Setkání BU.cz vol.3

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Dostaví se cvičenci Aikido či TaiJi???

Ano
20
28%
Ne
24
33%
Je mi to jedno
28
39%
 
Celkem hlasů : 72

Příspěvekod Toman » stř 28. kvě, 2008 9:26

Rád si nechám naklepat kedlubnu od strikerů ale osobně upřednostňuji něco ve stylu amateur shooto :lol:.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod RUNAR » stř 28. kvě, 2008 10:19

Pravidla si, jak je již zvykem, dohodne dvojice před tancem 8)

Jinak tentokrát jsme se dohodli na ringu takže podlaha je vhodná i pro pákaře-škrtiče
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod wordsworth » stř 28. kvě, 2008 11:28

Sakra já se nechám tak snadno ukecat. Jen bychom se my dámy mohly dohodnout,že chcem ringboye. Emancipace hoši 8)
Tak pěkně cvičte, ať se máme na co koukat.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 28. kvě, 2008 11:40

OK

Ringové hostesky:Xiexie,Qilin,Wordsworth a další se jistě přihlásí 8)

Jinak už jsme se dohodli že budu mít na starosti vše co se týká hostesek budu hlavní koordinátor ringových dívek aby se na tuhle činnost jako někdo jinej necpal :lol:

Ringboys:TongPo,Ukrop to jsou takový cukroušci a hezounci takže se na to hodí už je vidím s těmi cedulemi jak se tam hoši natřásaj a kroutěj prdelí.... 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod wordsworth » stř 28. kvě, 2008 12:00

A těm budu šéfovat já!
Začíná to vypadat na dost dobrou akci.Teď vymyslim,jak ringboye oblíknu.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod xiexie » stř 28. kvě, 2008 12:15

wordsworth píše:A těm budu šéfovat já!
Začíná to vypadat na dost dobrou akci.Teď vymyslim,jak ringboye oblíknu.


Já bych je moc neoblékala, spíš bych nechala nějaké šortečky a odkryté trilobity a další vypravované partie. Ať se naše srdéčka také potěší :wink:
Jó a abych nezapomněla, můžou se pánové trošku, ale jen trošičku opálit a natřít olejem .......hmmmmmm jo to by šlo né ??

Nebo požárníííci...mlask

Co ty na to Wordsworth??

Obrázek
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod wordsworth » stř 28. kvě, 2008 12:28

Moc pěkné.A z šortečkama souhlasim.Nebo mužem být zlé a pořídit tanga. A taky to musíme nějak sesynchronizovat,bo se mi nebude (a hochům určitě taky ne) chtít furt se převlíkat z chráničů do trenek.
A graplit s člověkem,co se namazal olejem taky nechcu.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » stř 28. kvě, 2008 12:45

ukropcany píše:No inak... čaká ma september - október komplet rekonštrukcia bytu, takže uvidíme... :?


To tě lituji. Jsem uprostřed takřka kompletní rekonstrukce bytu a proklínám den kdy jsme se rozhodli do ní pustit. Dobré rady:
1. každou cenu co si řeknou zvyš o 30%
2. každý termín co dostaneš vynásob třemi
3. hlídej, kontroluj, hlídej. Zamáčkni slzu, že nebudeš moc cvičit a obětuj pár tréninků, vyplatí se to.

Jinak přeji pevné nervy.

RBR

PS: Dnes vyřizuji dveře. Dosud jsem neměl hotové podlahy tak jsem je nemohl dříve objednat. Dodací lhůta 2-3 měsíce. V červnu vše mělo být hotové (2x prodloužený termín). :twisted:
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Panda » stř 28. kvě, 2008 12:47

Toman píše:Rád si nechám naklepat kedlubnu od strikerů ale osobně upřednostňuji něco ve stylu amateur shooto :lol:.


Vzhledem k tomu že dnes se opět vracím ze stavu nemocných do stavu zdravých jsem pro :wink: dáme si malé shootoo, navrhuji dvě kola po pěti minutách, standartní boxerské rukavice, a na zemi prvné kolo bez uderů :wink: přímáš :twisted:
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod TongPo » stř 28. kvě, 2008 19:15

xiexie píše:
wordsworth píše:A těm budu šéfovat já!
Začíná to vypadat na dost dobrou akci.Teď vymyslim,jak ringboye oblíknu.


Já bych je moc neoblékala, spíš bych nechala nějaké šortečky a odkryté trilobity a další vypravované partie. Ať se naše srdéčka také potěší :wink:

Posílám moji fotku, můžou bej tyhle šortečky? Nosím je moc rád... :oops:

http://paxarcana.files.wordpress.com/20 ... erbean.jpg

:twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » stř 28. kvě, 2008 19:57

TongPo: Ale to sis pár kilíček ubral, toto není možné považovat za ilustrační foto :!:

Hostesky snad situaci trochu zachrání. :idea: :idea: 8)

Ukrop: doufám že zatančíš rammad ram muay :lol:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod scout » stř 28. kvě, 2008 20:07

runar....mam obavu ze tady uz zadny hostesky nepomuzou..... :lol: :lol: :lol: ....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Toman » stř 28. kvě, 2008 20:37

Panda píše: na zemi prvné kolo bez uderů :wink: přímáš :twisted:


jasný, bez úderů... ale stompy a soccer kicky a kolena na zemi se směj :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » stř 28. kvě, 2008 20:40

Já bych hadry neřešil:
http://www.sexus.cz/clanek/1204-naturis ... ahota.html
...ale kokos beru vlastní :lol:
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod wordsworth » stř 28. kvě, 2008 21:51

Hele Harumoto,za tohle se normálně tvrdě platí.
TongPo půjčim ti podprdu,jsme stejně velcí.
Baby,kolik vážíte?Esi se stydíte,tak klidně SZ.S holkama skoro nesparuju,nějak nejsou.Tak se strašně těšim.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod luen » čtv 29. kvě, 2008 0:02

migli píše:termin:

podzim je rozumny, pro mne nejlepe od konce zari do konce listopadu. Zajimala by mne jedna vec - kolik bude lidi, kteri by chteli na podlaze zinenky/tatami?

Me by se to libilo, takze zatim 1 (prijdu ale klidne i na luenovu dlazbu :) )


:-))) ja uz makam na tatami ;) do podzimu ji mam urcite i s plachtou ;) Jinak si nedovedu predstavit pri tom poctu lidi a naslednych zapasu, jak s nama budou mit trpelivost, kdyz jim v nejakem gymu na 1/2 dne obsadime ring ... no vazne nevim ;)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. kvě, 2008 6:59

Co jsme navštěvovali s Pandou Lanna gym, tak tam byli soboty a neděle volný, ring plně k dispozici a řekl bych že tam bylo vždy skoro prázdno,takže by se jim asi spíš líbilo ža tam mají nějaký lidi ale něco to bude každýho stát ale je tam komplet zázemí a taky sprchy :D .

Nějak ti thaici a boxeři budou muset svoji krev ze svejch tlam osprchovat :P :lol:

Nebo Boxerna ve Fitness Opatov bejvá o víkendech volná a maj tam tréninkovej ring.
A navíc si myslím že se zas tolik lidí nedostaví, minule se zápasilo tak dvě hodiny nebo tak nějak přibližně.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. kvě, 2008 7:18

wordsworth píše:TongPo půjčim ti podprdu,jsme stejně velcí.


:D :D :D :D

Tak to je ženská jak má být :!:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » čtv 29. kvě, 2008 7:24

4RBR - no u nás to bude prebiehať v štýle "v polke júla objednávame kúpeľňu, 1. septembra vyhadzujeme zárubne a okamžite objednávame dvere, medzitým sa spraví elektrina, kuchyňa, kúpelňa, keď to skončí, tak malovka a montáž podlahy a dverí, sťahovka späť" :x Dúfam, že za 2 mesiace to zmákneme... :?


Termín 2 měsíce je dost ostrý, spíš počítej se třemi až čtyřmi. Nevím v jak starý byt renovujete a jakém rozsahu. Z toho co jsi psal to vypadá zhruba na totálku. Pokud bude muset jít do podlah tak připočítej měsíc na podkladní vrstvy (min 3 týdny na vyschnutí betonu, zedníci mají poučku co 1cm betonu to 1den na zatvrdnutí). Vyschnutí omítek taky nějakou dobu trvá. Tyto časy nemůžeš odrbat.
U koupelny záleží co si navymýšlíte. Pokud to budou obklady z Italie nebo ©panělska tak to čekáš min. měsíc na dodání (španělů ještě déle). Sám jsem čekal měsíc na vanu (to jsem si ji vybral z katalogu v domnění, že je skladem, jaká naivita). Kuchyňská studia tak mají min. měsíc a půl dodací lhůtu.
Samotné práce probíhají celkem rychle, ale zajistit včas materiál to je věda. Takže radím kromě otázky za kolik i kdy jste schopni dodat.
U dveří pokud nemáš podlahy při brzké objednávce riskuješ, že nebudou sedět. Je lepší nechat je ať to přeměří než začnou vyrábět.
Hlavně ten nepořádek co tam bude ti vůbec nezávidím, když jsem tam přišel po bouracích pracích tak mě málem kleplo.
Přes den se jim akorát budeš motat pod nohama a zdržovat je. Ráno zadáš úkoly, večer přijdeš zkontrolovat, je třeba mít na to čas a klid na promyšlení. Přes den akorát řešíš nečekané průsery. Takže spíš očekávej zadrbané pozdní odpoledne a večer, kdy budeš s ženou řešit proč to nejde tak jak si vymyslela. Pokud tvoje žena není technický typ tak si užiješ, protože nejdříve všechno odsouhlasí a pak až to uvidí tak bude chtít změny.:lol:

RBR

PS: Přeji pevné nervy a hodně trpělivosti.
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RUNAR » čtv 29. kvě, 2008 7:44

ukropcany píše: okrem toho, chcem vidieť ako mi ranař rozbije tlamu Obrázek a nejaká rekonštrukcia mi v tom nemôže predsa brániť... :lol: :wink:



Ty už brečíš předem :?: 8O

No kdybych byl tebou tak si objednám taky kompletní rekonstrukci obličeje a stehen :lol:

Jo a lokty ti taky rozbiju :lol:
Naposledy upravil RUNAR dne čtv 29. kvě, 2008 7:48, celkově upraveno 1
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků