OKINAWSKÉ KARATE-DÓ

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod ukropcany » čtv 09. črc, 2009 9:47

Ja to furt hovorím, troška emócií nemôže škodiť... :twisted:
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Gino » čtv 09. črc, 2009 10:05

RUNAR píše:Nic....radši dál papouškuj a poklonkuj.

Ty se mi fakt jenom zdas, kluku jeden...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 09. črc, 2009 11:21

4gino - ja myslím, že on len potrebuje taký menší motivačný stres, inak by sa nezačal chystať na pomaly ale iste blížiace sa vol. 4... :twisted: :lol: :wink: On má také periódy, jednu má pred, to aby začal makať keď nechce mať vyprášený kožuch a jednu má po, keď zistí, že by mal ešte stále makať, lebo výkon nebol dostatočne presvedčivý... :twisted: no a od takého decembra do mája si dáva pauzu... má to vlastne dobre vymyslené... :lol:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod jox » čtv 09. črc, 2009 11:47

RUNAR píše:No sláva.....příjdu se mrknout, abych viděl jestli nás netaháš za nos.....tak už si rozumíme.
Fajn. :P

CO TO MÁ ZNAMENAT??
Bral jsem to jako rozjezd na vylákání třetího člověka na titulové mače na BU'vol.4, a teď nám to takhle zkazíš? :x
Všichni bychom rádi viděli, jak vypadá karate v podání Pucmaze, když byl v JPN tak dlouho.
Naposledy upravil jox dne čtv 09. črc, 2009 12:10, celkově upraveno 1
jox
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod jox » čtv 09. črc, 2009 12:00

Koukám, že vás tu wakaki aka Stomik pěkně vyvedl aprílem :lol:
No ale sluší se přiznat, že to byla sranda, jinak by si jeden myslel, že to drobátko přehnal. 8)
jox
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » čtv 09. črc, 2009 12:31

Jox:
No právě, aby to nebylo jako ty císařovi nový šaty.Uvidíme. 8)

Ukrop:
Tentokrát se nebudu nijak extra připravovat ale o to víc do tebe pujdu....:D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod jox » čtv 09. črc, 2009 12:36

RUNAR píše:Jox:
No právě, aby to nebylo jako ty císařovi nový šaty.Uvidíme. 8)

No tak zrovna u Pucmaze se toho tak nějak nebojím. Mě naopak zajímá jak vypadá dobré karate v JPN. Ale přirozeně chápu tě. 8)
Naposledy upravil jox dne čtv 09. črc, 2009 14:01, celkově upraveno 1
jox
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jan » čtv 09. črc, 2009 13:05

wakaki píše:Já vím milý pane Čech k těm vašim ubohostem ani nemám co napsat. Spíše je mi vás líto. Nicméně je velmi dobře, že opuštíte tyto hrátky, jste jen negativní prvek obyčejné diskuse..chudák...trpíte snad vy nějakým komplexem?? Tíží vás nějaký problém???

Je to trochu mimo "mísu", ke karate jsem vlastně ani nepřičichl, ale četl jsem pozorně celou diskuzi od začátku a jediný kdo se choval v této debatě uboze, jste byl Vy, máte asi co skrývat, nebo se bojíte odhalení toho, že vlastně nevíto to, co byste vědět měl. Pan Čech se celou dobu choval slušně a osobně na nikoho neútočil. A Vaše poznámky o čecháčkovství si nechejte pro sebe, vždyť sám se ani neumíte chovat slušně a navíc vystupujete jako malé dítě a za každou cenu se snažíte o to míti poslední slovo, když ale nemáte co říci, možná by bylo lepší mlčet. Nevím, možná nejste ani Čech, protože jestliže ano, tak mi je Vás líto, když takto mluvíte o svém národu a to nejsem nijak velký vlastenec, pravda, spousta lidí u nás je takových, ale házet to všechno do jednoho pytle? To snad nemůžete myslet vážně.
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod jox » čtv 09. črc, 2009 13:16

Jan:
Jo, ale já myslím, že to nemá cenu, odpovídat mu na něco co psal na apríla (a pak už nic, když nepočítám pozvánku+1). :wink: Navíc, vypadá to, že se občas dost rozčiluje i nad něčím-někým co už bylo po zásluze smazáno, což by mohlo přispět k pochopení jeho nadměrného rozrušení. Takže podle mě nemá smysl na to reagovat přinejmenším do doby, než se zas ozve k tématu. Možná to bude už mít i jinak rozmyšleno.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 09. črc, 2009 14:09

RUNAR píše:Ukrop:
Tentokrát se nebudu nijak extra připravovat ale o to víc do tebe pujdu....:D
©koda, snažil som «a motivovať... neviem len, či to bude bez tej extra prípravy také jednoduché... :P Včera akurát pár ľudí na tréningu na mňa bolo zdutých, lebo ma nevideli 3 mesiace na tréningu a si mysleli, že mi vyprášia kožuch... nevyprášili... :lol: asi nevedeli, že som medzitým nabehal kvantá kilometrov a že okrem individuálnych vlastných tréningov (normálne tréningy nestíham) mám 2x do týždňa súkromkára skromných rozmerov 190 cm, 130 kg... :twisted: S ktorým spárujem a klinčujem 7 kôl (viac nestíhame :x ) a že potom keď do mňa ťukne 80 kilový pavúk, že nič... :twisted: Trasieš sa? Mal by si sa... :twisted:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » čtv 09. črc, 2009 14:23

Ukrop:
No hele ty klinče bysme si měli ujasnit....v K1 regulích pouze jedna technika během klinče.
Né že by mi klinč nešel :D to né.....ale pro diváka je to nezajímavý. :D

No a můj poslední sparring partner je teď v gymu taková malá holčička, asi tak 6-7 let, furt mi dělá parťáka když udírám a kopu do pytle, minule si přinesla pastelky a nakreslila mě, pak mi řekla že její brácha by mě asi přepral no. :D 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 09. črc, 2009 17:34

RUNAR píše:...v K1 regulích pouze jedna technika během klinče.
Né že by mi klinč nešel :D to né.....
Máš bobky, fajn... 8) Lebo džaponci je pravidlá prispôsobujú podľa toho ako sa im to hodí... ako ja... :lol:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod RUNAR » pát 10. črc, 2009 8:12

Nó tak to si přehnal Ukrope.....taky můžu tvrdit že máš bobky jít v grapplingovkách podle MMA :)

Navrhuju K1 regule tak jak je psáno nebo MMA v grapplingovkách :D
Dál navrhuju přesunout se do topiku o vol.4
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně