Stretnutie vol. 4/B

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod luen » pon 02. lis, 2009 16:03

Jasanek, ja bych byl pro co nejpozdeji, ale to je jednak blbost a jednak jsem nedockavej :lol: A klido u masty nebo jinde, kde je standardni komfort 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod PC » pon 02. lis, 2009 16:14

Datum by asi bylo nejlespi, kdyby urcili ti co jedou z daleka. Nahodte dva tri terminy a ne necem se sjednotime. Prostory moji skoly jsou k dispozici, jejich vhodnost at posoudi Luen, byl u me i na setkani. Co myslis Honzo?
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod luen » pon 02. lis, 2009 18:18

No, abych pravdu rekl, tak me napadla skola Pavla Macka. Ma ji nejvetsi, je tam dostatek toalet, zapasiste take v poho ... Asi at se vyjadri Pajus.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » pon 02. lis, 2009 19:49

Rad bych vas videl, panove. Termin zadejte, je mi celkem jedno kdy... ja mam v planu tritydenni pracovni cestu do warszawy, ale doted nevim, zda v prosinci, nebo v lednu (nezavisi to na me), takze to je 50 na 50 :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod luen » pon 02. lis, 2009 21:17

Gino píše:Rad bych vas videl, panove. Termin zadejte, je mi celkem jedno kdy... ja mam v planu tritydenni pracovni cestu do warszawy, ale doted nevim, zda v prosinci, nebo v lednu (nezavisi to na me), takze to je 50 na 50 :)


I my tebe radi uvidime :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pon 02. lis, 2009 21:23

Ne ze bych zatim mohl vedet jestli dorazim, ale bylo by to setkani jen beze zbrani, nebo i se zbranema jako hmmm acko.
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pm » pon 02. lis, 2009 21:26

jasne kluci, predbezne jo, jen one by one :-) ted mam hlavu v pejru z nasi listopadove akce (a ta bude!), az tu poresime, hura na dalsi, at se neco deje. a rovnou bych to nazval vol. 5 a dal tomu trosku jinej vitr nez ten divnej vzduch co se tahne po poslednich volume, co vy na to?

k dispozici 20 m2 tatami, 3 zachody, sprcha, lapy, stity, pytle, milion dalsiho vybaveni, kocka a asi 30 litru nejruznejsiho chlastu, co jsem za ty roky dostal k narozeninam a jeste nespotreboval

osobne bych to dal nejak hned po novem roce
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jian » pon 02. lis, 2009 22:14

Vrozkrokkop: spravna otazka, konecne by mohlo dojit na ten cinsky serm! :)
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod luen » úte 03. lis, 2009 7:59

Vrozkrokkop píše:Ne ze bych zatim mohl vedet jestli dorazim, ale bylo by to setkani jen beze zbrani, nebo i se zbranema jako hmmm acko.


Aspon za sebe v tom nevidim problem, ja sam tedy jeste nevim, jak na tom budu, ale rozhodne proti tomu nic nenamitam :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 03. lis, 2009 9:58

Mno...já doufám,že mi vyjde setkání se zbraněma(a že se tam zjevíte,"Číňani")........a pokud bude rozumnej termín(abych byl volnej),tak určitě rád dojedu...... :wink:

Pár lidí tu má ode mne "slíbíno".....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Dalt » úte 03. lis, 2009 10:43

jsem vsema 10 pro (i kdyz ukazovacek mam ted narazenej) - nejlepsi by to podle me bylo u Masty, jako minule - to z toho duvodu, ze jsem to minule nasel! :D (preci jen ja a muj orientacni smysl o moc vic nez konecnou metra trasy C nezvlada... :lol: )
ps.: dnes se jdu podivat za kamosem k mistnim kopalistum (thaiboxerum) abych okoukal naky ty finty proti hbitejm nozkam - tak se teste! :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod xiexie » úte 03. lis, 2009 11:16

Pokud noha dovolí, tak dorazím...tedy, předpokládám že to není jen pánská jízda :D

A když noha nedovolí, tak taky dorazím, alespoň na pokec :wink:
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » čtv 03. pro, 2009 0:50

Ahojda,

pekne zpracovana a presne jak rikas, je z toho na prvni pohled zrejme, kdo ma navrh ... Takze se to doufam obejde bez zbytecnych flejmu. Nicmene podle meho oka jsi byl ve svem hodnoceni velmi mirny ... aspon k me osobe a nasi skole :!: :wink:

PS: ale beru to jako motivaci :wink: :twisted: :evil: 8)

Take si dovolim neco napsat.

Dle meho soudu byl muj strik jak dva hrozny a dal bych si par facek:

- "zapas" na 4 - hroznej ..., nekopalo se, proto, ze ja s tim kolenem nemohl a nejak to zustalo i na dalsi kola s dalsima ...

- "zapas" na 3 - jeste hroznejsi (ale tam jsem byl fakt chciplej) ...

Suma sumarum, hruza hrozna !!!

A ted k tomu, co sem pisnul Ukrop:

ukropcany píše:K mojemu postoju:
- v lete som mal relatívne silový štýl, dnes búcham trošku (výrazne) ináč, zmenil som výrazne stratégiu, na stretnutí predvediem :D
- na začiatku každého kola som bol len v kryte, nič som nerobil, len pozeral, netlačil som, neutekal, len som stál jak vreco :wink: robím to preto, aby som súpera aspoň ako tak odhadol aby som vedel ako s ním pôjdem, keď začnem niečo robiť
- tlak som stupňoval, najprv viac pohybu, dlhšie kombinácie, útoky a keď som mal pocit, že je na to vhodný čas, tak streliť dole (spravidla zadná ruka) 8)


Nikdo to sem asi nenapise, takze ja bych nejprve chtel Ukropa pochvalit, ze na sobe sam dosti zapracoval a je u nej videt slusnej narust prehledu, taktiky, strategie, techniky a celkoveho prehledu v situaci :!: Pomalu presel z bombeni do slozitejsich kombinaci, mnohem vetsi pohybova vybavenost nez treba na vol.2 ... celkove bych rekl, ze si to vic uziva a mene zbytecne rube 8)

ukropcany píše:1. luen ma pozná, videl a cítil ma búchať, tak vedel že tigra nie je dobré zbytočne nasierať :wink: vie, že ako súper na mňa, tak ja na súpera a že za jednu ranu vraciam 5 aj viac :lol: porovnávať jeho výkon s tými trúbami z tých ruských videí je čistá blbosť, tí nevedia ani stáť a nieto ešte búchať... Luen mal jediný nedostatok a to je kondícia. Keby bola tá, tak by bolo všetko... kondícia sa ale s utrhnutým kolenom rieši dosť blbo. Nehovoriac o tom, že čo mi poukazoval niektoré pouličné dobrotky, tak teda fuj, mám veľké rezervy. Petrášovské a iné JJ srandy čo som kedy videl sa môžu strčiť, sú to čisté infantilnosti :roll: ©koda, že luen nie je viac poruke, zírám a neverím vlastným očiam... fakt som lama...


Ja nejsem zastancem zbytecneho setreni, pokud si o to nekdo nerekne ... sam mam rad, kdyz me souper nesetri. Se svou vahovkou neco ustojim ale jak uz jsem napsal, nejsem ve striku velkej technik. Jdu radeji hned na klinc a zapas. Leta mi trvalo, nez jsem pochopil, ze z pocatku mnou nenavidena chum kiu ( http://www.cfwckt.org/?q=content/progra ... -kyun-seut ), je presne to, co mi ve vsech hong kongskych "vink čunech" chybelo :oops:

Z fyzou mam posledni 3 roku problem, protoze pro vecne urazy v recidive jsem zfotrovatel :oops:

K te ulici, je to ma srdcovka a myslim, ze se snazim, abych si to vyskladal hlavne tomuto ucelu :!: Nicmene si jeste nezkusil zbrane, takze tech par fint ber jen jako takovej uvod :wink: Jsou mnohem vaznejsi veci v programu nasi skoly a hlavne jsou trivialne snadno naucitelne - takova pudovka :arrow:

Mimochodem 12.-13.12. 2009 poradam seminar pro milovniky streetu ( http://www.cfwckt.org/?q=node/726 ). Nejedou mi stranky, uprava webu se asi protahne, tak jsem postnul funkcni odkaz uz do menu :oops: Pokud to bude vadit, tak to smaznu :wink: Timto jsi tedy Michale zvan a i ostatni ctenari tohoto serveru ...

Z5 k tematu:

Ukrop me nahodou prekvapil tim, jak ma na sportovniho fightera rozumne vyskladanou tzv. realnou sebeobranu. Coz byva velka slabustka "sportaku" :evil: Myslim, ze nebudes mit nejmensi problem do sveho "venkovniho" repertoaru, namontit i par "spinavejch" lahudek, jako je dribling a neco se zbranema :!: :wink:

ukropcany píše:2. prekliati právnici - veľmi bojovný, slušná kondícia, dobrý pohyb, opačný gard, nesedí mi jeho štýl ani trochu... na vol. 2 som sa celkom nadrel a bol som so sebou veľmi nespokojný... :x Tak tentokrát som musel trošku pritvrdiť... nech si nemyslí... :wink:


Filip u toho mysli, ma vzacnou schopnost poslouchat naseptavace (coache), to jeho obracene garde spolu s tim, ze je pravak ..., mimochodem vyborne kope (nekolika nasobnej sampion v taekwondu) ... je opravdu z ternerskeho hlediska zajimave kombo a cviceni s nim je i pro ostatni cleny klubu, jako i pro "Rumcajse" velmi prinosne :lol: :wink: Nicmene byl na tom s fyzou jako ja ... porad by se jen valel u soudu, ale v posledni dobe, dost i kvuli me malickosti :lol: :oops: :wink:

ukropcany píše:3. karatista - ten sparing nebol taký krátky ako je ten zostrih, začiatok som odšmikol, lebo jak sme boli nejakí rozlietaní, tak dostal trošku pod pás a hanba mi :oops: no a inak mal asi 60 kilo, takže hneď keby mal neviem akú techniku, tak hrubá sila aj tak valcuje; chcel ale potom veľa klinčovať, to sa mi páčilo... :!:


Jeho striku je silne ovlivnen strachem z debilni metodiky na SPATNEM Shotokanu :lol: a nakonec jsme dosli k zaveru, ze on pujde cestou od zapasu ke striku ... ac pavouk, tak umi kupodivu padat a neboji se letat vzduchem. Uz dostava pravidelnou zapasnickou cocku, ma na dobu neurcitou zakaz chi/tui sau a musi bojovat se svym strachem :twisted:

ukropcany píše:4. Petr - tak ten si to trošku odniesol, kukám čo má tie ruky len na brade a čelo si nekryje... tak mu ho preveríme, som si povedal... trošku som to prehnal no... ako moje zápästie, tak jeho hlava mala asi celkom dosť. Potom sme pokračovali už v ľahšej intenzite.


Petr alias khooca je u nas sluzebne nejmladsi a pred tim delal chvilku wt alias scifi fighting technology ... :lol: Ale umi se zakousnou, nerozdava vyplasenky, kdyz ho nekdo maruje a snazi se pracovat ve dvojaku ... Mimochodem udelal v kratke dobe obdivuhodnej progres ale jeste jsem mu to nerekl, nechci ho rozmazlovat :evil: Jeste ted citim, jak mu odchazela qi z tela po te tve petarde :P

ukropcany píše:5. Bob - to už som bol dosť unavený (keďže asi 6. deň tréningu za sebou a medzi sebou chalani nespárovali), takže tu som sa trošku potrápil, furt mi tam pchal nejaké údery, drzáň :wink: trvalo mi pár minút kým som na to nejako kápol, že jak to tam streliť...


Bob ma velke srdce, je drzak a vim, ze kdyz dostane opravdove na hubu, tak je na dalsim trenalu zase, nastartovanej a nazhavenej ... radost s nim "pracovat". Vi co chce, vi proc cvici, ma na sebe vysoke naroky a ma jinak zajimavej arsenal technik z gung fu. Nicmene chodi na nase treninky saan da jen jako doplnek k wing chunu ze skoly sifu Ivana Rzounka. Trochu zbytecne panikari, ale to se casem doladi a bude z nej stipac :idea: :!: :wink:

ukropcany píše:6. Panda - to bolo na druhý deň, právnik si to vie zariadiť, uličník... :lol: musel ma celkom prehovárať, už som mal toho celkom plné zuby... tu nastala skutočná metamorfóza, panda sa zmenila v mäsožravca, aj keď teda záverečný špruch "du blejt" si ešte budeme musieť vydiskutovať...


Panda me osobne nejvice prekvapil a musim rici, ze to byla pekna tecka na konec naseho setkani :!: Na minulem setkani mi prisel jako seda myska, bez stavy a zivota, ale jednak byl sam v rekonvalescenci po urazu kolene (zni mi to povedome :lol: ) ... proste jsem videl jeho par povedenejch duckingu ze kterych okamzite palil a vazne jsem koukal ... 8O

K vol.3 za nasi skolu z meho pohledu tragoska - zombie club :evil:

Roza je dle meho soudu jako gungfu manik (a nekaz mi to plz. :wink: ) jeden z nejvetsich talentu, jake jsem na nasi scene videl. Ma v hlave, telo ho posloucha, nezmatkuje, ma prehled, cit pro distanc, timing i ma feeling na to, jak moc musi tlacit na soupere - coz je samo o sobe vzacnej dar ... Ac vetsiho vzrustu, tak je dynamickej, uvolnenej ... umi explodovat, kdyz je treba a je schopnej nakoupit radne bomby - bez znamek otresenosti ... :wink: Pry mu nevadi bomby do xichtu, protoze se mu nedelaji fokly ... Hooodne zajimave kombo vlastnosti.

Dalt a chrobi ... velmi prijemna kombinace talentu, pohybove vybavy a s klukama fajn pokec :!:

runar je bezesporu srdcar na kterem je k jeho skode videt, ze se mu nikdo systematicky nevenuje a je to velka skoda, protoze pak kvuli par stromum nevidi celej les.

Jinak do vas kluci nejsem zamilovanej :lol: Vsechny ty setkani povazuji za prinos a budu rad, kdyz to bude prinos pro vsechny zucastnene a ne jen pro bilozravce a novacky a pro ostatni ztrata casu :!: :!: :!:

Uz ted se tesim na dalsi video s klincovanim, na dalsi setkni a hlavne se tedy tesim na vasi kritiku, kdyz ma dnes ukrop hipickou naladu :lol:

Kudla to je roman - sorry :oops:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Higen » čtv 03. pro, 2009 1:22

Kdo je ten "lovec kapru" v sedocervenem tricku na videu? :-)
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod RBR » čtv 03. pro, 2009 12:46

TO Luen:

Myslím, že se docela podceňuješ. Dokud ti neodešla fýza, tak jsi Michala zlobil. Rozhodně máš oči. Pěkně si pracoval přední rukou.

TO Ukrop:

Tvoje taktika nechat chlapce vybláznit a až jim odejde fýza, pak zničit, byla nepřekonatelná. Máš to z MT dobře zmáknuté.
Pozoroval jsem, že je zásadní chyba, nechat se od tebe zahnat do rohu nebo provazů a snažit se schovat do dvojáku. To je cesta do pekel.


RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RBR » čtv 03. pro, 2009 13:37

....jenže tam sa človek vystavuje riziku nejakého nevideného capáku a radšej obetujem nejakú súčiastku ako riskovať celé telo... aj keď považujem dobrý kryt za nutnú a nie dostatočnú podmienku úspechu, radšej mám otvorený kryt z ktorého lepšie vidím, pretože mi to aj do prípadného konfliktu príde konštruktívnejšie, ako stáť jak vreco.


No já jsem tam nebyl osobně, tak se musím spoléhat jen na tvé video. Bohužel bylo bráno z tvého rohu, takže ti člověk vidí hlavně záda, takže jsem tvůj kryt nemohl pořádně sledovat. Měl jsem pocit, že se otvíráš až když vidíš, že ti nic nehrozí(až druhé části zápasu). Jinak si na začátku hodně zavřený, což je pochopitelné. No možná se kouknu znova a uvidím to jinak.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Chrobi » čtv 03. pro, 2009 14:06

Pěkný :o)
Ucrop: revanš rád, teď mám zas období, že můžu i spárovat a válet se, tak snad to vydrží až do ledna/února, kdy bude setkání...bude?
Luen: na ten tvůj street seminář bych rád dorazil (ne, že bych byl milovník streetu, ale v tom tkd přece jen některé věci chybí ;o) , posílam SZ.
Chrobi
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RBR » čtv 03. pro, 2009 14:27

ukropcany píše:Je to v každom kole vidieť, to je to, kedy sa viacej hýbem. V dvojáku sa hýbe dosť zle, je to také nemotorné...


Nemyslel jsem až tak dvoják. Spíš jak se schováváš za rukama v normálním střehu. Díval jsem se na tebe z pohledu soupeře. Kdy se otvíráš, při jaké přiležitosti, kde necháváš volný prostor. V dvojáku jsem sledoval, zda-li se koukáš, zda si připraven z něj kontrovat atd. Prostě studoval tvůj bojový projev. V katori tomu říkáme mitori geiko (učení se sledováním cvičení ostatních).

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod RBR » pát 04. pro, 2009 19:50

ukropcany píše:Nikto nič? Jednému sa ani nechce veriť, že po toľkých otázkach na luenov sparing je také ticho... :D ®iadne ďalšie otázky? Alebo aj na niekoho iného? Nič? :roll:


Všichni mají strach. Teď s tebou nikdo nebude debatovat :D

RBR

PS: Se mnou si moc o klinčích nepokecáš, to není moje parketa
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » pát 04. pro, 2009 20:14

ukropcany píše:Nikto nič? Jednému sa ani nechce veriť, že po toľkých otázkach na luenov sparing je také ticho... :D ®iadne ďalšie otázky? Alebo aj na niekoho iného? Nič? :roll:


Na co otázky? Ty videa jsou vyčerpávající odpovědi. :wink: :twisted:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Další

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků