Přátelský sparring se zbraněmi VIII

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Jendis » čtv 13. říj, 2011 18:50

Já osobně nemám potíže s tím, aby jakékoliv video, kde se "hejbu" šlo na net......když se najde vocas, kterej bude tvrdit, že by mne dal a blababla......není problém, ať se objeví a může mi to ukázat, že to dělá líp.

Takže...za mne v pohodě...kterékoliv video může kamkoliv. Sice už tolik "nevládzem", páč jsem zdravotně v prdeli, ale zase, díky zkušenostem, si stoupnu proti komukoliv a zablbneme. Když nebudu stačit, třeba s dechem, prostě přiznám barvu a bude ...... však to není žádná ostuda, ne ?! Ta setkání se nedělají kvůli honění si...... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Jian » čtv 13. říj, 2011 19:11

Jendis: tak jeste se toho i drzet a bude to OK. :wink:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod RadekP » čtv 13. říj, 2011 19:15

Jsem zastánce co největší otevřenosti, takže za mě i za moje lidi- ano zveřejňování videí.
RadekP
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 16. dub, 2009 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 13. říj, 2011 20:31

Jian píše:Jendis: tak jeste se toho i drzet a bude to OK. :wink:


nezaměňuj práci se zábavou...a bude to OK..... :wink: To jsou dvě rozdílné věci...ale to konkrétně Tobě nevysvětlím, páč vo tom víš kulový , jsi hlavně teoretik a musíš rejpat.....a já nějak nemám náladu to s Tebou rozebírat.
Nedělej ze sebe debila, to přece nejsi. Ale jestli musíš...tož si posluž..... :wink:

S Tebou jsem, Jiane, od teď skončil....nečekej ode mne jakoukoliv odpověď a reakci. Ucrop má pravdu...na Tebe sedí, doslova a do písmene, přísloví : bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku.

Good luck a měj se jen fajn.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » čtv 13. říj, 2011 20:57

Boreas píše:Jendis: ale no tak, nemusíš to takhle složitě opisovat :lol: , všichni pochopili, že mi hledáš vyrovanýho sparringpartnera :lol: :lol: :wink:



nene, synek se rozhodně bude jen koukat......určitě bude na co !!!! :wink: 8)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jian » pát 14. říj, 2011 9:17

Jendis: mozna jsi tak uplne nepochopil, na co hlavne jsem tim prispevkem reagoval (soudim tak alespon z toho, ze ted pises neco o praci, zabave a teoretizovani, coz moc nepobiram) - takze, bylo to zejmena na tvoji uplne posledni vetu. Urcite te napadlo proc. A tim padem jiste i vis, ze co se "rypani" tyce, jen ti oplacim uplne stejnou minci - nic vic. :wink:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Boreas » pát 14. říj, 2011 18:00

Jian: Já myslím, žes byl pochopen dobře. Nicméně netuším co tím sleduješ. Setkání jsou z principu porovnání vlastní dovednosti. Je jasné, že výhra se nese lépe než porážka, nejsme andělé a každý se dovede ovládat jinak. Ale to se snad dá překousnout, ne? Řekl bych, že zrovna sparringová setkání jsou největším přínosem tohohle serveru.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Jian » pát 14. říj, 2011 18:30

Boreas: SZ :wink:
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Boreas » pon 17. říj, 2011 21:43

No, hoši díky za soukromý zprávy, ale já odpovím sem. Nehodlám tu nikoho osočovat, ani plácat po zádech. Jen vy sami víte nejlíp, jak to je.

Ale možná...? Co navzájem prostě uznat, že každej je nějakej a zapomenout na to?

Nevidím důvod proč zrovna vy dva byste se tu měli napadat. Akorát se na to každej koukáte ze "svojí strany", jinak mi oba přijdete v pohodě :wink:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » pon 17. říj, 2011 22:11

Hehe...Ty seš taky boreček.... jsi to teda pěkně rozštípl :lol: :lol:
Teď si bude kde kdo myslet, že jsme se navzájem pomlouvali.....hehe.....
tož já to klidně radši zveřejním, co jsem Ti psal - Abys to už neřešil, našel si Jianovi příspěvky...kdy, jak a nač reaguje a že je mi ho, v podstatě, líto.....a aby sis obrázek udělal sám.

Netuším, kde jsi přišel na nějaký "plácání po zádech", ale to si srovnej v hlavě sám...pro mne je tohle uzavřená kapitola.....to Ty jsi to dále rozebíral, draku. Já ne. Takže..... :wink: 8)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jian » úte 18. říj, 2011 7:03

Ja jsem pouze Boreasovi vysvetlil nac presne jsem tou reakci narazel.. s tim, ze Jendis to urcite vi a tak mi prijde uplne zbytecne to tu rozebirat.

Kazdopadne jsem rad, ze ho ten muj puvodni prispevek tak vyvedl z miry (jak alespon soudim dle toho co napsal) - ja tim byl totiz tehdy z jeho reakce take ponekud rozcarovan, zvlast po vsech tech recech na tema o cem ty setkani jsou/nejsou - a kdybych to byval vedel dopredu (jaka bude realita) nejspis bych tam ani nejel.

Jendis: reagoval jsem tenkrat vyhradne na OT, kvuli kteremu se naprosto zvrhla cela - jinak zajimava (alespon pro me) - diskuse, kterou me az do te doby bavilo sledovat. A reagoval slusne a k veci, coz tu rozhodne take neni pravidlem (viz nedavna Luenova reakce pro zmenu na muj OT, jakoze obcas nekdy nejaky napisu i ja - ale alespon jsem nasledne schopen uznat, ze to do daneho vlakna to skutecne nepatri + pozadat pripadne o promazani... rozhodne ho nasledne neobhajuji tak, ze bych zacal vytahovat zkusenosti se srazu a jine, naprosto nesouvisejici veci). Pokud tuto prostou skutecnost proste nejsi schopen uznat (na rozdil od hellase a jinych, kteri tam tehdy diskutovali), tak jsi k politovani sam.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod P » úte 18. říj, 2011 10:14

Chlapi bezte si to resit jinam. Dik.
Edit:
Jinak se vsema se tesim opet na setkani. Kdyby se chtel jeste nekdo dovybavit, tak tady je zajimava nabidka lidi co sijou napriklad pro polsky FEDER: http://www.ghfs.se/histfenc_catalog_2011.pdf

FEDER: http://www.youtube.com/watch?v=qthCkt6Jolk
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 31. bře, 2008 23:00

Příspěvekod Boreas » úte 18. říj, 2011 12:06

Tak joooo, klííííííd. Jediné o co mi šlo, abych tu něco neřešil a nesoudil za cizími zády, proto jsem to psal veřejně. Taky jsem vás oba pokládal(po zkušenosti z minulých diskuzí) za rozumné, logicky píšící a své chyby uznávající lidi = to je dost vlastností na to se v klidu dohodnout. Ale asi je to pro vás příliš osobní. Nehodlám to dál řešit. Jsme OT.

Po přečtení spalte/smažte... co chcete 8)
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 18. říj, 2011 12:10

OK...tlustá čára...a jedem dál :wink:

Takže...přijdeš, or not ???

4 P. - pěkný odkazy, oba. Znáš je nějak víc ??? Nechtěli by, třeba, dojet....blbnout ???? :wink: :)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod P » úte 18. říj, 2011 12:36

Ahoj Honzo,
FEDERaky neznam osobne, pouze ta videa. Co se tyka toho vybaveni, v pondeli mi dorazil ten Axel Pettersson Fencing Jacket, tak se na nej podivas na setkani.
Krome toho jsme objednali s Harkem nylonove jednorucni mece:http://www.theknightshop.co.uk/catalog/rawlings-xtreme-synthetic-sparring-single-hand-sword-p-3254.html Budou k dispozici na setkani.
Jsem rad ze nakonec dorazis a zasermujem :)
PS: Bud rad ze tam nebudou, uz takhle dostaneme rakoskou (shinaiem) do hlavy az az od Picarda a Olsanskych :D
Naposledy upravil P dne úte 18. říj, 2011 12:55, celkově upraveno 1
P
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 31. bře, 2008 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 18. říj, 2011 12:41

Zatím pořád žádná překážka, takže doufám, že to klapne. Rád se podívám ( a vyzkouším) na všechny "hračky"....:)

Jak jsem psal, musím s citem, ale chlapi mne tu znaj......dokážu si říct, když už je toho dost, na druhou stranu, dokud můžu, nikomu nedaruju ani cenťák :)

Hele...neznáš je....ok...zkusím jim napsat, jestli by je to nezajímalo , co vy na to ? :wink: Z Polska to není tak daleko...a jestli jsou to "blázni".....hehe....multikulti...... :twisted:

EDIT - Neshazuj se....rákoskou do hlavy dostat můžeš, ale ani Pikoš není pánbůh...prostě si počkej na svou chvilku :wink: Tím nic proti Picardovi a ani Olšanským..... 8)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Boreas » úte 18. říj, 2011 16:09

Jendis píše:OK...tlustá čára...a jedem dál :wink:

Takže...přijdeš, or not ???

4 P. - pěkný odkazy, oba. Znáš je nějak víc ??? Nechtěli by, třeba, dojet....blbnout ???? :wink: :)


Zatím nevidím důvod proč bych nepřijel, můžu maximálně zabloudit :lol:

btw. určitě federakum napiš, já nad těma jejich videama slintám už půl roku.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » stř 19. říj, 2011 9:14

Tak pokud mne nesejme nějakej moribundus, jedu. Ten víkend mám volnej.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Hark » čtv 20. říj, 2011 8:42

Boreas píše:btw. určitě federakum napiš, já nad těma jejich videama slintám už půl roku.


OK, pocitam s tebou.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Příspěvekod Hark » čtv 20. říj, 2011 8:43

Jendis píše:Snad nebude účast (pasivní) 8-letého klučiny nikomu proti srsti ???!


V pohode.
Vít Hrachový
ELYWCIMAA // http://www.kungfuwingchun.cz
Škola ozbrojené sebeobrany // http://sosb.cz
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků