Václav Havel

všechno ostatní sem

Příspěvekod Gino » pon 16. led, 2012 19:54

ukropcany píše:
cohen píše:ale aby som sa vyjadril aj k tomu bombardovaniu juhoslavie - uznavam, ze je tazke sa v takejto veci rozhodnut
Nie je to vôbec ťažké, zradili sme našich bratov. Bodka. Tak isto ako nás zradili v Mníchove... je to to isté...

Dodnes mne to hodně mrzí. Obzvláště poté, co jsem strávil v Srbsku loňské léto a podzim a měl jsem tu čest pracovat s obyčejnými srbskými kluky. Oni si tohle moc dobře pamatují a já se cítil hodně trapně za celou naší zem a za to, že zatímco oni nám posílali za války podporu, my se na ně totálně vysrali.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

 

Příspěvekod Genesis » pon 16. led, 2012 21:51

Chápu, že dělat si obrázek podle televize je neobjektivní, ale úplně stejně neobjektivní je vyslechnout si jen jednu stranu (Srby) a na základě toho co oni řeknou si dělat obraz o situaci. Ptže vsadim boty, že kdyby si člověk vyslech jen Albánce, dívá se na to zase jinak.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod defendu » pon 16. led, 2012 22:50

Vidím, že se tu nakouslo spoustu témat...někdo by možná řekl, že to sem nepatří, ale já jsem přesvědčený, že Bojovník by si měl být schopen udělat vlastní názor na cokoliv a ne jen tupě žrát co se mu řekne...

Dr.Glock se sice omluvil za výrok o údajném židovství rodiny H, za což byl pochválen, ale já mám jaksi jinou informaci, ovšem nepodloženou archivy a odbornými knihami, čímž zklamu Cohena...Manželka Vácslava Havla (dědečka V.H.) se jmenovala Emilie Pavelková a byla údajně z velmi bohaté židovské, právnické rodiny...to ona přinesla jmění do jejich rodiny, což se Havlovým podařilo bohatě zůročit...Z hlediska judaismu byli Miloš a jeho bratr Václav plnohodnotnými židy, protože židovství se přenáší pouze matrilineárně, podle nácků ovšem byli "jen" Mischlinge - míšenci, proto jejich likvidace mohla údajně počkat...Jak to vím? Údajně to tvrdil v dobrém rozmaru sám exprezident, když se ho někdo zeptal na jeho kladný vztah k penězům..."to mám po babičce, ona byla..." Navíc to proti němu několikrát použil i jeho odpůrce, známý disident a valdický mukl Jiří Wolf, který to snad přímo od něj měl také. Je to jen info jak jsem k tomu přišel já, ruku do ohně za to samozřejmě nedám, navíc je to i úplně fuk...To jen tak na okraj kdyby mě zase někdo zkoušel nařknout z z nějakých pošuk..konspirací.

Líbilo se mi jak si Cohen povzdychl, že jsou lidé na Islandu semknutí proti korupci na rozdíl od nás...viděl jsi jací jsou to lidé? Zjišťoval jsi si o tom něco? Tolik rudých vlajek s rudými hvězdami jsem naposled viděl jako kluk na 1. Máje. Akorát, že na Islandu měli i spoustu vlajek s masovým vrahem Che Guevarou..Jestli to tam takhle bere většina, netvrdím ovšem že ano, tak ať jdou s tou revolucí dopr...

Mám kamaráda Srba i kamaráda kosovského Albánce (nikdy je neseznámím), řekli mi na to svůj názor...a nevím popravdě skoro nic, Srb mluvil věcně a v pohodě (on i komplet rodina už v té době byli tady, takže to bral možná jinak), ten druhý byl jen samá emoce a vyřvávání, takže mi to přišlo asi nějak takhle (velmi zjednodušeně):

Občané tmavší pleti, živící se hlavně prodejem drog a zbraní, se rozhodli, že si na území dejme tomu Moravy vytvoří vlastní stát...ti co nebyli jejich rodu, šli ke zdi. Češi tam tedy na ně poslali svoje jednotky, ti když viděli co tam ti tmavší pánové udělali, začali být velmi zlí a začali dotyčné hromadně zabíjet...no a za to, že razantně bránili svou zem, přiletěla americká letadla a rozsekala jim Prahu...jen civilní cíle...proč? Protože by je prý mohla používat srbská, pardon vlastně česká, armáda k vojenským účelům...zahynulo tam něco přes 500 lidí (oficiální zpráva, takže je mi jasný, že ten počet mohl být někde úplně jinde)
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod fakt » úte 17. led, 2012 8:46

ukropcany píše:
cohen píše:ale aby som sa vyjadril aj k tomu bombardovaniu juhoslavie - uznavam, ze je tazke sa v takejto veci rozhodnut
Nie je to vôbec ťažké, zradili sme našich bratov. Bodka. Tak isto ako nás zradili v Mníchove... je to to isté...



Líp to napsat nejde.
Sláva Bohom i predkom našim.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Pec » úte 17. led, 2012 8:47

defendu píše:Dr.Glock se sice omluvil za výrok o údajném židovství rodiny H, za což byl pochválen, ale já mám jaksi jinou informaci, ovšem nepodloženou archivy a odbornými knihami, čímž zklamu Cohena...Manželka Vácslava Havla (dědečka V.H.) se jmenovala Emilie Pavelková a byla údajně z velmi bohaté židovské, právnické rodiny...to ona přinesla jmění do jejich rodiny, což se Havlovým podařilo bohatě zůročit...Z hlediska judaismu byli Miloš a jeho bratr Václav plnohodnotnými židy, protože židovství se přenáší pouze matrilineárně,


No, protože máš 100% pravdu, že z hlediska judaismu se židovství přenáší po matce, tak by musela být židovské národnosti jeho maminka Božena Vavrečková, potažmo babička z matčiny strany Josefa Kolbingerová.
Takže je potřeba fakta interpretovat správně.

Osobně nechápu důležitost toho, zda je někdo žid nebo ne - pro ostatní lidi.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod fakt » úte 17. led, 2012 8:47

Gino píše:
ukropcany píše:
cohen píše:ale aby som sa vyjadril aj k tomu bombardovaniu juhoslavie - uznavam, ze je tazke sa v takejto veci rozhodnut
Nie je to vôbec ťažké, zradili sme našich bratov. Bodka. Tak isto ako nás zradili v Mníchove... je to to isté...

Dodnes mne to hodně mrzí. Obzvláště poté, co jsem strávil v Srbsku loňské léto a podzim a měl jsem tu čest pracovat s obyčejnými srbskými kluky. Oni si tohle moc dobře pamatují a já se cítil hodně trapně za celou naší zem a za to, že zatímco oni nám posílali za války podporu, my se na ně totálně vysrali.


Chorvati nás už taky berou jinak.
Cpeme se tam, kde nás brali jako zvěř a zrazujeme vlastní národy.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod luen » úte 17. led, 2012 16:43

Nemam cas se probirat tim, co uz zde padlo a nebo nepadlo - neprecetl jsem kazdeho prispevek.

1) VH popiral dohodu mezi nenavidenejma komousema a jeho kamaradama pri sametove revoluci. Tajna jednani, kde se upekla dohoda o beztrestnosti komousu. Ze to nerekl hned po te, chapu, ale 20let po te, uz to klidne mohl rici ...

2) Nikdo v nasi politice neni svatousek, jsou tam lidi jako my. Nekteri delaji chyby, nekteri lzou, nekteri kradou, nekteri vse dohromady a nekdo vice a jinej mene ... zadneho svatouska tam vsak nenajdete a ani VH nikdy nebyl zadnej svatousek. Se vam vsichni kocourkove, grossove a ostatni s nakradenejma prachama smejou do xichtu a vy je tady branite - volove.

3) By se mnozi z vas divili jak charta neni hlas jednoho muze a kolik je tam nenavisti jednoho clena ke druhemu a zvlaste pak po revoluci, kdyz jich par dostalo prilezitost hrabat ... zavist, penize, moc ... a jine proste jen nasralo to, ze nekdo vyzobava zob nekoho jineho. jak se nemel rad dienstbier z havlem kvuli olze. A naopak jak se meli radi ti jenz v poradu co tyden dal, delali, ze se nenavidi, ze maji naprosto odlisne nazory a postoje a pak se tomu po skonceni poradu smali a sazeli se, kdo za ty keci dostane vice hlasu.

4) ze si celej stat rozdelilo par prdolu z jednoho kanclu (zeman, klaus, ransdorf, dlouhy ...) komarka, kterej chtel delat opatreni, aby se nekradlo, tak ho jeho vlastni zaci zdiskreditovali, aby partaje zustali jen pro ne ...

5) jak ruml nakupoval zbrane od teroristy z ira, protoze ruska zbran se u nove a demokraticke policie nemohla objevit, amici meli jeste nasrato v gatich, takze od nich zbrane ziskat neslo ...

6), 7), 8) ... mam pokracovat?

film ukradene kosovo, jsem tady nabizel pred par lety na jeho vyrobe a distribuci se podilel muj kamarad (bejvalej kontras), kterej v kosovu videl a zazil veci o kterych by vetsina z vas rekla ze je to ta nejblbejsi konspirace jakou kdy slysel a on kvuli tomu odesel.
jdete se vycpat s pravdou a laskou je za tim jen lez a mamon.

Zjistoval si treba nekdo z vas jak po prevratu platila kazda nove (jiste demokraticky) vznikla strana svou predvolebni kampan? jedinej, kdo na ni mel prachy byl komous, ostatni demokraticke strany si udelali ve snemovne poradnik na prodej zabaveneho zbozi na hranicich (ukrajinsko/slovenske) ... s podminkou, ze zbozi nesmi byt prodano na uzemi cr, jeste nez vyjelo z celniho skladu, tak se prodalo :lol: konecne tato skutecnost, byla jednim z mnoha duvodu naseho rozdeleni CR/SK

Serme na politiku a ucme se cigansky:

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo ... edmet.html

VH z lagru take umel :lol: :wink: i nam by to mohlo prospet, abychom lepe chapali deni ve svete :twisted:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod defendu » úte 17. led, 2012 19:27

Pec píše:No, protože máš 100% pravdu, že z hlediska judaismu se židovství přenáší po matce, tak by musela být židovské národnosti jeho maminka Božena Vavrečková, potažmo babička z matčiny strany Josefa Kolbingerová.
Takže je potřeba fakta interpretovat správně.

Osobně nechápu důležitost toho, zda je někdo žid nebo ne - pro ostatní lidi.


Špatně jsi to pochopil, dotaz zněl jestli byl žid jeho strýc Miloš (kvůli jeho kolaboraci) a tam by to sedělo...Máš naprostou pravdu, že jestli byl exprez. takovej nebo makovej je fuk...Týkalo se to čistě jeho strýce...
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod hellas » úte 17. led, 2012 21:18

luen
komarka, kterej chtel delat opatreni, aby se nekradlo, tak ho jeho vlastni zaci zdiskreditovali, aby partaje zustali jen pro ne ...


Počky, to zní, jakoby Komárek byl hodné. 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod TongPo » úte 17. led, 2012 21:28

Koukám, jak tohle vlákno žije... 8O Asi okurková sezóna, nebo tak nějak... :lol:

Doplnil bych tedy můj názor na zde zmíněné archivní materiály StB. Ano, určitě se v nich najde hodně zajímavých informací ze zákulisí fungování tehdejšího režimu a pochopitelně i špíny, jak na sebe z různých důvodů někteří lidé z práce, sousedství a někdy i dokonce příbuzenstva donášeli (udávali). Když ale vezmu v potaz např. konspirační teorii řízeného převratu v roce 1989 ve vztahu k nějakým archivním záznamům, tak i pouhý "selský rozum" mi řekne asi toto: Pokud někdo tento převrat opravdu připravoval a řídil, tak i pragmaticky počítal s tím, že ten nový režim, který převezme moc ve státě, získá (případně i dočasně ztratí) fyzickou kontrolu nad bezpečnostními / zpravodajskými archivy. V takové situaci by bylo naprosto hloupé dopustit, aby informace ohledně tohoto "převratu" byly standardně archivovány a tím vniklo riziko, že vše vyjde najevo. Dále - StB v devadesátých letech už pracovalo na jiný úrovni, než ty primitivní mlátičky v padesátých letech, takže minimálně jeho TOP složkám bylo naprosto jasný, že se celej východní blok hroutí a už to nejde zastavit (zejména události v NDR nebo Maďarsku toho byly pádným důkazem). Proto bych počítal s tím, že se na tuto situaci připravili. A udělat to způsobem, že se s vybranými jedinci v tichosti dohodnou, nemusí být až tak špatnej nápad. Prostě něco ve stylu: My vás teď s dostatečným předstihem zviditelníme jako nepřátele režimu, takže až to "praskne", lidi za váma půjdou, získáte funkce, moc, peníze... Ale nezapomeňte, když by jste po nás časem chtěli jít, ty autentické kompromitující materiály ohledně vás pořád máme a... :!: Když končila II. světová válka, zvláštní složky vítězných mocností intenzivně pátraly po archivech Gestapa... Proč? Kvůli odhalení gestapáků, jejich agentů, kolaborantů, udavačů a jejich spravedlivému potrestání? To sotva. Cílem bylo získat kompromitující materiály a jejich prostřednictvím nové, mnohdy nedobrovolné spolupracovníky, který jima bude možný vydírat / ovládat. Kolik složek vhodných jedinců se to asi z archivů StB v roce 1989 ztratilo, že? A ještě bych dodal jedno - soukromé "obchodní" finančně kriminální aktivity některých jedinců pochopitelně archivovány nebyly nikdy, to je asi jasný každýmu. :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod graver » úte 17. led, 2012 21:50

Prosímjich, nedělal ten Havel taky nějaký to bubu, když už si tu vysloužil tolik pozornosti? Že bychom ho zdrbli takňák odborně. Putin judo, Klaus aspoň shodan honoris causa...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dalt » úte 17. led, 2012 23:52

TongPo: zajimave - ale porad je to jenom konstrukce ze jo...proc tedy nezustat u jednodussiho a vlastne mnohem uveritelnejsiho, ze za revoluci opravdu nestaly ruzny kliky (ale "jen" ono spolecensky pnuti), ktere ji pekne zosnovali a pripravovali! se na ni pekne s predstihem (kdyz z mnoha jinych pripadu vidime, jak se vladci rvou o svuj pisecek zuby nehty)...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Pec » stř 18. led, 2012 8:23

defendu píše:
Pec píše:No, protože máš 100% pravdu, že z hlediska judaismu se židovství přenáší po matce, tak by musela být židovské národnosti jeho maminka Božena Vavrečková, potažmo babička z matčiny strany Josefa Kolbingerová.
Takže je potřeba fakta interpretovat správně.

Osobně nechápu důležitost toho, zda je někdo žid nebo ne - pro ostatní lidi.


Špatně jsi to pochopil, dotaz zněl jestli byl žid jeho strýc Miloš (kvůli jeho kolaboraci) a tam by to sedělo...Máš naprostou pravdu, že jestli byl exprez. takovej nebo makovej je fuk...Týkalo se to čistě jeho strýce...


Aha. Tak jsi to opravdu napsal. Ale proč sem pleteš jeho otce a strýce když byla vždy řeč jen o bývalém prezidentovi.... Viz:
Dr. Glock píše:Omlouvám se že jsem mylně uvedl, že byl VH Žid. Už nevím, kde jsem se to dozvěděl, a osobně mi je to jedno, tak jsem nepátral jestli to náhodou není lež. Člověk si taky nemůže pořád ověřovat každou informaci, co se dozví...
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod fakt » stř 18. led, 2012 9:13

luen píše:film ukradene kosovo, jsem tady nabizel pred par lety na jeho vyrobe a distribuci se podilel muj kamarad (bejvalej kontras), kterej v kosovu videl a zazil veci o kterych by vetsina z vas rekla ze je to ta nejblbejsi konspirace jakou kdy slysel a on kvuli tomu odesel.
jdete se vycpat s pravdou a laskou je za tim jen lez a mamon.

:


Popisuješ tady, stejně jako ti nejotevřenější z nás, jen část ledovce, která je vidět nad vodou. To, co je pod hladinou ve tmě a zimě, lidi podvědomě vytěsňují. A i kdybys měl důkazy, budeš vždy působit názorově odlišně (konspirativně).
Na druhou stranu po troškách a houšť - proč ne. Pokud přijde šok, lépe uvěří.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » stř 18. led, 2012 9:19

Dalt píše:TongPo: zajimave - ale porad je to jenom konstrukce ze jo...proc tedy nezustat u jednodussiho a vlastne mnohem uveritelnejsiho, ...


Protože nejsme jednoduchý a máme informace. Podívej se na počátek sametu a přípravu lampionového (klíčového, mámeholevruce) průvodu.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod cohen » stř 18. led, 2012 9:26

aaaa, hned zrana aky materialik na diskusiu :D

tak najprv by bolo vhodne povedat, ze v CSR bolo cca milion clenov KSC. nasich par disidentov, ktori kym sa stihli zorientovat v mechanizme moci, ktory ovladali velmi povrchne (a ten bezpecnostny vobec), tak komunisti predychali sok z padu ZSSR a zacali bojovat o prezitie. tych milion komunistov (plus ich rodiny) predstavuje nejaku politicku silu, vsak? dostatocne velku na to, aby dokazali po prvotnom soku urobit dostatocnu opoziciu, popripade si vytvorit vlastne politicke strany a v nedokonalom demokratickom systeme sa nechat zvolit do parlamentu. my sme tu proste nemali nejakych zapadnych nemcov, ktori nadiktovali vychodnym nemcom, ze komunisti si uz vo vyssich statnych funkciach neskrtnu.

a verte mi, ze toto nemam len z archivnych materialov ;)

TongVonPo: ten tvoj predpoklad o zmocneni sa spravodajskych zaznamoch by bol spravny, keby...
komunisticka ideologia predpokladala, ze bude pod zastitou ZSSR trvat navzdy, takze preco by si nerobila dokladne zaznamy, vsak? o nepriateloch rezimu a vobec ;) oni sa nakoniec pokusili v 89. o skartaciu, ale ako som uz povedal - mnohe z tych spisov mali kopie, ktore sa zachovali. napr. velmi vela personalnych materialov prislusnikov StB a PS, ktore nie su na svk, a mali by byt, som nasiel v prahe. a naopak.
S tym Gestapom mas pravdu, jeho konfidenti plynulo prechadzali do sluzieb StB.
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Pec » stř 18. led, 2012 9:58

cohen píše:komunisticka ideologia predpokladala, ze bude pod zastitou ZSSR trvat navzdy


To mohla, nejpozději ale do srpna 1989, kdy Gorbačov telefonoval do Polska, že komunisti se mají zařídit podle výsledku voleb a předat moc.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod TongPo » stř 18. led, 2012 14:48

Dalt píše:...proc tedy nezustat u jednodussiho a vlastne mnohem uveritelnejsiho, ze za revoluci opravdu nestaly ruzny kliky (ale "jen" ono spolecensky pnuti), ktere ji pekne zosnovali a pripravovali! se na ni pekne s predstihem (kdyz z mnoha jinych pripadu vidime, jak se vladci rvou o svuj pisecek zuby nehty)...

Vidím, žes můj příspěvek nepochopil... :) Příčinou takzvané "sametové revoluce" samozřejmě bylo jak píšeš "společenského pnutí", kdy se celý východní blok začal hroutit, obyčejní lidé toužili po svobodě a tak... Já jen psal že je velmi pravděpodobné, že tento nezadržitelný vývoj společenských poměrů mohl být ve finále "někým" částečně usměrněn (řízen), z důvodu zajištění pokojného průběhu, bezpečné budoucnosti a podobně... Málo komu z představitelů tehdejší totalitní moci se chtělo viset někde na pouliční lampě, že?


cohen píše:...TongVonPo: ten tvoj predpoklad o zmocneni sa spravodajskych zaznamoch by bol spravny, keby...
komunisticka ideologia predpokladala, ze bude pod zastitou ZSSR trvat navzdy, takze preco by si nerobila dokladne zaznamy, vsak? o nepriateloch rezimu a vobec Mrkající oni sa nakoniec pokusili v 89. o skartaciu, ale ako som uz povedal - mnohe z tych spisov mali kopie, ktore sa zachovali...

Ano, ale v roce 1989 už přece ti kompetentní věděli, že situace je dlouhodobě neudržitelná (takže ono "navždy" se nekoná) a měli tudíž možnost na to s předstihem reagovat (připravit se) a to včetně ošetření archivních materiálů. Je ovšem pravděpodobné, že se to týkalo pouze některých vyvolených / zainteresovaných. Ty noční ohně, co hořely na sklonku roku 1989, pravděpodobně byly zejména projevem toho, jak nižší struktury StB narychlo likvidovaly některé pro ně citlivé materiály. To asi budou i ty tebou zmiňované archiválie, které jsi na Slovensku nenašel a např. v Praze zůstaly zachovány, protože tam na jejich likvidaci neměl nikdo osobní zájem. :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod maxo » čtv 19. led, 2012 8:17

- sa tu predhanate v tom co kto vycital kde v akej pravej knizke, alebo pocul od kamarata. Komunista pavela zadrbe a uz sa to veze ani sa nemusi unuvat. Hehe.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... overs.html

pavela kde si ? co povies na toto ? to je matros ;0) daj nejake mudro svoje o tom, ze aj v eu sa zerie maso nech sa chlapci maju o com bavit.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

Příspěvekod marcelo » čtv 19. led, 2012 8:57

maxo píše:- sa tu predhanate v tom co kto vycital kde v akej pravej knizke, alebo pocul od kamarata. Komunista pavela zadrbe a uz sa to veze ani sa nemusi unuvat. Hehe.

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... overs.html

pavela kde si ? co povies na toto ? to je matros ;0) daj nejake mudro svoje o tom, ze aj v eu sa zerie maso nech sa chlapci maju o com bavit.


:evil: ..zasrane zdegenerovane a nekulturne opice.. psikov mam velmi rad..degesi sikmooky rapavy..u nas na vychode SVK zeru psy len zdegenerovani degesi z osad co sa j.bu medzi sebou a potom to aj tak vyzera..ale tych mam zaskatulkovanych medzi primatmi ako simpanzy atd :evil:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

PředchozíDalší

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků