Cizinecká legie

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Cizinecká legie

Příspěvekod adkins » sob 15. bře, 2008 19:56

Co prosím víte o cizinecke(Francouzké) legii?Prosím nepište tu takové ty věci jako-Ty jsi na hlavu že :lol: ? a podobně ale jen to co o tom vite,prosím.
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

 

Příspěvekod Ynseminator » sob 15. bře, 2008 19:58

Cizinecká legie? to sou ňáký ty vojácí neeee? :twisted:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod adkins » sob 15. bře, 2008 20:03

Jo,nezaleží na škole ale jen na fizičce jestli tě přijmou,jak tam vydržíš 5let tak dostaneš 1,5milionu Kč,daj ti menší vycvík a posilaj po cele zemi-Irák,Afrika ....
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Re: Cizinecká legie

Příspěvekod Jendis » sob 15. bře, 2008 20:29

adkins píše:Co prosím víte o cizinecke(Francouzké) legii?Prosím nepište tu takové ty věci jako-Ty jsi na hlavu že :lol: ? a podobně ale jen to co o tom vite,prosím.


info najdeš na serveru www.specnaz.cz
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod adkins » sob 15. bře, 2008 20:48

dík,si jediny co mi dal radu bez vtipných připomínek
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod xiuwei » sob 15. bře, 2008 20:51

Standa Gazdík si prošel C.L. a byl tam 15 let. Zde jsou jeho stránky , je tam forum a tam se zeptej na co chceš - budeš to mít z první ruky , tedy přímo od pramene :wink:
http://www.o-d-g.eu/
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod adkins » sob 15. bře, 2008 21:21

diky moc
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Jacopo » sob 15. bře, 2008 22:59

O standovi jsem četl ve Fighters magazínu... je to borec... slyšel jsem, že sloužit v cizinecké legii je v ČR trestný čin (služba cizí armádě)...víte o tom něco bližšího?
Jacopo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 174
Registrován: sob 17. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Panda » sob 15. bře, 2008 23:58

Jen že je to pravda :lol:
§ 115 Služba v cizím vojsku
(1) Občan České republiky, který bez povolení koná službu ve vojsku cizí moci nebo v cizím ozbrojeném sboru, bude potrestán odnětím svobody na tři léta až osm let.
(2) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

Ozbrojeným sborem je dle nauky vojensky organizovaný celek, který není přímou organizační součástí vojska.může jím být i sbor, který nepatří nepřátelskému státu nebo vůbec žádnému státu.Povolení ke konání služby v cizím vojsku může vydat pouze prezident republiky.
Naposledy upravil Panda dne ned 16. bře, 2008 0:05, celkově upraveno 1
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Higen » ned 16. bře, 2008 0:00

Borec to je, i kdyz to mnozi s jeho obdivovanim prehaneji 8) kazdopadne ma muj respekt
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

 

Příspěvekod xiuwei » ned 16. bře, 2008 8:17

Borec to je bezpochyby - šel tvrdě za svým snem a docílil jej a co vše musel podstoupit.... Svým způsobem se vzdát dočasně své rodiny (sice jezdil občas do ČR,ale tajně a to je jen jedna z mnoha věcí).
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod adkins » ned 16. bře, 2008 10:39

Ja jsi ted objednal jeho knižku kde popisuje vše o cizinecke legii tak uvidím.Ja tam pravě v 18 chci jit taky ale je to nezakonné-tak nevim.
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Genesis » ned 16. bře, 2008 10:53

Panda píše:Jen že je to pravda :lol:
§ 115 Služba v cizím vojsku
(1) Občan České republiky, který bez povolení koná službu ve vojsku cizí moci nebo v cizím ozbrojeném sboru, bude potrestán odnětím svobody na tři léta až osm let.
(2) Odnětím svobody na pět až deset let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.

Ozbrojeným sborem je dle nauky vojensky organizovaný celek, který není přímou organizační součástí vojska.může jím být i sbor, který nepatří nepřátelskému státu nebo vůbec žádnému státu.Povolení ke konání služby v cizím vojsku může vydat pouze prezident republiky.


Já jsem slyšel, že sloužit v armádě států NATO už taky můžem bez psotihu, ale nemám to odnikud oficiálně. Tak jak to teda je?
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod wader » ned 16. bře, 2008 12:04

[/quote]

Já jsem slyšel, že sloužit v armádě států NATO už taky můžem bez psotihu, ale nemám to odnikud oficiálně. Tak jak to teda je?[/quote]

to by mě taky zajímalo, čert aby se vtěch zákonech vyznal... Jinak tu Stanovu knížku- 15 let v legii mám doma a četl sem jí. Je to zajímavé prozaické čtení, a pro srovnání názorů, tady je dokument ČT o CL kde je i někoik jiných čechů co byli v legii.

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10 ... 35043.html
wader
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob 03. lis, 2007 0:00

Příspěvekod adkins » ned 16. bře, 2008 13:34

Dokument jsem viděl a dobrý,a co ta knížka?-Stojí to za to si ji objednat?
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod wader » ned 16. bře, 2008 13:45

adkins píše:Dokument jsem viděl a dobrý,a co ta knížka?-Stojí to za to si ji objednat?


Cena té knížky je trochu vyšší než by odpovídalo. Vadilo mi pár chyb tisku atp, ale nevim zda to byl problém jen mojí knihy nebo to je v každé.
Pokud si vzpomínám, tak sem se vní nic převratného nedozvěděl, je to prostě život Stana Gazdíka v legii po dobu 15 let, jde tam spíš o vylíčení zážitků, služby a celkových dojmů z CL. Každoádně bych ji asi doporučil militaristům, těm co se do hloubky zajímají o CL nebo Stana Gazdíka.

To je můj osobní názor a největší mínus vidím v té přemrštěné ceně
wader
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob 03. lis, 2007 0:00

Příspěvekod adkins » ned 16. bře, 2008 14:12

jo taky jse mi zda ta cena kapku vyšší,už ji mám objednanou,ja pravě v 18 do CL chci nastoupit
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Genesis » ned 16. bře, 2008 14:27

adkins píše:jo taky jse mi zda ta cena kapku vyšší,už ji mám objednanou,ja pravě v 18 do CL chci nastoupit


Nechci se do tebe nijak navážet, ale působíš na mě docela úsměvně. Nejdřív se bojíš chodit na tréninky kvůli někomu, kdo ti dělá problémy, pak tvrdíš, že doma ti to stačí a už trenéra nepotřebuješ a teď chceš do CL? Pokud nemáš na to, aby ses postavil partě blbečků, tak imho na něco jako je CL nebudeš mít koule už vůbec. Ten dokument jsem viděl a CL mi přijde jako celkem vojebávárna a fakt bych tam nechtěl. Přeci jen já osobně bych třeba na to jednání s nima co popisovali neměl a nechápu, jak s můžeš myslet že ty jo, když se nedokážeš vyrovnat s problémem jaký jsi tu popisvoal ve vláknu TRÉNINK DOMA. Toť můj názor.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod adkins » ned 16. bře, 2008 15:21

Promin ale ty o mě nic nevíš,to že nechcu chodit na treninky mi přijde tak že to je daleko až než tam dojdu a zpatky tak nemam čas ani na školu a přišel jsem taky na to že mi uplně stačí trenovat doma bych jse aspon něco naučil.A mě nikdo nebil,jen jsem říkal že to tam je nebezpečny nic víc nic mín.
adkins
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 158
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00

Příspěvekod Panda » ned 16. bře, 2008 15:49

Taky nechápu co je atraktivního na tom nechat se šikanovat, nejíst nespat a pochodovat kilometry a přitom mít vážný riziko zranění právě proto že nejim nespim, bez pořádnýho lékařskýho dozoru, únavové zlomeniny tu už někde popisovaly.....
No já radši budu pořádně makat pod kvalitními trenéry, hodně přitom spát kvalině jíst a regenrovat, davat si po extratvrdém treningu pořádnou sprchu a myslím že mam lepší šanci že to někam dotáhnu....ale to sem jenom já...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron