kdy začít??

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod ghekon » pon 09. bře, 2009 22:23

Zakladni vec cislo jedna - Najit si na netu nejblizsi klub ktery by ti vyhovoval
Zakladni vec cislo dve - Najit si ktery autobus a kdy tam jede
Zakladni vec cislo tri - Chodi tam...

Staci? Jinak je tady nekde topic o vtipech a legrackach :evil:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod Siggi » úte 10. bře, 2009 16:25

jn jenže tobě se to říká ty nebydlíš kde já a nejbližší je 40km a doprava velmi mizerná tobych jinak dávno chodil proto sem chtěl něco zatím na doma než pudu na So© a taky jaký vůbec si mam vybrat za obraný umění
Siggi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 05. bře, 2009 0:00
Bydliště: ČV

Příspěvekod Genesis » úte 10. bře, 2009 18:05

Siggi píše:jn jenže tobě se to říká ty nebydlíš kde já a nejbližší je 40km a doprava velmi mizerná tobych jinak dávno chodil proto sem chtěl něco zatím na doma než pudu na So© a taky jaký vůbec si mam vybrat za obraný umění


Tak pokud teda nejsi ochotnej dojíždět (a já řikám že pokud chceš něco vážně dělat, tak aspon jednou tejdně někam zajet tě nezabije a budeš mít aspon jakous takous kontrolu nad tim kam se posouváš), tak netrénuj nic a jen dělej fyzičku. Lehčejc se ti pak začne, když to udejcháš, líp se pobere technika a všechno. A co si vybrat je na tobě, jenom tohle forum je plný názorů a zkušeností, takže hledej a studuj, je to jenom na tobě, jak se k tomu postavíš.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron