Stretnutie bu.cz vol. 2

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Panda » čtv 16. srp, 2007 17:51

2 Jian...no, já bych eventualně mohl vzít boken a pár polstrovaných tyčí na toho 29., ale co se čínského šermu týče tě asi neuspokojím...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Jendis » čtv 16. srp, 2007 18:32

Taky si mohu vzít svůj cvičný kord..... :twisted:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jian » čtv 16. srp, 2007 19:05

Panda: na tom samozrejme netrvam, jen jsem to nadhodil kdyby se treba nekdo nasel :wink: samozrejme ja si rad zasparuji i proti jinym mecum/zbranim, takze pokud se najde vice podobne ladenych lidi (coz jak vidim tak ano), neni problem...
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod toddb » pát 17. srp, 2007 9:56

az me zacina mrzet, ze nemuzu, ucast bude hojna..skoda.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Panda » pát 17. srp, 2007 13:01

Ahojky, můžu mít jeden sobecký dotaz? Z těch co přislíbili účast, vyhovovalo by vám třeba i o týden pozdějí, tedy 6 tého října (a bylo by volno u Lena)?
Jde o to že jsem Jendise viděl naposledy pře 5ti lety a on 29. nemůže :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » pát 17. srp, 2007 13:11

Panda píše:Ahojky, můžu mít jeden sobecký dotaz? Z těch co přislíbili účast, vyhovovalo by vám třeba i o týden pozdějí, tedy 6 tého října (a bylo by volno u Lena)?
Jde o to že jsem Jendise viděl naposledy pře 5ti lety a on 29. nemůže :wink:


Z me strany neprichazi tento termin v uvahu ... zadny vikend v rijnu nemam volny :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » pát 17. srp, 2007 13:29

Panda píše:Ahojky, můžu mít jeden sobecký dotaz? Z těch co přislíbili účast, vyhovovalo by vám třeba i o týden pozdějí, tedy 6 tého října (a bylo by volno u Lena)?
Jde o to že jsem Jendise viděl naposledy pře 5ti lety a on 29. nemůže :wink:


Pando,uvidíme......já už s Lenkou pomaličku smlouvám....zlehka.....ale stejně,ještě jsem neviděl rozpis služeb,čort vie,co bude?!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Panda » pát 17. srp, 2007 13:44

No tak dobře, odvolávám svou prosbu a koneckonců sraz je ještě dlouho před námi uvidíme co se ještě změní :wink:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pavela » sob 18. srp, 2007 12:58

Helejte, nechcete počkat na leden? Já bych se taky rád zůčastnil, cejtim ten akutol až sem do Pekingu :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod wushi » úte 21. srp, 2007 10:10

pavle, ja by som rád počkal, najmä na tú dodávku čerstvého akutolu, čo so sebou dotiahneš!!!! :lol: :lol: :lol: :twisted:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod wushi » úte 21. srp, 2007 10:10

pavle, ja by som rád počkal, najmä na tú dodávku čerstvého akutolu, čo so sebou dotiahneš!!!! :lol: :lol: :lol: :twisted:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod TF » úte 21. srp, 2007 13:27

wushi píše:pavle, ja by som rád počkal, najmä na tú dodávku čerstvého akutolu, čo so sebou dotiahneš!!!! :lol: :lol: :lol: :twisted:


možná budu vypadat hloupě ale proboha co to je akutol ? to je jen něakej slang pro alkohol? nebo to je něakej druh pití? :roll: :lol:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Val » úte 21. srp, 2007 13:35

AKUTOL - ochranný plastický obvaz ve spreji. Panove se uz zrejmne tesi jak si osetri rany :D
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod wushi » úte 21. srp, 2007 14:12

AKUTOL - ochranný plastický obvaz ve spreji. Panove se uz zrejmne tesi jak si osetri rany

:lol: :lol: :lol:
alebo že by erguotou, ten zákerný, hik, šikmooký, hik, alk, hik, hik, ... :lol:
ale aj tak sa nechytá na "brzdovú kvapalinu" WULIANGYE!!!!! :twisted:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod marvin » úte 21. srp, 2007 14:27

panda nie si sam mne to tiez nevyhovuje ... ten termin 29.9 je uplne na <:>, takze ak sa to posunie tak to bude uplne, ze najsamfasa napr. na 3.11 ????

:twisted:
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod wushi » úte 21. srp, 2007 14:32

tak potom to už fakt posuňme na začiatok roku, príde aj pavela, aj akutol... :lol: :lol: :lol: :twisted:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod PC » úte 21. srp, 2007 16:06

TF píše:
wushi píše:pavle, ja by som rád počkal, najmä na tú dodávku čerstvého akutolu, čo so sebou dotiahneš!!!! :lol: :lol: :lol: :twisted:


možná budu vypadat hloupě ale proboha co to je akutol ? to je jen něakej slang pro alkohol? nebo to je něakej druh pití? :roll: :lol:


erguotou - liquid lobothomy - cinskej chlast, dojmy popsany výše wushim :D :D :wink:
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Jian » úte 21. srp, 2007 20:10

Ja myslim ze termin kazde podobne akce by mel vzdy urcit "organizator" respektive hostitel, neb se bohuzel pokazde najde par lidi kterym to proste vyhovovat nebude... totez se da nakonec casto rict i o mistu, ostatne vzdycky jsem tvrdil ze kompromisy mezi Brnem a Prahou konci nekde uprostred, ve
vidlakovech kam diky absenci dalnice oba zucastnene tabory jedou s dobrym pocitem v konecnem dusledku jeste o hodinu dele. :) Stesti ze alespon tohle nebude ten pripad.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Rád bych přišel

Příspěvekod lukaskon » úte 21. srp, 2007 21:16

... záleží jen na termínu. Tři kluky z fóra už znám a minimálně 2 jsou těžká pohoda. Záleží to na termínu, ale nikdo ať to nestaví podle mě, protože u mě člověk nikdy neví co se vyvrbí. Vždy chodím na srazy kde se chlastá a je to tedy omezený dopravou, ale tady by se možná mohlo jen kecat a případně (což uvítám) vyměnit pár ran i rad, samozřejmě přátelských a tím pádem nebudu omezen dopravou a přijedu autem :-) Bylo by dobrý poznat kluky s kterejma si občas něco napíšu a tenhle nápad se mi opravdu líbí. Takže čekám na termín a místo (k Luenovi trefim) a rád přijedu pokud to bude jen lehce možný.
Lukáš Konečný
bývalý reprezentant ČR dnes profesionální boxer a částečně i trenér
www.profiboxing.cz
info@profiboxing.cz
lukaskon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 311
Registrován: čtv 13. lis, 2003 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Rád bych přišel

Příspěvekod luen » úte 21. srp, 2007 21:29

lukaskon píše:... záleží jen na termínu. Tři kluky z fóra už znám a minimálně 2 jsou těžká pohoda. Záleží to na termínu, ale nikdo ať to nestaví podle mě, protože u mě člověk nikdy neví co se vyvrbí. Vždy chodím na srazy kde se chlastá a je to tedy omezený dopravou, ale tady by se možná mohlo jen kecat a případně (což uvítám) vyměnit pár ran i rad, samozřejmě přátelských a tím pádem nebudu omezen dopravou a přijedu autem :-) Bylo by dobrý poznat kluky s kterejma si občas něco napíšu a tenhle nápad se mi opravdu líbí. Takže čekám na termín a místo (k Luenovi trefim) a rád přijedu pokud to bude jen lehce možný.


Ahoj Lukasi,

zatim to vetsine lidi vyhovuje 29.zari (sobota) - cas jeste neni upresnen - to bych asi nechal na tech, kteri to maji nejdal (Ukropcany, Marvin ...). Termin neni 100%. Ovsem rijen a listopad mam plne obsazen. Pak az nejakej prosinec a nebo leden, ale to uz mi prijde zbytecne dlouho ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron