Kde je rozcvicka?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod graver » ned 21. pro, 2008 16:23

Co to je? Kdo to je? Zase jeden z těch frustrátů, kteří se nedokážou postavit vlastním výplodům? Ne že by mě to nějak trápilo (netuším, o koho se jedná a co tak strašnýho sem naslintal, že si to sám maže), ale dělá to snad u všech tématů, na kterých se podílel a posílá tak nahoru staré thready, takže se nedá poznat, co doopravdy žije.
No, asi na to má právo - svůj názor na tyhle týpky jsem nedávno psal o kousek dál.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
graver
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » ned 21. pro, 2008 18:58

"Kto je Miro" najlepšie zodpovie to video zo seminára, na ktorom prekladal... neviem už kde je ten odkaz, ale niekto ho tu určite má... kto bral mira dovtedy vážne, po vzhliadnutí toho videa ho už nemohol brať vážne... :D
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » ned 21. pro, 2008 19:23

ukropcany píše:"Kto je Miro" najlepšie zodpovie to video zo seminára, na ktorom prekladal...

tedy..obvykle se k tomuto nesnižuji,ale Miro mi pěkně leží v pajšlu....spousta keců,povýšeného jednání a mentorování...takže tady je to video:

http://www.youtube.com/watch?v=ZLz85Dh1 ... ed&search=

ale stydím se.... :oops: Jsem vošklivej..... :oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » ned 21. pro, 2008 20:02

Ale náladu mi to dvihlo... :lol: vždy ma to dobre pobaví... 8)
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod Jendis » ned 21. pro, 2008 20:13

ukropcany píše:Ale náladu mi to dvihlo... :lol: vždy ma to dobre pobaví... 8)

no jo...když si dá jeden do souvislosti,jak tady vystupoval a potom vidí toto.....ale je to ode mne fuj,teda. :oops:

Stejně bych ho ale rád zkusil při sparringu se zbraní.....řečí tu padlo spousty....výzva na zbraně tu z jeho strany taky padla.....a já jsem ochotný tu rukavici zvednout.....se svou duralovou "sviňkou" proti čemukoliv,co si vybere......zajímá mne to...s "číňanem" sem neměl tu čest.....s escrimadorem,se šermířem různých Evropských škol už také...s kendokou....s Luenem nám to nevyšlo.....

A jsem ochoten jít i do toho "povrchového" zranění...... :twisted: Jizev už pár mám,čepel v pupku už jsem taky kousek měl.....nic nového.
Jan Niesyt

Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod wader » ned 21. pro, 2008 20:22

Jendis píše:
ukropcany píše:"Kto je Miro" najlepšie zodpovie to video zo seminára, na ktorom prekladal...

tedy..obvykle se k tomuto nesnižuji,ale Miro mi pěkně leží v pajšlu....spousta keců,povýšeného jednání a mentorování...takže tady je to video:

může mi někdo prosím říct, vysvětlit, nebo namalovat (zkrátka co chcete) co to je za video a CO to je za jakýho Miru???? 8O
wader
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník

Příspěvekod Jendis » ned 21. pro, 2008 20:24

wader píše:
Jendis píše:

může mi někdo prosím říct, vysvětlit, nebo namalovat (zkrátka co chcete) co to je za video a CO to je za jakýho Miru???? 8O

je to video z nějakýho semináře a Miro je ten,co tam překládá....zbytek k Mirovi si najdi tady na BU.cz.....budeš zírat.
Jan Niesyt

Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně