PYTLOVKY

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

PYTLOVKY

Příspěvekod Galiloo » úte 22. dub, 2008 20:25

Shánim tři páry pytlovek.Nemohl by mi někdo poradit zda je v Praze nějaká prodejna s dobrým výběrem???
Našel sem na internetu akorát spoustu e-shopů,ale prodejny žádné :(

Něco bylo na adrese Gutova 22,ale tam už prý nic není.Jinak nevim.Ještě sem byl v prodejně u Qin Min Tanga,ale tam výběr nic moc.

Musim si je pořídit,chodíme s kámošem a s bratrem mlátit do pytle a mam uplně rozmlácený ruce,protože používáme jen bandáže a s pytlovkama je to prý lepší :wink:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod scout » stř 23. dub, 2008 17:26

kusuj vole !!! vzdyt jsem byl v gutove minulej tejden...a zatim stoji :lol: .. www.budosport.cz ...maji tam piranky ...to by mnelo pro tvy amatersky mlaceni stacit... nebo probuh .. www.budoland.cz ..k mirovi sobotkovi to mas z novych butovic 2 minuty.... p.s. dluzis mi panaka kapitana morgana.... :lol: :lol:
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Galiloo » pát 25. dub, 2008 22:52

scout píše:kusuj vole !!! vzdyt jsem byl v gutove minulej tejden...a zatim stoji :lol: .. www.budosport.cz ...maji tam piranky ...to by mnelo pro tvy amatersky mlaceni stacit... nebo probuh .. www.budoland.cz ..k mirovi sobotkovi to mas z novych butovic 2 minuty.... p.s. dluzis mi panaka kapitana morgana.... :lol: :lol:


No tak fajn.Dík.Zajedu tam a něco koupim.Já ti dám amatérský bouchání!!! (No ba ne-je to amatérský bouchání a asi dlouho bude,protože se nechci specializovat jen na pytel-beru to jen jako doplněk-nejsem Boxer,chci časem bouchat i do různých vaků,do makiwary atd :wink: :lol: 8O

Na morgana se klidně stav za mnou do práce.Neni problém :lol: :wink:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod scout » sob 26. dub, 2008 10:30

moc se nekasej mladiku.......nebo budes mit otravu alkoholem.....a do mista tveho zamestnani si pro nas prijede zasahova jednotka...... :lol: :lol: :lol: .....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Galiloo » sob 26. dub, 2008 23:49

scout píše:moc se nekasej mladiku.......nebo budes mit otravu alkoholem.....a do mista tveho zamestnani si pro nas prijede zasahova jednotka...... :lol: :lol: :lol: .....


No tak co se týče zásahové jednotky tak ta za mnou do fachu časem určitě dorazí,protože mam ve skříni schovanou Katanu a chci jí použít-pro dobro lidstva cokoliv!!! :lol: 8)

Hele jinak s tim chlastem s tebou fakt závodit nebudu-já nic nevydržim,protože skoro nepiju :wink:

Naposledy sem měl 5 piv a 3 panáky vodky a strávil sem půl noci na lavičce na Karlově náměstí...nechtěj vědět jak to tam vypadalo :lol: :lol: :lol:

Ale na panáka se klidně stav.Zvu tě ale jen na jednoho-zbytek si platíš.Sem chudý mnich :lol: :? :lol:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00

Příspěvekod scout » ned 27. dub, 2008 11:09

na panaka bych zasel ale tenhle mesic mam uplne zabitej...domu se vracim skoro po ctyrech 8).. ..jezismarja z prace ne z baru (z baru se vracim vzdycky vzprimene) :lol: :lol: ...kdyz tak mi posli SZ ........p.s. ta katana je dobry investice dobre se o ni starej...kdyz vidim soudruhy z ods,cssd.kdu,kscm....a ostatni pouzil bych ji hned....padni jak padni.....o soudruzich na zapad i na vychod od hranic nemluve......ostatne !!! - zustat muze jen posledni !!! HIghlandere !!!! zdar....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod Galiloo » ned 27. dub, 2008 20:51

scout píše:na panaka bych zasel ale tenhle mesic mam uplne zabitej...domu se vracim skoro po ctyrech 8).. ..jezismarja z prace ne z baru (z baru se vracim vzdycky vzprimene) :lol: :lol: ...kdyz tak mi posli SZ ........p.s. ta katana je dobry investice dobre se o ni starej...kdyz vidim soudruhy z ods,cssd.kdu,kscm....a ostatni pouzil bych ji hned....padni jak padni.....o soudruzich na zapad i na vychod od hranic nemluve......ostatne !!! - zustat muze jen posledni !!! HIghlandere !!!! zdar....


:lol: :lol: :lol:

To jo.Chtělo by to další DEFENESTRACI :wink: 8) :!:
Galiloo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 216
Registrován: úte 23. říj, 2007 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron