Vas nazor na toto?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Vas nazor na toto?

Příspěvekod Wodnicek » čtv 08. bře, 2007 14:58

na nete som nasiel toto: http://www.ceknito.sk/video.php?id=5466
chcem sa spytat co na to poviete? co by ste spravili v kozi toho chlapca? hm? btw klobuk dole dost toho zniesol a nestratil hlavu...myslim nerva abo take daco...ja by nevydrzal aj keby mal strach.... vyjadrite sa k tomu pls
Wodnicek
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 116
Registrován: čtv 30. bře, 2006 23:00
Bydliště: BB

 

Příspěvekod huron43 » čtv 08. bře, 2007 15:35

Většiho flegmatika jsem neviděl. Každopádně těch trotlů bylo okolo hodně, takže kdyby se vrhl na jednoho z nich (toho vůdčího ubožáka) tak ti ostatní by se do něj pustili. Každopádně toho vydržel fakt dost. Mě by ruplo v bedně a snažil bych se toho, co začal, aspoň přizabít když už nic jinýho, .... než by mě dobili ti ostatní. Jinak je to fakt hrdinství od těch okolních :cry:
huron43
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09. úno, 2007 0:00

Příspěvekod Toman » čtv 08. bře, 2007 16:03

To je typicky. Takovyhle situace jsem videl mnohokrat a neco podobneho i zazil jako teenager. Co muzes delat kdyz jsou tam 4-5? Nic. Jediná podle mne schůdná možnost je probít se ven ...pryč a je to i docela šance, že se to povede. Kluk to mel o to horsi ze tam byl s babovkou a nemoh vzit nohy na ramena.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod bjohny » čtv 08. bře, 2007 16:05

ku*vy co se neumi prat tak si musi lecit komplexi timhle tim spusobem :evil: :evil: :evil:
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod bjohny » čtv 08. bře, 2007 16:07

souhlasim s Tomanem......taky sem to parkrat zazil LiVE a pri poslednim konfliktu me sere jen to ze sem nic neudelal, moh sem pomoct
Dej Vám Pánbůh nebe plné dřepů!! :twisted:
bjohny
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 359
Registrován: pát 12. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Revúca... Slovakia :((

Příspěvekod Genesis » čtv 08. bře, 2007 17:21

asi bych skončil v nemocnici, ptže tohle bych si líbit nenechal, ten první by to asi odnes, ale ten zbytek by mě sejmul
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Libor » čtv 08. bře, 2007 18:19

som sledoval davnejsie jednu relaciu,kde radili ako pomoct,ked take nieco vidis ako nezucastneny treba oslovit okolitych ludi,najst par ochotnych a potom obstupit agresora(na viacerych asi treba viac ludi),problem je najst dobrovolnikov,tolky sa hlasia ze vas udupu,vraj to ma velky efekt to obstupenie,agresor rychlo zneistie a neodvazi sa utocit,je ako vymeneny.
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Re: Vas nazor na toto?

Příspěvekod TF » čtv 08. bře, 2007 19:47

Wodnicek píše:na nete som nasiel toto: http://www.ceknito.sk/video.php?id=5466
chcem sa spytat co na to poviete? co by ste spravili v kozi toho chlapca? hm? btw klobuk dole dost toho zniesol a nestratil hlavu...myslim nerva abo take daco...ja by nevydrzal aj keby mal strach.... vyjadrite sa k tomu pls


možná že to byl flegmatik ale spíš bych řek že byl pěkně ožralej podle toho jak jen koukal nebo nevím mě by ta bolest asi nedovolila jen tak sedět bych musel prostě něco udělat :evil:
TF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 255
Registrován: úte 30. led, 2007 0:00
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod damien » čtv 08. bře, 2007 22:02

jsou to svine ... na ot se nada nic jineho rict... neco podobneho se mi stalo kdysi na zkladce... videl jsem , jak nejakych 5 kluku bije nejakeho chudaka, ale vazne ostre... tak jsem poprosil nejakeho pana , co sel o kalo... a spolecne jsme "na ne sli"... jak nas uvideli , vzali nohy na ramena... podivam se na toho leziciho kluka... a , co nevidim... byl to muj kamos ... spoluzak... od te doby jsem dobri pratele. pamatujte, ze kazda pomoc se vam vrati dvojnasobne.
damien
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 08. bře, 2007 0:00

Příspěvekod damien » čtv 08. bře, 2007 22:04

omlouvam se za ty preklepy, ale je pozde a ja jsem unaven...
damien
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 08. bře, 2007 0:00

 

Příspěvekod nomercy » čtv 08. bře, 2007 22:46

to jsou jen zasrany svině nic víc. kretení co umí akorat machrovat. je jich milion na jednoho. Takovejhle sracu je nejvic. umí hovno, jsou posrany a vemou si kamose a pak si myslí jaký jsou zabijáci. pritom neumi dat jedinou dobrou ránu. být tím klukem dam na ty zmrdy trestní oznámení a platily by až by se z toho posraly....
Smrt je jistá, život Ne!
nomercy
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 25. led, 2007 0:00

Příspěvekod Lada » čtv 08. bře, 2007 23:00

takovýto svině rovnou střílet.....

2nomercy nedělej si iluze že bys něco trestním oznáměním změnil v našem bananastátě by ses jen drkotal po poldech a ti by s tím stejně nic neudělali...
Platili by ledatak prdlajs, maximálně ošetření pojišťovně ale to by napřed je museli uznat vinými, což u nás jaksi zrovna nefunguje. ALe když se pokusíš bránit je to úplně naopak :evil:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod damien » čtv 08. bře, 2007 23:12

souhlas
damien
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 08. bře, 2007 0:00

Příspěvekod Libor » čtv 08. bře, 2007 23:31

Lada,nemyslim,ze by sa nic nedialo,napadnutie nie je nejaky dopravny priestupok a tí utocnici uz su davno trestnopravne zodpovedny a to ze si to neuvedomuju ich neospravedlnuje,nahrate video je dostatocny dokaz,to nie je ako bezne situacie,ked nie su svedkovia.Oni su asi dost blby ked sa nahraju pri pachani trestneho cinu a este to rozsiria.Myslim si ,ze zaspali trochu dobu,ked mas 6 rokov a udries spoluziaka riesi sa to nanajvys telefonatom rodicom,asi sa domnievali,ze to tak bude stale.
To video je zda sa z Polska,takze Ceske organy s tym naozaj vela urobit nemozu-spada to do posobnosti polskych organov.Mozu nanajvys informovat.
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Lada » pát 09. bře, 2007 0:47

ALe já vím odkud to je...

já píšu ze své vlastní zkušenosti (měl jsem ten blbej a najivní nápad to trestní oznámení jít podat) do které jsem se dostal a nebyl jsem napaden jen já ale i kamarád několikrát, obsluha restaurace pořád jedním tím samím + pak dalšími šmejdy. On měl trestní rejstřík dlouhej jak telefoní seznam, samý napadení atd.....(takovej jeho sport) a co myslíš že se stalo? no fízla nenapadlo nic jinýho než obvinit mě z výtržnictví bo jsem si dovolil se bránit i když mi to tehdy k ničemu moc nebylo. Pak jsem jen lítal po fízlech po výsleších, musel vzít právníka, chodil za kurátorem atd... samo že nic fízla nepřesvědčilo a postoupil to dál a já měl štěstí, že aspoň státní zástupce neměl nasráno v hlavě jak fízl.

A co myslíš, že se stalo s ním? no samo nic, nic mi zděleno nebylo ohledně mého podání tr. oz. jen na základě něho obvinili mě a u něho ticho po pěšině....dál si napadal spokojeně lidi až pak dle mých informací šel na chviličku za katr bo zmlátil dva poldy tak az ně.

PS: jako perličku, mě už po mém "osvobození" přišel účet od pojišťovny, že mám zaplatit ošetření té svině, v tom byl uveden i příjezd záchranky atd..Což je úplněj nesmysl bo on šel chlastat i se svejma kamaradosviněma dal a tam pak napadl znovu kamoše a obsluhu....

jinak se stačí podívat jak rozhodují naše slavné soudy (nižších instancí) ohledně NO a KO a je úplně jasné, že vždy se snaží nejvíce strestat toho kdo se snažil bránit a útočník je nedotknutelný chudáček i když má plný tr. r. a běda jak mu při pokusu o obranu zkřivíš jen vlásek :x

uf to jsem se zas nas*al

PS: to že si to někdo natočil je sice důkaz, ale to že spravedlnost funguje jak by si řádný občan myslel tedy spíše přál je hodně najivní....
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod pavela » pát 09. bře, 2007 2:00

Přiznám se zcela otevřeně, že v takových chvílích si nehraju na brjůslího a tahám pistoli...
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Miro » pát 09. bře, 2007 6:22

To video sa objavilo na nete uz dost davno - ked sa objavilo prvy raz, jeden moj znamy Poliak sa na inom fore vyjadril, ze video je z mesta XY (uz som zabudol, sorry) a ze ten bity chlapik je v tom meste obecne znamy ako narkoman a predavac lahkych drog. Uz sa naozaj nepamatam na preklad toho clipu, ale jednoznacne neslo o nahodny utok na nevinnu obet. Tym samozrejme nechcem obhajovat brutalitu utocnikov.

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod uniq » pát 09. bře, 2007 7:48

pavela píše:Přiznám se zcela otevřeně, že v takových chvílích si nehraju na brjůslího a tahám pistoli...


Osobne keby som ju mal, tak spravim to iste. Potom by si rozmysleli co by spravili, a chcel by som vydet tie ich xichty :lol:
uniq
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 11. zář, 2005 23:00

Příspěvekod Libor » pát 09. bře, 2007 7:55

Lada,u nas pred nejakym casom bola na vychode kauza,dvaja cigani chceli ukradnut psa,vyruseny odchadzali,asi 30 rocny majitel za nimi dobehol,sotil jedneho do chrbta,ze:"co si tam robil"a on sa otocil a bodol ho.To ze cigani dostali 20 rokov mu zivot nevrati,takze mal ich bodnut on a potom rozmyslat,co na to sudca.Okresny sud nie je konecny,treba sa odvolat,podat staznost na necinnost(som pocul pripad,ked nejakeho pana na policajnej stanici ignorovali 2 hodiny,tak isiel za nadriadenym a vybavilo sa,alebo iný vysudil od Slovenskej republiky asi 250 alebo 300 tisic na medzinarodnom sude za to,ze jeho vec sa roky vliekla,za prietahy).
Na prednaske nam hovorili pripad z praxe,nutna obrana,chalan na diskoteke,miestny ho chceli zbit,napadli,nejako usiel ,hladali ho v poli s baterkami,kricali na neho,ze ho zabiju ,cakal s nozom,osvetlilo ho svetlo ,bodol,bol to zamestnanec zeleznic,ktorý sa vracal,alebo isiel z/do prace.Nevinny-rozhodol najvyssi sud,podmienky nutnej obrany splnil,za omyl nemohol,v danej situacii reagoval primerane.U nas ani u vas nemame sudne precedensy ako pramen prava,ale maju stale vyssi vplyv,hlavne tie najvyssieho sudu.
Nutna obrana a krajna nudza su 2 zo 7 okolnosti vylucujucich trestnost cinu inak trestneho,su opísane v trestnom zakone,pravdepodobne aj u vas budu upravene v TZ,mal by byt volne pristupny aj na nete,maju v knihkupectvach,treba si precitat o NO,je to kusok,su tam podmienky,ktore musia byt splnene aby sa jednalo o NO,je to pre vlastne dobro byt informovany,lebo neznalost zakona neospravedlnuje,napr. musi trvat len dokial trva utok,nemozes ho bit,ked uz je v bezvedomi,ak nesplnis vsetky podmienky,berie sa to ako tvoja polahcujuca okolnost.
Poistovna sa snazila od niekoho vymoct peniaze,to je svinstvo,neplati vsak,ze vsetko co ti napisu z nejakej institucie musis splnit,oni zneuzivaju pravnu nevedomost ludi,sme tu mali pripad,ked ludom vypisovali firmy vymahajuce pohladavky aby zaplatili za dlhy,ktore mali zaplatene aj s potvrdenkami,neprebehlo ziadne sudne konanie ktore by rozhodlo,ze musia zaplatit(po nom by mali nejaky cas na dobrovolne splnenie,ak by nesplnili zacalo by vykonavacie-exekucne konanie a az po nom by mohol niekto siahnut na ich majetok a uhradit z neho dlhy,takze pravna rada znela:papier roztrhat a zahodit.O pravach a povinnostiach rozhoduje len sud alebo iny organ verejnej moci ktorý je na to opravneny a to len podla zakona alebo na zaklade zakona,nie nejaky debil,co si da v tescu zhotovit peciatku.
Blbe je ,ze funguju uplatky a znamosti na sudoch,medzi sudcami je vraj dost takych,co za minuleho rezimu odsudzovali politicky nepohodlnych,bez nejakej moralky,treba sa odvolat ak som v prave a navyse,dnes sme uz v EU,mozme sa odvolat aj na Europsky sudny dvor(ale az po neuspesnom prejednani nasej veci na vnutrostatnych sudoch)ak boli porusene nase prava a na tieto institucie uz tieto lokalne vplyvy nesiahaju.
Libor
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 266
Registrován: sob 02. zář, 2006 23:00

ty brdo...

Příspěvekod wushi » pát 09. bře, 2007 8:35

ten chalan je buď pod vplyvom alebo totálny borec...zniesť toľko rán a nebrániť sa...alebo totálny magor...a tí útočníci sú pekní hajzli...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků