A je spousta dobrých tréninkových metod na trénování explozivní, rychlé síly.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Mac » čtv 15. lis, 2007 22:41

©koda, že jsem se k Tobě v sobotu nedostal.
Co povídal Melkor, tak jeho jediná "úspěšná" strategie proti Tobě byla plazit se po zemi - tam že nedosáhneš :)

...jen jsem nepochopil k čemu stroj na bodání - myslíš panáka na probodávání? Nebo jen na rychlost bodu? Na to je člověk lepší. A je spousta dobrých tréninkových metod na trénování explozivní, rychlé síly.[/quote]

No, tak příště si to můžemem vynahradit))).
Nene stroj co bude hrozně rychle bodat, já to stihnu vykrej a odvetovat, pak budu spokojenej a Picard ne -to mi bude stačit ke štěstí ))))))))))))))))
Mac
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 12. led, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků