realita zivota

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Panda » čtv 17. kvě, 2007 19:02

2 Luen
Příště se obrať na mě udělám ti slevu :wink:

Je vážně smutné když spořádaný občan který se snaží spolupracovat s úřady z toho má pak jenom problémy a výdaje a eště se musí koukat jak darébákům všechno projde, ale myslím že je furt lepší čisté svědomí a prázdná peněženka než...i když možná bych po zkušenosti jakou máš ty taky mluvil jinak.
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod BENNY » čtv 17. kvě, 2007 19:11

Genesis píše:
BENNY píše:
Genesis píše:taky hodně záleží co umíš a kolik přesně jich je, jeden mistr z Koreje spolupracující s naší taekwon-do školou dal v pohodě partu asi 8 nácků během 20 vteřin.

Mohl bys nám alespoň napsat jméno toho pohádkového mistra, když je to takový borec... :D


Myslim Hwang nebo tak nějak. A je to historka tak nevim co pravdy na tom bude.


Takže ten mistr spolupracuje s vaší tkd školou, ale ty nevíš ani jeho jméno?? Jak dlouho tam chodíš, tejden? Jinak jestli myslíš mistra Hwang Ho Yonga (8. dan), tak je to prý docela borec, ale pochybuji, že i on by dal 8 nácků za 20 vteřin. Jinak znam taky plno historek... :D
BENNY
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát 13. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Genesis » čtv 17. kvě, 2007 19:35

Takže ten mistr spolupracuje s vaší tkd školou, ale ty nevíš ani jeho jméno?? Jak dlouho tam chodíš, tejden? Jinak jestli myslíš mistra Hwang Ho Yonga (8. dan), tak je to prý docela borec, ale pochybuji, že i on by dal 8 nácků za 20 vteřin. Jinak znam taky plno historek... :D


chodim tam tak 8 měsíců, a jména mistrů a tak jsou mi celkem volný. jde mi o tom abych se na tréninku něco naučil. jinak v mym městě se tenhe školní rok oddíl zakládal, takže nějaký kontakty s vedením školy a tak moc nemám. ale jestli je pro tebe podstatný že neznám jméno nějakýho mistra z Koreje budiž, je mi to fakt jedno
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod TongPa » čtv 17. kvě, 2007 22:33

luen píše:Ma to vazbu na me zkusenosti z ulice ... sice to tam dopadlo dobre, ale 40 tisic za advokata ... skoda mluvit1

Aha, no to je ta smutná realita práce našeho policejně - justičního aparátu, kdy je zvítězivší obránce tak nějak automaticky označen za pachatele... :?
TongPa
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 520
Registrován: stř 08. lis, 2006 0:00

Příspěvekod luen » pát 18. kvě, 2007 8:56

Panda píše:2 Luen
Příště se obrať na mě udělám ti slevu :wink:

Je vážně smutné když spořádaný občan který se snaží spolupracovat s úřady z toho má pak jenom problémy a výdaje a eště se musí koukat jak darébákům všechno projde, ale myslím že je furt lepší čisté svědomí a prázdná peněženka než...i když možná bych po zkušenosti jakou máš ty taky mluvil jinak.


Je to sranda, vysetrovak byl v pohode a tak nejak s nama sympatizoval (v ramci moznosti). Ja mel zrovna cerstve oholenou hlavu ..., v te dobe zacalo byt moderni slovo rasismus ..., nahodou se jednalo o romske obcany ... no a vzhledem k tomu, ze jeden skoncil na ARO(u) s prorazenou lebkou, druhej na JIP(u) tez s nejakejma tezkejma sramama (bodne a rezne rany) od jeho kudlicky, dalsi dva taky na ambulanci ..., tak "chvilku" trvalo nez se to cele vysvetlilo.
Ale i cetnici a soudci fungovali dobre ... POMALU, AZ MOC OPATRNE, ale nakonec nedoslo ani k soudnimu liceni a soud to ani neprojednaval. Jenze zit roky v nejistote a napeti ... :evil: Proste nase zakony neumi pracovat s tim, kdyz nekdo vezme zakon a spravedlnost (ochranu zivota) do svejch rukou.
Je to uz 13 roku, takze si rad proctu spisy a docela se bavim :D Ale nijak toho nelituji ... s odstupem casu to vlastne byla dobra zkusenost ... i kdyz moc draze vykoupena (ted nemyslim onech 40 "smetanu").
Jen tak ve zkratce a na vysvetlenou ... podrobnosti asi nejsou na verejne publikovani :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod TF » pát 18. kvě, 2007 15:28

luen píše:
Panda píše:2 Luen
Příště se obrať na mě udělám ti slevu :wink:

Je vážně smutné když spořádaný občan který se snaží spolupracovat s úřady z toho má pak jenom problémy a výdaje a eště se musí koukat jak darébákům všechno projde, ale myslím že je furt lepší čisté svědomí a prázdná peněženka než...i když možná bych po zkušenosti jakou máš ty taky mluvil jinak.


Je to sranda, vysetrovak byl v pohode a tak nejak s nama sympatizoval (v ramci moznosti). Ja mel zrovna cerstve oholenou hlavu ..., v te dobe zacalo byt moderni slovo rasismus ..., nahodou se jednalo o romske obcany ... no a vzhledem k tomu, ze jeden skoncil na ARO(u) s prorazenou lebkou, druhej na JIP(u) tez s nejakejma tezkejma sramama (bodne a rezne rany) od jeho kudlicky, dalsi dva taky na ambulanci ..., tak "chvilku" trvalo nez se to cele vysvetlilo.
Ale i cetnici a soudci fungovali dobre ... POMALU, AZ MOC OPATRNE, ale nakonec nedoslo ani k soudnimu liceni a soud to ani neprojednaval. Jenze zit roky v nejistote a napeti ... :evil: Proste nase zakony neumi pracovat s tim, kdyz nekdo vezme zakon a spravedlnost (ochranu zivota) do svejch rukou.
Je to uz 13 roku, takze si rad proctu spisy a docela se bavim :D Ale nijak toho nelituji ... s odstupem casu to vlastne byla dobra zkusenost ... i kdyz moc draze vykoupena (ted nemyslim onech 40 "smetanu").
Jen tak ve zkratce a na vysvetlenou ... podrobnosti asi nejsou na verejne publikovani :wink:
nechceš k tomu napsat něco víc ? dost by mě zajímalo co a jak se událo a myslím že ostatní tady určtě taky :wink:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Jendis » pát 18. kvě, 2007 16:03

ani ne...to jsou historky k pivu.....na co si číst o tom,jak někdo skončil na JIPce....????
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod BENNY » pát 18. kvě, 2007 16:29

Genesis píše:
Takže ten mistr spolupracuje s vaší tkd školou, ale ty nevíš ani jeho jméno?? Jak dlouho tam chodíš, tejden? Jinak jestli myslíš mistra Hwang Ho Yonga (8. dan), tak je to prý docela borec, ale pochybuji, že i on by dal 8 nácků za 20 vteřin. Jinak znam taky plno historek... :D


chodim tam tak 8 měsíců, a jména mistrů a tak jsou mi celkem volný. jde mi o tom abych se na tréninku něco naučil. jinak v mym městě se tenhe školní rok oddíl zakládal, takže nějaký kontakty s vedením školy a tak moc nemám. ale jestli je pro tebe podstatný že neznám jméno nějakýho mistra z Koreje budiž, je mi to fakt jedno

Nechci abys znal jména mistrů, ale mezinárodního instruktora a zkušebního komisaře pro ČR bys znát mohl. Jinak jestli se chceš na tréninku něco naučit, tak trénuj a neposlouchej historky :wink:
BENNY
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát 13. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod BENNY » pát 18. kvě, 2007 16:32

[quote="Jendis"]to jsou historky k pivu.....quote] to je výstižný :wink: :lol:
BENNY
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát 13. kvě, 2005 23:00

Příspěvekod Genesis » pát 18. kvě, 2007 17:06

Nechci abys znal jména mistrů, ale mezinárodního instruktora a zkušebního komisaře pro ČR bys znát mohl. Jinak jestli se chceš na tréninku něco naučit, tak trénuj a neposlouchej historky :wink:


historky probíráme zásadně cestou z tréninku :wink: ale jako to jméno pro mě fakt není důležitý, zvlášť ještě celkem hůř zapamatovatelný
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Lada » pát 18. kvě, 2007 18:07

TongPa píše:
luen píše:Ma to vazbu na me zkusenosti z ulice ... sice to tam dopadlo dobre, ale 40 tisic za advokata ... skoda mluvit1

Aha, no to je ta smutná realita práce našeho policejně - justičního aparátu, kdy je zvítězivší obránce tak nějak automaticky označen za pachatele... :?


má zkušenost je, že i když nezvítězíš.....naštěstí státní zástupce neměl v hlavě nasráno tak to dopadlo relativně dobře.
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod TF » pát 18. kvě, 2007 20:14

Jendis píše:ani ne...to jsou historky k pivu.....na co si číst o tom,jak někdo skončil na JIPce....????
no mě by spíš zajímalo jak se to semlelo adt postup policie soudů mám totiž z takovehle tahanic docela obavy :roll:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Jendis » pát 18. kvě, 2007 21:03

TF píše:
Jendis píše:ani ne...to jsou historky k pivu.....na co si číst o tom,jak někdo skončil na JIPce....????
no mě by spíš zajímalo jak se to semlelo adt postup policie soudů mám totiž z takovehle tahanic docela obavy :roll:


postup Policie a soudu je případ od případu a člověk od člověka jinej.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků