...po čase

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Jendis » sob 19. úno, 2011 9:09

Picard píše:Ale jako pozitivum vidim ze se celkem spontanne delaji ty ruzna setkani, alespon ty zbranovy byly fakt dost super. A taky se tu celkem proprali nekteri podvodnicci :D


Nejen ta zbraňová......tohle je velké plus.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Sennin » sob 19. úno, 2011 9:41

Jendis píše:Nic nového....hele,však jestli někdo máte nápady,témata.....tož něco napište,ne?! :wink: Je moc hezké,když napíšete,že je to v prdeli,ale sami nic(to teď nepíšu na Patrika,nebo Picarda) - ale třeba na Sennina,nebo Maxa. Z Maxa tu nic rozumného v podstatě nevypadlo(bodejť,však se sem chodí jen smát,tak co bych vlastně chtěl,že ano?! ) a z Tebe,Sennine,taky dlouho nic - a přitom jsi začal cvičit pod Frankem Burczynskim a mohl by ses rozepsat. Kdysi jsi se tu prsil,jak JKD tohle a támhleto a teď,když,myslím si,bys měl o čem psát,tak prd.


No, když mě se nějak vytratilo spisovatelský a básnický střevo :lol: Jinak většinu, co považuji v oblasti JKD za důležitý a informační, hážu na náš web... A stále se na mě valí spousta dalších a dalších informací, které dáváme do kupy na trenálu a na seminářích... Raději teď o to intenzivněji makám než kecám :wink:
V každém případě přeci jen nějakej článeček chystám - o Sifu Frankovi Burczynskim - jak to tam vlastně v Německu fungíruje a o Hardcore JKD Sifu Lamara Davise - vysoce kvalitní profesionál :wink: ...ale prvně to bude na našem webu, jak říkám.
Marek Pszczolka
Jeet Kune Do CZ
http://www.jeetkunedo.cz/
Uživatelský avatar
Sennin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 786
Registrován: úte 03. čer, 2003 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod TongPo » sob 19. úno, 2011 10:13

marcelo píše:..ja som zmenil nick kedysi prave kvoli tomu, ze som sa hanbil po case citat po sebe...

No jasně, taky bych se styděl, kdyby můj typickej příspěvek obsahoval tyto vulgarismy:

diablik píše:...

Seš ten největší východňárskej sprosťák! :x :twisted: :lol:

PS: Tím, jak jsi to po sobě hned smazal, aniž bych si to stačil přečíst, jsi mě fakt prudil... :x :D
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod TongPo » sob 19. úno, 2011 10:35

Picard píše:Souhlasim s patrikem, slo to tu za ta leta fakt hodne do kytek... Me se vzdycky libilo e-budo forum. Tam se muze celkem v klidu diskutovat o vsem moznem, jsou tam lidi co delaji ruzne armadni nebo policejni bojove systemy, ruzne realne sebeobrany, nebo ruzne fulkontaktni sporty a discipliny i ruzne stare ci novejsi tradicni bojova umeni ruznych puvodu, od sermu mecem az treba po aikido nebo taiji nebo ja nevim treba sumo. A vsichni tam jsou a da se tam diskutovat celkem o cemkoliv a celkem vecne a v klidu. proste se to tam vedel sebe vsechno celkem snese. Tady to bohuzel fakt nejde, tady se da resit jen neco...

Ale jako pozitivum vidim ze se celkem spontanne delaji ty ruzna setkani, alespon ty zbranovy byly fakt dost super. A taky se tu celkem proprali nekteri podvodnicci :D

To, že drtivá většina diskuzních fór časem poněkud upadne, je logickej a nezvratnej průběh. Z počátku se zakládá spousta nových vláken s dosud neprodiskutovanýma tématama, ale po nějakých letech se tak nějak všechno probere a až na výjimky není co novýho řešit. Takže z celýho fóra pak "žije" jen několik málo vláken a ty ostatní nakrátko ožijou nějakým flame v případě, když se tam objeví nějakej naivní trouba a začne tam plkat nějaký nesmyslný pohádky z knížek... A že někde jinde vedle sebe dokážou vlci i ovečky diskutovat v míru a pokoji o svých zájmech? To by tady šlo přece taky, jenom by ty ovečky nesměly opakovaně tvrdit, že si vlka "dají k večeři", kdykoliv se jim zachce, že? :twisted:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod marcelo » sob 19. úno, 2011 11:20

TongPo píše:
marcelo píše:..ja som zmenil nick kedysi prave kvoli tomu, ze som sa hanbil po case citat po sebe...

No jasně, taky bych se styděl, kdyby můj typickej příspěvek obsahoval tyto vulgarismy:

diablik píše:...

Seš ten největší východňárskej sprosťák! :x :twisted: :lol:

PS: Tím, jak jsi to po sobě hned smazal, aniž bych si to stačil přečíst, jsi mě fakt prudil... :x :D



...tak toto je podpasovka Tongpo :lol: :lol: ,ale na svoju obranu musim povedat ,ze po zalozeni nicku Marcelo som vsetko zo stareho nicku mazal.. :wink: :lol:


...potom som si zalozil sexisticko-machisticky nick Marcelo,ktory ma vystihuje...dobry chlast a vonava zenska "buchta" je nosna cast mojej zivotnej filozofie..za uroven prispevku sa ospravedlnujem,tuto noc som brutalne s brachom chlastal a este teraz nie som pri zmysloch a triezvy :twisted: :lol: :lol:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Gino » sob 19. úno, 2011 16:14

marcelo píše:dobry chlast a vonava zenska "buchta" je nosna cast mojej zivotnej filozofie..

Ty jseš můj kluk, brachu jeden :lol: Joojo, mnam mnam.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod graver » sob 19. úno, 2011 16:28

Ale tak pánové! Kde je v tom duchovno, vyšší mravní principy...
Už se na ty přízemnosti nemůžu dívat. Jdu si dát stejk a plzeň, abych se povznesl nad marnosti světské...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod NAIA » sob 19. úno, 2011 20:09

marcelo píše:...za uroven prispevku sa ospravedlnujem,tuto noc som brutalne s brachom chlastal a este teraz nie som pri zmysloch a triezvy :twisted: :lol: :lol:


Ty jsi byl zase na nejakem seminari? :wink:
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod marcelo » ned 20. úno, 2011 9:09

NAIA píše:
marcelo píše:...za uroven prispevku sa ospravedlnujem,tuto noc som brutalne s brachom chlastal a este teraz nie som pri zmysloch a triezvy :twisted: :lol: :lol:


Ty jsi byl zase na nejakem seminari? :wink:




.. nie nebol...ale nadranom v Pube, som si vyskusal viacero veci zo seminara od Lee Morrisona :wink: ..vsetko fungovalo pekne aj v stave silnej intoxikacie alkoholom :wink: :lol:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » stř 23. úno, 2011 7:35

Pro mne je zajímavé i to,jak se někteří posouvají.......

Třeba Pucmaz...ještě nedávno žil v Japonsku a dnes už má v Praze otevřené dojo. Nebo Patrik Orth.....pravidelně mu chodím na web,číst si o jeho cestách za cvičením jodo. Relativně nedávno začal a dnes už...... :wink:

A další a další....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » stř 23. úno, 2011 19:28

Jendis píše:Pro mne je zajímavé i to,jak se někteří posouvají.......

Třeba Pucmaz...ještě nedávno žil v Japonsku a dnes už má v Praze otevřené dojo. Nebo Patrik Orth.....pravidelně mu chodím na web,číst si o jeho cestách za cvičením jodo. Relativně nedávno začal a dnes už...... :wink:

A další a další....


Pro me jsou z tohoto fora zajimaci ti lide, kteri maji konzistentni nazory uz nekolik let. Nemyslim to tak, ze se nikam neposouvaji, ale v principu si jedou porad to svoje ... obzvlaste ti, kteri jsou schopni a ochotni dolozit i to, co pisi.

Kdyz si ctu stara vlakna, tak clovek krasne vidi, jak nekteri dnesni mistri diskuteri chrli moudra a par let naz5 to byl lolanek na par facek :lol: :wink:

Komu neni dano ... , ale je dobre, ze se to posouva :wink: Preji to vsem aspon bude mene trapnejch diskuzi na tema: Vyhral by bitku Van Damme a nebo Bruce Lee? :lol:

Svoje stare priapevky radeji nectu, vetsinou stejne prudim :twisted:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » stř 23. úno, 2011 23:02

luen píše:Kdyz si ctu stara vlakna, tak clovek krasne vidi, jak nekteri dnesni mistri diskuteri chrli moudra a par let naz5 to byl lolanek na par facek :lol: :wink:

V tomhle já se přesně vidím, Honzo, a opravdu mi přijde, že jsem se za ty roky taky něco naučil a tudíž už dnes mohu k lecčemu přidat adekvátní názor... přesto, že i já byl těch pár let naz5 lolánek na facku.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod luen » čtv 24. úno, 2011 0:06

Gino píše:... Honzo, a opravdu mi přijde, že jsem se za ty roky taky něco naučil a tudíž už dnes mohu k lecčemu přidat adekvátní názor... přesto, že i já byl těch pár let naz5 lolánek na facku.


Coz se s uvedenym nevylucuje a ja to take nezpochybnuji. Ve vztahu k prakticke sebeobrane je to stejne o hlave, respektive o rozumu.

Jenom namatko malej priklad:

Aby to co trenujeme bylo pouzitelne v praxi, tak musime na vetsine trenalech zazivat situace vyhroceni a eskalace konfliktu, emoci ... Clovek musi byt schopen pracovat pod tlakem, natlakem ...

Ale zadna berlicka ve forme taoismu, sintoismu, buddhismu, ateismu ani sovinismu a chlapactvi za nas nevyresi zakladni otazku. Budu mit koule na to udelat vsechny ty monsterbrutaltechniky a zit s nasledky. Smirim se s tim co prijde, ustojim to ... Tohle si musi kazdej vyresit sam se sebou. To se nenaucime od zadneho trenera, sifu, sensei... Zadnej styl na tohle nedava odpoved.
Jsou veci, zasadni veci ve kterych by mel mit clovek jasno
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 24. úno, 2011 9:41

O konzistenci názorů se nepřu...nemluvil jsem o posunu osobnosti,změnách názorů,ale posunu jako takovém. Posunu v cestě.
Vezmi si třeba sebe....stále jsi žákem sifu Rzounka a jak se,za ta léta,vaše cesta měnila. A takových je tu víc.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod zipule » čtv 24. úno, 2011 10:38

Tohle fórum chodím číst už asi 3/4 roku, skoro nijak nepřispívám, protože zatím nemám čím. Jsem si ale jistej, že mi jsou vaše diskuse přínosem a že mě někam posunuly. Bude to znít divně, ale některá jména a jejich názory se mi tak spojila, že mi přijde, jako kdybych s těma lidma léta kamarádil a přitom jsem je nikdy neviděl. No jen ve zkratce. Chtěl jsem říct, že i když vám to třeba může připadat, že si jen povídáte, hádáte, nebo vysvětlujete po sté to samé, jsou tady i tací (jako já), kterým ty flamy pomáhají utříbit si názory a ukousnout si aspoň kousíček z vašich zkušeností. Takže za to díky. No a mimo to je to většinou zábava číst a jsem schopnej u toho strávit i pár hodin. :D
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 24. úno, 2011 11:31

zipule píše:Bude to znít divně, ale některá jména a jejich názory se mi tak spojila, že mi přijde, jako kdybych s těma lidma léta kamarádil a přitom jsem je nikdy neviděl.


Nezní to divně. Já na tom byl stejně, než jsem měl tu možnost se s danými lidmi, co mě zajímali, osobně seznámit. :wink:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » čtv 24. úno, 2011 11:47

Kua Stando...to vyznívá,jakobys tu narazil na bandu dementů...... :lol: :lol: :twisted: :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod toddb » čtv 24. úno, 2011 12:34

Zipule: hehe, tak to musím potvrdit stopro souhlas...narazil jsem na tohle forum vlastně uplně náhodou před lety a už jsem zůstal... :lol: snad už se konečně zadaří dostat se na setkání, ale všeho dočasu
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 24. úno, 2011 12:50

Jendis píše:Kua Stando...to vyznívá,jakobys tu narazil na bandu dementů...... :lol: :lol: :twisted: :wink:


Tak to to bylo špatně pochopeno. :twisted: Já jsem zde poznal jenom samé slušné, kulturně založené a inteligentní jedince. :oops:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

FMA

Příspěvekod severin » čtv 24. úno, 2011 13:36

Tak já si taky přihodím bilanci. Před 7 lety jsem založil filipínský vlákna, abych se něco dozvěděl o Kali/Arnis/Escrima,protože jsem o tom věděl kulový. Sledoval jsem narážky na Latosa Eskrima a Skirmen, zaznamenal příchod Gazdíka, dozvěděl se,že existuje nějaký Hradecký a sledoval napolo fiktivní postavu Guro Petera. Dále probíhaly dotazy ohledně cvičení fma v Ostravě a Brně, kde se do dneška téměř nic nepodniklo. Velká část fora je věnována mé debilitě,komerci,podvodům.Je mi navrhováno co ne/mám psát, do čeho nemám strkat nos a nabídky na sparing.Z toho pramení příspěvky lidí,kteří se mě zastali.Teď se forum ustálilo na informativní příspěvky, které se víceméně střídají podle stylu.Za těch sedm let se toho moc nezměnilo a většinou cvičí pořád stejní lidé,i když je tu větší nabídka stylů. Jen za poslední 2 roky je tak málo příspěvků,že je evidentní neochota k jakékoli diskuzi.Strávil jsem tu spoustu krásných chvil,ale taky nervů a teď radši zůstanu v roli občasného pasivního pozorovatele.Mabuhay bojovníci,teď zas někdo mladší :wink:
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron