Jak Pribrat

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod farmer » pát 09. kvě, 2008 19:46

fakt píše:
farmer píše:
Broken píše:
ghekon píše:
fakt píše:Jarda Jágr jedl před tréninkem dva chleby se šunkou a po něm to samé. ®ádný šejkr a prášek na prdění.

Presne tak, prijde mi prehane vykrmovat se ruznymi proteiny a prasky na regeneraci atd. Proste ma clovek poradne zdrave a casto jist.

koukám,že se nám tu sešli odborníci :lol:

Přesně. Nevím, jestli vy kritici proteinu vůbec víte, co to je protein
a proč se používá.

Kombinaci bazí DNA k vytvoření amin psát nebudu. To si nastuduj sám. tRDA,mRDA, a rRNA jsou už blíže tomu čím se tady vytahuješ. Tělo si s tím poradí samo a ono vytvořené zakomponuje na regenerované místo. Nadbytek vede k mj. růstu svalů. Svalem je však i srdce. Posílíš myokard. Přizpůsobí se endokard, perikard i epikard. Věříš tomu, že posílíš i krevní řečiště? EKG výsledky sypačů hovoří o opaku.
Buď zdráv Terminátore

Taky přeju hodně zdraví. Neobhajuju kulturisty, nebo lidi, kteří přijímají nadbytek bílkovin, je to jejich věc. Ale nelíbí se mi odsuzování proteinových koncentrátů za každou cenu a vždycky. Při jakémkoli trochu náročnějším sportu je potřeba kvalitně regenerovat a myslím si, že proteinový nápoj v určitém časovém rozmezí a v rozumném množství přímo po tréningu může jenom pomoci, rozhodně ne uškodit. Já osobně ho takto užívám, jinak přes den jen co nejkvalitnější jídlo. Neznám jediný důvod, proč bych ho neměl takto po tréningu užít, naopak ze všeho co jsem o tom kdy četl a studoval vyplývají jenom výhody.
Jinak jsem průměrný chlap, žádný bouchač a nesnažím se přibrat, jen si udržet kvalitní svaly pro bu.
Jak píše výše JAQ - tyto nápoje nejsou jen pro kulturisty.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod Broken » pát 09. kvě, 2008 20:29

fakt píše:
farmer píše:
Broken píše:
ghekon píše:
fakt píše:Jarda Jágr jedl před tréninkem dva chleby se šunkou a po něm to samé. ®ádný šejkr a prášek na prdění.

Presne tak, prijde mi prehane vykrmovat se ruznymi proteiny a prasky na regeneraci atd. Proste ma clovek poradne zdrave a casto jist.

koukám,že se nám tu sešli odborníci :lol:

Přesně. Nevím, jestli vy kritici proteinu vůbec víte, co to je protein
a proč se používá.

Kombinaci bazí DNA k vytvoření amin psát nebudu. To si nastuduj sám. tRDA,mRDA, a rRNA jsou už blíže tomu čím se tady vytahuješ. Tělo si s tím poradí samo a ono vytvořené zakomponuje na regenerované místo. Nadbytek vede k mj. růstu svalů. Svalem je však i srdce. Posílíš myokard. Přizpůsobí se endokard, perikard i epikard. Věříš tomu, že posílíš i krevní řečiště? EKG výsledky sypačů hovoří o opaku.
Buď zdráv Terminátore

no tak nastudovat by sis to měl přednostně ty,protože plácáš páté přes deváté.aminokyseliny se netvoří podle nějaké kombinace bazi DNA,ale ty neesenciální díky aktivitě enzymů jako je glutamatdehydrogenaza,glutamatsyntetaza nebo transaminaza v reakcich s podobnými názvy.Ty které jsou esenciální si tělo nedokáže ani syntetizovat.
TRDA a MRDA jsou zajímavé názvy,ale bohužel neexistují :) jinak,když tě nebudu tahat za písmenka,tak si se snažil nějakým dosti prazvláštním způsobem popsat proteosyntézu a jestli to měl být ten důkaz,že rozumíš věcem ohledně proteinů,tak to byl tedy dost slabý.
Jako sypači se slangově označují lidé,kteří zneužívají AAS a né ti,kteří pijí instatní proteiny,kristova noho
a tvoje smyšlenky ohledně hypertrofie myokardu na základě užívání proteinů jsou tak maximálně veselé,ale na hony zvdálené realitě....
Broken
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod fakt » sob 10. kvě, 2008 17:03

Čau Broken
Jsi prima kluk. Včera jsem počítal délku lidské DNA v rozvinutém stavu. Vyšlo mi pět metrů. Máš jí stejnou, nebo kratší?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Broken » ned 11. kvě, 2008 19:48

fakt píše:Čau Broken
Jsi prima kluk. Včera jsem počítal délku lidské DNA v rozvinutém stavu. Vyšlo mi pět metrů. Máš jí stejnou, nebo kratší?

Čau Fakte.Tohle má být pokus,jak mě napálit?Abych si řekl:Jé to není možné,aby tam vlezla tak dlouhá DNA.A pak abych ti řekl,že jsi znovu napsal nesmysl?
každopádně pokud si pamatuju,tak zdroje uvádí délku něco kolem 2 až 3m,ale rozhodně jsem to nepočítal jako ty :lol:
Ale to už se dostáváme úplně jinam a nechápu proč se mě na takovéhle věci ptáš,každopádně se mi moc nechce pokračovat v těchle vtipných kvízech.Tak jestli už nemáš nějaký další námět na téma devastující učinky proteinů aneb černá smrt v plastových pixlách,tak bych tuhle naši rozpravu s dovolením ukončil.
Broken
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Re: Jak Pribrat

Příspěvekod Galiloo » ned 11. kvě, 2008 20:17

Mesic píše:Chtel bych se zeptat co jist abyc hnejrichleji pribral nechci moc jen 2-3 kila a pak dost ale nak mi to nejde piste jestli mate nake skusenosti predem diky

PIVO :!: :lol:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod fakt » ned 11. kvě, 2008 20:34

Broken píše:
fakt píše:Čau Broken

Čau Fakte.Tohle má být pokus,jak mě napálit?Abych si řekl:Jé to není možné,aby tam vlezla tak dlouhá DNA.A pak abych ti řekl,že jsi znovu napsal nesmysl?
každopádně pokud si pamatuju,tak zdroje uvádí délku něco kolem 2 až 3m,ale rozhodně jsem to nepočítal jako ty :lol:
Ale to už se dostáváme úplně jinam a nechápu proč se mě na takovéhle věci ptáš,každopádně se mi moc nechce pokračovat v těchle vtipných kvízech.Tak jestli už nemáš nějaký další námět na téma devastující učinky proteinů aneb černá smrt v plastových pixlách,tak bych tuhle naši rozpravu s dovolením ukončil.

Dovoluji - ukonči.

... ale stejně uznej - větší je lepší.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Sinister » stř 14. kvě, 2008 22:19

rada zaverem: jezte spenat
Sinister
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod luen » stř 14. kvě, 2008 23:00

Sinister píše:rada zaverem: jezte spenat

Jo rajcata take, ale spocitej si mnozstvi a zjistis, ze se s tebe stane bilozravec :lol: kterej si tim mnozstvim zeleniny akorat zaneradi travici trakt a zadela si na Crohnovu chorobu.

Jinak bilkovina ano ... proboha je to jedna ze zakladnich slozek bunky!!! O cem tady nekdo porad pochybuje, ci medituje??? Nerozumim tendencim branit nekomu v kvalitnim zasobovani sveho tela latkama, bez nichz zivot v nasem tele neni mozny! Jasne tvaroh, mleko ... :lol: Mleko, ktere nikdy nevidelo kravu a je to jen obarvenej tuk smichanej s vodou! Nebo mrtvej hlen od Danone v podobe jogurtu, kam jsou pridavane kultury, ktere jsou mimochodem pomerne nekvalitni ... v porovnani s vyrobkama urcene pro spickove sportovce ... Ono to chce asi prestat cist casopisy jako "zena a zivot" a zacit se vazne a seriozne zajimat o vyzivu jako takovou ... a necist jen "rychlo-informace" z nejake reklamni kampane v casaku pro zenske, ktere maji menopauzu :wink:

Kdyz uz jsme u toho, tak tradicne klukum od nas ze skoly doporucuji kvalitni stravu a kvalitni doplnky stravy :wink: Protoze kazdy tradicnak v BU vi, ze bez kvalitni vyzivy telo strada :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

he?

Příspěvekod usagi » čtv 15. kvě, 2008 22:25

...podle me je nejaky radikalni nabirani vahy naprd.ja jsem malej a drobnej a jsem na to sakra pysnej.je jen malo lidi,co me predci v rychlosti a tvrdosti...no dobre,to trochu zvelicuju. :lol: ale popravde je opravdu skvelej pocit slozit o hlavu vetsiho a 15kilo tezsiho protivnika.tyhle lidi maji dost casto tendenci nas maly lidi podcenovat.a je smutny,ze jejich respekt si vetsinou ziskavame az po uspesny konfrontaci...
usagi
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Re: he?

Příspěvekod luen » čtv 15. kvě, 2008 22:32

usagi píše:... je smutny,ze jejich respekt si vetsinou ziskavame az po uspesny konfrontaci...

Naopak, to je to nejveselejsi :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně