Shaním tělocvičnu v Praze

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Shaním tělocvičnu v Praze

Příspěvekod Head2k » ned 16. pro, 2007 19:00

Sháním pronájem tělocvičny v Praze, nejlépe ne někde úplně na kraji, pro výuku Kung-fu San Soo, večer dvakrát týdně. Věc se má tak, že sice už nějaké prostory máme a trénujeme, jenže jsou dost malé a stačí tak pro 6-8 lidí. Ne že by nás zatím bylo víc, ale rádi bycho měli možnost se trochu rozrůst. Problém je, že mistr je Američan a česky se nedomluví, což značně limituje jeho organizační schopnosti.

Nejlepší lokalita by byla Dejvice, Letná a okolí, protože mistr na Letné bydlí a já v Dejvicích pracuju, ale není to samozřejmě podmínkou. Mně by ještě vyhovoval Smíchov, okolí Magistrály (např. Holešovice, Pankrác) nebo Jižní spojky. Bylo by ale fajn, aby to bylo aspoň někde v docházkové vzdálenosti od metra.

Zatím máme tréninky ve středu a v pátek od 18:00 do 19:30, takže to by byl ideální čas. Opět to není podmínkou, ale mistr se jinak živí výukou angličtiny a má už zorganizovaný určitý rozvrh. Ale myslím, že v případě dobré nabídky v jiných časech či dnech by ho mohl přizpůsobit.

Navíc by se docela hodilo, aby v tělocvičně byla nějaká pružná podlaha či takové ty zámkové čtvercové tatami, protože bez toho nemůžeme trénovat a kupovat si vlastní stojí řádově desetitisíce.

To je asi tak vše. Takže Vás prosím, jestli někde trénujete a víte, že vaše tělocvična ještě nemá všechny večery vytížené, popřípadě dokonce nějakou tělocvičnu či školu provozujete, dejte mi vědět přes Soukromou zprávu či na e-mail ona@mybox.cz.

Díky
Head2k
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: ned 16. pro, 2007 0:00

 

Příspěvekod xiuwei » ned 16. pro, 2007 21:50

SAN SOO Kungfu - pro ty,kteří neví o co jde (jako já) dávám odkaz na průřez technikama San Soo video :
http://www.youtube.com/watch?v=JTmaLwEtGD0
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Head2k » ned 16. pro, 2007 22:03

Díky za video. Nemyslím si, že by San Soo u nás učil někdo kromě tohohle Američana. San Soo je známé hlavně na západě USA, kam ho přivezl velmistr Jimmy H. Woo.
Já se učím zhruba od začátku října u mistra Brynna Stephense, který se před pár lety přestěhoval do do Prahy a živí se tu výukou angličtiny. Tak jsem se s ním ostatně seznámil.

Pro ty, koho zajímá San Soo a jeho kořeny, dávám link na jednu americkou stránku:
http://www.kungfusansoo.com/
Head2k
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 29
Registrován: ned 16. pro, 2007 0:00

Příspěvekod xiuwei » čtv 08. kvě, 2008 8:02

NOVÝ KLUB:
Kdyby jste nekdo schaneli misto na moznost vytvoreni noveho oddilu na Praze 9 ,ul. Pilská 20, tak se ozvěte na email.
www.hummer.cz/fitness/
info: hummerfitnessclub@seznam.cz
Telocvicna je vybavena:pytel-2x stredni,1x dlouhy ,zinenka ,posilovna....
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků