Václav Havel

všechno ostatní sem

Příspěvekod TongPo » čtv 02. úno, 2012 15:19

Jedno zajímavé video do tohoto žumpoidního vlákna:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8q7GqXEeSo

Jestli to tu už někde je tak sorry... :oops:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

 

Příspěvekod YueFei » úte 07. úno, 2012 0:30

YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod luen » úte 07. úno, 2012 11:31

TongPo píše:Jedno zajímavé video do tohoto žumpoidního vlákna:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8q7GqXEeSo

Jestli to tu už někde je tak sorry... :oops:


Vypada to jako zajimaci dokument :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod YueFei » čtv 16. úno, 2012 12:39




Tak už se to blíží takže vyndat Hlavy z prdelí :idea:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod YueFei » čtv 16. úno, 2012 18:28

YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Yvan » ned 19. úno, 2012 18:40

Obrázek
Yvan
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 690
Registrován: ned 18. dub, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod YueFei » čtv 23. úno, 2012 15:09

YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Angus » ned 26. úno, 2012 18:52

graver píše:
pavela píše:jak rád jsem, že v tom blbstánu Böhmen und Mehren mezi těmi ovcemi nemusím žít

My taky :roll:

btw: pavelo, tvé odpovědi jsou sice dost předimenzované, ale poněkud selektivní. Na můj dojem, že jsi stejná ovce jako my, jen zblblá z jiných zdrojů, reakci ani nečekám, ale nemohl bys aspoň nějak komentovat tu výhrůžku, že nás všechny brzo přejde smích? Třeba bych měl klidnější spaní...

Jsem tu nebyl delší čas od založení tohoto vlákna, předtím jsem se ani nevyjadřoval, nicméně zírám, že Pavela vydrží zvracet tak dlouho :oops:
Jak může být postava VH z různých pohledů oprávněně rozporuplná, tak Pavela se svým vymytým mozkem (a o tom tady přesvědčil již dostatečně) je ten poslední, který by to měl hodnotit.
To, že VH byl za totality povzbuzením pro ty, kteří něco proti režimu dělali, je neoddiskutovatelné, pro ty, co jim lezli do prdele, to byl samozřejmě zaprodanec kapitalismu. Di do kelu Pavelo, beztak si maximálně bonzoval soudruhům a pak jsi utekl před zuřícím kapitalismem :lol: Samozřejmě vtip. Jenže táhne mi na padesát, vím, že tohle u nás není to, co jsme si představovali a silně mne to sere, ale pořád je tu pokus o demokracii.
Naposledy upravil Angus dne ned 26. úno, 2012 19:28, celkově upraveno 1
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Angus » ned 26. úno, 2012 19:08

pavela píše:Proč o Číně blábolí každý idiot který nebyl dál než na poslední stanici metra a ví přesně, jaký je to tady komunistický koncentrák a přitom debil nevidí, že mu berou i ty základní lidské svobody a práva, odírají ho o všecko, zadlužují a otravují kdejakými jedy, od fluoridu sodného počínaje a chemoterapií konče?

Nebýt chemoterapie (10 měsíců), tak tady ty studovaný čínský mnichu s největší pravděpodobností už dávno nejsem (schválně nepíšu velké T, protože ten čínský bolševik hrající si na mnicha si to nezaslouží :evil: ).
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Jian » pon 27. úno, 2012 10:36

Angus: "Nebýt chemoterapie (10 měsíců), tak tady ty studovaný čínský mnichu s největší pravděpodobností už dávno nejsem.."

+1
Doufam, ze si tento tvuj prispevek prectou i jini uzivatele tohoto fora...
Ac samozrejme necitim prazadnou radost z toho, ze sis tim musel projit... jen prispevky nekterych zdejsich diskutujicich k teto problematice jsou opravdu do nebe volajici.
Proto jsem rad, ze se i tady najde alespon jeden clovek, jehoz pouha pritomnost potvrzuje, ze si nevymyslim a mam sve nazory necim podlozene.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod YueFei » pon 27. úno, 2012 15:55

Už ho nechte být Havel byl v pohodě-nejvíc jsem pyšnej na jeho Amnestie...Nejznámější epizodka byla,že jeden z vězňů který Havel pustil byl nějakej sexuální deviant a pár měsíců po propuštění Zabil a znásilnil nějaký dítě....ale Jinak byl Venca v pohodě stejně jako Venca Klausů.... :lol: :cry:
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod Angus » pon 27. úno, 2012 20:36

pavela píše:4) Havel byl samozřejmě ortodoxní žid Obrázek (což mi nevadí) ale především fanatický sionista (což mi vadí, protože je to totéž jako islamistický terorista nebo křesťanský inkvizitor, všichni mají krev na rukou). 5) O Tibetu se nemím bavit s idioty s mozkem vypatlaným Kateřinou Jaujau-Pajerovou a spol, je to kontraproduktivní. Nejdříve si nastudujte historii a pak se bavme o Tibetu a celém tom švindlu.

6) Těm kašpárkům, kteří mě nazývají "komunistou" bych rád připoměl, že jsem byl antikomunista v době kdy oni(zejména ti, co dnes "přemluvají babu" byli na houbách nebo tahali kačera. Osobně jsem se znal s Karle Krylem a znám se dodnes s některými skutečnými disidenty, například s jedním který za to seděl už v 18 letech (Pospíchal). tní je to zejména v souvislosti s fanatickými obhájci Israele, těDokonce i Martu Kubišovou jsem znal před rokem 89 osobně.


Jsem se prokousal k tomuto příspěvku a domnívám se, že tady by měl opravdu někdo přijít o svéprávnost - viz body 4 a 5.

K bodu 6 - pohyboval ses v pražském skleníku, oháníš se MK, která byla velkou příznivkyní VH :o , o čem to meleš, kolikrát tě sebrala VB, co jsi kromě toho, že jsi bonzoval, dělal proti tehdejšímu režimu? Nemuseli ti ani platit, protože podle tvých dnešních názorů se dá předpokládat, žes to dělal s nadšením zadarmo, protože takový křivák jako ty se prostě jinak chovat nemůže. Omlouvám se všem ostatním, ale toho zmrda už absolutně nemůžu a již se k jeho jakýmkoliv zvratkům nebudu vyjadřovat. A to jsem si ho kdysi vážil jako člověka, který se snažil jít svou cestou (i když jsem měl již tehdy informace, na které jsem tehdy nedal).
Konec diskuze, ne k tématu, který tady stejně k ničemu není, ale k P., soudný člověk si asi již dávno udělal obrázek sám.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Yvan » pon 27. úno, 2012 21:15

Ještě tento obrázek pro úplnost :

Obrázek
Yvan
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 690
Registrován: ned 18. dub, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » úte 28. úno, 2012 9:41

Angus: klid, člověče. Rozdílný názor na jakoukoliv třetí osobu snad není důvod proč si přestat druhého vážit za některé jeho činy. Kdyby to tak bylo, to bychom dopadli! Nikdo by si nevážil nikoho a zmrdi bychom byli všichni.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod YueFei » úte 28. úno, 2012 12:26

Yvan píše:Ještě tento obrázek pro úplnost :

Obrázek







Hoj tak to je Luxus :lol:

Nojo No Zlatá Cosa Nostra 8)
YueFei
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 11. lis, 2010 0:00

Příspěvekod cohen » úte 28. úno, 2012 12:35

gino: tvoj vyrok sa hodi aj na hitlera aj na stalina a im podobnych zlocincov. si si isty, ze to myslis vazne??
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Yvan » stř 29. úno, 2012 16:07

VH je již na pravdě boží.

Když jsme ale u politiky, tak tohle je aktuální nejenom pro Slovensko :

Slovensko na prodej
Utajenou operaci Gorila umožnila v podstatě náhoda. Její důsledky mohou zásadním způsobem změnit budoucnost země.
http://respekt.ihned.cz/c1-54767420-slovensko-na-prodej
Yvan
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 690
Registrován: ned 18. dub, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod mirsv » pon 05. bře, 2012 20:07

pavela píše:
DrGlock píše:pavela: Já netuším, kam na to chodíš, že máš takové názory. Ale jen jako drobný střípek vidím, že se mýlíš s tím fluorem v zubní pastě. Mám v rodině vystudovaného zubaře i inženýra chemie, a od nich relevantní informace o škodlivosti fluoru. Fluor v zubní pastě je v tak malém množství, že na zdraví nemá žádný negativní vliv, a naopak má velmi pozitivní vlivy co se týče vývoje zubů a obnovy zubní skloviny. Tak už se nemusíš bát a klidně si začni čistit zuby zubní pastou. A možná když trochu zapátráš a poptáš se i v jiných oblastech vědění, zjistíš, že se mýlíš i ve spoustě dalších věcí...
HAHA, tak ať se pan dentista místo opakování propagandy vrátí do školy a zopakuje si chemii. Především v pastě (ve VŠECH pastách vyráběných koncerny) není fluor nýbrž fluorid sodný. Smrtelná dávka pro 70kg člověka se odhaduje na 5-10 g. Viz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Fluorid_sodn%C3%BD Neexistuje ŽÁDNÁ vědecká studie, která by dokazovala, že má fluorid sodný jakýkoliv vliv na zubní sklovinu. Ale stalo se to všeobecnou pravdou, protože to ministerstvo pravdy pomocí REUTERS hustí do lidí desítky let, i do dentistů. (totéž jako chemoterapie, léky s tolika vedlejšími účinky a s účinností v rámci statistické chyby by neměly být vůbec schváleny jako léčivo, je lepší nechat lidi s rakovinou umřít samotné,něco o tom vím, protože chemoterapie zabila mého tátu mnohem drastičtějším způsobem než sám nádor, nesmyslně a přesto, že primář-můj kamarád- souhlasně s Du Fu Kunem říkali, že to ASI spíše ublíží než pomůže, tehdy jsem bohužel nevěděl to co teď a co je to za svinstvo a špinavý kšeft. Totéž AZT a AIDS. Jenže to by liga proti rakovině propagující chemoterapii a mediálně likvidující každého kdo si dovolí pochybovat, včetně českých vědců, nesměla patřit Davidu Rockefellerovi...) Paradox je, že je to všeobecně známé a jako mnoho skutečností, které mají lidé na očích ale přes hypnózu médií a propagandy jí nevidí. Kontrolní otázka-chyták pro pana dentistu: KDO první používal fluorování? a) Adolf Hitler b) Bergmann, zakladatel gulagu v SSSR? A abychom se vrátili k BU, protože to s tím souvisí, šišinka mozková(pineal gland) jejíž aktivace vede k "osvícení", ta kterou každé náboženství včetně buddhismu trénuje nejen pomocí meditace ale i hlásky Óm (nenapadla vás nikoho souvislost s "křesťanským" či "židovským" Ámen neboli egyptským Ámon-Ra?) je právě místo, které je programově likvidováno Fluoridem Sodným. Nejen "redukce"(=vyvraždění) lidstva na 1/3 jak propaguje otevřeně Havlův Římský klub,CFR nebo TC ale i proměna lidí v ovce je cílem fluorování. Takže asi tak. Cvičení bojových umění, omezení přísunu jedů do těla, odmítnutí sledování televize, aktivace pineal gland pomocí manter a meditace, to vše pomáhá člověku v odpoutání od matrixu. Jestli ovšem někomu připadá jeho svět matrixu pohodlný a příjemný, je to jeho věc. A pokud si někdo nevímsiceproč "váží" Václava Havla, je mu to též přáno, viz fotodokumentace: http://hedvicek.blog.cz/1111/narozeniny-starickeho-mocnare je v dobré společnosti...



fluorid sodný je neurotoxický i v minimálním množství,protože existuje něco,čemu se říká aluminiofluoridová pumpa,tzn. že fluorid sodný se váže na hliník,a vzniká nebezpečná kombinace,ktera nepriznive pusobi na CNS

PS: a mimochodem, jsem další "blázen" v řadě,co vidí snahu o vybudování tzv. New world order.Minulý týden jsem se dozvedel,ze obcanky s cipem jsou uz i u nas,to je podle me vazne uz malej krucek k cipove totalite...
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Re: Václav Havel

Příspěvekod KurePetra » úte 12. dub, 2016 13:39

Občanky s čipem se vydávají už od roku 2013.
V tradičním receptu se skrývá moudrost předků.
KurePetra
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 12. dub, 2016 13:34

Předchozí

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron