Kanada opět zavádí víza pro Čechy

všechno ostatní sem

Příspěvekod kjang » úte 11. srp, 2009 17:46

kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod littleass » úte 11. srp, 2009 20:27

kjang píše:http://www.novinky.cz/krimi/176096-muz-nasel-v-popelnici-50-tisic-korun-sel-je-vratit.html

:wink:


To je ale BLB :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod graver » úte 11. srp, 2009 20:38

Jen tak trochu mimo kontext:
Genesis píše:1) Romská otázka a problém je minimálně z poloviny způsobenej bílou většinou.

Víc, než zpoloviny. Zjevně rasistická polečnost odmítá romům tolerovat jejich excesy, které jsou pouze manifestací jejich svébytné kultury. ®e je nemálo těchto projevů kodifikováno v trestním a přestupkovém (nebo aspoň občanském) právu, je zjevně pouze projev xenofobie.
Genesis píše:2) Já osobně bych ho řešil tak, že bych určil jasný pravidla pro všechny a V©ICHNI :!: by je museli dodržovat, ať jsi černej nebo bílej, pokud děláš bordel, deš sedět.

That's elementary, dear Watson - můžu tě ujistit, že toto řešení je akceptovatelné pro naprostou většinu. Bohužel pouze tu bílou.
Genesis píše:3) Romům bych pomáhal se začleněním do společnosti

... stejně jako to dnes zkouší xxx jedinců i organizací. Bohužel většinou proti vůli romů.

To zase bude flame :cry:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Genesis » úte 11. srp, 2009 20:50

Graver:
A stejně budu tvrdit, že problém s Romama je minimálně z půlky způsobenej bílou většinou a vysvětlení proč jsem tu už taky psal, pokud se na tom neshodnem, tak se o tomhle bodu nebudem dál bavit, nikam by to nevedlo.

Jo, bílá většina by chtěla, aby stejný zákony platily pro všechny, ale když nemá koule na to, aby to tak fakt bylo, tak se nemůže divit, že to vypadá jak to vypadá. Kdo totiž dělá problémy policajtům, co zasahujou proti romům,jsou hlavně jejich nadřízený, co nechtěj problémy s médiama, který jsou zase většinově bílý. Prostě ruku na srdce, kdo by na místě Romů neřval pokaždý rasismus, kdyby mu to procházelo. Kdo by nechodil třeba do hospody a neplatil jen půlku útraty, kdyby mu stačilo říct rasismus, jakmile by si hospodkej stěžoval.

Těm organizacím to nevychází, protože k tomu prostě nemaj tu represivní složku, která tomu dodá to buď budeš sekat s naší pomocí dobrotu, nebo deš sedět, pokud by ji měly, věřim, že to vypadá jinak.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod graver » úte 11. srp, 2009 21:08

To, co píšu, nevylučuje, že máš pravdu i ty. On z toho všeho už dávno vznikl začarovaný kruh, na jehož začátku nebylo ani vejce, ani slepice. Bílá společnost reaguje jako dav spolehlivě a standardně - "zlí a špatní romové" se stávají synonymem pro lumpy, zloděje atd., a začíná se paušalizovat. Všichni romové nekradou, všichni policajti nejsou blbí a úplatní, všichni plešouni nejsou fašouni. Jenže...
Ta snaha o řešení romského problému a jejich násilná integrace proti jejich vůli (oni na to serou - chtějí žít po svém, jenže to bez těch bílých "rasistů" už neumí) se zvrhla v "rasismus naruby" (a neplatí to jen pro ČR a romy). Bílí tohle vidí a pochopitelně se jim nelíbí, že jim romové (připomínám tu paušalizaci) rabují peněženky dvakrát - jednou v noci v parku, podruhé za bílého dne na berňáku. Ze strachu před obviněním z rasismu tolerujeme romům to, co by bílému neprošlo (skutečně si někdo myslí, že duševně celistvý hospodský vyhodí slušného platícího hosta jen kvůli barvě pleti?) - to asi mluvíme stejnou řečí.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Genesis » úte 11. srp, 2009 21:49

Graver: To co píšeš je všechno pravda, jenže aby se to vyřešilo, tak je potřeba začít dělat ty první kroky a pro bílou většinu je to prostě jednodušší a má k tomu víc prostředků, hlavně stát. V ní nezůstane pocit křivdy, že dala někomu šanci a on ji odmít, maximálně si řekne, že to stejně čekala. Kdežto Rom, co se bude snažit a bude narážet na samý odmítání se prostě naštve a nechá toho.

A ještě jednu věc by si měli bílí uvědomit. Krade každej, podle svejch možností. U někoho je to jen to, že si z práce domů občas odnese papíry do tiskárny a sešívačku, u někoho to může bejt počítač, u někoho půl milionu z veřejnejch peněz, ale krade prostě každej, jen u Romů se to prostě netoleruje, ptže to dělaj víc okatě a nepatřej k většině. A stejně tak je to s různejma dávkama, peníze, který na ně stát vynaloží pro Romy jsou myslim docela malá část toho, kolik jich vynaloží na bílí, kterejm se taky nechce makat, případně nic moc neumí a tak je stát dotuje, aby mlčeli a pokud možno moc nenadávali.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Gino » čtv 13. srp, 2009 16:19

Genesis - ty si ze me delas prdel ty kluku... :o))
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod jeikob » sob 15. srp, 2009 19:08

no ono je to také často příliš zveličovaný a mám pocit často,že se to častečně jistým lidem,vrstvám hodí. lidi tedy masa řeší ,že je romové,asocialové,nemakačenkové okradají o daně a vůbec jsou velké zlo.stačí si občas přečíst diskusi na tohle téma najednou jako by každej žil v matiční a litvínově a každýho cikáni okradli a kdo ví co všechno. A pak se nezajímaj třeba o to že radnice chce vykácet pul lesa a kdosi tam postaví golf,protože to zveřejnili jen na nástence. nebo se lidé nezajímají co se kutí v ustraní ,kde tečou peníze.
tím rasový a socialní problém nebagatelizuju jen ukazuju i další pohled.problém je že ono se to zvrtává přišla krize což je ráj pro nacististický a vůbec podobný extremistický magory i ty rudý a tahle nevraživost a někdo kdo se vetšině nelibí je vůči němu negativně naladěná ,byt často oprávněněně!!! Je to co tihle lidé potřebují .oni přece jsou ti deratizeři jsou proti někomu proti komu je vetšina lidí,snažej se jednak verbovat nový ovečky a častečně tim omlouvaj svý uchylky.
Jistě tyhle projevy,rasismus,nevraživost a podobně to je a bylo a bude v každé společnosti obzvlášt je li ruznorodá. A také vždy i když je problémová,dělá to a to tak menšina je ta víc ohrožená část společnosti v celkovém kontextu a ona to i podvědomně cití .proto vetšina musí chtějí žít v relativním klidu s menšinou se k ní chovat velmi obezřetně a diplomaticky a samozřejmně že to je složitý a pro spoustu lidí třeba a oprávněně nepochopitelný. jasný když se kuli někomu nevyspím a mám strach o majetek ,těžko pochopim že se těm lidem má ještě nějak pomahat třeba. nebo že když cikán řekne někomu ,že je zkurvenej čech,tak on nepude sedět a podobně.ovšem tady se často zapomíná na kontext.rozdíl je v tom kdy a kdo to řekne. Ale ono to není jen o romech ale i o jiných otázkách života v lidský společnosti. jednoduchý řešení nejsou a pokud se o to někdo pokusil dopadlo to katastrofou a hekatombama mrtvejch. a já mám právě obavu ,že lidi volaji po těch jednoduchých řešeních ,abychom napravili co jsme si sami posraly.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » sob 15. srp, 2009 21:03

luen píše:
khooca píše:
luen píše:Bohuzel je kolem toho zase hysterie a stane se to asi predmetem politickych spekulaci: http://www.lidovky.cz/text-pisne-alese- ... kultura_jk
Hustý....
Nepřestává mě udivovat, jak jsou všichni neuvěřitelně zblbnutý. Stačí se křivě podívat a už je člověk rasista, fašista nebo komanč. Nikdo už neřeší to, že si za to ta etnika můžou v drtivé většině sama. O barvě pleti to fakt není..


Hlavně ten song je předně vyjádření nespokojenosti s vládnutím našich politiků (není se čemu divit, politici si z nás dělají otevřeně srandu) a ne o nějakých rasistických náladách ... A. Brichtu jsem "párkrát" hlídal (nějaké to turné po ČR) a vážně rasista není ... njn, ale proč nevyrobit senzaci, když je to teď moderní :wink:

http://www.lidovky.cz/vlna-rasismu-v-ce ... _domov_mtr

... atd ... je to ubohost našich politiků, novinářů, že chtějí exhibovat za každou cenu :evil:



včelí medvídci to je jistě magořina. ale brichta pokud není rasista on mezi náma bejt rasistou chce být označen málokdo:) tak je přinejmenším pitomej nebo se veze na modní vlně. je to cool být nasraný na cikány a nemakačenky a asocialy . a v době kdy se zapalujou oněm nepřizpůsobivým baráky,zkoušej organizovat pogromy,a populární zpěvák volá po jakémsi deratizerovi ,byt myšleno ironicky.mimochodem každej to může pochopit jinak neni povinost posluchače pochopit co chtěl brichta říct. řiká se tomu odpovědnost. tady taky reagujete na zaležitosti kolem bu . Tak že to označení brichty co by rasisty ,fašouna mu patří ,měl přemýšlet než něco pustí ven.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Genesis » sob 15. srp, 2009 21:18

jeikob píše:včelí medvídci to je jistě magořina. ale brichta pokud není rasista on mezi náma bejt rasistou chce být označen málokdo:) tak je přinejmenším pitomej nebo se veze na modní vlně. je to cool být nasraný na cikány a nemakačenky a asocialy . a v době kdy se zapalujou oněm nepřizpůsobivým baráky,zkoušej organizovat pogromy,a populární zpěvák volá po jakémsi deratizerovi ,byt myšleno ironicky.mimochodem každej to může pochopit jinak neni povinost posluchače pochopit co chtěl brichta říct. řiká se tomu odpovědnost. tady taky reagujete na zaležitosti kolem bu . Tak že to označení brichty co by rasisty ,fašouna mu patří ,měl přemýšlet než něco pustí ven.


Tak zrovna Brichtu bych jakkoliv neodsuzoval. Ta jeho písnička vážně rasistická není, to by se dalo pak říct o čemkoliv vytrženym z kontextu a člověk by se na veřejnosti nemoh vyjádřit k ničemu, aby to náhodou někdo nezneužil. Prostě vidět v jeho písničce rasismus mi přijde právě jako jetí na tý módní vlně a stavění se do pozice člověka, co to hrozně odsuzuje. A to už se mi nelíbí, jasný, máme problémy s extremismem, ale zase vidět ho všude to je trochu přehnaný a měli bysme ještě pořád bejt schopný rozlišit, kdy je potřeba s něčim bojovat a kdy se nám něco jen takový zdá, ptže máme rozprouděnou krev extremistama.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod jeikob » sob 15. srp, 2009 21:39

Genesis píše:
jeikob píše:včelí medvídci to je jistě magořina. ale brichta pokud není rasista on mezi náma bejt rasistou chce být označen málokdo:) tak je přinejmenším pitomej nebo se veze na modní vlně. je to cool být nasraný na cikány a nemakačenky a asocialy . a v době kdy se zapalujou oněm nepřizpůsobivým baráky,zkoušej organizovat pogromy,a populární zpěvák volá po jakémsi deratizerovi ,byt myšleno ironicky.mimochodem každej to může pochopit jinak neni povinost posluchače pochopit co chtěl brichta říct. řiká se tomu odpovědnost. tady taky reagujete na zaležitosti kolem bu . Tak že to označení brichty co by rasisty ,fašouna mu patří ,měl přemýšlet než něco pustí ven.


Tak zrovna Brichtu bych jakkoliv neodsuzoval. Ta jeho písnička vážně rasistická není, to by se dalo pak říct o čemkoliv vytrženym z kontextu a člověk by se na veřejnosti nemoh vyjádřit k ničemu, aby to náhodou někdo nezneužil. Prostě vidět v jeho písničce rasismus mi přijde právě jako jetí na tý módní vlně a stavění se do pozice člověka, co to hrozně odsuzuje. A to už se mi nelíbí, jasný, máme problémy s extremismem, ale zase vidět ho všude to je trochu přehnaný a měli bysme ještě pořád bejt schopný rozlišit, kdy je potřeba s něčim bojovat a kdy se nám něco jen takový zdá, ptže máme rozprouděnou krev extremistama.



vidíš používáš slovíčko bych. no nehodnotím ted brichtu jako brichtu.ale brichtu jako medialně čili veřejně se projevující osobnost. ano cosi veřejně vyprodukoval v určitý době ,kdy jsou takové události a taková atmosfera. a veřejnost není povinná mít na to jednotnej názor. a jistě plno lidí to bude vnímat jako ty ,či honza ,prostě naštvanej zpěvák. já ho neznám ,že je přímo rasista a nácek to netvrdím ,ale spíš mi přijde že se krapet na tom co se děje svezl. a můžete řikat stokrát ,že je to super člověk . zase jinak to může vnímat nácek z severního burákova a jinak cikánskej mladík . pro jednoho to je výzva ,pro druhýho zase že je nějak vnímanej a mělo by s ním bejt nějak naložený.
extremistický projevy to je něco jako zánět či infekce a jak se silně projevuje ukazuje ,že je cosi shnilého nemocného čiže nefunkčního. a ta přecitlivělost,hledání rasismu ve všem možným to jak se řiká rasismus naruby to je projev toho ,že nějak si s tím společnost neví rady.protože kdyby všechno fungovalo jak má tak romové hromadně neemigrujou do kanady, ale zároven se tolik neprojevujou negativně jistě motor společnosti nikdy nebudou to nemaj v genech,ale byla by nižší kriminalita jejich typická a vetšina by pracovala přiměřeně jejichpotencialu a hajlujících blbců by si nikdo tolik nevšímal dokud by neudělali něco zavažnýho. ale taková situace není vše je takový rozjitřený a sebemenší kravina třeba brichtův song neprospívá. a to by on měl si jako člověk co se veřejně prezentuje měl uvědomit či nest kůži na trh
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod defendu » ned 16. srp, 2009 10:37

Genesis píše:Čtu to tady po pár dnech a nestačim se divit, jak mě lidi jako Defendu označujou za typ k zániku určenýho humanisty. Copak vy ste nečetli, co jsem psal? 8O


Právě,že četli :lol:
Píšeš totiž hrozný sračky,který nejsou podložený tvýma zkušenostma (tím myslím velmi intenzivním kontaktem s touto menšinou),ale jen humanistickýma žvástama.
Kolik máš např. cikánů-kámošů ve svým mobilu?Já tři,jsou dle měřítek bílých velmi úspěšní ve svých legálních oborech a opravdovou inspirací pro ostatní z jejich menšiny :lol: .Kdyby ovšem ostatní věděli v čem lítaj,tak by je za příklad nedávali....krev prostě nezapřou.

Doufám,že se ti někdy otevřou oči....ale to bys musel vyjít do ulic a tam se s nima seznámit....ale to by bylo moc nebezpečný,viď? :lol: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Genesis » ned 16. srp, 2009 11:23

defendu píše:
Genesis píše:Čtu to tady po pár dnech a nestačim se divit, jak mě lidi jako Defendu označujou za typ k zániku určenýho humanisty. Copak vy ste nečetli, co jsem psal? 8O


Právě,že četli :lol:
Píšeš totiž hrozný sračky,který nejsou podložený tvýma zkušenostma (tím myslím velmi intenzivním kontaktem s touto menšinou),ale jen humanistickýma žvástama.
Kolik máš např. cikánů-kámošů ve svým mobilu?Já tři,jsou dle měřítek bílých velmi úspěšní ve svých legálních oborech a opravdovou inspirací pro ostatní z jejich menšiny :lol: .Kdyby ovšem ostatní věděli v čem lítaj,tak by je za příklad nedávali....krev prostě nezapřou.

Doufám,že se ti někdy otevřou oči....ale to bys musel vyjít do ulic a tam se s nima seznámit....ale to by bylo moc nebezpečný,viď? :lol: :lol:


Možná to nemám podložený zkušenostma a kdyby mi pod oknem vyřvávali denně cikáni a já se bál vyjít na ulici, tak bych mluvil jinak, to by ale nic neměnilo na tom, z čeho je celej ten problém způsobenej a jak se má řešit, jen by to ze mě možná udělalo dalšího blbce hledajícího co nejjednodušší způsob ať by to byla sebevětší blbost.
A jinak moje negativní zkušenosti obecně jsou hlavně s bílou většinou, to ona mi večer huláká 100 metrů od baráku, kde je benzínka, to ona vožralá vochcává večer baráky a ona dělá bordel v kempu, kde sem byl na dovolený. Ale tohle už nemá cenu řešit, ty se mi dál směj a přej si, ať jednou procitnu, já se budu zas divit nad tebou a doufat, že se jednou zamyslíš a oba budem spokojený.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod jeikob » ned 16. srp, 2009 13:29

defendu píše:
Genesis píše:Čtu to tady po pár dnech a nestačim se divit, jak mě lidi jako Defendu označujou za typ k zániku určenýho humanisty. Copak vy ste nečetli, co jsem psal? 8O


Právě,že četli :lol:
Píšeš totiž hrozný sračky,který nejsou podložený tvýma zkušenostma (tím myslím velmi intenzivním kontaktem s touto menšinou),ale jen humanistickýma žvástama.
Kolik máš např. cikánů-kámošů ve svým mobilu?Já tři,jsou dle měřítek bílých velmi úspěšní ve svých legálních oborech a opravdovou inspirací pro ostatní z jejich menšiny :lol: .Kdyby ovšem ostatní věděli v čem lítaj,tak by je za příklad nedávali....krev prostě nezapřou.

Doufám,že se ti někdy otevřou oči....ale to bys musel vyjít do ulic a tam se s nima seznámit....ale to by bylo moc nebezpečný,viď? :lol: :lol:



problém je že ty si pleteš obecnou rovinu problému z tvojí zkušeností a to pak bereš jako měřítko i pro obecnou rovinu. samozřejmně je to pochopitelný ,člověk se řidí svejma zkušenostma.
další věc je i když máš ve všem stoprocentní pravdu .tak je to fakt ,kterej tu prostě je. svět a lidská společnost je složená z kultur,ras,etnik ,skupin,tříd a ty prostě jsou poskladaný aniž by se řešilo jestli jim to bude klapat. takže holt prostě u nás máme a žijeme společně s cikánama oni si nevybrali nás mi je. jsou takový jaký jsou stejně jako mi. ano mi z pozice vetšiny jsme stanovili nějaká pravidla aby se tu dalo žít . a holt prostě vždycky se najde někdo kdo má s těma pravidlama problém ,každej svým specifickým způsobem .mi je porušujeme jinak oni jinak.Řeč je o romech,cikánech takže prostě je fakt ,že velká část z nich prostě nechce tvořit hodnoty,pachá určitou kriminalitu není s to žít v souladu s pravidlama. Každej člověk z iq tykve to ví ,tak proč je zapotřebí to neustále dokola opakovat?? za další když máte zlobivý dítě budete ho vychovávat tak ,že mu budete dokola řikat že je kretén a zároven dávat na čokoládu? tedy prostě je to určitej fakt a my společnost a nejen politici se s tím musíme vypořádat. a hledat řešení .a to je ta zasadní věc. co je pro společnost výhodné a pokud o sobě tvrdíme že jsme evropská civilizace postavená na humanistických principech tak ta řešení musí být v těchto mantinelech. a mimochodem ono pomineme li etickou stranku. tak ona zdánlivě tvrdá řešení a totalitní jsou v důsledku daleko dražší. kolik stojej kriminály a policie.? nebo oblíbené rčení některých lidí,kdo nemaká at nežere. prostě vždycky bude určitá skupina lidí,která bude žít asocialně a nadruhou stranu nějak si jídlo budou chtít opatřit tudiž se z nich stanou kriminálníci a opět víc peněz na represy .
tudíž jediná cesta je kombinace pomoci,represe,socialní práce a tak.mravenčí sysifovská práce .
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

článek, k videu o muslimské Evropě

Příspěvekod kjang » ned 16. srp, 2009 13:38

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/ev ... ?id=644945

článek k videu o muslimské Evropě, které zde bylo...
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod jeikob » ned 16. srp, 2009 13:42

idealní příklad selhání je onen litvínov.kdy starostka rozjela exekuce proti lidem co neplatili rok najemný a brala jim socialní dávky. spousta lidí zastánců tzv tvrdého postupu jí tleskalo . Abych jí nekřivdil nevím jak dlouho starostuje? Ale pokud dýl jak ten rok. A vůbec že ti co jí chválí se nezeptají . Paní starostko jak to že vám někdo dluží rok za nájem ??? jak to že vám někdo rok demoluje nemovitosti ? když budu mít barák .tak když mi někdo po druhé nezaplatí tak přece budu zjištovat proč a snažit se to vyřešit aby zaplatil.tak že to je totální selhání statní správy a ono často to bejvá i umyslně ,často pak na tom kdosi profituje.
Nebo další a to se týká každýho. Minulej měsíc naproti cikáni pařili dlouho do noci. Druhej den jsem slyšel sosedky jak se bavěj ,že ti zasraný cigoši zase dělali bordel . no ale žadná nezvedla telefon a nezavolala městskou . tak by mně zajímalo jestli tohle jsou pseudopacifistický názory.?? ale ono nejde jen o romy. když člověk nesouhlasí z egoismem a nenažraností podnikatelské sfery je hned levičák a tak podobně
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod JRup » ned 16. srp, 2009 21:47

To Jeikob: Věřím, že většina co by zkusila práci paní starostky, tak by jí zatleskala, že měla ty "koule" a prosadila spravedlnost pro všechny. Neplatič je neplatič. To nemá co dělat s původem nebo Kanadou.
JRup
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 20. bře, 2006 0:00

Re: článek, k videu o muslimské Evropě

Příspěvekod JRup » ned 16. srp, 2009 22:03

kjang píše:http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=644945

článek k videu o muslimské Evropě, které zde bylo...

Nebudu rozmazávat, že "pravda" bývá kostrbatá. Spíš jsem nedávno přemýšlel právě o vlivu těch přistěhovalců na naši společnost. Jsou jistě zvyky, které mají Ti blízkovýchodňáry dobře zmáknuté a mohou být pro zkostnatělu evropskou společnost inspirací. Stává se mi, že přijedu někam do firmy, školím 2 hodiny a nikdo mi nenabídne ani vodu. To se mi v Orientu opravdu nestalo. Ti lidé jsou v určitých věcech trochu vnímavější.
Většina z nás nemůže v této otázce čerpat z vlastní zkušenosti, ale je zajímavé jak stejný názor mnozí mají :idea: .
JRup
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 296
Registrován: pon 20. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Makoto » čtv 20. srp, 2009 8:00

Mam dotaz....uznavam ze asi blbej...jak tyhle reci souvisi s bojovkama? Nespletli jste si forum????
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod graver » čtv 20. srp, 2009 9:24

Makoto: odpověď najdeš v horní části stránky pod názvem tématu: název kategorie je "offtopic". Tuto kategorii má hodně fór a slouží k tomu, aby se obecenstvo mohlo bavit i o věcech, které se zaměření fóra přímo netýkají. Třeba se tak líp poznají, pokecají si s někým, s kým je spojuje něco jiného, poznají jeho názory... Proto byla tato kategorie implementována i sem (tuším tu od začátku nebyla). Ne každý ovšem s diskusí mimo téma souhlasí - ten se pak může svobodně rozhodnout se OT diskusí neúčastnit. Nepředpokládám, že by to někomu mohlo reálně vadit - já osobně čtu, co chci a vyjadřuju se, k čemu chci.
Jiná věc je, pokud OT někdo tahá do kategorie, do které to nepatří. Pak je věc admina, aby to přešoupl, smazal, usekl...
Snad jsem nebyl příliš stručný :wink:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron