sparring holky

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod RUNAR » pon 14. črc, 2008 10:29

Marcelo:
Těžko soudit co je ten chlapík zač, normální se mi to vůbec nezdá :roll: , je pravda že začátečník nemá kontrolu a může tu ženskou zranit.

Ale s trénovanou holkou chcípne na fýzu za minutu a netřískne už třeba vůbec nic :P
Jinak jsem taky chodil na judo a tam jsem měl sparing s holkama hodně rád abych teda psal na rovinu :lol: 8) Ale to je jemný sparing na zemi což je velkej rozdíl.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod marcelo » pon 14. črc, 2008 11:18

RUNAR píše:Marcelo:
Těžko soudit co je ten chlapík zač, normální se mi to vůbec nezdá :roll: , je pravda že začátečník nemá kontrolu a může tu ženskou zranit.

Ale s trénovanou holkou chcípne na fýzu za minutu a netřískne už třeba vůbec nic :P
Jinak jsem taky chodil na judo a tam jsem měl sparing s holkama hodně rád abych teda psal na rovinu :lol: 8) Ale to je jemný sparing na zemi což je velkej rozdíl.

Ja s tebou suhlasim ranari :wink: ,nema fyzu,nema cit pre ranu a vzdialenost,kontrolu emocii..preto viem ze pokial zacne chvatat na budku a pokial ho nevypne na bradu alebo rebra a neda mu k.o. a On pokial ma vahu a prirodnu silu tak zacne tlacit a bit ako zviera..osobne som to uz videl parkrat.. :?
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pon 14. črc, 2008 11:29

Ok , je fakt že často je nejlepší počítat s nejhorší variantou.
To sedí i na tenhle případ.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod vinters » pon 14. črc, 2008 11:39

Ja sa viem kontrolovať...a aj v prípade že niečo schytám tak sa zo mňa nestane zúrivý pes :D ...a na druhej strane si tiež rád vyskúšam sparring napríklad judo či bjj.
vinters
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod RUNAR » pon 14. črc, 2008 13:22

Potom jsou ještě zápasnice v bahně.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jabberwocky » pon 14. črc, 2008 13:39

Tedy, že se popíše šest (nebo víc?) stránek o tom, jak si někdo nutně potřebuje šáhnout na babu, to je věc...
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod TongPo » pon 14. črc, 2008 18:21

marcelo píše:...som si dal slub ze uz na toto forum nebudem prispievat,ale toto ma dostalo a uz som nevydrzal...

Vítej zpět na fóru, "exDiabliku"! :wink: Mně osobně tady ty tvoje peprný příspěvky docela chybí, jediný co mi na nich vadilo bylo to, žes je často promáznul dřív, než jsem si je stačil přečíst... :lol:

PS: Kašli na slib, osvěta je velkým přínosem pro lidstvo a ty to víš... Je to v tobě, čím dál silnější, chce to ven... Nebraň se tomu, piš dál, piš... :twisted:
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod vinters » pon 14. črc, 2008 19:02

RUNAR: No ako tým zápasením v bahne by som nepohrdol :D
Ale napríklad by som si to s nejakou holkou mohol rozdať aj v grapplingu :wink:
vinters
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod vinters » pon 14. črc, 2008 19:25

http://www.sumo.tv/watch.php?video=736728

Z touto holkou by som to nemal jednoduché :D ...ale veril by som si :D
vinters
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod marcelo » pon 14. črc, 2008 19:52

TongPo píše:
marcelo píše:...som si dal slub ze uz na toto forum nebudem prispievat,ale toto ma dostalo a uz som nevydrzal...

Vítej zpět na fóru, "exDiabliku"! :wink: Mně osobně tady ty tvoje peprný příspěvky docela chybí, jediný co mi na nich vadilo bylo to, žes je často promáznul dřív, než jsem si je stačil přečíst... :lol:

PS: Kašli na slib, osvěta je velkým přínosem pro lidstvo a ty to víš... Je to v tobě, čím dál silnější, chce to ven... Nebraň se tomu, piš dál, piš... :twisted:

:lol: :wink: ..vymazovat uz sa nic nebude..uz ziadne caste vulgarizmy a podobne chutovky z cias minulych za ktore by som sa musel hambit a mazat ich:wink: A tiez mi zacal po tych rokoch vadit nick Diablik...uz ke mne nepatri,ted uz jsem Marcelo :lol: 8)
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Franz » pon 14. črc, 2008 20:20

ja nevim, ale když sem chodil na aikido, který je totalně k ho*** a měli jsme turnaje, tak sem taky musel bojovat proti holce a to je uplně naprd, strašněj strach abych ji neublížil i když měla chrániče, ne že bych měl takovou sílu, ale chápete mě snad ne... a ted, nechat ji vyhrát aby se neřeklo a nebo neztracet body a položit ji na zem... byl sem mladej a blbej a gentlemansky sem ji porazil :lol:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Emiel » pon 14. črc, 2008 21:00

Franz píše:ja nevim, ale když sem chodil na aikido, který je totalně k ho*** a měli jsme turnaje, tak sem taky musel bojovat proti holce a to je uplně naprd, strašněj strach abych ji neublížil i když měla chrániče, ne že bych měl takovou sílu, ale chápete mě snad ne... a ted, nechat ji vyhrát aby se neřeklo a nebo neztracet body a položit ji na zem... byl sem mladej a blbej a gentlemansky sem ji porazil :lol:

Jo cháopem, prostě přirozený poud, co tě žene proti tomu, abys s dívkou bojoval ;)
To má v sobě zakořeněný každý chlap ;)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Lada » pon 14. črc, 2008 21:11

Emiel píše:bojoval ;)

To asi težko vzhledem k tomu kolik šmejdů rádo ženský mlátí :evil:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Franz » pon 14. črc, 2008 21:19

nn tak sem to nemyslel, já holky nemlátím, nikdy sem v tom neviděl nic dobrýho, holku praští jenom srab, kterej si na nějakýho kluka nedovolí..

na tom aikidu to bylo tak, že rána na hlavu byl bod a na tělo půl bodu, hrálo se na celkem 3 body.. a já ji porazil jen sem se vždycky teknul toho místa, prstama sem plácnul aby bylo slyšet že prostě sem se trefil, ale neska bych ji asi enchal vyhrat :cry: :oops:
Franz
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Emiel » pon 14. črc, 2008 21:31

Lada píše:
Emiel píše:bojoval ;)

To asi težko vzhledem k tomu kolik šmejdů rádo ženský mlátí :evil:

To už jsou pak ubožáci, co si na nich léčí nějaký komplex nebo psychicky vyšinutí/labilní devianti.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Emiel » pon 14. črc, 2008 21:37

Franz píše:nn tak sem to nemyslel, já holky nemlátím, nikdy sem v tom neviděl nic dobrýho, holku praští jenom srab, kterej si na nějakýho kluka nedovolí..

na tom aikidu to bylo tak, že rána na hlavu byl bod a na tělo půl bodu, hrálo se na celkem 3 body.. a já ji porazil jen sem se vždycky teknul toho místa, prstama sem plácnul aby bylo slyšet že prostě sem se trefil, ale neska bych ji asi enchal vyhrat :cry: :oops:

Si to vem, mně dělá problém praštit do jakýhokoli člověka, natož do holky <-- zvláštní co? trénuju BU a vůbec se mi nechce mlátit do lidí (Jako rána při tréninku nebo cvičném souboji klidně, to je rozdíl, aby se nemyslelo, že mi vadí mlátit se na tréninku. Ovšem v běžném životě prostě všechno raději řeším v klidu a nebo na lidi typu: "tvrdě těchytnu a máchám před teobu pěstí" reaguji rezignací a nebo, při nejhorším nějakou tou jemější pákou ,ale mlátit do lidí, mno nějak se mito příčí...)

Takže být na tvém místě,ta kse takym ožná maximálně mírně pošťuchuju a nebo jí nechám vyhrát ;) - zase to alenemsí vypadat, žes jí vyhrát nechal, to by jí mohlo vadit ;)
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Lada » pon 14. črc, 2008 23:20

Franz píše:nn tak sem to nemyslel, já holky nemlátím, nikdy sem v tom neviděl nic dobrýho, holku praští jenom srab, kterej si na nějakýho kluka nedovolí..

Já vím, tebe jsem nemyslel to ty šmejdy co rádí mlátí ženský doa apod... to jen že to Emiel moc zevšeobecnil.

Jinak já ty sparingy s holkama taky nerad, jsem na ně moc hodnej
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » úte 15. črc, 2008 5:58

marcelo píše:
TongPo píše:

:lol: :wink: ..vymazovat uz sa nic nebude..uz ziadne caste vulgarizmy a podobne chutovky z cias minulych za ktore by som sa musel hambit a mazat ich:wink: A tiez mi zacal po tych rokoch vadit nick Diablik...uz ke mne nepatri,ted uz jsem Marcelo :lol: 8)

Tož vítej zpět,chlape...... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Toman » úte 15. črc, 2008 6:32

marcelo píše:,ted uz jsem Marcelo :lol: 8)

Marcelinho :lol: ... nazdar!
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Toman » úte 15. črc, 2008 6:48

Docela bych ti přál tuto hezkou holčinu. Ač dělá tvrdej sport líbí se mi že
se nestylizuje do pozice "chlap" a dokáže vypadat i přesto žensky. A ty její leopardí hadříky tomu ještě dávaj větší šťávu.
:lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=WN9T6lk8 ... re=related
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé