Jaké bojové umění pro mne?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod khooca » stř 10. čer, 2009 14:13

luen píše:
ukropcany píše:Odkedy sa takto vypráva v ČECHÁCH? :twisted:

Taky máte Záhoráky :lol: :wink:
Vidiš Ukro. Tohle tě ring naučit prostě nemůže, jen ulice. Pěkne pod pás :lol: :lol:
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 10. čer, 2009 14:19

A prečo myslíš, že mám bydlisko "Blava, nééééé"? :lol:
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod luen » stř 10. čer, 2009 14:59

ukropcany píše:A prečo myslíš, že mám bydlisko "Blava, nééééé"? :lol:

Slováci jsou jen na východě :lol: :lol: :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod hellas » stř 10. čer, 2009 14:59

ukropcany píše:Odkedy sa takto vypráva v ČECHÁCH? :twisted:

Piš laskavně spisovně, tedy maďarsky, dík :twisted: :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » stř 10. čer, 2009 15:04

To som presne čakal kedy sa ozveš... :lol:
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ZanyK » stř 10. čer, 2009 15:54

khooca píše:
ZanyK píše:Tve pozvani bohuzel prijmout nemuzu neb 260km kvuli tomu se mi jezdit nechce :D
Jo, tak to chápu. Ani nevim proč, ale vzpomněl jsem si na Mládka "Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď. Hm jsou pekné, hmm a mladá" :D

Ne vsichni jsou z Brna, ja teda nejsem ani z Brna ani pekna :D. Navic vetsina peknych devcat v Brne je stejne z cely CR, takze tohle moc nesedi :D
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod farmer » stř 10. čer, 2009 17:02

ZanyK píše:Uz to resit nebudu, uz jsem dokonce nasla par klubu, kam bych tady v Brne mohla chodit, a zacnu co nejdriv.
Jeste jak je dulezita kondicka, fyzicka pro zacatek?

Tak samozřejmě doporučím www.muaythaibrno.cz Jsou tam tréningy i zvlášť pro ženy, ale zrovna v pondělí cvičily 2 holky s náma kluci. U tebe si nemyslím, že by bylo potřeba se omezovat na ženské tréningy, navíc jsou méně často, nevybereš si tak dobře čas.

Co se týče té fyzičky - hodně často se tady začátečníci ptají, tak nevím, jestli si myslí, že musí přijít na tréning napůl připraveni :-) ? :wink: Neboj, jak budeš dávat, tak budeš dávat a časem se to zlepšuje. Držím palce do odhodlání, s thaiboxem podle mě jako ženská nezvolíš špatně! ( A třeba se tam někdy okopeme :wink: )
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ZanyK » stř 10. čer, 2009 17:15

Ted jsem teprve mohla zkouknout video s Kathy Long a je to sice hezky, ze se slecna/pani umi tak pekne prat, ale takhle namakana bych vazne bejt nechtela :D.

farmer píše:
ZanyK píše:Uz to resit nebudu, uz jsem dokonce nasla par klubu, kam bych tady v Brne mohla chodit, a zacnu co nejdriv.
Jeste jak je dulezita kondicka, fyzicka pro zacatek?

Tak samozřejmě doporučím www.muaythaibrno.cz Jsou tam tréningy i zvlášť pro ženy, ale zrovna v pondělí cvičily 2 holky s náma kluci. U tebe si nemyslím, že by bylo potřeba se omezovat na ženské tréningy, navíc jsou méně často, nevybereš si tak dobře čas.

Co se týče té fyzičky - hodně často se tady začátečníci ptají, tak nevím, jestli si myslí, že musí přijít na tréning napůl připraveni :-) ? :wink: Neboj, jak budeš dávat, tak budeš dávat a časem se to zlepšuje. Držím palce do odhodlání, s thaiboxem podle mě jako ženská nezvolíš špatně! ( A třeba se tam někdy okopeme :wink: )

Jojo, na tenhle klub jsem koukala a asi do nej zacnu chodit, ty zvlastni treningy pro zeny bych stejne musela vynechat, protoze mi to nevychazi moc casove, takze radeji zvolim normalni trening s pany :)).
Add fyzicka: nechci tam prijit nejak pripravena, ale zase ne jako nejaka chciplotinka, co je po deseti minutach KO, takze fyzicku si cvicim doma skakanim pres svihadlo a obcasnym behem ci jizdou na kole, koni :), mam dojem, ze to bych i mohla v pohode zvladnout :).
Btw mlati se tam taky nekdy do pytle, nebo jak to vlastne funguje? Ja, ze zezacatku bych nerada nekomu ublizila, i kdyz je fakt, ze asi spis dostanu vic ja :D.
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod farmer » stř 10. čer, 2009 17:31

®e máš základ je dobré, minimálně tě to tak rychle neodradí od tréningů, když se budeš s fyzičkou chytat.

Jasně, mimo jiné i pytle, ale není to pravidlo každého tréningu. Záleží co zákeřný trenér Karel vymyslí :twisted:

Nebál bych se toho, že bys nějak výrzaně dostávala "na držku". Je to jedna z věcí, která se hlídá, aby nikdo nenervačil. Když už se spáruje, hlídá se to, jede se podle domluvy a citu. Obzvlášť na holku dá každý bacha, i když já se třeba snažím, aby to nebylo zase moc mírné, aby z toho něco měla.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod ZanyK » stř 10. čer, 2009 17:33

Super, uvidim, jak to bude pokracovat, planuju zacit chodit nekdy od leta spis az od polovicky cervence, momentalne nestiham a musim si vsechno poradne usporadat a naplanovat, abych mohla chodit alespon 2x v tydnu pozdeji mozna vickrat. Diky za popis, docela se tesim :).
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod farmer » stř 10. čer, 2009 17:49

ZanyK píše:Super, uvidim, jak to bude pokracovat, planuju zacit chodit nekdy od leta spis az od polovicky cervence, momentalne nestiham a musim si vsechno poradne usporadat a naplanovat, abych mohla chodit alespon 2x v tydnu pozdeji mozna vickrat. Diky za popis, docela se tesim :).

Podle mě je 2x týdně úplně v pohodě, když si k tomu něco přidáš doma. Lepší 2x týdně dlouhodobě, než nadšeně 5x a pak se na to člověk vykašle. Jak se pak ta rutina opakuje, je těžší nabrat motivaci a přijít na tréning. (mluvím za sebe, možná to má někdo jinak)
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Příspěvekod hellas » stř 10. čer, 2009 20:16

luen píše:

Slovák je jen ten, kdo má belasé srdce 8) :D
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod hellas » stř 10. čer, 2009 20:17

BTW zrovna dnes byl na ČT2 profil, tuším že manželky, sestry?? :oops: Tomáše Hrona z MT Brno.
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ZanyK » stř 10. čer, 2009 20:42

farmer píše:
Podle mě je 2x týdně úplně v pohodě, když si k tomu něco přidáš doma. Lepší 2x týdně dlouhodobě, než nadšeně 5x a pak se na to člověk vykašle. Jak se pak ta rutina opakuje, je těžší nabrat motivaci a přijít na tréning. (mluvím za sebe, možná to má někdo jinak)

Ja si prave rikala, ze to nebudu prehanet, ze mi alespon pro zacatek staci 2x tydne a k tomu si budu proste jeste cvicit doma, na to jsem zvykla :). Rozhodne bych nerada, aby me to casem prestalo bavit.

hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod hellas » stř 10. čer, 2009 21:01

ZanyK píše:hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?

Jj, to su já osobně 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod marcelo » čtv 11. čer, 2009 9:01

hellas píše:
khooca píše:
ZanyK píše:Tve pozvani bohuzel prijmout nemuzu neb 260km kvuli tomu se mi jezdit nechce :D
Jo, tak to chápu. Ani nevim proč, ale vzpomněl jsem si na Mládka "Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď. Hm jsou pekné, hmm a mladá" :D

Jen si hezky zústaňte u vašich roštěnek, naši kocóři só jen pro betálný borce z Brna, žádný cajzly :twisted: :lol: :lol:

aaaaa bratia Moravaci spustili svoju hantyrku :twisted: ,to nic ze nerozumeju..nasej "vychodnarcine" tiez nerozumeju.. :lol: :lol: ..tha nič Zdendo,tha aš še raz ras stretneme na totim seminaru z Fedorom,šicko prebereme o totim foru,poohvariame šickych,dakus še pocahame na totej žemi i f klinču :wink: :lol: :lol: :twisted:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod marcelo » čtv 11. čer, 2009 9:03

luen píše:

..no konecne na to niekto prisiel a pustil to na plne gule do eteru :twisted: :!: Luen rulez :lol: :lol:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ZanyK » čtv 11. čer, 2009 10:15

hellas píše:
ZanyK píše:hellas: koukala jsem na stranky, ktere mas uvedene a chtela jsem se zeptat, ty jses instruktor v zabinach?

Jj, to su já osobně 8)

Skoda, ze tam nedelate MT, alespon podle stranek jsem to tam nenasla, mela bych to nejbliz k vam.
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček

Příspěvekod luen » čtv 11. čer, 2009 10:17

marcelo píše:
luen píše:

..no konecne na to niekto prisiel a pustil to na plne gule do eteru :twisted: :!: Luen rulez :lol: :lol:

Ta to áno :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod farmer » čtv 11. čer, 2009 10:17

marcelo píše:
hellas píše:
khooca píše:

Jen si hezky zústaňte u vašich roštěnek, naši kocóři só jen pro betálný borce z Brna, žádný cajzly :twisted: :lol: :lol:

aaaaa bratia Moravaci spustili svoju hantyrku :twisted: ,to nic ze nerozumeju..nasej "vychodnarcine" tiez nerozumeju.. :lol: :lol: ..tha nič Zdendo,tha aš še raz ras stretneme na totim seminaru z Fedorom,šicko prebereme o totim foru,poohvariame šickych,dakus še pocahame na totej žemi i f klinču :wink: :lol: :lol: :twisted:

Ta raz abo dva razy možme, po treci raz by šem se zruceľ , to neslobodno. Ci hvarim - perši raz šem to skušal a išol som vyrucac pľuce na cintir. :wink:
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně