Sparing z Brna

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Sparing z Brna

Příspěvekod kovosrot777 » pon 19. lis, 2007 15:28

Ahoj všichni, přeji krásný den. Nějak jsem poslední dobou vyšel z formy. Rád bych se do ní opět dostal a hledám spolehlivého sparinga z Brna, na téměr denní tvrdé tréninky (plnokontaktní karate - lapy, box.pytel, sparing....) zvyšování fyzičky apod, který to myslí smrtelně vážně. Nevím jestli to píšu do správné rubriky a pokud ne, tak doufám, že mi to odpustíte. :oops:
Jo a ještě nevíte o dobrém a tvrdém klubu sebeobrany v brně (brazilské ju jitsu, musado....).
Ještě jednou díky. S pozdravem k
kovosrot777
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 19. lis, 2007 0:00

 

Příspěvekod Ynseminator » pon 19. lis, 2007 15:36

Ty si asi velkej drsňák viď?
Ten největší, věř mi Chucku!
:lol: :lol:

Pardon, ja nemohl odolat... :twisted:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Sparing

Příspěvekod Dante- » pát 23. lis, 2007 16:59

Tyjo, tak zkus kontaktovat Libora Machane z Brnenskeho TKD ITF, Je pres boj docela fudovany, protoze mimo TKD kde byl vicemistr sveta, take hodne uspesne vitezi na zavodech kickboxu, tak by se od nej mohl neco priucit :-)
Pridavam odkaz na jejich stranky, kde urcite najdes kontakt :-)
http://www.tkdbrno.cz/
Dante-
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 12. lis, 2007 0:00

Re: Sparing

Příspěvekod hellas » sob 24. lis, 2007 1:06

Dante- píše:Tyjo, tak zkus kontaktovat Libora Machane z Brnenskeho TKD ITF, Je pres boj docela fudovany, protoze mimo TKD kde byl vicemistr sveta, take hodne uspesne vitezi na zavodech kickboxu, tak by se od nej mohl neco priucit :-)
Pridavam odkaz na jejich stranky, kde urcite najdes kontakt :-)
http://www.tkdbrno.cz/


8O 8O 8O 8O 8O
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků