Maxo vs Ucropcany

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod maxo » pon 30. led, 2012 10:51

ale napisat pravdu nemam na to, na to gule nemas co ?
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

 

Příspěvekod Gino » pon 30. led, 2012 12:00

Ucrope napiš to, ať je ten hlupák spokojený a dá pokoj.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod toddb » pon 30. led, 2012 13:46

maxo píše:ale napisat pravdu nemam na to, na to gule nemas co ?


A na co jako nemá? Jít k profíkům? Ukropcaný jasně zdůvodnil proč ne a já s tím na stopro souhlasím - profi zápasy na nižší úrovni jsou ojeb jak finančně, tak po stránce kvality zápasníků. Osobně Ukropcanýho neznám a nemám potřebu tady nikoho hájit, ale to co píšeš jsou úplně nesmyslný osobní výpady.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod maxo » pon 30. led, 2012 17:44

no tak vidis ani skills nemas no ze. Hned to lepsie vyzera ked chlapec neobkecava a nevyhovara sa. Niekde si tu pisal arogantne, ze na teba nikto na slovensku nema ze. Teraz nezahovaraj kokotinami s bodkami a ciarkami to je uz uplne, ze suteren argumentov totok co tu davas.

Vidim, ze tu mas kamaratov co ta zeru, vzdy sa najde aspon 5 co ti lezu do zadku. Zabava to pozorovat. Pekne si si ich vycvicil, sa ta boja asi ;)

ps: a jasne ze, hned ako budem v blave tak dondem do tej vasej telocvicne, uz som o tom kecal s chalanmi a sme zvedavy jak si dobry, lebo kecat vies paradne. :roll: :twisted:
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod wand » pon 30. led, 2012 18:03

maxo, ja tiez nie vzdy celkom suhlasim s ukropovymi nazormi, ale ocenujem, ze sa neboji ist s kozou na trh. Kazdy vie kto to je a kde ho najde. Mohol by si sa teda predstavit aj ty?
wand
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod salamovic » pon 30. led, 2012 18:09

Milý Maxo,
to, že niekomu perieš trenky a umývaš podlahu v nejakom mma klube, ešte neznamená,že s ním sparuješ.Takže späť ku mopu a whirlpoolke .A kecať môžeš o aviváži a mazláku :!:
salamovic
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned 29. bře, 2009 23:00
Bydliště: SVIT

Příspěvekod wand » pon 30. led, 2012 18:26

double...
wand
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » pon 30. led, 2012 19:00

maxo: pokud nekdo neco vazne umi/vynika v tom cemu se venuje, tak nevidim zadny duvod, proc by se za to mel stydet. Snad kvuli tomu, aby to nejak "neurazelo" ci "nezahanbovalo" ty ostatni, mene schopne? Me porad nekdo predhazoval, ze bych mel byt skromny, nemel byt "arogantni" atd. - jenze drtiva vetsina tech lidi to delala pouze kvuli tomu, ze proste nedokazala prekousnout o kolik jsem dopredu a ze zatimco oni ve svych trinacti-ctrnacti letech travi cas premyslenim o tom jak (a s kym) co nejrychleji prijit o panictvi, ja uz prednasim a zvou si me do rozhlasovych poradu. :wink: Od tech dob citim jistou averzi vuci jedincum, kteri se neustale ohani "aroganci", "namyslenosti", "povysenosti" etc., zvlast pokud sami nedokazali ani zlomek toho, co dokazal clovek ktereho touto formou kritizuji. Osobne bych byl proto na tvoji konfrontaci s Ukropcanym docela zvedav, ale vsazim spis na to, ze za nim nepujdes.

Btw kdybys na me snad chtel reagovat v podobnem duchu, v jakem se nese tvuj predesly prispevek, tak si nejprve dohledej nektere me starsi vymeny nazoru s Ukropcanym - jiste z nich rychle pochopis, ze jsem vsechno mozne, jen ne nejaky jeho kamarad (= predejdes dalsimu ztrapnovani se).
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod toddb » pon 30. led, 2012 20:21

maxo píše:Vidim, ze tu mas kamaratov co ta zeru, vzdy sa najde aspon 5 co ti lezu do zadku. Zabava to pozorovat. Pekne si si ich vycvicil, sa ta boja asi ;)


Nevím, jestli to je reakce na mě, ale to je vlastně jedno. osobně tady z nikoho fóra neznám, takže nemám potřebu někomu lízt do zadku. Až napíše někdo jinej, o čem si myslím, že to je nesmysl a já budu mít potřebu se k tomu vyjádřit, tak to udělám, bez ohledu na to, jestli jsi to ty, Ukropcaný nebo kdokoliv jinej.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Jendis » stř 01. úno, 2012 16:36

ukropcany píše:No a teraz sa nám už predstavíš?


A najednou je ticho......BUHEHEHEHE......ten Maxo.....HEHE.....to je , panečku, chlap s koulema....... BUHEHEHEHE
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Jendis » čtv 02. úno, 2012 19:11

a další den bez odpovědi...a nevěřím, že to tady ten bambulák nesleduje.

Ucrope, tenhle zmrd nestojí za odpověď....tenhle fakt ne-e. Může se "bavit", jak chce, ale je to obyčejnej "keyboard fighter"......prostě ZMRD. Už bych ho, bejt Tebou, neřešil.......je to obyčejná nula, co jen pindá píčoviny. Toho nikdy neuvidíš. Kdyby měl "koule", už se dávno představil a objevil.
Tenhle je nemá, je to jen kecálek a prudič.......duševní mrzák.

4 Maxo....pro mne jsi skončil, jsi bezpáteřní blbeček, co tady jen prudí....velká huba, silná jen za klávesnicí. Pá puso.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod levakbob » čtv 02. úno, 2012 21:33

Bylo tohle nutný Jendisi?
levakbob
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 143
Registrován: pát 16. dub, 2010 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 03. úno, 2012 0:57

Asi nebylo. ale.....když si najdeš všechny příspěvky toho "hrdiny" ..... já si tu práci dal. Chodí sem jen prudit a ještě se bude navážet do lidí a dělat ze sebe mistra světa......jestli se Tě to dotklo, tož se omlouvám, proti Tobě nic nemám. Ale tohle, co tady ta velká huba předvádí, to je fakt moc.
Nasralo mne to a to jsem jeden z nejmírnějších tady.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » ned 12. úno, 2012 12:44

hehe.....měl jsem pravdu....ani řádka, za tu dobu, od toho tlučhuby. Tfujtajcl.......

Prostě sráč s velkou hubou. Zbytečné cokoliv dalšího psát a vůbec reagovat na něj.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod raduz » pon 13. úno, 2012 8:18

Ukrop: :lol: :twisted:
Myslim, ze ziadneho crosssparringu sa nedockas!
A chudak chalan (Maxo) sa bude naveky bat chodit do Blavy :lol: :lol:
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

hovada

Příspěvekod pe25tr » pon 13. úno, 2012 13:30

Jste neuvěřitelní.

Tak zkušení, životem protřelí.
S abnormálními genitáliemy.
S úžasným nadhleden na vše.

A takové píčoviny tady v mnoha diskuzích řešíte.
Takové kraviny vás rozhodí.
A jaké kraviny dokážete napsat!

Vážně neuvěřitelní!
pe25tr
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 03. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Toman » pon 13. úno, 2012 18:47

hoši tady si pokračujte ... topic jsem rozdělil kvůli tomu že to bylo OT pokud se nzlobíte (a pokud jo tak máte smolíka :-))
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Toman » úte 14. úno, 2012 8:37

Je to blbost ... nech to upadnout v zapomnění k této témě už nemám práva!
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod maxo » úte 14. úno, 2012 9:51

Nevychadzam z udivu ake zgrcky ste tu zrobili, za to ze som tu nebol nejaky tyzden. No nemal som cas na picoviny a co ako nemusim furt sedet na nete a cumet co sem napises. A co tu nejaky jendis vygrcal je dobreeee. Chlapec ty mas vazny problem ani nevies asi o tom cece.
Ved co ja mam v pici teba co ty chces a co si myslis.

Ukropacny som ti jasne pisal, ze ked budem v blave tak sa stavim. No nechodim kazdy den, nemam dovod. Moje meno je Martin Hruby.
Sa zastav v Bystrici tam tiez chodim buchat aj ked som neni z tade a mozes mi skusit nalozit dilino hehehe.

Ja som napisal co som napisal a nemam co na tom menit. Ukropcany tu machroval pisal, ze na slovensku si z neho nikto neurobi trhaci kalendar a podobne sprostosti. Ved to tu je, staci pohladat ze. A tu nejake hovno co mu lize prdel az je z neho posrati sa do mna obuva ? Ved to je pravda. Sa spamataj chlape. Ty nevies kto kde vsetko zije a bucha. A si prejdi moje prispevky - ja som NIKOHO nikam nevolal ani som ja osobne na nikoho neskakal. Ale akoze fakt jeden sparing na viac za tyzden mi je u predele, takze kludne dojdite zrobime ;). Len to chlapci neotacajte na mna jo ale kuknite sa kto tu ma silne reci.

ps: jendis pre tvoje info zas tu nebudem nejku chvilu, tak sa z toho hned nepocikaj. Hlavne, ze ja viem o kazdom co tu je ake ma meno a kto to je ze. Skoda reci.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 14. úno, 2012 14:02

maxo píše:Hlavne, ze ja viem o kazdom co tu je ake ma meno a kto to je ze. Skoda reci.


A to je právě ono, chlapče, to je přesně ono. My se tu totiž, povětšinou, známe. Netvrdím, že úplně všichni, ale dost........A že Ty víš prd, neznamená, že jsou na tom ostatní stejně.
Jaks napsal, škoda řečí....s Tebou určitě. Ode mne ende.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Další

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků