Video- Fight Science

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Video- Fight Science

Příspěvekod Lear » čtv 23. srp, 2007 15:00

Dost zajímavé video.. Mrkněte se..
http://www.spikedhumor.com/articles/121214/NatGeo_Fight_Science_1_6.html

Na stejné stránce jsou pak i další díly.
Lear
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 18. úno, 2004 0:00

 

Příspěvekod GGNT » čtv 23. srp, 2007 16:35

Tohle bylo vyveseny take na YouTube. Hezky se na to kouka, ale na nic objevneho tam neprisli. Zjistili, ze nejsilnejsi uder je boxersky primak, nejsilneji kop je kop kolenem v MT a nejsilneji umi pacit krk Graciovi, atd. Vic se mi libil porad Human Weapon http://en.wikipedia.org/wiki/Human_Weapon. Ke stazeni na torrentech ci na RapidShare, staci zamestnat google.
GGNT
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

re:

Příspěvekod zZz » pon 17. pro, 2007 22:35

sice je to mrtvej topic ale stejne mi to neda...
dneska jsem zbezne zkouknul "fight science"...nesledoval jsem to v kuse, jen jsem preskakoval, abych vedel, na co se mam "tesit"...
z ty "studie" vyplyva ze, nejdtvrdsi uder ma boxer, nejsilnejsi kop(smerovany na bricho) je MT(koleno), nejlepsi reflexy maj taekwondaci, nejrychlejsi jsou kungfisti, jeste tam bylo drunken kung fu..ale to sem vubec nepobral, asi nejlepsi koordinace nebo co :D a nakonec jsme se dozvedeli, ze nejvetsi brutalita je ninjutsu..udery na tlakovy body, bla bla...
prinos mi prijde nulovej, lidi co zastupovali jednotlivy styly meli uplne jiny fyzicky parametry..a celkove to bylo spis delany stylem "vlk se nazral a koza zustala cela"

human weapon se chystam zkouknout o vikendu, tak uvidime :twisted:
zZz
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát 14. pro, 2007 0:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

cron