Aikidó funguje!

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Toman » stř 09. pro, 2009 17:08

Vrozkrokkop píše:Toman:
Clovek nikdy nevi 2m a 120kg neni automaticka vyhra, cloveku se muze stat lecos


To je fakt, habán zakopne, upadne, prorazí si lebku a umře ještě před bojem ... :D

.....HNIDOPICHU
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 17:11

Ukropcany:
Mnohem dyl sermuju nez delam beze zbrane, spoustu toho nevim, ale rad se dozvim :wink:
Ja s tebou souhlasim, o solaru se ani nehadam, protoze jsem strelil od boku, jenom rikam, ze kdyz ma nekdo vejsku a kila, neni to duvod hazet flintu do zita
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 17:11

Toman:
I TO je mozny :lol:
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Boreas » stř 09. pro, 2009 17:15

Ano převaha je věc psychiky, ale když jsem se pral na tréninku s týpkem, co měl 209cm(já mám 164cm/70kg) nebyla to už jen psychika. Když mě to hovádko chytlo za ruce a prostě zvedlo ze země :oops: :lol:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 17:24

Boreas:
Chapu, ale byl to trenink, o zivot si se nerval.
Nasi predci byli schopni vykuchat pultunovyho medveda nozem, (ja ne :lol: )
dat divocaka mecem, kdyz chtel slechtic dokazat odvahu a svuj kumst (ja bych teda v romhle pripade nechtel dokazat ani jedno :lol: ), vsechno je to otazka praxe, kumstu a motivace, kdyby slo jen o ryze fyzickou prevahu, lidstvo by uz davno vyhynulo.
Doufam, ze me ted nebudete mit za debila 8)
Naposledy upravil Vrozkrokkop dne stř 09. pro, 2009 17:25, celkově upraveno 1
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod jeikob » stř 09. pro, 2009 17:24

pamatuju vyhazovače z diskoteky v repre. prtavej chlapík boxer mušší váhy a všichni se ho bali a dovedl rozsekat i skupinu lidí
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Boreas » stř 09. pro, 2009 17:32

Vrozkrokkop: Nerval, ale on taky ne :lol: Co dokázali naši předci je trochu z ruky. Nicméně nerad bych sklouznul k debatě: co by, kdyby...
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 17:45

Jeikob:
Nemam duvod neverit, ale musel bejt opravdu svinsky dobrej.

Boreas:
Ja taky ne, jen jsem chtel poukazat, ze hranice toho co je mozny se daj posouvat, jen to chce spoustu driny.
Mrzi me, ze muzu mluvit spis za serm, nez o boji beze zbrane - neco vim, ale je to to malo co jsem se zatim stihl naucit a to co jsem videl /bylo na me vyzkouseno :P
Ty principy se trochu lisi, kdyz nekomu zastavim obourucni sekeru 2cm nad hlavou, neni co resit, s ranou pesti je toho co resit pomerne dost.

...

Jednou, nez sjem se zacal hejbat, mel jsem komfortaci s kickboxerem - byl vyssi, ael dost vychrtlej, cvicil kickbox 35hodin tejdne, dostal jsem bombu a odlitl jsem (fakt odlitl) 3 metry
Vaha moc nehrala roli, ten kluk by me bejval dal, i kdybych mel metry 3 a vazil ctvrt tuny...
potom casem, taky letopocet pred pohybem jsem mel konflikt s jednim clovekem pres posilku, ten byl vyssi a asi taky o 20kg tezsi, toho jsem zmasakroval, chybelo mu tech 35hodin ucelovyho pohybu tejdne a byl to uplny debil...
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Boreas » stř 09. pro, 2009 17:59

Jeikob: Stačilo vidět Zbyňka(snad to byl on... ta paměť.. :lol: )na letošním srazu a nemám důvod pochybovat. :twisted: :wink:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod cudles » stř 09. pro, 2009 18:08

Jendis píše:Já teď nemluvil o debatě na lidé.cz.....ale tady to už přerůstá někam jinam ,schválně na to jukni s odstupem 8)
Na lidé.cz je to.....jak to říct......"jiné"......

Kladení otázek samozřejmě není nic špatného. Možná jde jen o způsob......a možná jen blbě čtu.......všechno je možné :wink:

Nestavím se na žádnou stranu,jen na to koukám ze svého pohledu.....že tady zbytečně vyskakujete,voba.
Třeba se fakt potkáte,třeba si to vysvětlíte...ukážete......bez "debilů","slizounů" a pod.....


Je to,že jsou všichni podráždění,jen těma blížícíma se vánocema,nebo čím????

Píšeš že jsi ty debate ted nemluvil, pritom jsi predtim na zacatku zminujes, zajimavy..tak o cem teda mluvis? Sem na BU.cz jsem vv poledni dobe moc nepsal,protoze neni moc casu to sledovat, skola, treninky, atd..Jiné to tam může být, což ale nic nemění na tom, že to bylo z mý strany porad v ramci slusnosti, temr az do konce, a ani potom jsem nebyl vulgarni, tak by me zajimalo kdes tu vulgaritu videl?..Otázky byly kladeny normálně. An i o slizounech jsem nikde nepsal....No nic, je zřejmý že v týhle debatě se nikam nedostanem, asi čtes fakt něco jinýho. Já nemám za potřebí ponižovat apod. 3lo mi jen o odpovědi na otázky, pokud je člověk rovnej chalp, nemá problém odpovědět, a slusne argumentovat, ale pokud ne, dostava se to do tyhle roviny.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 18:13

Cudles:
O slizounovi si psal, mimochodem, ale o to nejde, me prislo ze na sebe mluvite na stejny urovni, ktera byla formou i obsahem pekne o hovne.
Sakra, sednete si, neco si prectete nebo dete na trenink a setrete si nervy na stari
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cudles » stř 09. pro, 2009 18:15

S tou psychikou naprostej souhlas. Člověk se musí naučit nkoukat na vzhled, vahu vejsku..Ono sparring s typkem pres sto kilo, kdy si ho drzi clovek celou dobu uspesnee od tela, utoci a kontruje, a v poslednim kole se najednou ten typek dostane k vam, a s vahovou prevahou zacne jet naplno, tak je to prave o ty psychice, bud se clovek stahne, podela, nebo ne...Ja se tenkrat priposral, a sel jsem dvakrat k zemi :x
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod player » stř 09. pro, 2009 18:16

Tady to zase "jede" :)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod cudles » stř 09. pro, 2009 18:16

Vrozkrokkop píše:Cudles:
O slizounovi si psal, mimochodem, ale o to nejde, me prislo ze na sebe mluvite na stejny urovni, ktera byla formou i obsahem pekne o hovne.
Sakra, sednete si, neco si prectete nebo dete na trenink a setrete si nervy na stari

Nevis o co jde, tohle tady je asi pokraccovani odjinud, ne cely, ale to je jedno, nehodlam to dal resit. Mimochodem ukaz mi kde jsem to psal. Nenazval jsem nikoho slizounem, jenom jsem poukazoval na slizky jednani, coz neni to samy.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod jeikob » stř 09. pro, 2009 18:20

dělal tam na konci 80. a začatkem 90.pak tam tu diskoteku zrušili. mohl mít tak kolem1,60 takovej hodně šlachovitej chlapík. já tam moc nechodil ,ale jednou jsme tam šli ohromná tlupa skejtáci ze žižkova a z vinohrad vyzvednout si nějaký týpky co nám rozmlátili minirampu.
a vylez tenhle chlapík, a lidi co tam chodili hned at jdem pryč ,že je fakt ostrej a že by nás rozsekal. a pak to potvrdilo časem nezávisle víc lidí. jo vyhazovači bejvaj občas legendy:) jo tomu se řiká boj bez boje jako v bruce lee filmu enter the dragon :lol:
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 18:22

Cudles:
Jo, tu pasaz jsem myslel, v pohode.
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » stř 09. pro, 2009 18:36

klídek :)....psal jsem to v kontextu toho,že jsem četl jak tohle,tak i lidé.cz......a ano,je to o ničem.....zbytečný.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » stř 09. pro, 2009 18:39

Jendis píše:klídek :)....psal jsem to v kontextu toho,že jsem četl jak tohle,tak i lidé.cz......a ano,je to o ničem.....zbytečný.

Z tvý strany ano, krom toho ńaprosto mimo.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod RBR » stř 09. pro, 2009 20:49

Vrozkrokkop píše:Boreas:
Chapu, ale byl to trenink, o zivot si se nerval.
Nasi predci byli schopni vykuchat pultunovyho medveda nozem, (ja ne :lol: )
dat divocaka mecem, kdyz chtel slechtic dokazat odvahu a svuj kumst (ja bych teda v romhle pripade nechtel dokazat ani jedno :lol: ), vsechno je to otazka praxe, kumstu a motivace, kdyby slo jen o ryze fyzickou prevahu, lidstvo by uz davno vyhynulo.
Doufam, ze me ted nebudete mit za debila 8)




No když už je ten mědvěd mrtvý, tak se většinou kuchá jen nožem :wink: Pokud šlo o jeho zabití, tak to se jen nožem nedělalo. Na to byla především početní převaha a specialní kopí na medvědy i tak to bylo o držku a né vždy zařal jen medvěd. Nesmíš tolik číst Karla Maye, on si dost vymýšlel.
Viděl si někdy živé 200kg prase? Nezapomeň, že kromě Bivoje, který není historickou osobou, nikdo se zdravím rozumem s divočákem na férovku s mečem nešel. Opět tam ve středověku byla smečka psů, co jej nějakou dobu štvala, pak jej ukusovali jak hrušku. Divočák se zajímal o dotírající psika, byl utahaný, pokousaný, zraněný, pak tam borec došel s kopím na kance a píchnul jej. Pokud šel na něj jen s tesákem, tak pouze dorazit, zraněné zvíře nebo to bylo jen sele.

Jinak máš pravdu v těchto případech nešlo o fyzickou převahu, ale o používání mozku.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 21:27

RBR:
Myslel jsem evropskyho medveda, ale to je jedno, dolozit to nemuzu.
Na kance se obvykle slo - kopim na kance, z kone, treba, jinak 200kg je este malo, rekl bych.
Stezi zkusit neco nebezpecnejsiho, ale verim tomu ze se neco takoveho delo, kdyz chtel dotycny dokazat svoji odvahu a um.
Mam dojem, ze s tim kancem bych to snad i mohl dolozit, poctu, poptam, zkusim nezapomenout a pripadne napisu. Zitra uvidime


/edit:
Jsem este mlady a nadseny, doufam, ze si to vyzjistim a nebudu za pitomce, holt trochu predbiham nez neco reknu :)
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků