Kanada opět zavádí víza pro Čechy

všechno ostatní sem

Příspěvekod toddb » úte 14. črc, 2009 17:28

8 let v Ústí mi rozsirilo obzory. Souhlas s Marcelem a Luenem. Ja se tem Kanadanum vubec nedivim.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

 

Příspěvekod defendu » úte 14. črc, 2009 19:56

Opravdu si myslíte,že tohle téma patří na tyhle stránky??
Jinak o cikánech bych mohl napsat román - z fabriky jsem jich několik set propustil pro naprostou neschopnost a nedisciplinovanost.
Ale největší legraci s negříky jsem zažil jako vyhazovač na ryze cikánské diskotéce,kde jsem dělal a taky na jejich zábavách....přesdtavte si,že jdete sami po sále (dva kolegové jsou u vstupu) a znechuceně na vás čumí 300 černejch (beze srandy),z nichž jste z mnoha udělal nezaměstnaný :lol: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod jeikob » úte 14. črc, 2009 20:26

defendu píše:Opravdu si myslíte,že tohle téma patří na tyhle stránky??
Jinak o cikánech bych mohl napsat román - z fabriky jsem jich několik set propustil pro naprostou neschopnost a nedisciplinovanost.
Ale největší legraci s negříky jsem zažil jako vyhazovač na ryze cikánské diskotéce,kde jsem dělal a taky na jejich zábavách....přesdtavte si,že jdete sami po sále (dva kolegové jsou u vstupu) a znechuceně na vás čumí 300 černejch (beze srandy),z nichž jste z mnoha udělal nezaměstnaný :lol: :lol:


hele když nepatří tak proč se k tomu pořád takhle vyjadřujete. jasný tak si českej národ sdělí že cikáni jsou takový a dělaj tohle. ok tak se to řeklo ,každej to ví. no je to fakt a co jako s tím ted. jakej význam má co tady ted napsal defendu. tak jsou neschopný, nechtěj pracovat a kapsařej a ničej janov a chánov ,a choděj si pro dávky a pořád dokola stejná písnička ,dyt už tuhle písničku zná každej. a holt to tak je. no a holt oni se asi nezměněj tak je jako pošleme do indie nebo postavíme pracovní lágry? a vubec někdo tady píše o rovnejch právech pro všechny a pozitivní diskriminaci jasně,ale opět romové si to nevymysleli:) oni si ty dávky nedávaj sami sobě.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod dominik » úte 14. črc, 2009 21:53

v případě, že většina lidí si myslí, že sem toto téma nepatří, tak neni problém aby bylo toto téma vymazáno. Původně jsem to založil kvůli názorům ohledně toho co udělala Kanada a následujícím krokům. Samozřejmě mě mohlo napadnout, že toto téma se otočí v řešení otázek menšin a jejich chování. Tak v případě, že názor aby se toto zde neřešilo převládá, neni problém.
Člověk, který zvítězil sám nad sebou je lepší než ten, kdo zvítězí nad tisíci muži v bitvě.
dominik
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. bře, 2009 0:00
Bydliště: Louny

Příspěvekod Jian » úte 14. črc, 2009 22:40

A zase jako s tou Cinou - to jsou tu vsechna "politicky nekorektni" temata snad zakazana, ci co? Jestli se tu lidi o tomto chteji bavit, tak proc je nenechat? Je to v off-topic? Je... tak co ma byt... Jsme tu snad vesmes dospeli a muzeme se rozhodnout sami, ne. Pokud se tato diskuse nekomu nelibi, nikdo ho snad ani nenuti se ji ucastnit. Nevidim ale jediny duvod ke smazani.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » úte 14. črc, 2009 23:04

tak že se mně nelíbí ještě neznamená,že bych ji rušil. druhá věc je že mně nabaví se jí učastnit,ale reagovat musím.neb se mně tohle téma dotýká. a není to z nějakého kavarenského levičactví ani z touhy dotovat romfest. prostě nechci aby se opakovala historie,žít v zemi kde jsou rasové pogromy a k moci se dostane totalitní režim. a tohle aby bylo potřebuje ideové podhoubí a to mu právě poskytujou ty hospodský názory,který na netu převažujou. stačí si přečíst pár příspěvků tady,typu tahle diskuse sem nepatří ,ale cikány nemám rád. nebo je nutný je segregovat a podobně. nebo častý já nejsem rasista,ale cikáni. nebo žiju na severu a tam dělaj bordel.a to je všude.
no v jisté době masy řikali židi jsou lichváři, židi se spikli proti světu, židi dělaj ritualní vraždy ,a židi udělali bolševickou revoluci. jistě částečně to byla právda. kdo chce psa být hůl si najde. a co z toho vzniklo ví každej gramotnej. tímhle neustálým ukazováním na jejich negativa se nic nevyřeší a stejně vetšina toho co lidem vadí je průser systému. jeto jako by v blbě fungující škole pořád řikalo dětem že sou na hovno a tak.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Rony » stř 15. črc, 2009 1:04

Jak to tak pročítám, tak mám pocit, že spousta z vás tu řeší jakýsi problém cikáni vs skini. Slyšel jsem spoustu lidí, kteří nechodí na místa kde se vyskytují cikáni, skini, ale i bezdomovci opilci apod. O tom to přeci neni a mnohdy je to jen zástěrka jedněch v ospravedlnění jednání těch druhých. Osobně nemám rád ani jednu skupinu, ale jak už výše bylo napsáno, tak jde o určité sociální začlenění a to u těch cikánů z větší části chybí. Kde kdo to svádí na komáry nebo na to jak jim jdou úřady na ruku. Ano, to všechno je pravda, ale pokud i 20let po revoluci je zde nemalá skupina obyvatelstva, která není schopna sociálního začlenění a neustále se dožaduje práv, který běžný občan této republiky nepožívá, pak je něco špatně a je to hlavně ve společnosti, která jim to toleruje. Takto to funguje v jakékoliv společnosti, skupině nebo když jsme na tomto fóru, tak i oddíle, klubu a pod. Prostě, pokud nefunguješ podle pravidel, dostaneš výstrahu a pokud to s tebou nehne, tak se sbal a táhni.
A jestli někdo víte o něčem, kde se vyzdvihuje slabší nad silnějšího, hlupák nad chytráka, sem s tím. I já mám rád chlebíček zdarma, ale musí být pěkně křupavý :wink:
Tak se pak té Kanadě nedivme, že ani oni nechtějí živit darmožrouty. A až nám je začnou posílat zpátky, protože nesložili zkoušku z angličtiny...dáme jim zas jejich práva, byty, nároky na dávky, atd.???
Rony
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Rony » stř 15. črc, 2009 1:23

A ještě jedna věc. Poukazováním na jejich negativa se možná někdy něco změní. Protože, pokud to nebudem dělat, tak je to výraz rezignace a pasivní rezistence. To je stejné, jako když někdo dnes vykřikuje, že žádný holocaust nebyl.
Rony
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » stř 15. črc, 2009 9:35

marcelo píše:...jedna vec ktora by im pomohla je segracia novonarodenych ciganskych deti a umiestnovanie na vychovu do bielej majority,aby sa naucili to co aj my a to do bodky,pretoze v tych smradlavych pelechoch od svojho smrduteho a obtlstleho fotra vyzraneho z goji,prechlastaneho a smelinujuceho a intelegencne vymasteneho zo sustavneho hrania vyhernych automatov sa vela nenaucia ,lenze na tuto radikalnu zalezitost nikto nema odvahu,za par desatroci sa nam tie nakopene sracky vyleju z chlieva a obavam sa aby sme si nezopakovali neskor nejakeho Adolfa v novom kabate :?


Bohužel to nefunguje. Nápad je to dobrý, ale geny výchovou nepředěláš, to se již zjistilo. Lidé si adoptovali malé cikánské mimino z kojeňáku, dali mu stejnou výchovu jako bílému dítěti a stejně to nepomohlo. Samozřejmě občas se našla vyjímka.
Všichni se tady pohybujeme na půdě, které nerozumíme. Pokecejte si se speciálním pedagogem, který dělá s touto menšinou. To ti jsou odborníci, kteří by měli přijít s řešením, jak tuto menšinu začlenit do společnosti, ale nesmí jim do toho žvanit politici, pseudoochránci lidských práv atd.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Genesis » stř 15. črc, 2009 10:50

Rony píše:Jak to tak pročítám, tak mám pocit, že spousta z vás tu řeší jakýsi problém cikáni vs skini. Slyšel jsem spoustu lidí, kteří nechodí na místa kde se vyskytují cikáni, skini, ale i bezdomovci opilci apod. O tom to přeci neni a mnohdy je to jen zástěrka jedněch v ospravedlnění jednání těch druhých. Osobně nemám rád ani jednu skupinu, ale jak už výše bylo napsáno, tak jde o určité sociální začlenění a to u těch cikánů z větší části chybí. Kde kdo to svádí na komáry nebo na to jak jim jdou úřady na ruku. Ano, to všechno je pravda, ale pokud i 20let po revoluci je zde nemalá skupina obyvatelstva, která není schopna sociálního začlenění a neustále se dožaduje práv, který běžný občan této republiky nepožívá, pak je něco špatně a je to hlavně ve společnosti, která jim to toleruje. Takto to funguje v jakékoliv společnosti, skupině nebo když jsme na tomto fóru, tak i oddíle, klubu a pod. Prostě, pokud nefunguješ podle pravidel, dostaneš výstrahu a pokud to s tebou nehne, tak se sbal a táhni.
A jestli někdo víte o něčem, kde se vyzdvihuje slabší nad silnějšího, hlupák nad chytráka, sem s tím. I já mám rád chlebíček zdarma, ale musí být pěkně křupavý :wink:
Tak se pak té Kanadě nedivme, že ani oni nechtějí živit darmožrouty. A až nám je začnou posílat zpátky, protože nesložili zkoušku z angličtiny...dáme jim zas jejich práva, byty, nároky na dávky, atd.???


Jenže chtít po menšině, kterou sme si sestěhovali do ghett a pár jejich generacím prakticky zatrhli vzdělání, aby se z toho vyhrabala sama ještě za situace, kdy se k ní většina staví jak se staví je trochu mimo. Vytvořili se tu tak totiž "líhně" nevzdělanosti, který jsou bílou většinou zvesela podporovaný, ale ta samá bílá většina zároveň chce, aby z toho prostředí vycházeli slušný lidi a to je dost mimo.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Jian » stř 15. črc, 2009 11:33

RBR: s temi geny bych byl trochu opatrnejsi, neni to zase az tak jednoducha zalezitost, jak si mnozi predstavuji. Pokud jde o chovani, tak se v ramci biologie spise dohadujeme o procenta. Aktualne to vychazi zhruba tak nejak 50:50, tedy 50% geny a 50% jine faktory typu vychova (toto s odvolanim na kolegu Jaroslava Petra). Uz drive mi k tomuto tematu prisel zajimavy trebas clanek "Geneticke pokuseni", viz

http://www.project-syndicate.org/commen ... pan1/Czech
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod RBR » stř 15. črc, 2009 12:08

Jian píše:RBR: s temi geny bych byl trochu opatrnejsi, neni to zase az tak jednoducha zalezitost, jak si mnozi predstavuji. Pokud jde o chovani, tak se v ramci biologie spise dohadujeme o procenta. Aktualne to vychazi zhruba tak nejak 50:50, tedy 50% geny a 50% jine faktory typu vychova (toto s odvolanim na kolegu Jaroslava Petra). Uz drive mi k tomuto tematu prisel zajimavy trebas clanek "Geneticke pokuseni", viz

http://www.project-syndicate.org/commen ... pan1/Czech


Pravda je, že se ta hranice mezi vlivem genů a výchovy neustále pohybuje. Vlivem novějších poznatků zpřesňuje. I tak se tam vytváří větší či menší procento nepřevychovatelných.
Pak je tady další problém a to jsou v uzavřených rómských komunitách příbuzenské sňatky. To taky jejich genofondu nepřidá.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod jeikob » stř 15. črc, 2009 16:02

vždyt je to hovadina dávat programově děti na výchovu. mimodhodem existuje cosi jako haagská umluva o právech dítěte.a jako první je právo na oba rodiče a pozor oni musí dítěti zajistit jeho práva . a to platí nejen pro romy. tak že pokud rodiče nezajištují to co mají. ovšem odebrání je krajní případ.před tím by měla právě být socialní práce.
průser je že lidí málo,prostředků málo,nebo blbě pracujou . špatná spolupráce mezi resortama justice,policie,socialka. a tak dál.
třeba ten janov starostka že prý lidi rok neplatí. no tak já se ptám starostky jak to ,že rok neplatěj?? vy když budete majitel domu a někdo vám 1 či dvakrát nezaplatí ,tak se budete přinejmenším zajímat. tak někdo selhal vlastník těch nemovitostí tedy asi město.
nebo to rozjrádaní kabelů a podobně. no jak to že to šlo roky tak snadno prodat. herny a zastavárny jak to že na to dostal živnosták ,každej a hlavně všude kde se mu zachtělo a tak by moh člověk pokračovat. dělaji bordel tak má přijet policie a ten spacifikovat a pokud toho není schopná tak je něco blbě.
další věc o tom že vetšinová neromská společnost vychovává užasný lidi,by se dalo polemizovat. mimochodem týraní dětí je často jev v socialně dobře situaovaných rodinách. nebo co narkomani opět to může postihnout jakoukoliv familii. A to nejdůležitější klesnout na dno může každej. Pak se můžou ony radikální totalitní řešení obrátit proti němu
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod defendu » stř 15. črc, 2009 16:45

Nemyslíte si,že by bylo vhodný smáznout tohle zajebaný vlákno,které s BU nemá nic společnýho??
Mam sto chutí sem něco napsat,ale pak bych dostal totální banán :evil:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod luen » stř 15. črc, 2009 16:53

defendu píše:Nemyslíte si,že by bylo vhodný smáznout tohle zajebaný vlákno,které s BU nemá nic společnýho??
Mam sto chutí sem něco napsat,ale pak bych dostal totální banán :evil:


:lol: to za to nestoji, kdo umi cist ... pochopil a kdo nechce chapat, bude porad omejlat to sve. Navic jak je snadne byt pacifista, kdyz nekdo zije mimo realitu :wink:

politici se vzdy chytnou tohoto tematu, kdyz potrebuji zakryt sve skandalni chovani a nebo dojde jiny virtualni problem. Konec koncu kolik politiku uz nabizelo zarucene reseni problemu a jsme v tomto ohledu porad na stejnem miste, ale ne jen u nas .... je to tak vsude!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod marcelo » stř 15. črc, 2009 17:55

Jeikob-si naivka..pseudohumaniszmus je slepa ulicka..pogromy bohuzial budu..boli tu pre tisickami rokov a su v krajinach 3tieho sveta a budu i nas ked bude za par desatroci kolabovat socialny system alebo ked zacnu dochadzat zdroje..mier,veskere vymozenosti,socialne vyhody,prizmurovanie oci pred vsetkymi feminizmami a inymi salonnymi vedami je mozne len vdaka tomu ze "biely muz" sa zmenil z "lovca" na vymyskovaneho,vzdelaneho ,sebabicijuceho a zamidrakovaneho metrosexuala..az budu dochadzat zdroje,instinkty sa znovu nastartuju,tak ako sa nastartovali v starej krvavej Europe vzdy..tak to potom zacne cirkus..az nebudu mat co do huby bratia Rusy a bratia Germani,to bude kolotoc...krv nie je voda ako si mnohy socialni inzinieri myslia :wink: Bodaj by tak nebolo,ale staci pozriet na poslednych 200 r. v Europe a len total naivka moze snivat o vecnom miery a bratstve medzi narodmi a rasami :?
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod jeikob » stř 15. črc, 2009 18:15

marcelo píše:Jeikob-si naivka..pseudohumaniszmus je slepa ulicka..pogromy bohuzial budu..boli tu pre tisickami rokov a su v krajinach 3tieho sveta a budu i nas ked bude za par desatroci kolabovat socialny system alebo ked zacnu dochadzat zdroje..mier,veskere vymozenosti,socialne vyhody,prizmurovanie oci pred vsetkymi feminizmami a inymi salonnymi vedami je mozne len vdaka tomu ze "biely muz" sa zmenil z "lovca" na vymyskovaneho,vzdelaneho ,sebabicijuceho a zamidrakovaneho metrosexuala..az budu dochadzat zdroje,instinkty sa znovu nastartuju,tak ako sa nastartovali v starej krvavej Europe vzdy..tak to potom zacne cirkus..az nebudu mat co do huby bratia Rusy a bratia Germani,to bude kolotoc...krv nie je voda ako si mnohy socialni inzinieri myslia :wink: Bodaj by tak nebolo,ale staci pozriet na poslednych 200 r. v Europe a len total naivka moze snivat o vecnom miery a bratstve medzi narodmi a rasami :?


no a to je argument pro to aby se medialně neustále obvinovalo a napadalo romský etnikum? jinak kdo ví jak to bude. no ale když už to teda tak bude,tak je dobrý to rozesýrat ještě víc .přesně tak mi to myšlení přijde. jste tady lidi znalý konfliktních situací a všichni víte ,že není dobrý zbytečně soupeře pokud nechcete vyhrotit konflikt dráždit a že vzajemný uražení a zesměšnování nikam nevede. a nebo je to záměr a vetšina chce ten střet? pak už nemám co dodat. jen se modlit či emigrovat
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Genesis » stř 15. črc, 2009 19:07

jeikob: To neřeš, tohle totiž nemá význam. Dokud se lidi nebudou chtít zamyslet a překročit vlastní stín, tak to nepochopí a budou ti akorát nadávat a označovat tě různejma výrazama, aby si lehce vysvětlili tvůj odlišnej názor a nedalo jim to moc práce a hlavně neudělalo to z nich ty, co něco nepochopili.

Prostě typická lidská vlastnost je blbost a omezenost, neochota měnit se a přijímat názory, který vyžadujou moc myšlení nebo uznání vlastní hlouposti. A pochybuju, že se to někdy změní, celá historie je toho plná a nikdy to nebylo jinak. Takže já v týhle diskuzi končim, užívejte si svůj jednoduchej svět a nenechte si hlavně nic nakecat od "pseudohumanistů".

A nepotřebuju reakce typu: Další humanista. Případně: Zkus si s nima žít. Ptže já jsem nikdy neřek, že nedělaj bordel a vim, že je potřeba to řešit, ale to, jak to tady většina rozebírá z toho je mi na blití. O některejch sem měl dobrý mínění a věřim, že ve svym oboru jsou dobrý, ale v něčem jsou úplně vedle.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Gino » stř 15. črc, 2009 19:40

Rozhodne jsem proti, aby se tohle tema zamykalo, nebo mazalo. Vsude jinde tu my vsichni resime kravoviny, tak proc zrovna tohle by tu byt nemohlo - nema to nic spolecnebo s BU stejne tak jako hromada dalsich zdejsich diskuzi.

Jinak v teto otazce si rozumim s marcelem, luenem a zda se, ze i s defenduem :)

Ja si s cigorkama uzil na skole dost legrace (a spousta dalsich se mnou). Jak uz tu nekdo napsal, tahaj nas (v ocich sveta) o peknych par let dozadu. Clovek aby si za chvilku pripadal, ze zije nekde v palestine, nebo v kosovu.

Jen doufam, ze my, jako spolecnost, s tim pseudohumanismem zatocime driv, nez se nam do evropy nalifruje celej balkan a cigorky se budou dal mnozit exponencialni radou. Pac bych nerad, aby se moje deti nekdy dozily tech armagedonu o kterych pise marcelo.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod kjang » stř 15. črc, 2009 19:58

Cikán, který krade, dělá jednu chybu. Krade málo! Češi ho potom nemají rádi. Kdyby okradl český stát o miliardy, tak ho Češi ještě za odměnu zvolí senátorem (Znojemsko) a pak pošlou do Evropského parlamentu. :wink: My, Češi, jsme zvláštní národ. :lol:
kjang
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 26. lis, 2005 0:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron