CENTRA BOJOVÝCH UMĚNÍ A SPORTŮ (CBUS) V ČR

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

CENTRA BOJOVÝCH UMĚNÍ A SPORTŮ (CBUS) V ČR

Příspěvekod xiuwei » stř 19. bře, 2008 13:44

Ve Frýdku-Místku má být postaveno na 10tisících m2 CBUS. Jedná se o stavbu v japonském stylu,5 budov-tělocvičen,zahrada,aj.
Info reportáž (21minut) zde :
http://www.polar.cz/tvportaly/&wQmoVRXh ... hVShJs=www
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

 

Příspěvekod xiuwei » stř 19. bře, 2008 13:52

Další centrum sloužící pro rozvoj a propagaci východoasijské kultury a umění u nás (bojová umění a sporty,kaligrafie,aj.) má být postaveno na jižní moravě Na Baldovci (Moravský kras)
www.asiabudocenter.eu
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

.

Příspěvekod luen » stř 19. bře, 2008 16:24

Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: .

Příspěvekod migli » stř 19. bře, 2008 17:17



luen:
a kdy tam zacinas ucit? :twisted:
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod xiuwei » stř 19. bře, 2008 17:40

Luen tam učí wch na táborech
http://taborplb.ic.cz/ :D
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jabberwocky » stř 19. bře, 2008 21:28

Nojo, je tam téma Stará Čína. Ale co učí při Stavbě železnice napříč Severní Amerikou?
;-)
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

.

Příspěvekod luen » stř 19. bře, 2008 22:33

Vsechny tyhle centra mi prijdou ... prinejmensim k nicemu. Uci se v klubech/skolach a neni myslim treba nejakych velikasskych pocinu ... oazy klidu, jako asijske nalady a podobnych kulturnich center :wink:

Zas jen dalsi prostor a magnet pro sekticky :evil:

Oddíl vinčů :lol: :lol: :lol: Uz ted to vidim :roll:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod xiuwei » čtv 20. bře, 2008 10:09

Máš pravdu Luene, je to magnet a hlavně pro nováčky,kteří přijdou cvičit BU do těchto míst. Oni si neuvědomí,že ta tělocvična je plná žáků a ten jejich ,,mistr,, se jim nějak málo věnuje (protože nestíhá všechny obejít,opravovat,aj.)
Zvítězí kvantita nad kvalitou. Z čeho by to jinak platili a udržovali ? Z té restauračky,kde si dá rodič jedno dvě pivka,než jeho dítko odcvičí 1,5 hodinky ?
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod luen » čtv 20. bře, 2008 13:20

xiuwei píše:Máš pravdu Luene, je to magnet a hlavně pro nováčky,kteří přijdou cvičit BU do těchto míst. Oni si neuvědomí,že ta tělocvična je plná žáků a ten jejich ,,mistr,, se jim nějak málo věnuje (protože nestíhá všechny obejít,opravovat,aj.)
Zvítězí kvantita nad kvalitou. Z čeho by to jinak platili a udržovali ? Z té restauračky,kde si dá rodič jedno dvě pivka,než jeho dítko odcvičí 1,5 hodinky ?


Ted vazne ja mam v tyhle megalomansky veci neduveru ... uz to tady parkrat bylo a bud se to nezvladlo a nebo to byl od pocatku podvod ... Nic proti, kdyz to vyjde, ale neverim tomu. Jak chteji zaridit prostory pro vsechny bu a bs, ktere tam budou, jak chteji aby je to uzivilo a nemusel to nikdo dotovat ... zase neco co se bude platit z kapes danovych poplatniku a na konec si tam bude par strejdu mastit triko na ukor skutecneho rozvoje bu/bs ... Asi jsem skeptik, ale neverim, ze ten komplex par lidi, kteri maji ve Frydku vysledky neco takoveho utahnou ... udela se tomu reklama ... 1/2 roku tam bude narvano - protoze to bude pro mistni "in" nova atrakce a pak se budou vymyslet neskutecne zhovadilosti aby bylo na elektriku apod...

Jake sponzory maji extraligove kluby v hokeji a kazdou chvili resi finance ... je to proste nerealizovatelne!!! Tohle je evidentni ... co me zarazi je skutecnost, ze to nekdo muze brat vazne :roll:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Higen » čtv 20. bře, 2008 13:31

Ja jsem na 99% presvedceny, ze to k nicemu jinemu nez ke prospechu kasy jednotlivych zucastnenych klubu nebude. Mozna par lidi naivne veri, ze to kvalitativne prispeje jejich oddilum, avsak prispevek bude spise kvantitativni co se poctu zaku tyce. Zkratka "budo firmy" vyuziji prilezitost k monopolnimu chovani. Nektere dojo se tak chovaji jiz dnes a kdyz budopu mit takovedle podminky, no potez ... Nebudu to vice konkretizovat, pac jsem jiz jednou po zverejneni sveho konkretniho nazoru na konkretni oddil mel na krku vyznou vyhruzku zaloby na ublizeni na cti ...

Samozrejme bych takove podminky vital, ale kdo bude mit moznost v takovych centrech vest svuj oddil? A kolik bude stat najem? Je to vubec slechtena myslenka? Nebo je to vesmes pouhy bussiness a hlazeni vlastniho ega a penezenky?

PS: Mluvim jen za sebe, at si zase nekdo nebere muj nazor do spojitosti s mym dojo nebo stylem, ktery cvicim
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

 

Příspěvekod zm » pát 21. bře, 2008 8:35

Tady je další centrum bojových umění http://www.martialartskroupa.d2.cz/info2.html .
Je toho víc, než kolik oko postřehne ...
zm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: stř 12. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ynseminator » pát 21. bře, 2008 9:01

zm píše:Tady je další centrum bojových umění http://www.martialartskroupa.d2.cz/info2.html .

Tohle je ovšem klasika :lol:
Ynseminator
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 17. zář, 2007 23:00
Bydliště: Dimenze X

Příspěvekod xiuwei » pát 21. bře, 2008 9:05

Vy brňáci už nevíte,jak pana Kroupu víc a víc propagovat :lol: :wink:
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod zm » pát 21. bře, 2008 9:36

xiuwei píše:Vy brňáci už nevíte,jak pana Kroupu víc a víc propagovat :lol: :wink:

ano, ano, je to takový náš maskot
Je toho víc, než kolik oko postřehne ...
zm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 388
Registrován: stř 12. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Brno

Akreditace pana Kroupy

Příspěvekod tonglong » pát 21. bře, 2008 11:31

Pan Kroupa se pysni akraditaci od MSTV. Chtel bych vedet jak se asi takova akreditace ziskava. Moje osobni zkusenost je takova, ze kdyz jsem si o ni pozadal byl jsem odmitnut jako nedostatecne kvalifikovany. Mych 35 let v cinskych BU, 20 let praxe s vyukou, spoluprace na vydani 4 knih a jednoho dokumentarniho filmu o Tai Chi, seminare v San Franciscu, New Yorku, Miami atd. a nekolik certifikatu to nebylo dostacujici.
To mi rekl nejaky pan Dr. na MSTV ktery nevedel o cinskych BU vubec nic a ktery si mimochodem nebyl schopny pamatovat ani sve vlastni telefoni cislo, ale zato si velmi dobre pamatoval aby mi asi 5x opakoval, ze ma dojem, ze o tu akreditaci nestojim dostatecne. (Co by tim asi mohl myslet?)
Protoze jsme v CR tak musim jeste dodat, ze nemam na MSTV ani jednoho znameho nebo pribuzneho.
tonglong
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pon 13. srp, 2007 23:00

Re: Akreditace pana Kroupy

Příspěvekod NOKT » pát 21. bře, 2008 11:57

tonglong píše:Pan Kroupa se pysni akraditaci od MSTV. Chtel bych vedet jak se asi takova akreditace ziskava. Moje osobni zkusenost je takova, ze kdyz jsem si o ni pozadal byl jsem odmitnut jako nedostatecne kvalifikovany. Mych 35 let v cinskych BU, 20 let praxe s vyukou, spoluprace na vydani 4 knih a jednoho dokumentarniho filmu o Tai Chi, seminare v San Franciscu, New Yorku, Miami atd. a nekolik certifikatu to nebylo dostacujici.
To mi rekl nejaky pan Dr. na MSTV ktery nevedel o cinskych BU vubec nic a ktery si mimochodem nebyl schopny pamatovat ani sve vlastni telefoni cislo, ale zato si velmi dobre pamatoval aby mi asi 5x opakoval, ze ma dojem, ze o tu akreditaci nestojim dostatecne. (Co by tim asi mohl myslet?)
Protoze jsme v CR tak musim jeste dodat, ze nemam na MSTV ani jednoho znameho nebo pribuzneho.


Tak to je pěkný... By mě zajímalo jak teda vypadá dostatečný zájem. Pokud pominu možnost žádost+obálka peněz.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Re: Akreditace pana Kroupy

Příspěvekod Jabberwocky » pát 21. bře, 2008 12:30

NOKT píše:Pokud pominu možnost žádost+obálka peněz.

Což je ovšem právě to nepominutelné ;-(
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod Lada » pát 21. bře, 2008 19:25

2tonglong

však sis sám odpoveděl 5x se ti to snažil vysvětli, že když o to stojíš tak si za to musíš taky patřičně zaplatit a když jsi nevyplázl chechtáky tak nabyl dojmu že o to teda dostatečně nestojíš, jo když nemáš známé tak musíš mít u nás aspon peníze :evil:
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod xiuwei » pát 21. bře, 2008 23:22

Peníze až v poslední řadě :cry:
xiuwei
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 521
Registrován: úte 06. čer, 2006 23:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod KAMINARI » čtv 27. bře, 2008 11:27

Bez peněz na ministerstvo nelez.
KAMINARI
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 348
Registrován: pon 10. pro, 2007 0:00

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron