Multikulturní setkání BU.cz vol 4-návrh

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod jeikob » čtv 11. čer, 2009 14:01

natočte také nějaké videjko
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod xiexie » čtv 11. čer, 2009 14:54

ukropcany píše:4xénia - s nohou nie je problém, ja som mal vtedy len bobky kvôli tomu možnému zápasu na druhý deň... môžeme kľudne aj penalty... 8)


No, kdyby jsi mě viděl jak jsem se belhala o těch berlích tak by jsi změnil názor. Takže nohy vynechávám ( ačkoliv pokud se stane zázrak, tak bych mohla :twisted: :wink: ( ale to pochybuju )
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod xiexie » čtv 11. čer, 2009 15:22

ukropcany píše:A čo si robila?


SZ :wink:
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod roza » čtv 11. čer, 2009 15:40

xiexie -
z toho nedelej takovy tajemstvi,jakoze SZ...

Jsme tu snad vsichni dospely,a pozici luku zname taky.....teda alespon ti,kdo videli South Park...... :wink:

Pro Ukropa - nevim jestli mate podobny dabing,je to tam,kdyz Erikova mama vysvetluje......... :wink: :lol:
BAK
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod xiexie » čtv 11. čer, 2009 17:11

roza píše:xiexie -
z toho nedelej takovy tajemstvi,jakoze SZ...

Jsme tu snad vsichni dospely,a pozici luku zname taky.....teda alespon ti,kdo videli South Park...... :wink:

Pro Ukropa - nevim jestli mate podobny dabing,je to tam,kdyz Erikova mama vysvetluje......... :wink: :lol:


Rozo, Rozo....ok, chces to , řekl jsis o to....tak no problem.


Tenkrát, bylo to okolo Vánoc mě přepadla strašná chuť....
..
.
.
.....zajít na trénink a fajnově si zaspárovat.

No ale jelikož jsem už dobrých půl roku trpěla na nestabilní fibulu, tak místo šetření jsem si to chtěla užít. Užila jsem si to přesně do té doby než jsem jela s Feiem. Tlačila jsem ho před sebou ( ti co mě znají ví že jsem jako bulldog ). Přední, zadní direkt a PRÁSK, koleno venku. Nebudu obtěžovat s detaily, ale prdlé kolení pouzdro, podrážděná čéška a navíc hluboká žilní trombóza. Takže se spárováním mám teď útrum a doufám, že lékaři budou optimističtí a povolí mi trénovat dál. Protože pokud ne, tak jsem odepsaná a budu cvičit už jen to své Tchajčchi :wink:

A to si snad ani nechci připustit. Nebo možná změním styl na něco klidnějšího.....

Asi jsem měla víc trénovat tu pozici luku a štípání bambusu :wink: :lol:
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » čtv 11. čer, 2009 17:22

roza - nazdar chlape, jak se ti vede... cvicis nebo se flakas? A nebo nemuzes :o) Doufam, ze nam to oboum vyjde a potkame se na vol.4 - mohli bychom si i trosku zapinkat :o)

xeno, co to je ta nestabilni fibula? To je hrozny, cim si ti sportovni vsim musej projit...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod luen » čtv 11. čer, 2009 19:51

xiexie píše:No ale jelikož jsem už dobrých půl roku trpěla na nestabilní fibulu, tak místo šetření jsem si to chtěla užít. Užila jsem si to přesně do té doby než jsem jela s Feiem. Tlačila jsem ho před sebou ( ti co mě znají ví že jsem jako bulldog ). Přední, zadní direkt a PRÁSK, koleno venku. Nebudu obtěžovat s detaily, ale prdlé kolení pouzdro, podrážděná čéška a navíc hluboká žilní trombóza. Takže se spárováním mám teď útrum a doufám, že lékaři budou optimističtí a povolí mi trénovat dál. Protože pokud ne, tak jsem odepsaná a budu cvičit už jen to své Tchajčchi :wink:

A to si snad ani nechci připustit. Nebo možná změním styl na něco klidnějšího.....

Asi jsem měla víc trénovat tu pozici luku a štípání bambusu :wink: :lol:


Zdar,

njn na stara kolena nas to vsechny dostane ... je tady vubec nekdo, kdo kdy nemel nic s kolenem? :( Jestli muzu doporucit zajdi na soukromou kliniku:

http://www.clinicum.cz/czech/clpa_cz.html

Fakt spica a ptej se tam po MUDr. Jiří Váchal a umi to protahnou prez pojistovnu. Je to u nas nej ... spica a tezko nekde najdes lepsi :wink:

A ten bambus pak muzes stipat do aleluja :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod ghekon » čtv 11. čer, 2009 20:19

http://www.ort-art.cz/ Ja mel zase bum, bum praska ceska venku ( 3x celkove ) a dali mi to tam krasne dohromady
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod player » čtv 11. čer, 2009 20:35

Ja se hlasim, kolena pri drepech chroupou, ale zatim bez urazu, tuky tuk;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod josef » čtv 11. čer, 2009 20:45

player píše:Ja se hlasim, kolena pri drepech chroupou, ale zatim bez urazu, tuky tuk;)


Taky mám aktuálně problémy s kolenem... při jejich řešení mi bylo řečeno, že to "lupání" je způsobeno "volnějšími" vazy. řešením proto prý je zapracovat na okolních svalech, aby vazům pomohly. Konkrétně se jedná o cviky pracující s nestabilitou kolene - holubička (nejdřív normálně, pak pohled bokem, pak zavřít oči) rovnováha na nestabilní povrchu (na jedné noze na polštáři či lépe polonafouklém balonu nejdřív stoj, pak přenášení váhy ze špičky na patu a zpět, pak dřepy, pak fázované dřepy, výpady na tu plochu) atd...
josef
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: ned 24. zář, 2006 23:00

Příspěvekod ghekon » čtv 11. čer, 2009 21:03

Rad bych mel problemy jako vy :lol: Nejake krupani v kolenech :lol:
Mne bylo treba receno ze toho se nemusim bat, ze to nic neni, ze nekdy je i dobre, kdyz v tom trochu krupe. A k tem posilovacim cvikum, na svaly okolo kolene, ktere drzi cesku na miste, pomahaji vazum atd. je nejlepsi ( podle meho ortopeda ) jizda na kole, predkopavani, zakopavani, legpress, drepy ( ne uplne hluboke ) a ja sam musim potvrdit ze to funguje :arrow:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod luen » čtv 11. čer, 2009 21:28

player píše:Ja se hlasim, kolena pri drepech chroupou, ale zatim bez urazu, tuky tuk;)


Ahoj, ses tu dlouho neukazal :?: Problem je ve vaze pri rehabku :evil: Bohuzel pri nasich parametrech, ta plastika na kterou jdu, pry vydrzi klido jen 2 roky ... to bych se ... :evil: Asi zase zacnu trenovat hlavicky :lol: Blbejsi uz nebudu, tak o co jde 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod player » čtv 11. čer, 2009 22:31

Dejte mi pokoj s posilovanim nohou, ja bych naopak nejradeji ubral, objem stehna 67cm mi neprijde zrovna extra chudy, ze by potreboval zesilit :D
Me to pri zatizeni a drepu v nich chroupe snad uz od zakladky."Bolely" me pouze jednou a to kdyz jsem jeste chodil na shotokan a jeli jsme furt kata v tech pitomejch nizkejch postojich imrvere dokola.S mou vahou to byla celkem zatez.Od te doby, co jsem se shotokanem prastil zadne bolesti.Opet tuky tuk 8)
Nicmene shodou okolnosti v pondeli jde muj ne zrovna nejmladsi cvicenec na operaci prave s kolenem, pry bezny zakrok mu bylo receno u sportovcu, tak presne nevim co s tim konkretne ma.Faktem je, ze chodi normalne, ale pri urcitem pohybu a uhlu kolene mu v tom bolestive dloublo.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 12. čer, 2009 8:23

Nó nevím co se týče Shotokanu tak ho dělaj lidi celej život a žádný problémy s koleny nemají.....právě naopak pokud cvičenec jede ty postoje správně tak se mu svaly kolem kolen dost posílí a koleno je naopak v mnohem lepčí kondici.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jox » pát 12. čer, 2009 8:46

ukropcany píše:No tí čo ma poznáte - viete si ma predstaviť s golfovou palicou? :twisted:

Celkem jo, přijde na to, jak a s čím jsi ochoten ten golf hrát. :lol:

(V češtině má "palice" trochu jiný význam :wink: )
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod marcelo » pát 12. čer, 2009 8:58

Kolena-pokial vam odchadzaju kolena z nevysvetlitelnych dovodov doslova,skuste zajst za kvalitnym rehabalitacnym pracovnikom kt. vam da rehab cviky..vacsina z vas a je to aj moj pripad mame zrotovane kolena bud von alebo dovnutra z BU/BS.. ja ma zrotovne prave koleno smerom von kt. som si vypestoval rokmi pohybom s lavou predsunutou nohou jab-jab a potom nasledne udery a pri konecnom pohybe sa prave koleno dostava do krajnej vonkajsej rotacie ked bijem naplno kombo..tym padom mam viac zrotovane koleno a bedra smerom do prava a z toho ma to prave koleno boli,lebo je neprirodzene posunute,nie je v idealnej pozicii a viac sa opotrebuvava..zaradujem zmenu garde v postoji+rehab cviky na prerotovanie koleno smerom dovnutra...to je aj vas pripd na 110%+caste sedenie,nosenie nevhodnych topanok a rozne skruty a dysbalancie su na svete..nechcem tu robit chytreho,nemam na to medicke vzdelanie,len citujem slova posturalne-rehabilitacneho odbornika na moj problem :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod khooca » pát 12. čer, 2009 9:01

RUNAR píše:Nó nevím co se týče Shotokanu tak ho dělaj lidi celej život a žádný problémy s koleny nemají.....právě naopak pokud cvičenec jede ty postoje správně tak se mu svaly kolem kolen dost posílí a koleno je naopak v mnohem lepčí kondici.
©otokan je zabiják kolenou, tos nevěděl? Btw proč tak kulháš? :lol:
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Jendis » pát 12. čer, 2009 9:14

děte se vys*at....... vaše bebínka s koleny bych chtěl mít,místo těch svejch.... :cry: Vám mohou aspoň nějak pomoct.....

dost už s brečením...... :lol: Berte to tak,že na tom je vždycky někdo hůř..... :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod marcelo » pát 12. čer, 2009 9:24

Jendis píše:děte se vys*at....... vaše bebínka s koleny bych chtěl mít,místo těch svejch.... :cry: Vám mohou aspoň nějak pomoct.....

dost už s brečením...... :lol: Berte to tak,že na tom je vždycky někdo hůř..... :idea:


..to je sice pravda ze problem s nasimi kolenami sa neda porovnavat s tvojim ale zas
na druhu stranu ukajat sa sadomasochizmom,ze ostatni su na tom horsie ako ja tiez nie je riesenie..kolena treba dat dokopy v prvom rade a nehrat sa na tvrdaka..geometriu na aute si tiez kazdy normalny vodic da nastavit do normalu ,ked ju ma rozladenu..to iste plati na kolena,treba ich zrovnat a dostat do normalu aby sluzili dalej :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod xiexie » pát 12. čer, 2009 9:47

Jéééé tak to jsem teda vůbec nechtěla tady způsobit totální OT. Sorry všem. Každopádně moc děkuji za všeobecnou podporu -alespoň vím že v tom nejsem sama :wink:

2Luen dík, zkusím. Já jsem byla v Motole na 5ti injekcích kyseliny hyaluronové které se jmenovaly ERECTUS- no moc jsem se bavila....všichni mi říkali že to je na něcu úúplně jiného ( nevím co tím mysleli) :twisted: :lol: Každopádně teď musím dovyřešit tu žílu.

2Gino - nestabilni fibula je stav, kdy se ti pootoci lýtkova kost v koleni. Je to pocit slabého bloku v koleni a rozsah se zmenší. Kopy můžou bolet. Ale dá se to sérií cviků odblokovat.

2Ghekon - jo jo, momentálně posiluju všechno okolo. A je to znatelně lepší. Tak snad to vydrží ( klep, klep, klep )

Ukrop - s golfovou palicou, no asi tak jak to postnul Jox, ale možná za pár desítek let se na tom greenu sejdeme všichni :wink:
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron