Není to prdel!

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod wordsworth » stř 12. bře, 2008 21:01

Mě třeba ty steroidy doktor napsal.Společně s léčebnou(nejhorší měsíc a půl mého života).Na problémy s dýcháním,nějaký komplikovaný zápal plic či co.Nevim přesně,bylo mi asi 11.
Ucrope super článek,moc dík.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod Phaia » stř 12. bře, 2008 22:23

takhle zlomeny holene jsou na youtube ve vice verzich...moj byvaly byl vojak a povidal, jak tu nekdo psal..ze pri pochodu jim to udelalo prd a bylo vymalovano...jenze oni pochoduji treba s 40-45kg batohama... :? ujdou za tri dny 150-180km...silenyho neco..
Phaia
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Skateordie » čtv 13. bře, 2008 11:58

to farmer no naberies privela kil a potom je tvoja kostra pretazovana a nevydrzi vela, alebo ide proste o to, ze steroidy maju vedlajsie ucinky. Nemam to podlozene, ale kamarat si pichal a mal problemy s klbmi, nikdy nevies co ti take svinstvo sposobi. :evil:
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Gino » čtv 13. bře, 2008 13:15

Panda píše:2 Wordsworth: Na jednu stranu souhlas, steroidy jsou léky přesně jak říkáš, na druhou stranu neslyšel jsem že by komukoli z mých známých nebo třeba i mě v našem zdravotnictví nějáké předepsali, a to jsem měl poměrně solidní úraz s následnou nebezpešnou atrofií, někteří moji známí ještě horší...takže se ptám sám sebe jak to s těmi steroitdy teda je když se všude píše jak jsou to super léky(s čímž souhlasím) ale nikdo ti je jen tak nepředepíše...by to chtělo nějákýho doktora aby se k tomu vyjádřil...
PS.: Farmer si dělal evidentně srandu :wink: 8)


Pando, tak nevim jak u nas v CR, ale napriklad v JPN se to (nemuzu rict, jak je to obvykle) dela.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Rimmer » čtv 13. bře, 2008 18:55

Skateordie píše:to farmer no naberies privela kil a potom je tvoja kostra pretazovana a nevydrzi vela, alebo ide proste o to, ze steroidy maju vedlajsie ucinky. Nemam to podlozene, ale kamarat si pichal a mal problemy s klbmi, nikdy nevies co ti take svinstvo sposobi. :evil:
Ty problémy s kolenama byly spises spůsobeny tím, ze pri braní steroidů rychlost růstu svalů mnohem prevýší rychlost růstu šlach(které i bez steroidů rostou pomaleji).... Ale samozrejme nijak nevylucuju (na to nemam vzdelaní) vedlejsi ucinky steroidů na pevnost/průznost kostry.
Rimmer
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 303
Registrován: pát 16. pro, 2005 0:00
Bydliště: Praha 11

Příspěvekod zdenekk » pát 14. bře, 2008 0:25

Takovéto zlomeniny nemají zpravidla ze steroidy souvislost. Jsou způsobené jednostranným namáháním příslušné kosti.
Zajímavý článek na toto téma najdete třeba zde.
A tady jsem našel hezký příklad únavové zlomeniny.
Vzal jsem si půlku Viagry, tak jen popichuju.
zdenekk
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 13. bře, 2007 0:00

Příspěvekod Skateordie » pát 14. bře, 2008 10:45

to zdenekk: fujjj
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Příspěvekod Skateordie » pát 14. bře, 2008 10:58

Ty kokos normalne sa budem aj bat kvoli tomu clanku trenovat :(
Skateordie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 688
Registrován: stř 16. lis, 2005 0:00
Bydliště: ?ilina

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků