Legrační příhody

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod pm » čtv 02. říj, 2008 10:25

dobry :lol:
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod RUNAR » pát 03. říj, 2008 8:19

Děkuji klucí za vaše ohlasy, je pro mě vyznamenáním když to někomu trošiličku povznese náladičku :) 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » úte 07. říj, 2008 8:38

No, byli tu ohlasy že jsou moje vtípky prej trapný a příšerný :) , asi jo..... ale právě to je na nich taky legrační že.

Jiřík jel na školní výlet se svou třídou, byli také na sokolské slavnosti kde sokolové ukazovali svá cvičení.
Jednomu to trochu "ulítlo" při cvičení na hrazdě a při veletoči omylem odlétl do závěsů za pódiem.
V autobusu na cestě zpět se Jiřík postavil do uličky a hlasitě zvolal:
Ták třído zazpívejme si:"Kampak letí sokolíci, letí, letí, sokolící.....trala la la"
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » úte 07. říj, 2008 8:53

Vidíte, co jsem říkal :D 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » ned 12. říj, 2008 9:57

Houpy houp


No v létě jsme byli na koupačce v takovým krásným zatopeným lomu, kolem tak 5-10m skály, na jedný straně byla postavená dřevěná urampa na který byla udělaná houpačka nad vodu, která dokázala vyhoupnout tak 12m nad hladinu.

To se mi dost líbilo, ihned jsem zamířil k tý houpačce, skákali tam místní frajeři 15-20 let tak jsem si říkal že to určitě v pohodě zmáknu.

Vylezl jsem na urampu.....no pohled dolů byl celkem impozantní....vejška jak řádná kráva, byl jsem tedy v řádné pííp.
Někdo vedle mě mi podal rukojeť houpačky a řekl:"ták léééééť kámo".
Nějak se mi do toho dvakrát nechtělo a dole už volali:"Helé vemte mu to.....ten neskočí"
Což mě docela naštvali, nadechnul jsem se a zařval kiááááááááái a už jsem letěl.... Zhoupnul jsem se asi dvakrát.
Zaslechl jsem celkem vtipný komenty:
"Todle bude fest placák" a jeden co mi pomohl: "Nohy k sobě kááááámo" 8)

Když jsem se pustil tak jsem letěl asi z 10m, dal jsem nohy k sobě a zahučel jsem do vody, studená ledárna ze skály,
byla to pěkná šlupka a začalo se mi to líbit.Skočil jsem ještě asi 10x a potom z okolních 10m skal ...fákt joy jak kráva. 8)
Potom jsem se s kupánama usadili u hezkýho venkovního báru, hned na kraji lomu, byla tam pěkňoučká servírka v bikinách.
Přisedli si nějaký místní frajeři a začalo to:
"Hele Káčo támhle máš faldík....asi málo cvičíš"
Pak jeden vytáhl dvě píva v plechovce a povídá:
"Káčo vyměníš mi dvě plechový za jedno točený?"
Pak si povídaj s červeným ksichtem:"Tý jóóóó, plesklo to parádně.....to jó"
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » ned 12. říj, 2008 17:24

ukropcany píše:A kde je ten ftip?......


Hledej šmudlo...........
To nejní ftip 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 13. říj, 2008 8:22

Hajime......Kašík :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 03. lis, 2008 10:10

Akrobat

Bylo to tenkrát na lyžařském výcviku, byli jsme se střední školou v Krkonoších, bylo to skvělý a přiznám se že jsem tenkráte stál na sjezdových lyžích přibližně poprvé.
Po dvou dnech základního tréninku jsem už celkem dobře sfištěl po sjezdovce, zatáčel jsem na obě strany a dokonce jsem i uměl velmi rychle zabrzdit, někdy držkou no.
Byla tam jedna taková cizí slečna z nějakého lyžařského oddílu zřejmě akrobatického lyžování, měla takový krátký lyže a dělala salta a vývrtky a různý efektní akrobaticko-cirkusový prvky.
Byla velmi pěkná a měla slušivý přiléhavý trikotek, když teda bylo zrovna hezky :) .
Všichni místní lyžařský borci se na ní snažili zapůsobit frajeřinkama a zběsilou jízdou, no prostě trapáci snaživý že jo. 8)
Když jsem jednou vyjel nahoře na sjezdovce z vleku, potřeboval jsem se obrátit a šel jsem na to takovým tím komickým způsobem kdy obrátíte nejdříve jednu lyži o 180 stupňů a potom druhou....nějak se mi při tom úkonu velmi zamotali nohy i lyžařské hůlky a třísknul jsem s sebou na zem.Jenže právě ta půvabná akrobatka stála rovnou vedle mě a chvíli mě s úsměvem pozorovala ale když jsem jí při svém držkopádu podseknul nohy už se nesmála a spadla na nos naštěstí do měkké závěje prašánkového sněhu.

Pozorovali to i nějaký ty místní borci a smáli se s komenty typu:"tý jo, asi českej Tomba či co" Ale úsměv jim zmrznul když se slečna postavila a řekla:
"Hele mladej, to se se mnou neumíš seznámit jinak?"
No ihned jsem využil situace a řekl:"Toto byl ten nejrychlejší způsob jak s tebou ulehnout"
A pozval jsem akrobatku do báru na čaj s rumem a bylo jí úplně jedno že kámoš Klíďo lyžuje jak Tomba či co.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 03. lis, 2008 11:00

To víš Ukrope, karatista jde na věc od lesa nebude tam boxovat do sněhuláka aby udělal na slečnu dojem že :) 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pon 10. lis, 2008 10:26

Když tu je ten topic o psech tak jsem si vybavil jednu příhodu:

Hafíci

No my jsme jezdili s kámošem na kole kolem takový zahrady kde byli asi čtyři takový hafíci....teda spíše hajzlíci mrńavý to byli protože když jsme jeli kolem tak vždycky vyběhli, štěkali a chňapali nám po nohách, no ale jednou jsme jeli kolem a zase na nás vyběhli a zrovna jelo kolem auto a jednoho toho rafana trochu sešmelcovalo, trochu kvičel a udělal asi dva kotrmelce ale vůbec nic se mu nestalo.....trochu se oklepal, smutně až dojemně se podíval jak mu ujíždíme z dosahu ale pak se otočil a vesele běžel trhat cyklisty co jeli za náma.
Takže na nebezpečné hafany nejlépe asi traktorem či snad lépe kombajnem....ale když se to tak vezme tak hafíci za to nemůžou, takže sešmelcovat kombajnem by spíš zasloužili jejich majitelé.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » pon 10. lis, 2008 17:31

Když už se v tématu o psech řešila "záludnost" rozličných plemen - rodiče kámošovo manželky měli chovnou stanici pro Yorkshirský teriéry. Vždy když k nim přišel na návštěvu, tak se ta smečka před ním se štěkotem za ústupu ukryla do botníků, které měli v předsíni podél obou stěn. Jakmile je minul, náskákali mu zezadu na nohavice... :lol: Vždy když je z nich setřásal dolů, tak na ně křičel: "Zbabělci! Postavte se mi tváří v tvář!" Ale příště to prý dopadlo stejně... :D
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 10. lis, 2008 17:36

TongPo píše:rodiče kámošovo manželky....... Vždy když k nim přišel na návštěvu, tak se ta smečka před ním se štěkotem za ústupu ukryla


Tak tak, tchýně musí mít respekt jinak to nelze ustát :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » pon 10. lis, 2008 17:38

Vole... :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » sob 15. lis, 2008 15:35

Bílý tesák

No tohle se seběhlo v Nízkých Tatrách, překrásném to kraji, pro znalce mých horských patálií to bylo na stejným tahu jako smrtící žízeň na Velké Fatře, z Velké Fatry jsem přejel do Nízkých Tater na přechod celýho hřebenu, někdo jiný by možná po takřka zabijácké zkušenosti s žízní odjel radši na válení k vodě ale já si řekl že se to teprv pěkně rozjíždí a ještě si dám ty Tatry, no.....když jsem se vyšplhal na hřeben tak jsem si velmi spokojeně ťapkal obklopen divukrásným okolím.....ale tu jsem pojednou uviděl asi tak 20m před sebou na ztezce psa, byl to takovej asi divokej pes, docela velkej a mohutnej.Stál tam a čuměl na mě....říkal jsem si že jestli tam má někde smečku kámošů trhačů tak jsem přibližně ve značný prdeli že.

Stál jsem na fleku a chytila mě nějaká soubojová náladička....stáli jsme tam jak dva neohrožení a nebojácní střelci z westernu....do očí jsem mu nečuměl....takže jsem nevěděl jestli čumí on na mě.....stáli jsme tam bez hnutí a lehký vánek věstil krev.....oba jsme byli odhodláni k bitce, on zuby a tlapami....já tlapami a nohami, případně i těmi zuby.
Nakonec jsme začali kroužit do stran jak to chodí ve westernech, hřeben je tam celkem rozsáhlý tak to nebyl problém, po nějaký chvíly jsme byly oba na straně kam jsme chtěli jít.....on začal štěkat, v psí řeči to asi nebylo nic lichotivého, řekl bych něco v tom smyslu:Co tady vometákuješ ty turistickej lemplíku.
Nějak jsem to nechtěl hrotit....nakonec jsme se oba otočili a každý si to vesele pelášil svojí cestou za dalším dobrodružstvím.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 27. lis, 2008 11:42

Profesorka a Pindík

Jednou jsme posedávali v kavárně a kámoška tam přivedla svoje známý, mezi nimi byla i jedna "profesorka", měla celkem velké a vydatné brýle, obleček jak z návštěvního dne v knihovně, účes učitelky houslí a encyklopedický slovník což bylo na 19 let celkem neobvyklý.
Lemtala nějakej čajík, ještě že ne pampeliškový víno.
Večer ubíhal ve veselým rytmu při vyprávění velice vtipných zážitků a příhod.....a tu se o slovo přihlásila i profesorka, velice jsem zpozorněl a bedlivě jsem nastražil ušiska neboť jsem tušil cosi velmi zábavnýho.

Vyprávěla asi tohle:
"Jednou z večera jsem jela podzemkou (metro), usedla jsem na příhodné místo a pozorně jsem zkoumala (civěla a vočumovala) okolí, když tu jsem naproti mně viděla opilého pána a měl rozepnutý poklopec....." v tu chvíli ztichl celý stůl a všichni napjatě a s vážným výrazem čekali co že asi bude dál.....profesorka pokračovala:

"Ten pán byl opilý jak zvíře a z toho poklopce mu vyčuhoval....." nikdo ani nedutal, čekal jsem opravdu zvědavě jaký že to použije termín.
A profesorka zaskórovala ".....a z toho poklopce mu vyčuhoval PINDÍK"

Celý náš stůl burácel návaly smíchu, takový záchvaty jsem dlouho nazažil, ještě jsme to živili hlášeními:
"Ještě že nanačapala mého pindíka"
"Vy ste pinďové vytlemený, poklopci rozeplý"

No po nějakým čase jsem seděl u stolu s tou kámoškou a něco jsem probírali u toho stolu sedělo několik cizích lidí a kámoška řekla:
"Jo a byla tam i profesorka" a já na to:"Jaká profesorka?"
A kámoška celkem nahlas: "No ta profesorka s pindíkem"
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 31. pro, 2008 15:22

Ňáký bony?

Když je dneska ten silvestr, tak sem napíšu zas jednu.

Bylo to tenkráte z jara, bylo mi asi kolem 18 let a dostal jsem od příbuzných nějaký dolar na přilepšenou, v Čechách se za dolary mnoho nepořídí a tak jsem byl nucen směnit měnu na českou kačku že jo.
Namířil jsem si to na Václavským Václaváku do směnárny.....to jsem ještě nevěděl jaký to jsou zloději, kam se hrabou bankovní domy.
Před směnárnou stál takovej chlapík, od pohledu férovej kluk co by nečestnýho nic neprovedl.

Zeptal se mě jestli nechci lepší kurz, nacož jsem znalý český klasiky "Bony a klid" odpověděl, jo ale přádně si to zpočítam a ochranný prvky bankovek taky znám....ještě chceš měnit frájo?

Vůbec ho to nevyvedlo z bonů ani klidu a řekl: "Ukaž co máš a FÉROVĚ to sfouknem".

No kurz nabídl fakt lepší a navíc jsem si to pořádně přepočítal a zkontroloval vodoznaky a skrytý obrazce a sedělo to, žádná levota.
Dal mi ten paklíček peněz, já mu předal doláče a šel jsem dál....ale furt mi to vrtalo v hlavě že by ten vekslák byl tak férovej a radši jsem ty prachy ještě jednou zkontroloval a ejhle kouzlo se podařilo....byl šikovnej a podstrčil mi paklík v kterým byly uvnitř jen dvacky...celkem asi 600czk místo 2000czk.

Rychle jsem dal zpátečku a ještě sem ho stihnul drapnout....nikam nespěchal, břídil jeden moulovatej, chytil jsem ho za límec, nasadil jsem brutální ksicht ujetýho zabijáka zařval na půl Václaváku:"Dej sem prachy, nebo tě zbombim jak hovado.... ty hovado"
Který kolemjdoucí to viděl tak si asi řekl že jsem extra vypečenej loupežník, bandita, lapka, zloděj a násilník k tomu, že tu loupím za bílýho dne na Václaváku.

No vekslák byl zaskočenej, nevytáhnul nůž ani pistoli, dal mi rychle ty moje prachy a řekl:"a ty mi dej ty moje prachy co jsem ti podstrčil"
Na to jsem mu řekl:"Nedám ti ani kačku ty....ty zloději! "
A rychle jsem zmizel.

Takže jsem na tom vydělal 600czk který jsem ukradl zlodějovi.....jako fakt.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod lubbione » pát 09. led, 2009 11:14

Bola som v kine na filme Forbiden Kingdom a tam chlapec mlátil do stromu, ako nás to učil majster... zdal sa mi to skvelý nápad takto to cvičiť, učiteľ tiež spomínal, že si to môžme nacvičiť aj tak, ale myslím, že tomu nikto nevenoval pozornosť. Tak som si vonku vybrala jednu lampu a začala som trénovať... lampa zhasla. Keďže bola neďaleko jedného domu a mohli by sa sťažovať, že ničím verejné osvetlenie, prešla som k opustenejšej lampe... zhasla aj tá. nato išiel okolo jeden ušomraný dedek, ktorý ničomu nerozumel - starší ľudia u nás na Slovensku väčšinou nemajú potuchy o bojových umeniach. On videl zhasnúť 1. aj 2. lampu, tak začal šomrať, ako bijem chúďatko lampu...
ale nie je to sranda stretnúť na ulici takého vrtáka, človek nevie, či sa má naštvať a vynadať mu, že ho otravuje alebo sa smiať...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod graver » pát 09. led, 2009 11:24

lubbione píše:ale nie je to sranda stretnúť na ulici takého vrtáka, človek nevie, či sa má naštvať a vynadať mu, že ho otravuje alebo sa smiať...

Ano, musel to být nějaký idiot. Člověk si takhle v klidu a bez zlého úmyslu jde po ulici a zhasíná lampy a hned se najde nějaký vrták, který ho otravuje. Holt lidi nemají pochopení pro bojová umění.
Ještě kdyby jsi tak dokázala využít svých dovedností ke znovurozsvícení lampy, to by byla věc...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod lubbione » pát 09. led, 2009 11:33

graver píše:Ano, musel to být nějaký idiot. Člověk si takhle v klidu a bez zlého úmyslu jde po ulici a zhasíná lampy a hned se najde nějaký vrták, který ho otravuje. Holt lidi nemají pochopení pro bojová umění.
Ještě kdyby jsi tak dokázala využít svých dovedností ke znovurozsvícení lampy, to by byla věc...


tie lampy nakoniec znovu zažli, ale ja mám vo zvyku cvičiť na ceste a raz za čas tam prejde nejaké auto a sranda bola keď som tak raz cvičila a išli policajti - lampu som zhasla takýmto spôsobom, oni to nevideli, ale videli, že som tam niečo cvičila a zrovna lampa, pod ktorou som stála, nesvietila..., tak tadiaľ potom pre istotu prešli ešte 4 krát a keď ma tam potom vždy našli len postávať pod tou, potom už svietiacou lampou, takmer sa tam ten posledný krát aj zastavili, našťastie si to rozmysleli, lebo som pri sebe nemala žiadne doklady a keď na výzvu policajta u nás na Slovensku nepredložíš OP, máš pokutu, tak som si fakt vydýchla...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod Broken » pát 09. led, 2009 23:52

co nějaké lampy,ale hlavně tobě by se mělo rozsvítit...
Broken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 08. dub, 2008 23:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků