Jak Pribrat

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Jendis » úte 19. úno, 2008 14:57

Harutomo_Yasumizu píše:Jendis: tak to né, teď si mě urazil musím začít zase jíst :lol: Určitě sis mě spletl, navíc v tom bombru s vycpanejma kapsama? Si musel vidět Zdeňka, to je mí štíhlejší dvojče, vážně :wink:


ne-e....tos byl Ty.... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod Harutomo_Yasumizu » úte 19. úno, 2008 16:46

Jendis: tak tu hmotnost musí dělat některá z noh :lol:
A příští zimu propukne arachnofóbie, pavouček připapá na metráček :lol:
Harutomo_Yasumizu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 389
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Mesic » stř 20. úno, 2008 6:33

Ja vazim 59-61 a je mi 16 roku to je docela malo ne ale nejde mi furt pribrat
Mesic
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 27. zář, 2007 23:00
Bydliště: Fr....

Příspěvekod BloodyBeast » stř 20. úno, 2008 15:19

Mám kamaráda, kterému je 15 a má 90 Kg. :-) Ale není tlustý... Musíš často jíst a docela velké dávky. Musíš snídat, svačit... Pokud možno každou přestávku něco sníst... Pokud máš hodně tréninků týdně, tak trochu uber... Výbírej si jídla, která mají hodně bílkovin, ale také samozřejmě jes ovoce, zeleninu... Taky se mi to zdálo nemožné, vážil jsem cca 70Kg, ale teď mám 81 Kg.
BloodyBeast
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: sob 08. pro, 2007 0:00
Bydliště: Přerov

Příspěvekod crx » čtv 21. úno, 2008 15:31

Třeba u mě to bylo tak,...v 15 jsem začal kouřit a vážil jsem něco kolem 55kg+-, tuhle váhu jsem měl až do svých 21 kdy jsem s tím přestal a začal cvičit a pořádně jíst. Během roku jsem přibral na nějakych 65 kg, pak postupně měsíc po měsíci jsem se dostal na 73kg. Tuhle váhu si teď držím díky tomu, že pravidelně cvičím. Do posilky nechodím, mám doma bench press a dělám hodne cviky s vlastní vahou. Občas nějaký ten aerobní sport. Hodně mi pomohly sachariďáky a vůle pořád něco jíst. Důležité je taky být duševně v klidu ( nebýt v dlouhodobém stresu nebo tak ). Takže cvičit, žrát a být duševně v klidku pohoda jazz.
crx
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 31. kvě, 2006 23:00
Bydliště: Mikulov

Příspěvekod TRiTON » úte 06. kvě, 2008 13:30

Ahoj.
Potřeboval bych prosím poradit- Začal jsem před měsícem posilovat 5krát týdně.Nabral jsem 2kila,ale kromě svalů mi narostlo i trochu břicho..z doplnku stravy piju jenom 3dcl proteinu po treningu a jinak se stravuju celkem normálně.Otázka zní,jestli mi bude stačit třeba 3krát týdně chodit běhat aníž bych musel nějak upravovat jídelníček,protože jim fakt rád :D
Jinak než sem začal posilovat,tak sem problemy s tukem neměl-měl sem 6,2% tuku,ale ted mi to břicho trochu kazí postavu a přítelkyně má keci :x
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod wand » úte 06. kvě, 2008 13:59

Otazka je, co u teba znamena "normalne" sa stravovat? Pri posilovani a naberani svalovej hmoty zalezi na 90% na strave. Skus sa opytat a popozerat na ronnie.cz.
wand
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Broken » úte 06. kvě, 2008 14:20

Posiluješ 5krát týdně a za měsíc si nabral 2kg a jsou vidět na břiše? :roll: to zřejmě asi někde soudruzi z ndr udělali chybu.Buď to ve fitku jenom tak šmrdláš anebo máš katastofální stravu anebo kombinací obojího.Napiš přesně co jíš,pod pojmem normální strava si představí každý něco jiného.Neškodilo by se taky možná zmínit jak vypadá tvůj trénink v gymu,kolik vážíš a měříš.
Broken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 08. dub, 2008 23:00

Příspěvekod TRiTON » úte 06. kvě, 2008 16:54

Tak 181cm,73 kg...k snídani většinou koláč,1. svačina-tučnej tvaroh s ananasem a dětskejma piškotama,k obědu co dá školní jídelna,2.svačina- zase tvaroh s mandarinkama a dětskejma piškotama,pak trening a protejn po treningu,a k večeři většinou míchaný vajíčka..
Ještě abych upřesnil,tak sem na začatku měl mezi 68-69 a ted vážim mezi 72-73 kg,jak kdy(vážim se ráno,na lačno po stolici :lol: )..
Aerobní trening sem poslední měsíc komplet vynechal..
No a trening je na 3fáze: 1.den:záda,biceps,břicho-klásický cviky, 2.den:prsa,triceps,lýtka, 3.den:stehna,ramena,břicho a to opakuju..
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod toddb » úte 06. kvě, 2008 17:33

Vase problemy s pribiranim na moji hlavu, ja se naopak celej zivot snazim o opacny, vahu si hlidat, pac kdyz se nekrotim, tak to jde az moc rychle nahoru.. :?
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod farmer » úte 06. kvě, 2008 23:01

TRiTON píše:Tak 181cm,73 kg...k snídani většinou koláč,1. svačina-tučnej tvaroh s ananasem a dětskejma piškotama,k obědu co dá školní jídelna,2.svačina- zase tvaroh s mandarinkama a dětskejma piškotama,pak trening a protejn po treningu,a k večeři většinou míchaný vajíčka..


Těžko soudit, protože jsi nepopsal množství, ale co jsem si jen tak pro sebe zhruba spočítal porce, tak se mi bílkoviny zdají ok, pokud máš v jídleně každý den nějaké maso. Vypadá to ale na málo sacharidů a hodně tuků, ale fakt těžko hodnotit - jaký koláč jíš, kolik tuku má ten tučný tvaroh, co k obědu, kolik vajíček k večeři apod. Přidal bych více sacharidů jako ovesné vločky, těstoviny, rýži apod. a nebál bych se pak i těch aerobních trénin gi.
Informace o potřebných množstvích se dají zjistit na netu
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod farmer » úte 06. kvě, 2008 23:07

a tiež vam možem dať jednu velku radu, čo som
našiel na na internete, tu to mate:

THE ART OF VELKOVYKRM

http://new.biomag.sk/show_article.php?id=95

_____________________________________
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod lobosak » stř 07. kvě, 2008 8:50

TRiTON píše:Tak 181cm,73 kg...k snídani většinou koláč,1. svačina-tučnej tvaroh s ananasem a dětskejma piškotama,k obědu co dá školní jídelna,2.svačina- zase tvaroh s mandarinkama a dětskejma piškotama,pak trening a protejn po treningu,a k večeři většinou míchaný vajíčka..
Ještě abych upřesnil,tak sem na začatku měl mezi 68-69 a ted vážim mezi 72-73 kg,jak kdy(vážim se ráno,na lačno po stolici :lol: )..
Aerobní trening sem poslední měsíc komplet vynechal..
No a trening je na 3fáze: 1.den:záda,biceps,břicho-klásický cviky, 2.den:prsa,triceps,lýtka, 3.den:stehna,ramena,břicho a to opakuju..


delas jednu zakladni chybu a to ze jis moc cukru behem dne - setri je na dobu po treninku, zvysis tim anabolicky efekt - pokud je budes jist pred treninkem, zvysujes inzulinovou rezistenci, cimz koncentrace IGF ve svalech klesa - a navic Ti po tom zacne AGA (muzsky plesateni)
lobosak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 10. dub, 2008 23:00

Příspěvekod Val » stř 07. kvě, 2008 9:31

Jak je to s tema cukrama to mne zajima. Jsem na nem totiz zavislej. (Plesatej uz jsem - mozna ta AGA ?) Takze behem dne se cukru vyvarovat, ale po treningu si muzu klidne dat treba tabulku cokolady ?
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod Broken » stř 07. kvě, 2008 9:42

TRiTON píše:Tak 181cm,73 kg...k snídani většinou koláč,1. svačina-tučnej tvaroh s ananasem a dětskejma piškotama,k obědu co dá školní jídelna,2.svačina- zase tvaroh s mandarinkama a dětskejma piškotama,pak trening a protejn po treningu,a k večeři většinou míchaný vajíčka..
Ještě abych upřesnil,tak sem na začatku měl mezi 68-69 a ted vážim mezi 72-73 kg,jak kdy(vážim se ráno,na lačno po stolici :lol: )..
Aerobní trening sem poslední měsíc komplet vynechal..
No a trening je na 3fáze: 1.den:záda,biceps,břicho-klásický cviky, 2.den:prsa,triceps,lýtka, 3.den:stehna,ramena,břicho a to opakuju..


jestli chceš nějaký svaly a minimun tuku,tak bys měl teda přestat žertovat s tou stravou a trochu víc se do toho obout.Přes den nemáš žádné komplexní sacharidy a s koláčem na snídani toho taky moc nevyhraješ :D
já to vidím takhle:
snídaně7:30 vločky+mléko (vím,že jsou celkem hnusné,ale když si dáš záležet s přípravou,tak se dají sníst),100mg céčka,plus 300ml džus
svačina9:30 odměrku proteinu,osmdesátka bude fajn,k tomu si můžeš dát nějakých 100g raciolek např.
oběd12:00 tady je problém s tou tvojí jídelnou.Ideální případ by byl 250g masa,200g rýže,a samozřejmě hojnost zeleniny
svačina 215:00třeba i ten tvaroh,ale né tučný+tmavé pečivo --u téhle svačiny nejde ani o to,pořádně se narvat,ale spíš vůbec tam něco poslat
PřTN17:00 protein,100mg céčka
trénink
PTN:18:30 protein,někdo si dává i glukósu,ale volil bych tak max 30g
večeře:19:30 200g masa (tuňák,kuře,pes,prostě cokoli)+rýže,těstoviny,cokoliv s obsahem dlouhých sachrů,zelenina
pozdní večeře:22:30 tvaroh
spánek

když k tomuhle budeš makat 5krát týdně v posilce základní těžké cviky -dřep,mrtvola,bench,přítahy v předklonu,tak se výsledky brzo dostaví.Je klidně možné,že i přes tuhle celkem "čistou" stavu můžeš nabrat i na tom břichu,bohužel někteří lidé se tomu neubrání.Ale důležité bude zvýšení váhy celkově,když pak třeba za rok přibereš 12kg a z toho nějakej lůj uvízne na břichu,tak bych to neviděl jako obrovkou tragédii a přítelkyně,by neměla pyskovat a být ráda,že bude mít vedle sebe konečně chlapa a né žádnou baletku :D
Broken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 08. dub, 2008 23:00

Příspěvekod Val » stř 07. kvě, 2008 9:56

ukrop> fuj, tak to jsem si oddychnul, takze se muzu s klidem pres den futrovat kolacky s cokoladou a vyvarovat se skodlivych bananu a jinych rostlin :lol:
Val
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 122
Registrován: stř 14. úno, 2007 0:00
Bydliště: CB

Příspěvekod fakt » stř 07. kvě, 2008 13:12

Ta diskuse je ptákovina. Každý jsme nějaký a rvát to přes fyzické danosti nemá smysl. Normální skladba stravy, trénink a stárnoucí metabolismus si s tím nějak poradí.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod TRiTON » stř 07. kvě, 2008 18:04

Díky moc za rady,zkusim jíst s rozmyslem,a ne do sebe futrovat co se mi dostane pod ruku,jako do ted :D Ale trochu bude problem s těma časama,protože ve škole si připravovat protejn nemůžu a oběd míváme taky různě,podle volnejch hodin..ale nějak se s tim poperu :D
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod Broken » stř 07. kvě, 2008 18:32

TRiTON píše:Díky moc za rady,zkusim jíst s rozmyslem,a ne do sebe futrovat co se mi dostane pod ruku,jako do ted :D Ale trochu bude problem s těma časama,protože ve škole si připravovat protejn nemůžu a oběd míváme taky různě,podle volnejch hodin..ale nějak se s tim poperu :D


ty časy ani tak důležité nejsou,jako spíše intervaly mezi nimi.Napsal jsem je jenom tak orientačně.Je jasné,že když budeš vstávat třeba ve čtyři ráno a chodit spát o půl desáté,tak ten časový rozvrh bude jinačí.
Co se týká proteinu,tak v tom nevidím žádnej problém.Kup si šejkr,který jde zašroubovat.Ráno si to namícháš a ve škole vychlemstáš
Broken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 08. dub, 2008 23:00

Příspěvekod fakt » stř 07. kvě, 2008 19:19

Jarda Jágr jedl před tréninkem dva chleby se šunkou a po něm to samé. ®ádný šejkr a prášek na prdění.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron