Family club

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Je v Praze nějaká takováhle "rodinná" tělocvična nebo posilka?

Ano
1
20%
Ano
0
Žádná hlasování
Ano
0
Žádná hlasování
Ne, ale že jsi to ty, tak ji zařídíme
3
60%
Ne
1
20%
 
Celkem hlasů : 5

Family club

Příspěvekod PyrotechniX » pon 05. zář, 2011 22:56

Zdravím bombarďáci, není tu nějaká banda lidí zvyklá na suché fórky a drzost největšího kalibru (s jakou se u mě musí nutně člověk setkat, pokud mě potká) která má nějakou svou malou posilovničku nebo tělocvičnu? Nechce se mi navštěvovat klub, mám pro to dobré důvody. Není tady třeba pár nějakých X lidí kteří by to dělali jen tak familiérně, každý by si trénoval kdy mu to vyhovuje, někdy spolu? Klidně bych se skládal na nájem atd. ale věřím že kdybych se mohl přidat, půjde mi to líp než v klubech.
Je mi celkem jedno co byste tam cvičili a zařízení bych taky nějak extra nehrotil, jenom se chci už opravdu začít aspoň trochu seriózně učit. Protože takhle umím opravdu jenom karate, wu-shu, hwarangdo, taekwondo, thaibox a dalších 20 cizích nebezpečných slov :twisted:

Adios
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

 

Re: Family club

Příspěvekod zipule » úte 06. zář, 2011 7:14

PyrotechniX píše:Zdravím bombarďáci, není tu nějaká banda lidí zvyklá na suché fórky a drzost největšího kalibru (s jakou se u mě musí nutně člověk setkat, pokud mě potká) která má nějakou svou malou posilovničku nebo tělocvičnu? Nechce se mi navštěvovat klub, mám pro to dobré důvody. Není tady třeba pár nějakých X lidí kteří by to dělali jen tak familiérně, každý by si trénoval kdy mu to vyhovuje, někdy spolu? Klidně bych se skládal na nájem atd. ale věřím že kdybych se mohl přidat, půjde mi to líp než v klubech.
Je mi celkem jedno co byste tam cvičili a zařízení bych taky nějak extra nehrotil, jenom se chci už opravdu začít aspoň trochu seriózně učit. Protože takhle umím opravdu jenom karate, wu-shu, hwarangdo, taekwondo, thaibox a dalších 20 cizích nebezpečných slov :twisted:

Adios

Tak choď na nějaké soukromky, když se chceš něco seriózně učit a s ostatníma ti to nevyhovuje, nabízí to skoro každý gym..
zipule
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 215
Registrován: úte 23. lis, 2010 0:00

Příspěvekod PyrotechniX » úte 06. zář, 2011 21:23

Tak tos mi teda pomohl :D . Myslíš že mě to nenapadlo? Mě jde ale spíš o tu pohodovou atmosféru než o to aby mě někdo zaučoval tímhle způsobem :-).
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00

Příspěvekod RadekP » čtv 08. zář, 2011 19:56

Nechceš zkusit eskrimu? Cvičíme v malém počtu lidí a s atmosférou snad pohodovou :)
docepares.blog.cz
RadekP
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 16. dub, 2009 23:00

Re: Family club

Příspěvekod TongPo » čtv 08. zář, 2011 20:10

PyrotechniX píše:Zdravím bombarďáci, není tu nějaká banda lidí zvyklá na suché fórky a drzost největšího kalibru (s jakou se u mě musí nutně člověk setkat, pokud mě potká) která má nějakou svou malou posilovničku nebo tělocvičnu? Nechce se mi navštěvovat klub, mám pro to dobré důvody. Není tady třeba pár nějakých X lidí kteří by to dělali jen tak familiérně, každý by si trénoval kdy mu to vyhovuje, někdy spolu? Klidně bych se skládal na nájem atd. ale věřím že kdybych se mohl přidat, půjde mi to líp než v klubech.
Je mi celkem jedno co byste tam cvičili a zařízení bych taky nějak extra nehrotil, jenom se chci už opravdu začít aspoň trochu seriózně učit. Protože takhle umím opravdu jenom karate, wu-shu, hwarangdo, taekwondo, thaibox a dalších 20 cizích nebezpečných slov :twisted:

Adios

No to by mě fakt zajímalo, co je to za "dobré důvody", že chceš radši chodit cvičit (a vlastně ani nevíš co) někam do sklepa, než do kvalitně vybavenýho a vedenýho gymu, kterých je v Praze dost... :roll:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod PyrotechniX » pon 12. zář, 2011 17:41

Tak to Ti opravdu věřím, TongPo, že Tě to zajímá, ale je to na móc dlouho :wink: . Neříkal jsem do sklepa, ale skoro bych ani neřekl že je nějak extra důležité, jestli je to nějaká multisupernová posilka ála BBC na Želivského v Praze 3, nebo nějaká typická komoušská sokolovna se solidním vybavením .... Možná bych radši upřednostnil zkušenosti tamnějších znalců a kvalitu učenců :twisted: ...
PyrotechniX
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 02. čer, 2009 23:00


Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků