Brazilské Jiu-jitsu. Je i v čechách nebo ...

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Brazilské Jiu-jitsu. Je i v čechách nebo ...

Příspěvekod Anonymní » čtv 15. zář, 2005 15:06

Cauvec vsem, potřeboval bych nfo o
Česká asociace brazilského jiu-jitsu. Praha 7, U smaltovny 4

Jedná se mi o pravidelné kvalitní treninky !brazilského! jiu-jitsu.

V průběhu října budu trenovat s brazilským trenerem, ale rád bych se tomutu nádhernému systemu věnoval od listopadu i nadále. Máte někdo přehled nebo třeba jen kontakt na treninky v PRAZE?

Dík moc. Honzík

Samozřejmě zájemci mohou přijít na workshop s mestre Itabora, ale ten bude zaměřen převážně na techniky capoeira. samozřejmě to se v jeho výkladu často prolíná. více na http://www.aret.cz/axe
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

BJJ

Příspěvekod Anonymní » čtv 15. zář, 2005 21:53

ahoj, jsem jednim ze zakladatelu CABJJ. Zámerem je sdruzovat lidi se zajmem a trochu korigovat cinnost a rozvoj...
v Praze zatím oficialni treninky bjj nejsou, jsou ale treninky spis zamerene na grappling a vale tudo, nebo combat sambo kam dochazi i modry pasek od american top team Effertymiakos Georgakakos ,,Biggy,, :-))) a vyucuje nebo v Novem Boru Pavel ©tefko také modrý pás, nebo z Bratislavy Roman Zelenka také modrý pás. mnoho lidí jezdí i do nemecka a holandska na souteze. ale vic se zapasi v ultimatnich zapasech a pribuznych stylech. Pokud mas tedy zajem muzes mi napsat na mejl petr@gladius.cz poslu ti vic info.
s pozdravem Petr Macháček
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: BJJ

Příspěvekod irzounek » pát 16. zář, 2005 10:00

khruHanuman píše:ahoj, jsem jednim ze zakladatelu CABJJ. Zámerem je sdruzovat lidi se zajmem a trochu korigovat cinnost a rozvoj...
v Praze zatím oficialni treninky bjj nejsou, jsou ale treninky spis zamerene na grappling a vale tudo, nebo combat sambo kam dochazi i modry pasek od american top team Effertymiakos Georgakakos ,,Biggy,, :-))) a vyucuje nebo v Novem Boru Pavel ©tefko také modrý pás, nebo z Bratislavy Roman Zelenka také modrý pás. mnoho lidí jezdí i do nemecka a holandska na souteze. ale vic se zapasi v ultimatnich zapasech a pribuznych stylech. Pokud mas tedy zajem muzes mi napsat na mejl petr@gladius.cz poslu ti vic info.
s pozdravem Petr Macháček


Zdar a silu,
taaakze - dale tu mame Tomase Podhorskeho, modry pas BJJ ("Ze Marcello BJJ" - to je od : Carlson Gracie - Murilo Bustamante - Ze Marcello, jeho skola je soucasti Brasilian Top Teamu, u neho primo Tom modry pas i delal). Cvici v Novym Boru, Mlade Boleslavi a nyni i v Praze.
Divim se ze jsi na neho Petre tak nejak ve svym vyctu zapomel... :evil: ( je fakt ze o Tvoje : "trochu korigovat cinnost a rozvoj" nema zajem, takze chapu :wink: ).
Kontakt na Tomase je 723 672 504
cest !
Ivan Rzounek

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
Facebook - https://www.facebook.com/ivanrzounekwingchun
irzounek
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 427
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00
Bydliště: Legerova 34, Pha 2, 120 00, ČR

sorry...

Příspěvekod Anonymní » pát 16. zář, 2005 21:43

ááá... omlouvám se Tomášovi i Ivanovi a asi ještě dalším několika borcům... je to tak půl na půl, protože Tomáš Podhorský cvičil dlouho s Pavlem ©tefkem tak jsem si řikal že uvést jen jednoho z nich bude stačit... aha takže ne. Omlouvám se. A moje poslední zpravy byly že Tomáš je dlouhodobě mimo republiku. A že s ČABJJ nechce mít Tomáš nic společnýho slyším poprvé a překvapuje mne to, inicioval jsem to založení pro to že to neudělal nikdo jiný, sám mám svých věcí na starosti dost a hned jak jsem objevil povolanější kluky z Nového Boru tak jsem ČABJJ nabídl at se o BJJ starají po svém, NIC se ale nestalo tak to zatím dělám okrajově dál a po svém, určitě nedostatečně ale se zájmem aby to tu alespon nekdo trochu pomáhal organizovat, protože BJJ je úžasný boj.umění a lidi co tady do toho mají mluvit na to (rozvoj) kašlou... takže Ivane, díky za připomínku, snad se mi tam ta ironie jen zdála... ahoj Petr Macháček
p.s. má li někdo zájem o sdružování a rozvoj lidí okolo BJJ, rád předám mě veškeré známé kontakty... 8O
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » sob 17. zář, 2005 10:00

Zdravím všechny nadšence!
Jelikož volného času opravdu nemám mnoho,nestíhám sledovat diskuse na netu(děkuji za zmínku Ivanovi!).Co se týče fungování mne a Pavla-každý z nás vede svou školu,což je dle mého názoru logické,neboť trénujeme každý v jiné škole,pod jiným učitelem.Veškeré volno věnuji výuce BJJ,takže na jakoukoliv další činnost(včetně fungování té či oné asociace)mi nezbývá čas.Osobně si myslím,že svůj díl práce odvádím dobře(pokud ne,pak si dělám špatné jméno jen já sám).Tímto chci také požádat všechny zájemce,kteří chtějí trénovat se mnou,aby mě adresované dotazy posílali na mail uvedený na konci.

Mail:podhorsky@seznam.cz
Tel:723672504
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

pozdrav

Příspěvekod Anonymní » ned 18. zář, 2005 17:12

[quote="tomaspodhorsky"]Zdravím všechny nadšence!
Jelikož volného času opravdu nemám mnoho,nestíhám sledovat diskuse na netu(děkuji za zmínku Ivanovi!).Co se týče fungování mne a Pavla-každý z nás vede svou školu,což je dle mého názoru logické,neboť trénujeme každý v jiné škole,pod jiným učitelem.Veškeré volno věnuji výuce BJJ,takže na jakoukoliv další činnost(včetně fungování té či oné asociace)mi nezbývá čas.Osobně si myslím,že svůj díl práce odvádím dobře(pokud ne,pak si dělám špatné jméno jen já sám).Tímto chci také požádat všechny zájemce,kteří chtějí trénovat se mnou,aby mě adresované dotazy posílali na mail uvedený na konci.

Mail:podhorsky@seznam.cz
Tel:723672504[/quote

Ahoj Tomáši,
pojdme vytvorit nějaký seznam lidí i s kontakty, pusobicich v CR a vyucujicich, vcetne toho kde a co. urcite nekoho taky znáš at se maji zajemci primo kam obratit. muzeme to hodit nekam na net. at je jasno... Petr Macháček
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pát 30. zář, 2005 12:02

Ahoj (Tento příspěvek je napsán s vědomím Tomáše P.)

Jsem jedním z lidí, kteří s Tomášem Podhorským cvičí v Praze. Jelikož nás zatím není mnoho tréninky byly doposud závislé na dohodě a s Tomem jsme se scházeli prostě, když jsme měli všichni čas. Protože se nám podařilo najít prostory, ve kterých bychom mohli cvičit stabilně, má Tomáš docela jasnou představu o pravidelných tréninzích.

Proto již nyní nic nebrání příznivcům cvičit BJJ přímo v Praze a pod skutečně kvalitním člověkem. Tudíž pokud má někdo skutečný zájem, nechť kontaktuje Tomáše samotného.(kapacita je omezená)

S pozdravem Tomas M.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

BJJ v Praze

Příspěvekod Tomas_S » pon 12. pro, 2005 15:51

pro aktualizaci se snazim ozivit tohle zajimave tema - ku prospechu vsem

TS
Tomas_S
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 12. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 15. pro, 2005 9:53

Ahoj,

Jelikož linky jsou staršího data, doplním to akurát o pár informací, které se za tu dobu změnily, a které nejsou ve všeobecné známosti.

Tréninky už opravdu jsou v plných otáčkách.

Cvičíme Na Pražačce každý pátek od 19:00 do 21:00. A jakmile nás bude o pár lidí víc, tak dáme ještě jeden dvou hodinový v týdnu.
Rovněž se plánují semináře s brazilskými učiteli, kteří působí v Londýně.

Toť vsjo

Zdar a sílu.
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Toman » čtv 15. pro, 2005 9:57

double post :!:
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Tomas Podhorsky a treninky v Praze

Příspěvekod Makoto » čtv 15. pro, 2005 10:12

Ahoj, chci se pouze zeptat, u koho se Tomas uci. V Londyne totiz sidli Roger Gracie, se kterym jsme meli moznost si pred cca 2 tydny zacvicit v Curichu, spolu s Franco Vacircou (pod kterym cvicime my jujutsu.cz). Dikz za odpoved. Jarda Kolcun
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Toman » čtv 15. pro, 2005 10:29

Ahoj když mrkneš o pár řádků nahorů tak tam se rozepsal Yiwan.
Cvičí u Ze Marcela a Ronalda Campose ( www.ronaldocampos.com )
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » pát 08. zář, 2006 18:03

Mno....tak trošku aktualizace.....ne teda,že bych BJJ cvičil,to ne.....ale další človíček(a prý velmi,velmi dobrý) vyučuje v součastnosti v PentaGymu( http://www.pentagym.net/ )
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Ondra » pát 08. zář, 2006 18:09

je to F.Araujo , cvičí v Pentagymu .... moc jiných možností tady BJJ není, snad jen zajet si na semináře do Londýna a nebo Vídně :cry:
Ondra
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 273
Registrován: stř 13. říj, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ragabash » pát 15. čer, 2007 16:45

Sorry for writing in English, but I don't speak Czech. I understand some, but not too much. I tried to find some place in Prague, where I can train bjj. On expats.cz, I've found advert about Fernadno Araujo and classes at Prazacka center. Three times per week. But when I called Prazacka center to ask about if it's still actual, I heard, that they cannot say anything about it. Could be anyone so nice, and please tell me, if this advert on expats.cz is still actual (place, time, days of training)?

Thanks in advance,

Ragabash
Ragabash
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 14. čer, 2007 23:00

Příspěvekod Toman » pát 15. čer, 2007 17:52

Ragabash píše:Sorry for writing in English, but I don't speak Czech.............


Hi there,
I train with Fernando. The information you´ve received are correct. Just give me a call for the details. Prazacka is only PLACE where we train so no office staff is available there. You can approach me at 774218182 or send a message via email.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tomkins » sob 16. čer, 2007 12:06

Dobře, tak v Praze se Brazilské Ju Jutsu cvičí. A v Brně by něco nebylo? :roll:
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Brazilské Jiu-Jitsu

Příspěvekod kamiwaza » ned 17. čer, 2007 13:23

Ahoj chlapy,
můžete mi napsat, kde nyní v Praze Fernando trénuje. Jezdil jsem za ním do Penta Gymu, ale tam už to není. Můžete mi sdělit, kde je ta Pražačka, o které se zmiňujete? Díky za info.
K.
kamiwaza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 452
Registrován: sob 23. zář, 2006 23:00

Příspěvekod MED » ned 17. čer, 2007 13:42

http://www.prazacka.cz/kontakty.php
Po 20 00 - 22 00
St 20 00 - 22 00
Pa 18 00 - 20 00
MED
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00

Příspěvekod kaze18 » sob 30. čer, 2007 10:23

Tomkins píše:Dobře, tak v Praze se Brazilské Ju Jutsu cvičí. A v Brně by něco nebylo? :roll:


Tak to by mě taky hodně zajímalo.Má někdo nějaké bližší informace?
kaze18
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 12. úno, 2007 0:00

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků