Box v Brně

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod rexob » pát 20. čer, 2008 14:56

ghekon: ze ty jsi jeste nedostal poradnou vypalovacku na spodek od boxera, kick nebo thajboxera co ma dobry ruce.
rexob
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod ghekon » pát 20. čer, 2008 15:03

rexob: ne ve sparringu, ale dostal a rozdychaval jsem to docela dlouho :twisted:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Panda » pát 20. čer, 2008 16:15

ghekon píše:rexob: O tom mluvim, ze proti cistemu boxerovi bych nemnel v boxu sanci, ale v mma by to bylo jine.
BTW: Ale casto to je i naopak, grappler ktery k tomu prida ruce a je z neho mma fighter.

No je to samzřejmě individuální a je to jenom můj názor, ale naučit se o sebe na zemi jakž takš postarat jde poměrně rychle, ale naučit se "slušně" postoj je běh na delší trať.....
Každopádně když se podíváš na současné zápasy UFC, tak (i když se mi osobně ten trend moc nelíbí) borci už většinou moc nekopou ani nekolenují a zapomínají i na boj na zemi a většinou boxují...jen můj názor někdo to možná vidí jinak...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pát 20. čer, 2008 17:37

Moja reakcia sa týkala pôvodnej vety "Díval jsem se i po nějakém kickboxu, nebo thaiboxu, ale to nevím jestli bych dal, je to moc tvrdý." nie témy "box vs mma"... podľa mňa je tréning boxu často tvrdší ako tréning MT... zdravotný stav po zápase je iná vec... :twisted:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na přátelé a nepřátelé