Kde je rozcvicka?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Kde je rozcvicka?

Příspěvekod Miro » ned 06. čer, 2004 8:20

...
Naposledy upravil Miro dne ned 21. pro, 2008 15:24, celkově upraveno 1
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod marvin » ned 06. čer, 2004 11:34

neviem ci si myslel toto: http://aiki.euweb.cz/strecink.htm ale nic ine som tu nenasiel.
Naposledy upravil marvin dne ned 06. čer, 2004 11:35, celkově upraveno 1
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod marvin » ned 06. čer, 2004 11:35

---------------------
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00


Příspěvekod Miro » ned 06. čer, 2004 16:08

...
Naposledy upravil Miro dne ned 21. pro, 2008 15:24, celkově upraveno 1
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod wushi » pon 07. čer, 2004 9:56

Miro, nechce sa mi nejako veriť, že ťa zaujal ten Suzukiho strečing....nie že by nebol dobrý, no v číne bolo kopec dobrých druhov strečingu...prečo zrovna tento???
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Anonymní » pon 07. čer, 2004 10:25

Pretoze minule som si pozrel iba tak v rychlosti a chcel som si ho pozriet este raz. Prave preto, ze je dobry. :wink:

Miro
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod wushi » pon 07. čer, 2004 10:56

...lepší ako tie, čo robíš na TW???
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod marvin » pon 07. čer, 2004 11:02

wushi - samozrejme ved je to made in japan :D
marvin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 996
Registrován: úte 22. dub, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » pon 07. čer, 2004 11:04

Kdyz uz jsme u tech treningu. Nepamatuji zdejsi matadori, jestli uz tu neslov nejakem foru, jak kdo cvici. Ja uz se tri tydny pripravuju na moje poprazdninove prihlaseni na (nejake) Kung Fu a rad bych se nechal inspirovat, jak cvicit. Cvicim toho Suzukiho, ted jsem zacal skakat pres svihadlo a obcas behat (vikendy), kliky, vykopavani (s tim ze ve vykopu treba 3-5 vterin vydrzim a pak vystridam nohu a tak dokola), ... Ale nejsem si jistej, jestli je to vsechno spravny. Vicemene i u miti nadobi jsem v poloze s pokrcenyma kolenama. Proste furt se da neco delat :) Okoli si casem zvykne. Takze... neslo to uz takovy tema, nic jsem bohuzel nenasel, mozna jsem spatne hledal... Konkretne by me zajimalo neco ve stylu... Jak se pripravit na Kung Fu ;)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » pon 07. čer, 2004 11:50

km píše:Kdyz uz jsme u tech treningu. Nepamatuji zdejsi matadori, jestli uz tu neslov nejakem foru, jak kdo cvici. Ja uz se tri tydny pripravuju na moje poprazdninove prihlaseni na (nejake) Kung Fu a rad bych se nechal inspirovat, jak cvicit. Cvicim toho Suzukiho, ted jsem zacal skakat pres svihadlo a obcas behat (vikendy), kliky, vykopavani (s tim ze ve vykopu treba 3-5 vterin vydrzim a pak vystridam nohu a tak dokola), ... Ale nejsem si jistej, jestli je to vsechno spravny. Vicemene i u miti nadobi jsem v poloze s pokrcenyma kolenama. Proste furt se da neco delat :) Okoli si casem zvykne. Takze... neslo to uz takovy tema, nic jsem bohuzel nenasel, mozna jsem spatne hledal... Konkretne by me zajimalo neco ve stylu... Jak se pripravit na Kung Fu ;)

Začít ho cvičit.
Neztrácet drahocenný čas skákáním přes švihadlo a jízdou na kolotoči. 8O
Proč myslíš , že tě Kung Fu fyzicky nepřipraví ?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 07. čer, 2004 11:59

O to, ze me Kung Fu fyzicky nepripravi, se nebojim. Spis jsem chtel nabrat nejakou kondicku, nez zacnu cvicit, abych pak nebyl moc velka brzda na treningach. Myslim si ze nejsem dostatecne protazenej a ze nemam dobrou fyzicku (silovej asi jo, ale treba bech mi dela problemy :) ). Takze jsem si rek, ze budu pres pradniny trenovat kondicku a pak se prihlasim. Takze to je muj plan :)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Dong_wu » pon 07. čer, 2004 13:25

2km: Podle me je to trochu zbytecny. V kazdy poradny skole stejne zacnes od zacatku, takze nikoho brzdit nebudes. A zvlast o prazdninach, kdy ma clovek dost casu je skoda ho nevyuzit.
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod wushi » pon 07. čer, 2004 13:38

...hlavne už ZAČNI, dobrý tréning ti prinesie aj kondičku aj rozťahanosť...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod wushi » pon 07. čer, 2004 13:59

...švihadlo je dobrý doplnok na voľné chvíle (zlepší odrazy a skoky), ale inak doporučujem skôr celkovú pohyblivosť a ohybnosť...choď tam rovno cez leto, nebude tam plno, lepšie sa "chytíš"... :wink:
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod Anonymní » pon 07. čer, 2004 14:18

A zvlast o prazdninach, kdy ma clovek dost casu je skoda ho nevyuzit

To uz bohuzel neni muj pripad - 25 let :?

Docela me prekvapila jednoznacna odpoved. Asi to teda zkusim driv, asi hned :) Ted jenom najit dobrou skolu s dobrym mistrem. Ale to je asi na novy tema.

Suhlas. Aj tak nevies, co tam budes robit, takze ak budes teraz skakat na svihadle a potom Ta postavia do "vajicka", bude Ti to skakanie na svihadle na nic...


Skacu hlavne kvuli kondicce. Dost se pri tom spotim a zadycham. Nepocitam s tim, ze na treninku budem skakat v rade za sebou :)

Kazdopadne diky za reakce....
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Miro » ned 21. pro, 2008 15:25

...
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod graver » ned 21. pro, 2008 16:23

Co to je? Kdo to je? Zase jeden z těch frustrátů, kteří se nedokážou postavit vlastním výplodům? Ne že by mě to nějak trápilo (netuším, o koho se jedná a co tak strašnýho sem naslintal, že si to sám maže), ale dělá to snad u všech tématů, na kterých se podílel a posílá tak nahoru staré thready, takže se nedá poznat, co doopravdy žije.
No, asi na to má právo - svůj názor na tyhle týpky jsem nedávno psal o kousek dál.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » ned 21. pro, 2008 19:23

ukropcany píše:"Kto je Miro" najlepšie zodpovie to video zo seminára, na ktorom prekladal...


tedy..obvykle se k tomuto nesnižuji,ale Miro mi pěkně leží v pajšlu....spousta keců,povýšeného jednání a mentorování...takže tady je to video:

http://www.youtube.com/watch?v=ZLz85Dh1 ... ed&search=




ale stydím se.... :oops: Jsem vošklivej..... :oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » ned 21. pro, 2008 20:13

ukropcany píše:Ale náladu mi to dvihlo... :lol: vždy ma to dobre pobaví... 8)



no jo...když si dá jeden do souvislosti,jak tady vystupoval a potom vidí toto.....ale je to ode mne fuj,teda. :oops:

Stejně bych ho ale rád zkusil při sparringu se zbraní.....řečí tu padlo spousty....výzva na zbraně tu z jeho strany taky padla.....a já jsem ochotný tu rukavici zvednout.....se svou duralovou "sviňkou" proti čemukoliv,co si vybere......zajímá mne to...s "číňanem" sem neměl tu čest.....s escrimadorem,se šermířem různých Evropských škol už také...s kendokou....s Luenem nám to nevyšlo.....

A jsem ochoten jít i do toho "povrchového" zranění...... :twisted: Jizev už pár mám,čepel v pupku už jsem taky kousek měl.....nic nového.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků