JUJUTSU ryu PŘEROV

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod ReZu » stř 26. zář, 2007 19:45

Slammer píše:Sem zmateny. Ju Jitsu delam v Ostrave ( www.jujitsu.ostrava.info ) a to co predvadi ti lide na na tom videu je podle me vice nez usmevne xD

Nenosi nahodou hakamu jenom mistri? Nezda se ze by te chlapec dosahl nejakeho mistr. stupne. Dokonce se mi nezda ze by dosahl i nejakeho zakovskeho ...

Dalsi veci je ta jiz zminena kontrola utocnika. Zadnou sem tam nevidel xD

Divne tohle by u nas asi neproslo :))

Slammer - kontrola útočníka. Když jej hodnotíš, jistě jsi na jeho úrovni že? A jinak - kontrola vyjádřená nage s otoši empi nestačí? Pak vy tedy jistě v goshindo kouzlíte :o))
ReZu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

 

Příspěvekod ReZu » stř 26. zář, 2007 19:53

malik píše: kteří to jsou?Na mých certifikátech jsou podepsáni Soke Robert Clark 9.dan Ju-jitsu a Shihan Ladislav Petráš 7.Dan Ju-jitsu a na jeho?


OK, chceš to, máš to mít :
Soke, hmmmmm

no a u něj jsou na jeho zkoušce podepsáni tito:
Siegfried Lory, hanshi
Angelo Gagliano 5.dan
Norbert Schwartzenberg 6.Dan
Franz Schlosser II.Dan ... stačí???????
Nebo se ještě budeme přít o takové hlouposti nadále? A nebo že bychom nyní se pustili do toho, "Kdo je lepší"??Snad ne!
ReZu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

Příspěvekod kamiwaza » stř 26. zář, 2007 20:05

4 Rezu
Asi budeš z toho Přerova, že?
Já mám na JJ svůj názor, nicméně respektuji všechny odnože, ať už ty tradiční s kořeny až někdě v 15. stol., případně ty moderní. Nicméně ta tradice mě moc nebere, ale záleží na vkusu a gustu každého soudruha a nikomu nic nevnucuji.
Jinak nemám rád, když se někdo do někoho zbytečně naváží a kritizuje ho podle videa, z doslechu ...
Nicméně by možná nebylo na škodu ty mistry, ačkoliv se neznáme, uvést.
Např. jestli jsou z ČR, či někde ze zahraničí, co mají za stupně, v jakém systému atd.
Díky za info.
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod ReZu » stř 26. zář, 2007 20:06

xiuwei píše:Vážený pane Zupka,nevím co jsem špatného udělal. Tím,že jsem si dovolil zde uvést vaše web stránky na toto forum?Vždyť je to veřejná informace. Nikoho jsem zde nehodnotil a ani mi to nepřísluší.

neudělal jste nic špatného, to je pravda. Jenže to jou právě fóra, za která se mnohdy lidé schovávají, aby unikli odpovědnosti.
Vyjádřit se když znám, pak to beru. Ale hodnotit na základě jednoho videa? Ubohé. Neříkám, že to směřuji vám!
Ovšem byste měl chápat, že tohle není cesta, na kterou by se bojovníci (nebo odborníci) měli vydat.

Co jsem se učil při 1.Danu, bylo.
"Nikdy nevystav své ego na obdiv..."

A ještě - nikdo z nás není dokonalý a ani být nechce. Cvičíme, protože chceme umět něco dobrého. To, že nejsme zabijáci z nás nedělá horší. Pokud ano, pak jsme špatní. A jestliže náš hodnotí lidé, kteří mají "nějaký problém", pak je to spíše mrzuté.
A chyby? Jste opravdu natolik fundovaní, že můžete adekvátně hodnotit? Pro každého je standard jiný, každý bere něco za své. Vlastnosti, povahy a zkušenosti. My máme také nějakou představu o cvičení. A to, že se některým lidem nezamlouvá neznamená, že je špatná.
Vždycky by každý měl začít u sebe.

S úctou ke všem učitelům, mistrům, trenérům, kteří jimi jsou.
René Zupka, M. A.
dojo Přerov
ReZu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

Příspěvekod ReZu » stř 26. zář, 2007 20:13

malik píše:i já se připojuji, hledal jsem informace o Vaší škole a hledal jsem je u zdroje, ovšem, panu adminovi vadilo, že nejsem ze seriozního klubu, tak mi byl odepřen vstup do diskuze, kde jsem chtěl SLU©NOU formou podiskutovat s lidmi, kteří zde cvičí.

Mimochodem není problém získat 3.dan jujutsu, třeba u našich severních sousedů, jak?jednoduše, po složení částy v Euro vám vydá pan E.S. 10.dan jujutsu z Jelenie Gory certifikát a jmenuje vás zástupce stylu v ČR.
jsem přesvědčen, že to není případ nikoho z nás v této diskuzi 8)

Adminovi nic nevadilo, milý pane. Jde o to, že škola má své fórum, kde se scházíme a diskutujeme a probíráme všechno možné. Není o tom, že byste nebyl ze seriózního klubu. Někteří přátelé v naší škole nejsou a přitom tam s námi diskutují. Akorát jste mne špatně pochopil, což je mrzuté. A o Danu za peníze mi nemluvte, protože tohle je už hnus. Já vím, že nikdo tady (snad) by tohle neudělal, ale nechtěl bych takové osoby potkat. A proč? Protože by mi bylo zle se na takovou osobu podívat. Myslete si o mne co chcete.
O škole - dostupné informace jsou na webu školy. Pokud vám tohle nestačí a ani nic jiného, pak je to problém. Nikoliv náš.
K čemu bude, když budu (snad po 10té) vypisovat svoje mistry a jejich mistry a mistry jejich mistrů??? Mě to nepřipadá natolik důležité, abych to musel pořád dokola řešit. Mě jde o cvičení a určitý způsob relaxace. Diplomacii nechme těm, kteří ji rozumí.

P.S.: dotklo-li se vás naše fórum, pak se omlouváme. Nebylo to nic osobního. Absolutně ne.
ReZu
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 25. zář, 2007 23:00

Příspěvekod malik » čtv 27. zář, 2007 4:32

ReZu píše:
malik píše: kteří to jsou?Na mých certifikátech jsou podepsáni Soke Robert Clark 9.dan Ju-jitsu a Shihan Ladislav Petráš 7.Dan Ju-jitsu a na jeho?


OK, chceš to, máš to mít :
Soke, hmmmmm

no a u něj jsou na jeho zkoušce podepsáni tito:
Siegfried Lory, hanshi
Angelo Gagliano 5.dan
Norbert Schwartzenberg 6.Dan
Franz Schlosser II.Dan ... stačí???????
Nebo se ještě budeme přít o takové hlouposti nadále? A nebo že bychom nyní se pustili do toho, "Kdo je lepší"??Snad ne!



Siegfried Lory 10.Dan jiu-jitsu, prezident BFAK?©koda, že se tam nepodepsal i renshi Martin Sušina 4.Dan jiu-jitsu BFAK 8) teď už možná 6.Dan (pokud někde zplatil dvojzkoušku ze sebeobrany-viz diskuze zde na webu v jiném tématu)No, každopádně pro mne je tato diskuze uzavřena,vše co jsem potřeboval jsem zjistil :lol:
malik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: úte 21. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Gino » čtv 27. zář, 2007 8:05

kamiwaza - souhlas. Libi se mi tvuj pristup.
Mam pocit, ze lide u nas (v CR) nedelaji nic jineho nez ze se hadrkuji kdo z nich dela lepsi jujutsu a pritom IMHO mnoho z nich se s jujutsu ani nesetkalo.

Trochu mi to pripomina dohady mezi aikidoky kdo z nich dela autentictejsi boj s mecem a pritom mnoho z nich si nejake zbranove koryu nikdy nezacvicilo...

To je pak jak ta zaba v studni...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod zdenekk » čtv 27. zář, 2007 10:59

Vzkaz pro admina: Možná by stálo za to zjistit, zda ReZu a Gino není jedna a tatáž osoba.
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 27. zář, 2007 11:31

Hele Gino je veterán tohoto fóra. A takoví lidé to vesměs nemají zapotřebí.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » čtv 27. zář, 2007 11:51

zdenekk píše:Vzkaz pro admina: Možná by stálo za to zjistit, zda ReZu a Gino není jedna a tatáž osoba.


Nejsou.....ReZu se podepsal a je k dohledání a Gina potkávám na netu i jinde a vím,o koho jde.A taky...proč by to dělal??
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Gino » čtv 27. zář, 2007 12:55

zdenekk - pri vsi ucte k ReZu jsem se ted skoro i urazil... :o) Ja jsem tu proflaklej jak skvrny na slunci :o) I kdyz pravda, ze v poslednich mesicich se mi dari (uspesne) se na forech nevyskytovat.

Toman - ne, u Couture-a ne... (i kdyz by to bylo hodne prinosny) myslim, ze ten by mi "zalibu" ve vecnym valceni na forech asi vytloukl z hlavy (coz by bylo taky prinosne) :o)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Randy » ned 20. dub, 2008 21:46

malik píše:Siegfried Lory 10.Dan jiu-jitsu, prezident BFAK?©koda, že se tam nepodepsal i renshi Martin Sušina 4.Dan jiu-jitsu BFAK 8) teď už možná 6.Dan (pokud někde zplatil dvojzkoušku ze sebeobrany-viz diskuze zde na webu v jiném tématu)No, každopádně pro mne je tato diskuze uzavřena,vše co jsem potřeboval jsem zjistil :lol:

Tebe asi něco trápí. Tohle jednání má i svoje označení ...
Ale jak píšeš uzavřeno :lol: Aspoň něco kladného ne?
Randy
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 20. dub, 2004 23:00
Bydliště: Přerov

Předchozí

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron