Vincit veritas, aneb konec pokrytecké hře!

všechno ostatní sem

Příspěvekod El_Commandante » pát 27. lis, 2009 23:44

Já vím, mohlo by se to chápat jako provokace, ale... Ale to WT od EWTO stojí také za ... V osmdesátých letech to bylo možná progresivní, když to Kernspecht uhnětl s Leung Tingem (bylo to něco jako pana z mletého masa). Ale jejich tajné techniky stojí za nic a teď je z EWTO přitroublá organizace, kde cvičí Chi Kung (aniž by věděli, co to je) a Blitzdefence (nebo jak se to jmenuje). O sparringu většinou nevědí a to Lat Sao je jen ubohá parodie filipínských drills a nemá ve WC co pohledávat. VT od Filipa Bayera (Wong Shun Leung) se dá projít za tři roky, to je pořadny WC. Okusil jsem i WT Salih Avciho, který následně stvořil nechutný WT odkal, stálo to za nic. To jen abych neštval jenom karatisty a koupelnové (WC) kung fu si také užilo. 8)
El_Commandante
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod luen » sob 28. lis, 2009 2:39

u koho jsi cvicil? to se mozna zname, ne?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod El_Commandante » sob 28. lis, 2009 10:11

luen píše:u koho jsi cvicil? to se mozna zname, ne?

Rolf Kamberger a Salih Avci.
El_Commandante
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod RUNAR » sob 28. lis, 2009 11:33

A ještě jedna věc.
Defendu: Chceš snad tvrdit že přesvědčuju jenom kecama že Shotokan co cvičím funguje?Myslíš že mi to nefunguje? Přesvědčíš mě o tom jinak než kecama že mi to nefunguje?
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Frank » sob 28. lis, 2009 12:03

4RUNAR : kde trenujes shotokan?
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » sob 28. lis, 2009 12:17

Frank:Už delší dobu nikde v oddíle, mám svůj na míru ušitej trénink, kterej mi vyhovuje a zapadá do mých časových možností. Občas sparring s kámošem fullkontakťákem se kterým spíš makáme a neřešíme že máme každej jinej styl.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod marcelo » sob 28. lis, 2009 13:15

Ono u Machidu to je tazke povedat ze je to to alebo ono... ja napr. vidim na tom prvom videu ze sice vybuchal fundamentalne boxerske kombinacie na lapu ale zas nevybuchal to ako boxer..skor ako karatak,narovnany, brada,plecia nepodsadene atd.. z boxerskeho hladiska sa da povedat ze to robi zle,v prestrelkach ma hore bradu ked to porovname s Shogunom,ruky vela krat u pasu ako gazda na dvore,ale ja sam som z toho v prdeli ze mu to vychadza..ma velmi dobry footwork,kontrauder a na milimeter vypocitane "povol a kusni"..zas na druhu stranu Shogun sa na tuto jeho strategiu pripravil a drzal ruky pekne hore a nesiel do predu ako baran..

..aj ked by som rad podrzal stranu kolegovi Defendu,musim uznat ze Machida nebucha ako boxer :wink: ..on popravde nekope ani ako thaiboxer, jeho kopy su kapitola sama o sebe ale vychadzaju :oops:
No a co som videl jeho takedowns nieco medzi aikidom a oldschool Judo tam sa mi tiez rozum zastavuje ze s podobnymi spektaklami dostal na zem wrestlerov :oops:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 16:58

OK,pánové...pokud "pravý" Shotokan karate má vypadat tak jak ho trénuje Machida,tak v pořádku a já beru zpět to co jsem o tomhle stylu napsal....všichni,ale víme,že se to takhle běžně jaksi netrénuje....je teda chyba v ostatních "expertech" na s.k. nebo naopak právě v Machidovi,že to dělá poněkud po svém?Osvětlíte mi to velectění znalci....:?:

Copak Gino,už zase nějakej problém?Něco se ti na mě nezdá,nebo nelíbí,že se do mě snažíš srát??Co trénuju?Pod odborným vedením MT a MMA (kvůli udržení "břitu") a naopak jako trenér pouliční špínu a praktický sračky ala RBSD.Stačí??? :wink:

RUNAR píše:A ještě jedna věc.
Defendu: Chceš snad tvrdit že přesvědčuju jenom kecama že Shotokan co cvičím funguje?Myslíš že mi to nefunguje? Přesvědčíš mě o tom jinak než kecama že mi to nefunguje?

:lol: :lol: :lol:

®e by výzva??Na to nemáš prachy kámo :wink: Upřímně je mi naprosto lhostejný nad čím se ukájíš a jestli ti cokoliv funguje nebo ne...tohle mě začne zajímat maximálně tehdy až mi začneš dělat bordel v podniku :wink: Potřebuješ sám sebe přesvědčit,že seš děsně dobrej "ranař"? :lol: :lol: Začni se chovat jako chlap a ne jako harant,kterýmu někdo sebral jeho oblíbenou panenku...vylez s tím co umíš na světlo a ukaž ostatním jak se to dělá správně,když si tak vehementně myslíš,že to víš... :lol: A hlavně nevyzívej na potkání lidi o kterých nic nevíš....ne všichni jsou duší "sportovci",ta deziluze by mohla být nepředstavitelně bolestivá a třeba i trvalá :oops:

4 marcelo a RBR

Vy dva jste mě nasr.ali asi nejvíc :lol: Letos je to přesně dvacet let co jsem poprvé trénoval systematický trénink (Defendu předtím nepočítám) a bylo to právě s.k.,takž opravdu vím,že když si karatista navlíkne rukavice,tak se nestává boxerem,rozeznám karate kopy od kopů MT,vidím,že Machida má ruce níž než je zdrávo a že má zvedlou bradu atd :roll: Ale na jiných videích je vidět jak se věnuje sprawl drills,válí se po zemi,přechází na ní do různých škrtících technik apod....ptám se tedy...má to ze Shotokanu nebo prostě mixuje jako kdokoliv jiný?Podle mého prostě dělá MMA a má ho momentálně líp namixovaný než ostatní....vypovídá to ovšem něco výraznýho o Shotokanu?Odpovězte si sami...Proto ten výraz o hovně a košili...Machida se ho rozhodně nedrží a do rozhovorů může říkat co chce :wink:

Teda marcelo...tohle jsem si nezasloužil :cry: :cry: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod marcelo » sob 28. lis, 2009 17:07

defendu píše:OK,pánové...pokud "pravý" Shotokan karate má vypadat tak jak ho trénuje Machida,tak v pořádku a já beru zpět to co jsem o tomhle stylu napsal....všichni,ale víme,že se to takhle běžně jaksi netrénuje....je teda chyba v ostatních "expertech" na s.k. nebo naopak právě v Machidovi,že to dělá poněkud po svém?Osvětlíte mi to velectění znalci....:?:

Ako mas pravdu ze to co robi vo svojom totalnom ponati,cize mix fighte tak ze to nieje cisty Shotokan :wink:

Len som chcel poukazat ze on v podstate "neboxuje" ..on proste fullkontaktne sparuje prazvlastnou zmeskou Shotokanu liznuteho boxing combami a trosku nakoreneni s MT :wink:

O to mi Defendu islo..je jasne ze Shotokan neobsahuje double-single leg takedown,sprawl, komlexny groundfighting atd.. sice niekto moze namietat ze v Kata to je,ale ja tomu velmi neverim...

..neboj na buduce ta Defendu pochvalim :wink: :lol:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » sob 28. lis, 2009 17:26

defendu píše:®e by výzva??Na to nemáš prachy kámo :wink: Upřímně je mi naprosto lhostejný nad čím se ukájíš a jestli ti cokoliv funguje nebo ne...tohle mě začne zajímat maximálně tehdy až mi začneš dělat bordel v podniku :wink: Potřebuješ sám sebe přesvědčit,že seš děsně dobrej "ranař"? :lol: :lol: Začni se chovat jako chlap a ne jako harant,kterýmu někdo sebral jeho oblíbenou panenku...vylez s tím co umíš na světlo a ukaž ostatním jak se to dělá správně,když si tak vehementně myslíš,že to víš... :lol: A hlavně nevyzívej na potkání lidi o kterých nic nevíš....ne všichni jsou duší "sportovci",ta deziluze by mohla být nepředstavitelně bolestivá a třeba i trvalá :oops:

Tak se neser jako první do lidí a stylů o kterých nic nevíš.
Navíc se nemusíš obávat že bych nevěděl že lidi v bitce udělaj jakýkoliv svinstvo, to je snad úplnej základ Karate na tohle bejt naučenej.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 17:36

4 marcelo

:lol: :lol: :lol:

Takhle je ta diskuze mnooohem zajímavější :wink: A chválit mě nemusíš...jen do mě :lol:

Ano s těma katama máš pravdu...vždyť Pavela to tu píše pořád,že ve stínových sestavách je lautr všechno a neni možný nic novýho vymyslet :) Ale výsledky? :oops:

VĽdyť i Cung Le trénuje doplňkově MT a kdysi,ještě před Sanshou závodil v Combat Sambo...šampionům jde prostě o vítězství (prachy) ne o nějaký konkrétní styl....to jenom ovce se potřebujou ujišťovat o tom,že cvičí něco vyjímečnýho a jedinečnýho.Profíkům je to fuk.
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 17:48

RUNAR píše:
defendu píše:®e by výzva??Na to nemáš prachy kámo :wink: Upřímně je mi naprosto lhostejný nad čím se ukájíš a jestli ti cokoliv funguje nebo ne...tohle mě začne zajímat maximálně tehdy až mi začneš dělat bordel v podniku :wink: Potřebuješ sám sebe přesvědčit,že seš děsně dobrej "ranař"? :lol: :lol: Začni se chovat jako chlap a ne jako harant,kterýmu někdo sebral jeho oblíbenou panenku...vylez s tím co umíš na světlo a ukaž ostatním jak se to dělá správně,když si tak vehementně myslíš,že to víš... :lol: A hlavně nevyzívej na potkání lidi o kterých nic nevíš....ne všichni jsou duší "sportovci",ta deziluze by mohla být nepředstavitelně bolestivá a třeba i trvalá :oops:

Tak se neser jako první do lidí a stylů o kterých nic nevíš.
Navíc se nemusíš obávat že bych nevěděl že lidi v bitce udělaj jakýkoliv svinstvo, to je snad úplnej základ Karate na tohle bejt naučenej.

:lol: :lol: Tady už snad nemám co dodat ty "na špínu naučenej MMA karatisto" :roll: :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » sob 28. lis, 2009 17:56

Tak aby bylo jasno Machida používá tohle:

-Na striking hlavně a nejvíc Shotokan a občas i trochu boxingu(hlavně přední hák z ústupu což neni z Karate) a trochu MT (klinč) ale i tyhle věci používá ve svým karatistickým podání.

-Takedowny a sweepy z Karate a Suma, Sumo trénoval i v něm závodil.

-Na zemi BJJ(má black belt) a takovej ten různě namixovanej grappling s úderama.

Kdo si myslí že v jakýmkoliv stylu je všechno tak se šeredně plete, navíc jsou podle mě nutný lidi co dělaj jen čistě základní systém a ten udržujou a rozvíjej protože v namixovaný formě by postupně degradoval.

Navíc je úplně jedno co v kterým stylu je ale jak to maj adepti našlapaný.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Gino » sob 28. lis, 2009 18:21

defendu píše:Copak Gino,už zase nějakej problém?Něco se ti na mě nezdá,nebo nelíbí,že se do mě snažíš srát??

Tak pane, ano... mam problem. Nevim tedy, jestli primo ZASE (nepamatuji si, ze bychom se nekdy my dva tady nazorove stretli), ale urcite se mi na tobe neco nezda a nelibi. Spokojeny?

Co se srani tyce... podivej se na uroven moji reakce a na uroven reakce tve a pak se nad tim zkus zamyslet. Jestli mas nejake osobni problemy, ci komplexy ze vseho japonskeho (toho uz jsme tady byli svedky, ze ano) a potazmo i ze Shotokanu, tak si zajdi za terapeutem, nebo proste tyhle veci neres. Oboji ale muzes udelat s urcitou urovni. To je vec, kterou nektere tve odpovedi zcela postradaji.

Ja rozhodne nejsem zastancem shotokanu, ale ty tu plives tak trosku nesmysly na karate obecne a vlastne i, jak uz jsem napsal, na JPN kompletne. Vubec nerozumim tomu, ze se tim tak rad stresujes a ze radeji netravis vice casu makanim na MT, MMA a poulicni spine.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 18:26

Hele,nepsal tenhle tvůj poslední příspěvek někdo jinej? :lol:
O stránku předtím by ses do krve (nejspíš doslova :lol: ) pohádal,že na tom videu co jsem poslal je Shotokan karate (což jsem psal,že každej blbec pozná,že to tak neni)a teď píšeš,že je tam i boxing a MT.Už se v tobě nějak nevyznám....
Buď si děláš prd...,nebo trpíš nějakou duševní poruchou.
Já pořád tvrdím,že Machida je karatista co se dal na MMA a se stylem Shotokan to nemá co dělat,byť je jím silně ovlivněnej.

Překvapuješ,Runare...
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 18:38

Gino píše:
defendu píše:Copak Gino,už zase nějakej problém?Něco se ti na mě nezdá,nebo nelíbí,že se do mě snažíš srát??

Tak pane, ano... mam problem. Nevim tedy, jestli primo ZASE (nepamatuji si, ze bychom se nekdy my dva tady nazorove stretli), ale urcite se mi na tobe neco nezda a nelibi. Spokojeny?

Co se srani tyce... podivej se na uroven moji reakce a na uroven reakce tve a pak se nad tim zkus zamyslet. Jestli mas nejake osobni problemy, ci komplexy ze vseho japonskeho (toho uz jsme tady byli svedky, ze ano) a potazmo i ze Shotokanu, tak si zajdi za terapeutem, nebo proste tyhle veci neres. Oboji ale muzes udelat s urcitou urovni. To je vec, kterou nektere tve odpovedi zcela postradaji.

Ja rozhodne nejsem zastancem shotokanu, ale ty tu plives tak trosku nesmysly na karate obecne a vlastne i, jak uz jsem napsal, na JPN kompletne. Vubec nerozumim tomu, ze se tim tak rad stresujes a ze radeji netravis vice casu makanim na MT, MMA a poulicni spine.

Uvědomuješ si,že jsi mi napsal jestli náhodu netrénuju "úplný hovno"?Přijde ti to jako otázka na úrovni :roll: To nemůžeš myslet vážně,že ne?

Japonsko sem pleteš jedině ty (proboha to vlákno o kterém píšeš je staré několik let :roll: )....poslední Runarův příspěvek mimochodem jasně říká kdo měl celou dobu pravdu.
Takže se rozhodně nestresuju (to ty v sobě vláčíš něco z minulosti) a neboj - na MT,MMA a špíně opravdu makám :wink:
A proti Shotokanu taky nic nemá,jenom mi vadí,když někdo lže a nevidí zjevnou pravdu.
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Gino » sob 28. lis, 2009 18:41

defendu - to s tim hovnem byla reakce na tve "drzi se jako hovno kosile"... nejspis jsem to spatne podal a blbe to vyznelo. Za to dodatecna omluva.

Mel jsem v planu ted jeste neco prihazovat (kdyz je clovek v razi), ale s textem tveho posledniho prispevku jsem ztratil duvod :wink:

Hezky vecer vsem, ja jdu na drink :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 18:45

OK,beru.

Na ten drink jdu za chvíli taky :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » sob 28. lis, 2009 18:56

defendu píše:...poslední Runarův příspěvek mimochodem jasně říká kdo měl celou dobu pravdu.....

Tak to vubec nesouhlasim.

Jeho striking, kterým často vyhrává je právě ten Shotokan a hejbe se tam právě úplně stejně jako na těch Shotokan závodech a proto ho skoro nikdy netrefili. To že v MMA oktagonu používá 95% strikingu ze Shotokanu má se Shotokanem jako stylem hodně co dočinění.A právě díky tomu Karate podle mýho názoru vymlátil titul KOčkem a bez jediný předchozí porážky.

Navíc do lap řeže jak jinak než Karatisticky.
Marcelo to popsal celkem hezky a nezaujatě.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod defendu » sob 28. lis, 2009 19:03

Ale neni už to Shotokan....jakmile do toho něco přidáš tak už to prostě nemůžeš tvrdit (a ten týpek tam toho přidal setsakra)
Je to tak maximálně nějaký "Machida-ryu karate" :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér

PředchozíDalší

Zpět na off-topic