Osobní výcvik

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Osobní výcvik

Příspěvekod ghekon » pát 05. říj, 2007 17:16

Myslíte že je v dnešní době ještě možné "najít" si mistra a vyučit se u něj nějakému bu, aniž bych navštěvoval nějaký klub atd. Myslím na území evropy, jasně že někde v Japonsku na Okinawě to možné je.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Re: Osobní výcvik

Příspěvekod 893nin » pát 05. říj, 2007 17:30

ghekon píše:Myslíte že je v dnešní době ještě možné "najít" si mistra a vyučit se u něj nějakému bu, aniž bych navštěvoval nějaký klub atd. Myslím na území evropy, jasně že někde v Japonsku na Okinawě to možné je.

Ano lze, např. i v ČR zde http://www.budokan-centrum.com/b_osobni_trenink.php :wink:
893nin
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 28. srp, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 05. říj, 2007 17:33

Toto se mi vskutku nelibi,
čajovna, kavárna, masážní studio, fitness centrum, solárium, akademie bojových umění, dětský koutek, cvičení pro ženy, spinning, studio orientálních břišních tanců, fit bar

Myslel jsem to trochu jinak... Delaji z toho skvele misto na dovolenou... kapitalismus je uz i v bu :D:D

EDIT: Ted jsem si to docetl a nemuzu uverit svym ocim :(:(:(
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod 893nin » pát 05. říj, 2007 17:39

ghekon píše:Myslel jsem to trochu jinak... Delaji z toho skvele misto na dovolenou... kapitalismus je uz i v bu :D:D

A jak jsi to myslel? Nebo spíše, jak by sis to představoval?
893nin
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 28. srp, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 05. říj, 2007 17:40

Neřeš.... tozhodně jsem si to nepřestavoval takto...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: Osobní výcvik

Příspěvekod Tomkins » pát 05. říj, 2007 18:21

ghekon píše:Myslíte že je v dnešní době ještě možné "najít" si mistra a vyučit se u něj nějakému bu, aniž bych navštěvoval nějaký klub atd. Myslím na území evropy, jasně že někde v Japonsku na Okinawě to možné je.


Já myslím, že v Evropě se v BU nic podobného ani příliš nepraktikovalo. Nanejvýš šlo např. o rodinnou tradici, kdy otec byl boxer, a jeho syn už měl dejme tomu jasnou budoucnost. To samé v ostatních sportech jako je tenis, atletika, atp. Tam všude jsou ti nejlepší většinou synové/dcery bývalých sportovců ve stejném oboru. Ale přijít tady v ČR k nějakému starému pánovi a zeptat se: "Budete mě učit?" :wink: To je možný jenom ve filmu nebo v Asii.
®ivot je fajn, jen lidi jsou svině...

One princip, any style (sorry - pride syndrom)
Tomkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 171
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00

Re: Osobní výcvik

Příspěvekod player » pát 05. říj, 2007 18:21

ghekon píše:Myslíte že je v dnešní době ještě možné "najít" si mistra a vyučit se u něj nějakému bu, aniž bych navštěvoval nějaký klub atd. Myslím na území evropy, jasně že někde v Japonsku na Okinawě to možné je.


Pochopitelne ze to lze, masli dostatek financi.
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

Příspěvekod xiuwei » pát 05. říj, 2007 18:27

Ghekon asi myslí ,,klasickou,, soukromou výuku , ne ? Dojížděl by k instruktorovi,který by jej soukromě učil a nemusel by např. 2xtýdně večer na klasické tréninky.
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod ghekon » pát 05. říj, 2007 18:45

Neco podobneho... Napr. ze bych mistra navstevoval doma a pod... Ne zadne "tabory" i s drink barem....

BTW: O dojizdeni mi vubec nejde, jen mne to celkove zajima...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron