Výsledky tréninku

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod sportak » úte 29. pro, 2009 17:57

marcelo píše: Vsetko je to z jednoho zdroja..este raz ti hovorim,ked sa ti nepaci aky mame nazor na EWTO a jeho klony,tak please neotravuj a bezkaj si cvicit "svoj WT system v telefonnej budke" ala BiuTze "strielajuce prsty" ala "retazakova smrst" :lol:

:wink:


Nepsal jsem o tom, že se mi nelíbí Vaše názory, šlo mi o to, že jsem neviděl rozdíly a nevidím. Je mi líto té arogance, co tu produkujete. Nevím, jestli jsem to zdůraznil, jsem nováček, stále spoustu věcí nechápu. Ty vtipné "lol" narážky mi nedávají smysl, ale budiž. Každopádně jsem si povšiml, že nadávat umíte, ale odpovědět na otázky, které jsem (v předchozích příspěvcích) psal, to umí jen několik uživatelů.
sportak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 26. pro, 2009 0:00
Bydliště: Východní Čechy

 

Příspěvekod Vrozkrokkop » úte 29. pro, 2009 18:09

sportak: Vzdycky, kdyz na tomhle foru zacnu resit veci, co nejsou moje parketa, taky nebyvam ze zdejsiho osazenstva nadseny.
Myslim, ze tohle forum je spis o tom zacit delat neco a az teprve pak o tom mluvit, kdyz mas potuchy o cem presne to vlastne mluvis.
Taky se mi to zezacatku nelibilo :wink:
Pres net se maloco vyresi poradne, potkavej radsi lidi, nekam napis a zajdi tam, kdyz ti neco nebude sedet, napis jinam a zajdi tam. Jinak to asi nejde, rekl bych.


luen: Mimochodem, proc si myslis, ze WCh ma za zenitem?
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod sportak » úte 29. pro, 2009 18:10

Omlouvám se. :oops:
Jednoho to unaví, když mu tu vyjíždí tolik odkazů. Každopádně jsem pochopil, že lepší bude jít si zatrénovat než kecat. A pak si někdy můžem dát sparring a ti řečníci mě pak mohou poučit, co dělám špatně. :)
sportak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 26. pro, 2009 0:00
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvekod luen » úte 29. pro, 2009 18:15

sportak píše:Omlouvám se. :oops:
Jednoho to unaví, když mu tu vyjíždí tolik odkazů. Každopádně jsem pochopil, že lepší bude jít si zatrénovat než kecat. A pak si někdy můžem dát sparring a ti řečníci mě pak mohou poučit, co dělám špatně. :)


Na sparing muzes prijit klido hned s tim problem neni a aspon ti hned mohu rici a prakticky dolozit, jak se veci maji :wink:

http://www.youtube.com/my_videos

srovnej ta videa na nasem profilu na youtube treba s tim, co sem postnul ukrop a snad ti par veci docvakne.

Vrozkrokkop píše:luen: Mimochodem, proc si myslis, ze WCh ma za zenitem?


Prave kvuli organizacim jako je ewto a spol., je to momentalne na dlouho out, ale o tom muzeme pokecat osobne :wink:
Naposledy upravil luen dne úte 29. pro, 2009 18:17, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Angus » úte 29. pro, 2009 18:16

Jó, za ty roky, kdy se to zde v různých vláknech tolikrát probíralo, už mám dost podrobný přehled o WT i já, který se s ním osobně prakticky nesetkal.
Takže Sportak, dobrá rada - fakt si to vše přečti, protože dnes už to nikdo všechno nebude vypisovat znovu. Pak pochopíš, proč Ti připadají některé reakce poněkud arogantní :cry: .
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » úte 29. pro, 2009 18:18

Heh, pravda
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hellas » úte 29. pro, 2009 18:42

Opakuju, fakt se mýlíte kluci.
A kdyby König nebyl trubka a nepostavil se za toho ... Kopeckýho, měl by tu základnu jako nikdy předtím.
Osobně je mě to fuk, každé musí přijít na to co je a není OK. Ale když má tu možnost, měl by přinejmenším poslouchat a přemýšlet, co mu radí ostatní, aby se pak po x-letech nemlátil do glocny :evil: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod wushupetr » úte 29. pro, 2009 18:44

No, panove, ja nevim no... kazdej, kdo se chce na neco optat musi dlouho sedet u kompu a studovat to? Tak se proste nekdo, kdo neni v obraze a chce byt zepta. Co je na tom? I kdyby se to tu uz nekdy rozebiralo, tak at se to rozebere znovu. Keca se tu dost. To uz tech par minut, co pisete, at cte stary clanky, muzete venovat odpovedi ne? Furt tu ctu, jak nekdo chudak prijde do spatny skoly a naleti a tohle a jak by se tomu melo predejit. Tak mu bud to nekdo odpovezte nebo se na to vykaslete, misto tady toho odkazovani na starsi debaty. Furt samy reci o tom jak by se to melo vsechno cely prekopat, ale pak prijde zacatecnik a je skoro odkopnutej stylem NEOTRAVUJ A NAJDI SI TO.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod luen » úte 29. pro, 2009 18:57

wushupetr píše:No, panove, ja nevim no... kazdej, kdo se chce na neco optat musi dlouho sedet u kompu a studovat to? Tak se proste nekdo, kdo neni v obraze a chce byt zepta. Co je na tom? I kdyby se to tu uz nekdy rozebiralo, tak at se to rozebere znovu. Keca se tu dost. To uz tech par minut, co pisete, at cte stary clanky, muzete venovat odpovedi ne? Furt tu ctu, jak nekdo chudak prijde do spatny skoly a naleti a tohle a jak by se tomu melo predejit. Tak mu bud to nekdo odpovezte nebo se na to vykaslete, misto tady toho odkazovani na starsi debaty. Furt samy reci o tom jak by se to melo vsechno cely prekopat, ale pak prijde zacatecnik a je skoro odkopnutej stylem NEOTRAVUJ A NAJDI SI TO.


Ahoj Petre, ja si to nemyslim. Jednak je to bezna kultura (jestli se tomu tak da rikat) na vsech forech. Admin/moderator te s probiranou veci odkaze na topick a smazne dotaz a jednak je to zase na dalsi flame, do ktereho se nikomu o svatcich nechce. WT vlakana byla vzdy na konec flame a protoze se uz zdejsi lide povetsinou znaji osobne, tak se proste nechceme dohadovat kvuli <>
Jestli to tazatele opravdu zajima a nekdo mu poradi, kde informace najde, tak v cem je proboha problem?
Dale bych nesrovnaval to, ze nekdo v 90-tych letech naletel, protoze vetsinou si clovek nabehnul kvuli tomu, ze informace nebyla k mani, ale dnes je to jen o lenosti lidi.
Bude z toho dalsi uboha diskuze doslova o hovne, protoze wt vetsi cenu nema. Jsem zlej, jsem hnusnej, ale je to tak :wink:
Vis kolik da prace si sednout a seriozne vypsat pro laika vsechna pro, proti, srovnani a stejne ti dotycnej (protoze tomu nehovi) napise, ze tomu neveri ... zbytecna prace :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod wushupetr » úte 29. pro, 2009 19:22

Ahoj Honzo, dobra klidne odkaz, ale presnej, at se to nemusi hledat. Ja rikam, je lepsi klidne milionkrat odpovedet, pac tady se napise neco jako at si to najde, ze uz se to tu rozebiralo stokrat, ale pak se o tom stejne zacne mluvit, (a ze jsme ukecany jsme dost) takze to vyjde dalo by se rict na stejno a zaplaca se to tu tak jako tak, az na to ze tazajici se nic nedovi, jen to ze ma hledat. Neresme to :wink: Nechci o tom vest debatu, jen jsem si rikal, ze by to bylo dobry napsat. Fajn svatky vsem
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod Angus » úte 29. pro, 2009 19:34

wushupetr píše:Ahoj Honzo, dobra klidne odkaz, ale presnej, at se to nemusi hledat. ...

Tý vole, a proč to mám hledat já, Ty si myslíš, že si každý pamatuje, kde tady přesně před x roky něco napsal? (ač si pamatuje docela přesně co) Já tedy mám problém po těch létech dohledat své konkrétní příspěvky (ach to stáří :cry: ).
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod wushupetr » úte 29. pro, 2009 19:39

Angus píše:
wushupetr píše:Ahoj Honzo, dobra klidne odkaz, ale presnej, at se to nemusi hledat. ...

Tý vole, a proč to mám hledat já, Ty si myslíš, že si každý pamatuje, kde tady přesně před x roky něco napsal? (ač si pamatuje docela přesně co) Já tedy mám problém po těch létech dohledat své konkrétní příspěvky (ach to stáří :cry: ).


Ne vole, nemusis nic hledat. kdo te nuti?

Myslel jsem to tak, ze i kdyz se tu napise at si to ten dotycnej najde, stejne se pak v tom vlakne vede diskuze dal. Tak jsem si rikal, ze kdyzby se proste odpovedelo, bylo by to hotovy.
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

Příspěvekod luen » úte 29. pro, 2009 19:44

Petre ja ti rozumim. Jenze jak napsal Angus, ac jsem toho sam napsal k wt a ruznym jakowincheunum stohy, tak nejsem ochoten to hledat za nekoho, kdo treba ani neni ochoten to cist ... rozumis?
Chytremu napovez a dal to zname :wink: Koneckoncu koho bavi porad omejlat, ze nebe je modre, trava zelena a zensky maji tajemstvi ... (boy scout).

Mimochodem na to vyhledavani je expert jendis, sam nechapu jak vse dohleda ...
Naposledy upravil luen dne úte 29. pro, 2009 19:55, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jabberwocky » úte 29. pro, 2009 19:54

sportak: Nejsou na Tebe arogantní, oni jsou takoví normálně :-D Hele, Luen má pravdu – těch diskusí tu bylo víc a všechno bylo víceméně řečeno. Flamovalo se taky pořádně. Schází se tu pořád ta samá parta lidí a už se jim nechce moc hádat. Pročti si ty diskuse, pak se můžeš ptát na konkrétní problémy. Na otázku typu: „Co je špatného na WT?“ Ti nikdo vyčerpávající odpověď nedá, protože už o tom tady psal sáhodlouze desetkrát. Neber si to osobně, nikdo se Ti nesměje ani Tě neodbývá. Ale nikdo (nejspíš) nebude ani ztrácet čas, aby opakoval mnohokrát opakované. Jinak spíš než funkci hledat bych doporučil prostě skočit do sekce čínských BU a jet po názvech vláken. Jedno takové najdeš třeba tady: http://www.bojovaumeni.cz/bu/modules.ph ... sc&start=0
Jabberwocky
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 13. bře, 2008 0:00

Příspěvekod luen » úte 29. pro, 2009 19:56

Jabberwocky - dik
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Angus » úte 29. pro, 2009 20:04

wushupetr píše:Ne vole, nemusis nic hledat. kdo te nuti? ....

Tý vole byl tzv. řečnický obrat :wink: , neber to osobně :lol:
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

Příspěvekod sportak » úte 29. pro, 2009 20:11

Díky všem za reakce. Mám nad čím přemýšlet.
sportak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 26. pro, 2009 0:00
Bydliště: Východní Čechy

Příspěvekod jeikob » úte 29. pro, 2009 20:52

možná by stálo za to,kdyby někdo fundovaný upgradoval sekci články. třeba by pak odpadlo mnoho dotazů. třeba když něco hledám na nějakém webu odborně zaměřeným ,tak nejdřív projdu sekci články,příspěvky a až pak diskuse. třeba tady chybí krapet rozsáhlejší článek o sebeobraně .kterej by třeba dotyčnýmu ,kterej nemá znalosti ,ale potřebu se bránit ukázal směr. prostě něco jinýho bude potřebovat holka co musí večer sídlákem,něco jinýho týpek co pracuje na baru a něco jiného náctiletej co se bojí na diskárnu. a právě co které odvetví nabízí a čeho se vyvarovat. a do toho by se možná hodil jako odstrašující přiklad např ten wt.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » úte 29. pro, 2009 20:52

možná by stálo za to,kdyby někdo fundovaný upgradoval sekci články. třeba by pak odpadlo mnoho dotazů. třeba když něco hledám na nějakém webu odborně zaměřeným ,tak nejdřív projdu sekci články,příspěvky a až pak diskuse. třeba tady chybí krapet rozsáhlejší článek o sebeobraně .kterej by třeba dotyčnýmu ,kterej nemá znalosti ,ale potřebu se bránit ukázal směr. prostě něco jinýho bude potřebovat holka co musí večer sídlákem,něco jinýho týpek co pracuje na baru a něco jiného náctiletej co se bojí na diskárnu. a právě co které odvetví nabízí a čeho se vyvarovat. a do toho by se možná hodil jako odstrašující přiklad např ten wt.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod wushupetr » úte 29. pro, 2009 21:29

Angus píše:
wushupetr píše:Ne vole, nemusis nic hledat. kdo te nuti? ....

Tý vole byl tzv. řečnický obrat :wink: , neber to osobně :lol:

Neberu to osobne :wink:
wushupetr
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 746
Registrován: ned 11. lis, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron