BOX v Praze

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

BOX v Praze

Příspěvekod Radek7 » stř 29. lis, 2006 22:43

Ahoj vsem.
Rad bych se trosku poinformoval. Docela rad bych zacal delat box, nebo neco podobneho (asi spise kvuli fyzicce, popripade alespon "zakladni sebeobrane", jelikoz je mi 21, takze na nejake velke uspechy na soutezich je uz patrne pozde :) ).

Rad bych nastinil o co se mi jedna, takze pokud je to moc velke sci-fi, tak se omlouvam :D : predstavoval bych si skolu, kam by slo dochazet pokud mozno kdykoliv (napriklad ne jen ut+st od 18-19), bylo by i dobre pokud by slo pltit za jednotlive hodiny zvlast. v neposledni rade je dulezity i celkem dobry kolektiv(nerad bych dochazel na misto, kde se sdruzuji poulicni rvaci).
Nejvice by mi vyhovovalo, pokud by se nasla nejaka skola v oblasti Haje, Chodov... Ale jelikoz jsem o nicem v teto oblasti neslysle, patrne budu muset asi trochu ze svych pozadavku ustoupit :)

Predem diky za kazdou informaci! :!:
Radek7
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. lis, 2006 0:00

 

Příspěvekod OK » stř 29. lis, 2006 23:40

mrkni se na www.boxclub.cz to by ti mohlo vyhovovat...
OK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 06. led, 2006 0:00

Příspěvekod xavier » stř 29. lis, 2006 23:42

Jestli chces dobryho trenera, urcite zkus www.skboxing.cz nebo mozna i www.lannagym.cz

Je to na tobe ;-)
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 30. lis, 2006 7:57

No já bych ti určitě doporučil KTSO Praha kde trénuje Honza Vávra. Můžeš tam jet MT, KB, Boxing. Je to rozhodně jedna z TOP škol v Republice. Poblíž metra Háje.

http://www.ktso.cz/czech/box.htm
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Radek7 » čtv 30. lis, 2006 12:06

Toman píše:No já bych ti určitě doporučil KTSO Praha kde trénuje Honza Vávra. Můžeš tam jet MT, KB, Boxing. Je to rozhodně jedna z TOP škol v Republice. Poblíž metra Háje.

http://www.ktso.cz/czech/box.htm


Jo, to zni docela lakave. Nevis jak je to tam s penezma? Popripade jak se tam da dochazet apod... Diky
Radek7
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Panda » čtv 30. lis, 2006 12:25

Jo jo ty Haje už mi doporučovaloval i Runnaar, prý jsou perfektní... :)
škoda že pro mě z ruky.
Ale zato Lukáš Konečný bude trenovat ve stejné budově co já mam práci, tak to by se mohlo hodit mě:)...jukni do starších Box treadů...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod bjohny » čtv 30. lis, 2006 13:33

to Panda: budes chodit na ty treningy Lukase Konecneho???? :D to ti zavidim...
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Radek7 » pát 01. pro, 2006 0:36

Panda píše:Jo jo ty Haje už mi doporučovaloval i Runnaar, prý jsou perfektní... :)
škoda že pro mě z ruky.
Ale zato Lukáš Konečný bude trenovat ve stejné budově co já mam práci, tak to by se mohlo hodit mě:)...jukni do starších Box treadů...


Kdyz to tak vychvalujes, tak se tam asi zajdu mrknout. Ackoliv rad bych byl trochu poinformovan dopredu, na tech jejich strankach vice mene nic neni-takze kdybyste mel nekdo naky info, postrehy, odkazy... :) Diky
Radek7
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Radek7 » pát 01. pro, 2006 19:19

http://www.solariumbbc.cz/index.php?id=87 jeste bych se chtel zeptat, co si myslite o tomhle... Dik
Radek7
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. lis, 2006 0:00

Příspěvekod Radek7 » stř 06. pro, 2006 22:32

Opravdu nemate nekdo informace o tom KTSO? Alespon kdy jsou treninky, abych tam nejezdil zbytecne? :?

Diky :lol:
Radek7
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. lis, 2006 0:00

 

Příspěvekod xavier » čtv 07. pro, 2006 1:58

Radek7 píše:Opravdu nemate nekdo informace o tom KTSO? Alespon kdy jsou treninky, abych tam nejezdil zbytecne? :?

Diky :lol:


Jezismarja!!!!!! Dyt tam maji na strankach telefon!!!!! Jestli je uz tezky i zavolat, tak fakt nevim...
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron