sparring holky

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

sparring holky

Příspěvekod vinters » pon 07. črc, 2008 23:59

Som fanúšikom holiek čo robia bojové športy a umenia. Rád by som si dal priateľský sparring s holkami či už v kickboxe, boxe, thaiboxe, taekwonde...žiadny z týchto športov nerobím...až na občasné boxovanie do mechu...ale všetky tieto športy zvládnem. Holky budem samozrejme pri sparringu šetriť. :wink:
vinters
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob 05. črc, 2008 23:00

 

Příspěvekod ruffus » úte 08. črc, 2008 0:49

teda ja sem pripievam asi tak raz za tisiic rokov ale na toto musim reagovat....ty si teda MOZEK :D obcasne boxujes do mechu a myslis si ze budes musiet setrit holky pri pritelskom sparingu...myslim si ze trosku podcenujes dievcata, ktore robia BU ktore si vymenoval...toto mi pripada ako velmi chaby pokus o zoznamenie sa s nejakym dievcatom....kamo ale na to su ine stranky a na tych zoznes podla mojho nazoru vacsi uspech :D ....aj v hociakom bare babu nabalis skor a este a bez hanby z bitky od zeny...angazuj sa hocikde inde ale nie na tomto fore....to je len moja rada
ruffus
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 13. úno, 2006 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 08. črc, 2008 8:09

ukropcany píše:Ty brďo... to je týpek... :lol: Som krásna, 17 ročná, 55 kg... príď, rada si s Tebou zaspárujem........


Si kočka, si kočka, si kočka...a perfektně vydarená.....krajša než obloha nočná.....atd.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod graver » úte 08. črc, 2008 9:58

ukropcany píše:55 kg

:idea: :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hosobiki » úte 08. črc, 2008 13:49

Nechte ho.... se tady chudák snaží zbalit nějakou kočenu a vy mu přehazujete Ukropa :lol: :lol: :lol:
Hosobiki
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 204
Registrován: pon 20. lis, 2006 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jendis » úte 08. črc, 2008 13:54

Ucropka se mu předhodila sama....... :wink: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod xiexie » úte 08. črc, 2008 13:57

Hosobiki píše:Nechte ho.... se tady chudák snaží zbalit nějakou kočenu a vy mu přehazujete Ukropa :lol: :lol: :lol:


On se snaží snad na každém serveru o BU....ale jinde to nabízí za úplatu, tak nevím.....
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Re: sparring holky

Příspěvekod mirsv » úte 08. črc, 2008 13:58

vinters píše:Som fanúšikom holiek čo robia bojové športy a umenia. Rád by som si dal priateľský sparring s holkami či už v kickboxe, boxe, thaiboxe, taekwonde...žiadny z týchto športov nerobím...až na občasné boxovanie do mechu...ale všetky tieto športy zvládnem. Holky budem samozrejme pri sparringu šetriť. :wink:


Ty jo,to já se snažím na tréninku vyhýbat sparingu s holkama jak to jen jde,je mi to proti srsti mlátit holku,byť jen při sparingu. :lol:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod RBR » úte 08. črc, 2008 14:01

ukropcany píše:, ....55 kg...


To sis nasadil brutální dietu. Vidím, že na podzimním setkání chceš mít břišáky pěkně vyrýsované. :lol: Nebo se připravuješ na Kmax???? Tam ti stačí pouze 75 kg:D

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Re: sparring holky

Příspěvekod Toman » úte 08. črc, 2008 14:12

vinters píše:žiadny z týchto športov nerobím...ale všetky tieto športy zvládnem


Obrázek
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod RUNAR » úte 08. črc, 2008 14:20

®e ten sport nedělá ještě neznamená že to nezvládne.
Tady bych se ho celkem zastal viz Bobík Sappík 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » úte 08. črc, 2008 14:37

Ukrop:
Tý jo no tak jsme na tom podobně :) ale až mě to naštve tak zas pojedu na 110kg svalů 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 08. črc, 2008 14:38

ukropcany píše:No... bantam asi búchať nikdy nebudem, ale 86- je už na spadnutie... 8O


si děláš prdel,ne???? Tě nebude ani poznat....... :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Qilin » úte 08. črc, 2008 15:32

xiexie píše: On se snaží snad na každém serveru o BU....ale jinde to nabízí za úplatu, tak nevím.....


ty snad znas kazdyho :lol: :lol:
Qilin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát 20. črc, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Re: sparring holky

Příspěvekod daitenshi » úte 08. črc, 2008 15:37

vinters píše:Som fanúšikom holiek čo robia bojové športy a umenia. Rád by som si dal priateľský sparring s holkami či už v kickboxe, boxe, thaiboxe, taekwonde...žiadny z týchto športov nerobím...až na občasné boxovanie do mechu...ale všetky tieto športy zvládnem. Holky budem samozrejme pri sparringu šetriť. :wink:
8O Ale ale priznajte sa kto z vás čo tu chodíte sa zaregistroval len aby tu hodil taký blbý príspevok, na ktorý sa dá blbo diskutovať až do samého oblbnutia. :lol: :roll:
daitenshi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: sob 03. kvě, 2008 23:00

Re: sparring holky

Příspěvekod daitenshi » úte 08. črc, 2008 15:42

vinters píše:Rád by som si dal priateľský sparring s holkami či už v kickboxe, boxe, thaiboxe, taekwonde...
Zabudol doplniť: :!: Ale iba sparring v polohe ležiaceho strelca :!: ....... :lol:
daitenshi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: sob 03. kvě, 2008 23:00

Příspěvekod xiexie » úte 08. črc, 2008 15:44

Qilin píše:
xiexie píše: On se snaží snad na každém serveru o BU....ale jinde to nabízí za úplatu, tak nevím.....


ty snad znas kazdyho :lol: :lol:


To ani ne, ale původní verze zněla :

vinters - 04.07.08 23:54:52

holky
Trúfla by si nejaká holka preprať ma?...nemám žiadne skúsenosti, nemám svalnatú postavu a som zvedavý či ma nejaká holka dokáže preprať. Páčia sa mi holky čo robia bojové športy a tiež ma láka predstava že ma porazia...som zvedavý,či sa im to podarí :D, ale ľahko sa nedám...Môžete mi písnuť aj na moje ICQ: 217-548-599 alebo e-mail: vinters@seznam.cz ...a môžme sa dohodnúť aj na finančnej odmene. 8-)


A to je přeci jen trošku víc motivující.....co nepůjdeme do toho Qilin, nasypeme mu a pak se šábnem ne ?!
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Qilin » úte 08. črc, 2008 15:52

xiexie píše:
vinters - 04.07.08 23:54:52

holky
Trúfla by si nejaká holka preprať ma?...nemám žiadne skúsenosti, nemám svalnatú postavu a som zvedavý či ma nejaká holka dokáže preprať. Páčia sa mi holky čo robia bojové športy a tiež ma láka predstava že ma porazia...som zvedavý,či sa im to podarí :D, ale ľahko sa nedám...Môžete mi písnuť aj na moje ICQ: 217-548-599 alebo e-mail: vinters@seznam.cz ...a môžme sa dohodnúť aj na finančnej odmene. 8-)


A to je přeci jen trošku víc motivující.....co nepůjdeme do toho Qilin, nasypeme mu a pak se šábnem ne ?!


:lol: :lol: :lol: - nechapu proc opravoval puvodni prispevek :lol:
hele ja nevim, to bude nuda... vezmem si pekny latexovy oblecky, pouta a bicik, jak nas uvidi, padne na kolena sam a za kazdou ranu jeste podekuje...

proste to nebude moc o sparringu kdyz u toho bude s priblblym nadrzenym vyrazem vzdychat blahem... :roll: :wink: :lol:
Qilin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát 20. črc, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod scorpionx » úte 08. črc, 2008 15:56

taky se snažím vyhíbat sparringu s holkama,jednou jsem jel s holkou sparring a dopadlo to takhle:ČAS,začali jsme,poskakoval jsem kolem ni a jenom uhíbal,ona se urputně snažila mě trefit ale nemohla,trener na mě:proč vůbec neboxuješ,holka tě přepere jo(se srandou řekl),tak jsem dal svuj prvni přední direkt za sparring(slabší) a najednou přestala boxovat,sklonila jse,dala ruce pryč-a tekla ji z nosu krev-cítil jsem jse tak trapně :oops: od té doby se držím od sparringu s holkama dál. :lol: :lol:
scorpionx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 04. črc, 2008 23:00

...

Příspěvekod Qilin » úte 08. črc, 2008 15:56

hele a neni tohle vinters?? :lol: :lol: vsimnete si komentu jeho "pratel" :lol: :lol:

http://libimseti.cz/vinters#imgBegin
Qilin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát 20. črc, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Další

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron