Stretnutie vol. 4/B

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod marcelo » pon 14. pro, 2009 17:50

Jeikob-- jeikobe..jeikobe..vies,ono je viacero druhov strehov aka garde v boxe..kazdy sa pouziva pri inej prilezitosti,respektive sa menia podla situacie..su ludia kt. sa snazia boxovat v utiahnutom guarde a niektori boxuju vo viac otvorenom..Jeikobe,tvoje garde zalezi od vysky a urovne tvojho protivnika,proti lepsiemu musis byt utiahnuty a proti slabsiemu kludne aj pri pupku...dalsi faktor je uroven tvrdosti brady..ked ju mas doslova "zeleznu" mozes mat tie ruky pri "pupku detto" :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

 

Příspěvekod luen » pon 14. pro, 2009 18:05

marcelo píše:Jeikob-- jeikobe..jeikobe..vies,ono je viacero druhov strehov aka garde v boxe..kazdy sa pouziva pri inej prilezitosti,respektive sa menia podla situacie..su ludia kt. sa snazia boxovat v utiahnutom guarde a niektori boxuju vo viac otvorenom..Jeikobe,tvoje garde zalezi od vysky a urovne tvojho protivnika,proti lepsiemu musis byt utiahnuty a proti slabsiemu kludne aj pri pupku...dalsi faktor je uroven tvrdosti brady..ked ju mas doslova "zeleznu" mozes mat tie ruky pri "pupku detto" :wink:


Ahoj Marku, ja myslim, ze pojem jako brada (zelezna), dvojak (utahnutej, otevrenej) a pod. jsou terminy, ktere mnozi zdejsi diskuteri neznaji ... Oba si pamatujeme, jak se tady jeste do nedavna psalo o tom, ze sparing je na skodu, posilovani je na skodu, bit se, prat a ziskavat zkusenosti je nemoralni ... konec koncu psal jsi o tom myslim ve vlakne o JKD. A ted z odstupem casu ta sama sorta lidi tyto veci hodnoti :lol: :wink: Vysledku takoveho hodnoceni se nemuzeme divit :evil: :wink:
Naposledy upravil luen dne pon 14. pro, 2009 19:02, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RBR » pon 14. pro, 2009 18:06

ukropcany píše:
jeikob píše:...umím číst a to co sem napsal napsal v podstatě RBR o tom sparringu!!! viz že se ukrop při kombinacích odkrývá. mně napsal že píšu kraviny. jemu to vysvětlil.
NEVIE© ČÍTA«!!!!!!!!!!!!

"- otváranie sa - ja nerád búcham z dvojáku. Avšak otváranie sa? To by som nepovedal, robím to len na istotu, keď viem, že som v ťažkej pohode."


HOVNO TOMU ROZUMIE©, ROVNAKO AKO OPERÁCII SRDCA, SI TAKÝ ISTÝ ČAJÍČKÁR AKO TÍ OSTATNÍ O KKTORÝCH HOVORÍ©!!!! NA NIČ SA NEPÝTA©, ALE KON©TATUJE©! OTÁZKA SA KONČÍ OTÁZNIKOM! :evil:


Klídek Ukrope, není potřeba to nijak rozmazávat, pokud teda nehledáš čerstvou krev na volume :D .
Shodneme se na tom, že se Jeikob nešťastně vyjádřil a nechme to plavat. Všichni už teď víme vo co gou. Kdo má rozum, tak si vezme z naší debaty ponaučení, že otvírat kryt si může dovolit jen ten co na to má, nebo je soupeř naprosto neškodný, nebo jako taktickou fintu (lákaní viz. Junior).

RBR
Naposledy upravil RBR dne pon 14. pro, 2009 18:33, celkově upraveno 1
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod jeikob » pon 14. pro, 2009 19:52

tak mně jde spíš o to ,proč některý lidi maji potřebu bud zesměšnit nebo jaksi elitářsky vymezit ? ukrop dal video já to nějak popsal a že bych napsal totální kraviny . tak proč mi nenapsal bud ,je to tak a tak. nebo pokud mně to teda nechce vysvětlovat ,a nejen on at klidně napíše hele nechodíš s náma do ringu ,asi tomu nerozumíš. dobře ok beru to.
no ohradil jsem se proto že mi taky zajímá ,proč někdo ze mně dělá blba a nevysvětlí proč a nebo už rovnou jaksi ze setrvačnosti.jen že to jako patří k folkloru.na druhou stranu mé blbé připomínky aspon přinutí sem lidi napsat kloudný informace. třeba ukrop sem dal to výborný video s tím hustým boxerem a ostatní některý věci vysvětlily
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod RBR » pon 14. pro, 2009 20:32

jeikob píše:tak mně jde spíš o to ,proč některý lidi maji potřebu bud zesměšnit nebo jaksi elitářsky vymezit ? ukrop dal video já to nějak popsal a že bych napsal totální kraviny . tak proč mi nenapsal bud ,je to tak a tak. nebo pokud mně to teda nechce vysvětlovat ,a nejen on at klidně napíše hele nechodíš s náma do ringu ,asi tomu nerozumíš. dobře ok beru to.
no ohradil jsem se proto že mi taky zajímá ,proč někdo ze mně dělá blba a nevysvětlí proč a nebo už rovnou jaksi ze setrvačnosti.jen že to jako patří k folkloru.na druhou stranu mé blbé připomínky aspon přinutí sem lidi napsat kloudný informace. třeba ukrop sem dal to výborný video s tím hustým boxerem a ostatní některý věci vysvětlily


Neřeš to, dej klid zbraním. Michal se stáhnul, tak ho následuj. Pokud si chceš zlepšit renomé, tak víš jaká je cesta. Buď ring nebo každý příspěvek po sobě dobře přečíst.
Správný bojovník musí vědět kdy je dobré útočit a kdy je lepší couvnout, teď nastal čas couvání. :wink:

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod cudles » pon 14. pro, 2009 20:36

jeikob píše:tak mně jde spíš o to ,proč některý lidi maji potřebu bud zesměšnit nebo jaksi elitářsky vymezit ? ukrop dal video já to nějak popsal a že bych napsal totální kraviny . tak proč mi nenapsal bud ,je to tak a tak. nebo pokud mně to teda nechce vysvětlovat ,a nejen on at klidně napíše hele nechodíš s náma do ringu ,asi tomu nerozumíš. dobře ok beru to.
no ohradil jsem se proto že mi taky zajímá ,proč někdo ze mně dělá blba a nevysvětlí proč a nebo už rovnou jaksi ze setrvačnosti.jen že to jako patří k folkloru.na druhou stranu mé blbé připomínky aspon přinutí sem lidi napsat kloudný informace. třeba ukrop sem dal to výborný video s tím hustým boxerem a ostatní některý věci vysvětlily

Jenže už tu bylo řečeno několikrát jak to je, a bylo to i vysvětleno. Taky ti bylo několikrát řečeno že konstatuješ, alee neptáš se. To ze tomu nerozumis ti psalo vic lidi, at otevrene nebo ne, a nebral jsi to, je to videt i v tvym predchozim prispevku. Třeba komenty a příspěvky RBR k tem videim mi taky nesedly a chtel jsem k tomu neco napsat, ale jeho psani bylo v jinym stylu, nez tvoje, kapis? :)
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Toman » pon 14. pro, 2009 20:53

hellas píše:
kjang píše:
ukropcany píše:http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo&feature=related


v 02:09 8O :lol:


na každý prase se vaří voda :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=WlTx-ohunnc


Ty vole ta byla přímo na ucho a vůbec bych se nedivil kdyby mu praskl bubínek. Motal se slušně. Holt jak říká starej Hellas :D nastal čas zvednout pracky nahoru.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RBR » pon 14. pro, 2009 23:11

cudles píše:Třeba komenty a příspěvky RBR k tem videim mi taky nesedly a chtel jsem k tomu neco napsat, ale jeho psani bylo v jinym stylu, nez tvoje, kapis? :)


Tak napiš. Box není moje parketa rád se poučím. Bude to lepší než řešit Jeikobovu ješitnost.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod luen » pon 14. pro, 2009 23:49

RBR píše:
cudles píše:Třeba komenty a příspěvky RBR k tem videim mi taky nesedly a chtel jsem k tomu neco napsat, ale jeho psani bylo v jinym stylu, nez tvoje, kapis? :)


Tak napiš. Box není moje parketa rád se poučím. Bude to lepší než řešit Jeikobovu ješitnost.

RBR


Jakej box, to je wing cheun :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod cudles » pon 14. pro, 2009 23:57

RBR píše:
cudles píše:Třeba komenty a příspěvky RBR k tem videim mi taky nesedly a chtel jsem k tomu neco napsat, ale jeho psani bylo v jinym stylu, nez tvoje, kapis? :)


Tak napiš. Box není moje parketa rád se poučím. Bude to lepší než řešit Jeikobovu ješitnost.

RBR

To nebylo mířeno nějak proti tobě. Spíš mě ze začátku vadily komenty jeikoba, a pak i trochu ty tvoje, vsechno laicke, ale narozdil od nej pises v jinem duchu, i kdyz taky konstatujes, neptáš se...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod masta_FN » úte 15. pro, 2009 0:26

Nějak jsem to tu ted dlouho nesledoval, ale pokud nic nemáte chtěli byste se sejít u nás v gymu tak mi dejte vědět na mail mastoch@gmail.com určitě se dohodneme :)
masta_FN
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte 22. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hellas » úte 15. pro, 2009 1:11

Toman píše:
hellas píše:
kjang píše:
ukropcany píše:http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo&feature=related


v 02:09 8O :lol:


na každý prase se vaří voda :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=WlTx-ohunnc


Ty vole ta byla přímo na ucho a vůbec bych se nedivil kdyby mu praskl bubínek. Motal se slušně. Holt jak říká starej Hellas :D nastal čas zvednout pracky nahoru.


Copak já su starej? :? :cry: :wink: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod PC » pon 04. led, 2010 12:09

13.2. je u me OK. a da-li buh bude snad i nejake KO :-D
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod luen » pon 04. led, 2010 12:31

Zatim take OK
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod cudles » pon 04. led, 2010 13:03

Bohužel u mě není O.K. , 12. a 14. mám nějaký zkoušky :x
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Dalt » pon 04. led, 2010 13:13

unor by sel - jdu si naimpregnovat rukavice a hura trenovat do parku :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod cudles » pon 04. led, 2010 13:21

ukropcany píše:Vo februári?

Jo von je to únor :D Takže zatim předběžně O.K, uvidim jak na tom budu v tu dobu s financema(i když ty ted porad nejsou).
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Gino » pon 04. led, 2010 14:31

Já bohužel, z pracovní cesty v zahraničí se vrátím až o týden později... :(
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Dong_wu » pon 04. led, 2010 15:26

U mě OK :twisted:
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 04. led, 2010 16:40

Sel bych, jen by me zajimalo, jestli je to teda i pro lidi se zbranema, nebo ne.
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron