Ninjovinky

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Ninjovinky

Příspěvekod Heike » sob 13. čer, 2009 16:21

Zdravím,tak mi to nedá a protože najdete odpovědi na všechno,rozhodl jsem se vás zeptat.Jak poznám ninju a a podle čeho ho odliším od běžného člověka?Jak poznám že jsem sledován ninjou,kde hledat ninju,když zmizí v obláčku dýmu?Hlavně neradte na stromě,to ví každej?Jak poznám ninju pod vodou?Třeba při koupání v rybníce?Nebo ve vaně?Jak je ošetřen právně vstup na cizí pozemek,když jej přeletí na kluzáku hikko washi?Jak poznám ninju od falešnýho ninji?ps.Může žít vodní želva(želva nádherná)v kanalizaci či septiku v symbioze s potkany?
Heike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 10. kvě, 2009 23:00

 

Re: Ninjovinky

Příspěvekod mirsv » sob 13. čer, 2009 17:02

Heike píše:Zdravím,tak mi to nedá a protože najdete odpovědi na všechno,rozhodl jsem se vás zeptat.Jak poznám ninju a a podle čeho ho odliším od běžného člověka?Jak poznám že jsem sledován ninjou,kde hledat ninju,když zmizí v obláčku dýmu?Hlavně neradte na stromě,to ví každej?Jak poznám ninju pod vodou?Třeba při koupání v rybníce?Nebo ve vaně?Jak je ošetřen právně vstup na cizí pozemek,když jej přeletí na kluzáku hikko washi?Jak poznám ninju od falešnýho ninji?ps.Může žít vodní želva(želva nádherná)v kanalizaci či septiku v symbioze s potkany?


To jsou vsechno tajny informace,kdyz mi posles 100 euro,tak ti tvoje otazky zodpovim :wink:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Zizi » sob 13. čer, 2009 17:15

Zizi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 16. led, 2008 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Heike » sob 13. čer, 2009 17:27

misrv:Děkuji mistře,bohužel jsem chudý a nemám tolik peněz,nevzal byste mě do učení?Odpracuju si to třeba zaléváním rýžového pole a úklidem(esli nemáš myčku a lux tak na to kácím)
Heike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 10. kvě, 2009 23:00

Příspěvekod Heike » sob 13. čer, 2009 19:11

Zizi:Děkuju,z těch videí jde mráz po zádech.jen mi to nevysvětluje,co dělat když mi přeletí nad hlavou ninja.Mám další dotaz:Ninjové se uměli v případě odhalení proměnit v chřestýše či jiné zvíře.Co myslíte,kdybych omylem zašlápl hada,bude to týrání zvířat nebo se přihlédne k faktu že šlo o použití tajné magie ninjú.Ninjové se učili od tengu,ptačích lidí.Ty jsem ještě neviděl,ale u nás chovaj pávy.Myslíte že to s tím souvisí?
Heike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 10. kvě, 2009 23:00

Příspěvekod Frank » sob 13. čer, 2009 20:51

jóó ninjové jsou hrozba, číhaj na nás na každym rohu jako chuck norris :D
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod mirsv » sob 13. čer, 2009 21:32

Heike píše:misrv:Děkuji mistře,bohužel jsem chudý a nemám tolik peněz,nevzal byste mě do učení?Odpracuju si to třeba zaléváním rýžového pole a úklidem(esli nemáš myčku a lux tak na to kácím)


Opravdicke umeni ninju neni pro chudy smula,ale mohl bys to treba splacet :wink:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Heike » ned 14. čer, 2009 16:58

Co když ale jsem ninja s černou hvězdou na čele a zkouším vás?Ba ne,ale ještě mi nikdo neodpověděl.a co když had(ninja po přeměně pomocí koba dera)sežere potkana(mistra Třísku,legendární osobnost,který dle dochovaných zmínek porazil Trhače)????? Pokud budete féroví,sdělím vám taky tajemství.Letos jedu na archeologickou výpravu,byl nalezen hrob,v němž byl pohřben barbar Conan a vím co v něm bylo kromě koterních pozůstatků a běžných doplnků zapadajících do doby jeho života.
Heike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 10. kvě, 2009 23:00

Příspěvekod Heike » ned 14. čer, 2009 18:05

ukrop:V Japonsku byli ninjové,v koreji sulsa,v číně tednevimjaksiřikali,tak mě napadá,jestli nevíš něco o thajskejch a barmskejch ninjích.jsou všude,máte je i na slovensku?Nebo to jsou převlečený madari?
Heike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 10. kvě, 2009 23:00

Příspěvekod Heike » ned 14. čer, 2009 18:17

http://www.youtube.com/watch?v=td2kDllpJGo viděli jste ty ninji na stromech?Ne?obře vám odvedli pozornost.
Heike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 10. kvě, 2009 23:00

 

Příspěvekod mirsv » ned 14. čer, 2009 19:26

heike:prijed na setkani bu.cz a tam ti vsechny otazky budou zodpovezeny :twisted:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Heike » ned 14. čer, 2009 21:16

Rád,ale prozradil bych svou identitu a navíc nevím jestli mi daj vycházky když mám ty prášky.Jo a neposílej mi ty zlý obličejíky,děsíš mě.Chci žít v harmonickém světě.Chci se naučit ninjutsu a nevím jestli mě vezmou když jsem nemocný.A nechci se učit klasicky v nějakým oddíle ale přímo od mistra žijícího v horách.Vy ze zaprášených tělocvičen chcete jen násilí.
Heike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 10. kvě, 2009 23:00

Re: Ninjovinky

Příspěvekod kubohnat » ned 14. čer, 2009 22:57

Heike píše:Zdravím,tak mi to nedá a protože najdete odpovědi na všechno,rozhodl jsem se vás zeptat.Jak poznám ninju a a podle čeho ho odliším od běžného člověka?Jak poznám že jsem sledován ninjou,kde hledat ninju,když zmizí v obláčku dýmu?Hlavně neradte na stromě,to ví každej?Jak poznám ninju pod vodou?Třeba při koupání v rybníce?Nebo ve vaně?Jak je ošetřen právně vstup na cizí pozemek,když jej přeletí na kluzáku hikko washi?Jak poznám ninju od falešnýho ninji?ps.Může žít vodní želva(želva nádherná)v kanalizaci či septiku v symbioze s potkany?

:lol: :lol: :lol: Ninju pod vodou by jsi mohl poznat podle nápadně vyčnívajícího stébla rákosu nad hladinou.Za to stéblo pak musís tahat velice opatrně ať ho nevyplašíš.Mohlo by se ti ale přihodit,že na tom konci místo ninje bude Vinnetou,tak toho tam zase opatrně vrať zpátky. :lol: :lol:
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Příspěvekod kubohnat » ned 14. čer, 2009 23:12

Heike píše:ukrop:V Japonsku byli ninjové,v koreji sulsa,v číně tednevimjaksiřikali,tak mě napadá,jestli nevíš něco o thajskejch a barmskejch ninjích.jsou všude,máte je i na slovensku?Nebo to jsou převlečený madari?
8)
8) :lol: :lol: :lol:
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Příspěvekod luen » pon 15. čer, 2009 5:37

Tak tohle bude spíše mindža ...

http://vaclav.vancura.org/zelva-mindza

Na džanau Romale :idea:
Naposledy upravil luen dne pon 15. čer, 2009 9:16, celkově upraveno 2
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod marcelo » pon 15. čer, 2009 7:22

luen píše:Tak tohle bude spíše mindža ...


hahaha...mindža..tak to ano..pre neznalych..mindza je po cigansky kunda :lol: :lol:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Jan » pon 15. čer, 2009 8:24

Tak takhle jsem se po ránu v práci již dlouho nepobavil... Prý neposílej mi ty zlé obličejíčky, trochu mě děsíš... To sedí! :-)
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Příspěvekod Emiel » pon 15. čer, 2009 8:29

No ne... 8O

Vážně.. Je to hezké téma na odlehčení a pobavení, ale přecijen, zdá se mi to jako trochu nevhodné dávat takovýhle bezúčelný spam na server o bojovýchuměních. Kdyby sem někdo přišel poprvé a přečetl si první othle, asi si řekne, co je to tu za cvoky ;)
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Příspěvekod jox » pon 15. čer, 2009 9:09

Emiel:
Není to úplně bezůčelné. Trollové se tu vyřádí, a míň lezou tam, kde se občas dá najít něco rozumného. :wink:
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Heike » pon 15. čer, 2009 14:16

Já ale nic nezlehčuji.Kdybych to myslel z humoru,nazvu to třeba Smrtící umění nočních zabijáků.Kubohnat:Nepřijde mi to vtipné.Co když se ohnu nad stéblo a zatím jiný ninja mě zaskočí zezadu?A co když na mě poběží ninja ovládající chůzi po vodě?Mám utíkat po břehu či po vodě?Emiel:Neodsuzuj,ještě jsi nepronikl do nejvyšších stupnů magie kuji-kiri(umění Devíti rukou).Mě čeká do podzimu sedm chirurgických operací,nebudu víc zdělovat(Jen to že se jedná o transplantace)
Heike
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 10. kvě, 2009 23:00

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron